Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pepperoniss

Problemy Bitfinex

Recommended Posts

Od kilku dni Bitfinex ma opóźnienia w księgowaniu wpłat i realizacji wypłat a na niektórych, jak na ETH zdaje się, że zaprzestał wypłacania - dowód: https://etherscan.io/address/0x1151314c646ce4e0efd76d1af4760ae66a9fe30f

Wyjaśnienia supportu starające się uspokoić sytuację są jednak w istocie dość niepokojące.  Oto próbka twórczości 

Cytuj

I'm receiving over 100 PM's every minute so I'm very sorry yours slipped through - please PM your username again and ill have a look at your withdrawal asap. I've given you an explanation, albeit publicly, which describes the issue from our side. I'm sorry you find a DDoS hard to believe, but there's not much I can do about that. You mention the status page - if you had monitored that page yesterday you would see proof in these claims. No one is waiting over 30 days for a 1mil withdrawal - his withdrawal is an ETP withdrawal which failed along with 3 other ETP withdrawals - as we don't have a script in place for ETP withdrawals, these need to be rebroadcast manually. His withdrawal cannot be excused, and him waiting 30 days is unacceptable. We have reached out to him and are working with him.

All deposits and withdrawals are slow at the moment and you should expect delays for the next hours. Not because we are withholding users' funds, but because the current growth of the number of user using Bitfinex and crypto in general is growing exponentially and our systems for processing deposits and withdrawals are reaching the limits of the number of transactions per hour.

We are working hard on optimising the processing of deposits and withdrawals but this is a complex change and a security risk, so not something we can implement instantly.

You will receive your money - I'm sorry you feel that you are being overlooked, but you are not the only one, which is why I can't magically fix your withdrawal. Others are waiting too and they, along with you, will receive their funds. We are working on fixing this issue, as hard as some of you find this to believe, and I'm sorry you're involved in it. All I can ask is that you remain patient.

źródło: 

 

Ja profilaktycznie anulowałem wypłaty ETH, przekonwertowałem środki na QTUM i LTC i na razie opuściłem tę giełdę. Zostałem tam z 1% kapitału w OmniseGo.

Giełda wprowadziła też opłaty od depozytów mniejszych niż równowartość 1000 USD.

Moja rada: wycofać środki bezpiecznym kanałem do czasu wyjaśnienia sytuacji.

 

Widzę też, że wprowadzono min. wypłaty  - równowartość 250$

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nieciekawie to wygląda. Od jakiegoś już czasu czarne chmury zbierały się nad bitfinexem. Niewypłacalność tej giełdy byłaby katastrofalna w skutkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć czy jest problem z wypłacalnością czy raczej techniczno-organmizacyjny. QTUM i inne walauty działały prawie online. Problemy były i są na ETH i w konsekwencji na tokenach ERC20.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest jakiś ogólny problem z ETH więc to może rzeczywiście nie ich wina.

Niemniej jednak jeśli chodzi o bitfinex:

- gorączka w okół USDT

- konto do wpłat EURU w polskim banku BPS zarejestrowanym w Skierniewicach:

DPMNhgyUQAACl01.jpg:large

 

- spółka do obsługi płatności zarejestrowana w Polsce w Michałowicach:
http://www.krs-online.com.pl/msig-5075-310698.html

- obowiązek wypłaty środków przez obywateli USA pod groźbą zamrożenia kont (bodajże miesiąc temu to było):
http://bitmon.pl/aktualnosci/item/5954-bitfinex-zamyka-sie-dla-klientow-z-usa

- wprowadzenie prowizji od wpłat mniejszych niż 1000 USD

- wprowadzenie minimum wypłaty 250 USD

 

Można to oczywiście zbagatelizować bo przecież każdy może mieć konto w skierniewickim banku i spółkę w Polsce. Jednak moim zdaniem w przypadku największej na świecie giełdy krypto tego typu sygnały nie napawają optymizmem. Coraz więcej osób ewakuuje się z pokładu i słusznie.

 

Edited by Nun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do ETH, to w sieci jedynym w zasadzie problemem jest to, że za gas każą sobie płacić jak za mydło - wczoraj nawet 100 - 120 gwei ale transakcje się przetwarzają. Natomiast gorący adres Bitfinexa został opróżniony i o do 4 dni nie są realizowane z niego żadne transakcje https://etherscan.io/address/0x1151314c646ce4e0efd76d1af4760ae66a9fe30f. To jest niepokojące.

Natomiast rachunek w Banku Spółdzielczym czy agent rozliczeniowy w Michałowicach to nic podejrzanego. Szczególnie, że właścicielem spółki jest panamski agent rozliczeniowy specjalizujący się w crypto https://cryptocapital.co

Ja generalnie nie trzymam kasy na giełdach. Wolę stracić na prowizjach i fee ale akurat w tym gorącym czasie trochę mieszałem i miałem tam parę grubszych centów... Zawsze bezpiecznie jest środki z giełdy ewakuować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, jak długo można czekać na odpowiedź supportu? Przez przypadek zamroziłem swoje konto przy autoryzacji aplikacji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie jakieś dziwne tłumaczenie Bitfinex ma co do ETH.

