Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Smiechu

[SCAM] Tudor Games LTD - 4.4% dziennie - www.tudor-games.org

Egzekutor

Money-Monitor online status: | Link do Money-Monitora | Ostatnie wypłaty | Zgłoś problem

Wiadomość dodana przez Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Może admin się nasycił ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też myślę że dajmy im czas- maja na to 48 h.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisalem do admina w tym momencie, zlecilem też wypłatę na btc- dam znać jak będę coś wiedział więcej 

I bardzo bym prosił- bez paniki;]

Ryzyko każdy zna Ale fakty również- od kiedy weszły wypłaty w crypto były jakieś problemy.

W dodatku program przecież w weekendy nie płaci a w poniedziałek rano już panika że jakieś problemy na monitorach. 

Odczekajmy te 24h lub  nawet regulaminowe 48 i wszystko samo się rozjaśni. 

I tak nie mamy wpływu na to co będzie więc komentarze typu "to pewnie już koniec" są zbędne I niczego dobrego nie wnoszą. 

Ja standardowo będę sytuację monitorowal i dam.znac jak czegoś się dowiem.

Admin był dostępny na telegramie o 5.30 więc pewnie jeszcze smacznie śpi;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi też już wiszą dwie wypłaty od rana. Scenariusz zawsze jest podobny, przed zwinięciem żagli pojawia się nowy bardzo atrakcyjny plan..  ale miejmy nadzieję że tym razem tak nie będzie.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie jak kolega @Smiechu  napisał.

Wypłaty do 48 godzin są realizowane.

Ja w tamtym tyg zlecałem na btc to nawet mi scancelowali a potem znowu zleciłem, poszło aż miło:)

Wystarczy poczytać wcześniejsze moje posty, tam jest wszystko.

Nie ma powodu do panikowania, to tylko nakręca tych niedoświadczonych użytkowników.

panowie/ panie spokojnie :)                    

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jasna sprawa ale dopóki nie będzie odpowiedzi admina, ostożność we wpłatach wskazana, np. Tatwex od piątku już nie płaci a do tej pory wchodzą mu nowe depozyty.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

admin odpisał chociaż że to już scam :| 
(zazwyczaj znikają albo nie odpisują)

Czyli standardowo - mnostwo nowych rzeczy, planów i w najmniej spodziewanym momencie kurek zakręcony
Szczerze mówiąc sam bym sie nie spodziewał takiego obrotu sytuacji, zresztą jak sami widzieliscie do samego konca wiekszosc profitów reinwestowałem...

Bo wierzyłem w ten projekt i liczylem na scam jakos marzec kwiecien jak juz 

No ale to taka branża w ktorej to wlasnie kiedy sie nie spodziewasz - program sie kończy. 

Zglaszam administracji forum do odpowiedniego działu tak aby czasem ktos tu nie zainwestował 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FUCK.  a w pt jeszce doinwestowałem 190 $

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

60 dni pobzykał całkiem ładny wynik jak na te czasy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam dwa bardzo obiecujące w zanadrzu ktore nie mialem kiedy dodac

Zaraz siąde i lecimy dalej ;]

3 minuty temu, SirJoJo napisał:

60 dni pobzykał całkiem ładny wynik jak na te czasy.

W zasadzie racja - ale wiesz jak jest - zawsze czuje sie pewien niedosyt ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda tak dobrze się zapowiadało :/ maksymalne roi wyniosło 14%?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, dees napisał:

FUCK.  a w pt jeszce doinwestowałem 190 $

No ja też w piątek do nowego planu 140$ ogólnie 800$ w plecki... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi już wypłata wisiała od czwartku w btc , szkoda, na szczęście z tatwex wcześniej uciekłem ponad 300 $ do tyłu trudno:wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cóż jak narazie tatwex i tg w plecy jeszcze rsi gdzie najwiecej włozyłem zobaczymy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, TOMEKV napisał:

No cóż jak narazie tatwex i tg w plecy jeszcze rsi gdzie najwiecej włozyłem zobaczymy...

Też liczę na RSI, z Tatwex zrobiłem jedno kółko i zarobiłem ,co prawda nie dużo, ale na plus:D a w Tudorze ponad 300$ w plecy, zwiodła mnie ta "kreatywność" admina , ale cóż ,kolejne doświadczenie i walczymy dalej:), wydaje mi się że firmy zarejestrowane poza UK troszkę dłużej pracują, ale reguły nie ma.

Edytowane przez Marucha234

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dostaliscie maila z TG?

Ja dostałem niby jakieś naliczenie z depozytu.... a wczoraj widziałem że stronu juz wogóle nie było a dzisiaj normalnie jest  o co kamann?

Edytowane przez TOMEKV

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chodzi Ci o  coś takiego : You will accrued 6.61 USD AdvancedCashUSD from deposit #1389
To see the details of this operation go link

Best regards, TG team ?

Ja codziennie dostaję takiego meila od nich, zobacz w historii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak,ja nie dostawałem tego od momentu jak przestali płacić,  dzisiaj dostałem ..... ale niema co scam to scam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam ciągle do wypłaty zlecam :)

Może się pomyli zaakceptuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

SPAM

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, omniinv napisał:

teraz jestem w futureadpro jedyna 100% pewna inwestycja

Najwazniejsze to miec poczucie humoru :lol: i chyba regulaminu FAPa nie czytales, bo te ich naliczenia nie sa gwarantowane xD 

Ale dowcip Ci sie udal musze przyznac  :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez USB
      CryptoArb, a w zasadzie projekt CryptoArb firmy Sybrelabs LTD
      Jak sami o sobie piszą: Sybrelabs LTD została stworzona jako firma innowacyjna w sektorze technologii blockchain, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby zmienić świat na lepsze, zdolne do świadczenia swoich usług inwestorom z całego świata. Współpraca z naszą firmą - klucz do sukcesu i osiągnięcia dobrego samopoczucia w najbliższej przyszłości.

CryptoArb to projekt, a w zasadzie cały system napisany w oparciu o arbitraż kryptowalutami. Znajomy wspominał mi o nim 3 tygodnie temu, ale wczoraj zauważyłem go monitorkach, więc może coś z tego być.

Wykorzystując swoje ICO, będą mogli szybciej i wygodniej obracać krypto pod arbitraż. Im to ułatwia pracę, nam da dodatkowe zyski. Logiczne i proste

Pierwsza data w RoadMapie to 17 stycznia 2017, więc prawie półtora roku temu wystartowali. 
      Niebawem startuje PRESALE ICO, więc będzie możliwość skołowania 30% lub 40% tokenów więcej.

Nazwa tokenu: CRYPTOARB (CRAT)
      1 CRAT = 0.0001 ETH
      Ilość tokenów 30 000 000
      Wpłaty możliwe przez: Bitcoin, Etherum, Litecoin, Bitcoin Cash
      Dystrybucja:
      70% holders
      10% team
      10% partners
      5% bounty program
      5% project reserves

Dystrybucja podzielona na 3 pule:
      Private sale 40% bonus - 5 dni
      Pre -sale 30% bonus - 5 dni
      Main sale 0% bonus - 30 dni

Zakup za 30 ETH - 1% bonus
      Zakup za 50 ETH - 2.5% bonus
      Zakup za 100 ETH - 5% bonus
      Zakup za 300 ETH - 8% bonus

W tym momencie projekt pozwala na wpłaty od użytkowników by ekipa CryptoArb obracała środkami i dzieliła się zyskami z wpłacającymi. Planują otworzyć też swoją kopalnie. W zasadzie RoadMap bardzo rozbudowany. W strategii pomagała im firma Deloitte, więc grubo. 
      I UWAGA BOMBA! W projekt zaangażowany jest Riddick Bowe
      Wszystko wskazuje na to, że projekt hula i w czasie rzeczywistym można zobaczyć wyniki przechodząc do zakładki - SYSTEM STATUS