Na innej giełdzie wyszło bez problemu i dalej po sieci też pobiegło. Fakt, że cena sięga absurdu i trzeba się nagimnastykować trochę, ale idzie.

Wydaje mi się, żę przy fee 0,01 ETH to nawet przy takiej cenie sporo by bitfinexowi zostało. Support nabrał wody w usta.

Ja uciekłem przez qtum i raczej tam nie wrócę. Zważywszy na wprowadzenie prowizji od wpłat. Przy moim sposobie to prowizje zabiją cały domniemany zysk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno ETH nie ruszałem, ale ostatnio przelewałem EDG też token ERC20 i przeszło z portfela na inną giełdę w mgnieniu oka.

Te prowizje na bitfinex to chyba tylko od fiatów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja 6 tygodni cierpliwie czekałem na wypłatę $$. Nie doczekałem się. Chciałem ją poprzez support anulować i wypłacić w krypto. Niestety support tej kwoty nie chce mi na krypto zamienić. Sam się już nieco martwię, bo kwota to nie są jakieś drobne. Zawsze przetwarzali wypłaty 100.000+ w czasie krótszym niż 3 dni. Arbitrażu się zachciało to teraz może się skończyć niewesoło na tej giełdzie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, RollingYourHead napisał:

Ja 6 tygodni cierpliwie czekałem na wypłatę $$. Nie doczekałem się. Chciałem ją poprzez support anulować i wypłacić w krypto. Niestety support tej kwoty nie chce mi na krypto zamienić. Sam się już nieco martwię, bo kwota to nie są jakieś drobne. Zawsze przetwarzali wypłaty 100.000+ w czasie krótszym niż 3 dni. Arbitrażu się zachciało to teraz może się skończyć niewesoło na tej giełdzie. 

W jakim czasie dostajesz odpowiedzi od supportu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi support łaskawie odpowiedział że pracują nad moim problemem. Zajęło im to trochę ponad 3 tygodnie.

Nie wiem tylko nad jakim problemem nadal pracują skoro 3 tygodnie temu wyprowadzilem środki z giełdy.

Rozumiem natłok pracy itd jednak 3 tygodnie z biznesie krypto to lata świetlne. Przez ten czas wszystko się może zmienić i wiele się zmieniło.

Ja ze swojej strony nie polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Info od firmy. Jak zapewne wiecie wczoraj, ogłosiliśmy WIELKI Konkurs Poleceń o łącznej puli nagród 50 000 $. Otrzymaliśmy kilka e-maili z tym samym pytaniem. Zapytałeś, czy ten konkurs dotyczy tylko nowych poleconych, którzy zarejestrują się od 29.05 do 30.06 (włącznie), czy też dotyczy również wszystkich poleconych, które już masz w DailyCryptoRevenue Cóż, weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje polecenia. Nie ma znaczenia, kiedy zarejestrowali się w naszym programie. Ważne jest, ile łącznie złożą między 29.05 a 30.06 (włącznie). Będziemy obliczać tylko „świeże depozyty” dokonane w tym okresie przy użyciu portfeli kryptograficznych (finansowanie zewnętrzne), więc depozyty dokonane przy użyciu środków z salda konta (reinwestycje) nie liczą się tutaj. To właściwie odpowiedź na twoje pytanie. Postanowiliśmy trochę „urozmaicić” ten weekend, więc oto kolejna świetna promocja: Każda osoba dokonująca depozytu Silver Plan przy użyciu Ethereum w sobotę i niedzielę (30.05 i 31.05) otrzyma 10% premii za każdy tego rodzaju depozyt. Co to znaczy? Cóż, depozyty Silver Plan wynoszą od 500 do 9999 USD. Każda osoba dokonująca tego rodzaju wpłaty Ethereum w ciągu najbliższych 48 godzin otrzyma od nas kolejny depozyt, który będzie równy 10% ich własnego depozytu. Na przykład, jeśli dokonasz takiego depozytu za 600 USD, wówczas dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 60 USD ETH, jeśli zrobisz to z 1000 USD, dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 100 USD itp. Tylko depozyty dokonane przy użyciu zewnętrznego funduszu (twoje portfele kryptowalutowe ETH) mogą brać udział w tej promocji. Możesz dokonać nieograniczonej liczby depozytów, które będą uczestniczyć w tej promocji, jednak muszą one zostać aktywowane w ciągu następnych 48 godzin, aby zakwalifikować się do bonusu. Znowu chodzi tylko o depozyty Silver Plan. Depozyty w innych planach nie będą się liczyć. Należy również pamiętać, że ta oferta jest ważna tylko w przypadku depozytów dokonanych przy użyciu Ethereum. Wszystkie depozyty bonusowe zostaną dodane do twoich kont w poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.  
  • Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
   Dostęp do grupy:
   Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
   ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   ----
   Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
   Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?
×