LINK DO REJESTRACJI - zgoda na reflink Mikee

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu: Coin Ninja Trade

Plany inwestycyjne: 4-6%  dziennie  przez 30 do 40 dni w zależności od procentu+ plany after
      Minimum inwestycyjne: 10$ , 0.01 BTC, 0.15 LTC , 0.05 ETH ,
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH, LTC , PM, ADV, PAYEER
      Wypłaty (manualne/aut.):Automatyczne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : A wie mamy kolejnego ciekawego pozniaczka . Coin Ninja Trade wystartował 16.07.2018 a dlaczego on taki ciekawy ? A już mówię W programie nie ma klasycznej  rejestracji , jest on w pełni zautomatyzowany , mianowicie składamy depozyt i w zasadzie możemy zapomnieć o programie, gdyż wypłaty są automatyczne na wskazany przez nas adres podczas składana depozytu . Posiada unikatowy skrypt i bardzo fajny desing  i lubię tematykę  ninja od dzieciaka ale to szczegół Zapewne jest to program admina fat founds i AK 47 no ale oczywiście nie jesteśmy w stanie tego na 100% potwierdzić ale kto był w poprzednich jego projektach ten raczej nie będzie miał wątpliwości . Jakie są tym razem intencje admina tego nie wiem. Wiem ze w 2 poprzednich programach zarobiłem dlatego wszedłem tym razem za 0.075 BTC w plan 5% przez 35 dni. Jeżeli chodzi o wypłaty automatyczne to zdaje sobie sprawę ze nie jest to do końca plus dla programu , natomiast opłaty transakcyjne na dzień dzisiejszy są bardzo małe wiec o ile admin zręcznie podejdzie do tematu to powinno być ok. Istniej też program ref 10% od depozytu poleconego. A i nie trzeba generować osobnych reflinków do każdego procesora , prowizje za polecanie dostajemy na ten posesor który podaliśmy, porostu coiny, $ są przewalutowane na dany procesor. Potwierdzenie depozytu dostajemy na podanego meila w ciągu miedzy 6-24h natomiast ja dostałem dość szybko bo po niecałej godzinie
      Dowód wpłaty
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: Caribbean Dream
      Zwrot: 1% dziennie przez 20 dni
      Wypłaty: manualne

Mój komentarz:

Caribbean Dream, czyli karaibski sen, to program, który dziś dodał się do Money-Monitora. Jak można się domyśleć, głównym motywem programu są piraci  I tutaj muszę złożyć programowi gratulacje, a właściwie grafikowi tego szablonu, gdyż wygląda on wyśmienicie. I jeszcze w tle ta delikatna muzyczka i czujemy się jakbyśmy razem płynęli tą łajbą  Przyznaję, że dawno nie widziałem tak dobrze zintegrowanego szablonu ze skryptem GC. Od redakcji monitora ten szablon otrzymał 10/10 punktów, co chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii. I jak na piratów przystało jest on w wersji pirackiej, hehe.
      Program ma bardzo proste zasady, i co mi się podoba to jego ostrożne ramy. Posiada on bowiem tylko jeden plan: 1% dziennie przez 20 dni roboczych. Po tym okresie depozyt jest zwracany. Minimum depozytu wynosi $10 a maksimum jedyne $300. To rzadka sytuacja, aby program przyjmował tak niskie maksymalne depozyty. Czyżby admin w ten sposób chciał ograniczyć zbyt duży napływ kapitału? Jeśli tak, to admin ma za ten krok plus. Dodać jeszcze można, ze prowizja od poleconych jest bardzo niska i wynosi jedyne 1%. Admin jednocześnie nie oszczędzał na stronie wizualnej. Czy taka strategia przyniesie programowi sukces i zagości na dłużej w monitorze i na forum? Czas pokaże...
      Depozyty możemy składać tylko przez system płatności PerfectMoney.
      Tak więc ahoj i do boju piraci!
      ps. program wystartował 26 czerwca.

LINK DO PROGRAMU: wwww.caribbean-dream.biz
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.caribbean-dream.biz
    • Przez cryptoinvestment

Data powstania - trudno powiedzieć, 2-3 tygodnie temu może, ale wypłynął dzisiaj na social media
      Podobno program, na który długo czekali weterani, podoba mi się - to wchodzę i będę testował
      PLANY INWESTYCYJNE (USD LUB BTC):

Standardowo depozyt zwracany na koniec, naliczenia w dni robocze o 14.00 UTC +1.
      Są też plany na 365 dni, równieź w USD i BTC - depozyt nie jest zwracany, czyli jest wliczony w naliczenia.

MINIMALNA INWESTYCJA: 
      20$ (plany na 365 dni) lub 50$ (plan na 20 dni)
      OBSŁUGIWANE PROCESORY:

MINIMALNA WYPŁATA:
      w trakcie uzupełniania
      PROGRAM PARTNERSKI:
      dość skomplikowany, jest to wytłumaczone na filmie, wygląda to ciekawie i oryginalnie

OPIS:
      Nowy program, na który podobno wielu wytrawnych hyipoholików czekało od paru miesięcy - takie chodzą słuchy na "netach". 
      Program wykonany bardzo przyzwoicie, wiele języków (w tym polski), myślę, że może to być fajny temat, mam przeczucie, że to trochę pochodzi.
      Na razie nie spekuluję co to za admin, ale wygląda na mój ulubiony typ programu, czyli ruski wynalazek, który pochodzi parę cykli, na co liczę.
      Firma jest zarejestrowana w Nowej Zelandii, na stronie są dokumenty, dane kontaktowe i linki do social media. 
      Jest profil na YouTube i prezentacje video po polsku:
      w trakcie uzupełniania

LINK DO REJESTRACJI: www.fix.club
      MOJA INWESTYCJA POCZĄTKOWA:
      100$ w plan USD, wpłacane w BTC
      LINK DO BLOCKCHAIN
      w planach być może nieco większa inwestycja
    • Przez King
      Witam.
      Dziś mogę podzielić się z Wami informacją, że właśnie zakończone zostały prace nad platformą Bergtrade.pl i jej CEO jest znany w świecie polskiego krypto oraz platform poświęconych zarabianiu przez internet. Strona pięknie się skaluje na wszystkich urządzenia od komputera po smartfon. SSL Comodo, czyli włączone zabezpieczenia https. Jak się trochę posurfuje strona działa bardzo płynnie. Dodatkowe zabezpieczenia nadanym pinem oraz pytaniem ogólnym. Inwestycja, czyli złożenie depozytu jest tez banalnie proste,w panelu głównym wybieramy zakładkę Dashboard, następnie z rozwijanego menu Make Deposit, wbijamy kwotę inwestycji tu 1000$ i klikamy przycisk SUBMIT. Następnie wciskamy przycisk DEPOSIT. System przekierowuje nas do systemu płatności CoinPayments 
      Pakiety szkoleniowe pracują dla Ciebie przez 120 dni, zarabiając od 1% do 1,1% każdego dnia.
      Link do rejestracji:
      https://bergtrade.pl

Nazwa planu:                         Bronze    Cooper   Silver    Gold      
      Czas trwania:                       120 dni     120 dni  120 dni  120 dni
      Minimalna inwestycja:        50 USD    20000   100000   500000     
      Maksymalna inwestycja:   10000       50000   250000 1000000         
      Odsetki:                                    1%          1,03%    1,05%     1,10% dziennie                            
      Całkowity zwrot:                    120%       123,6%  126%       132%
      Przy każdym pakiecie mamy kalkulator, gdzie możemy obliczyć rentowność inwestycji.
      WPROWADZONO PROGRAM PARTNERSKI Bergtrade

Do tego świetny plan marketingowy dla osób lubiących polecać:
      1 level 8%
      2 level 3%
      3 level 1%
      , a gdy wprowadzisz do programu 50 osób i łączny depozyt tej grupy wyniesie 200000 USD USD otrzymasz rangę “President”
      1 level 10%
      2 level 5%
      3 level 2%
      Podsumowując, moja opinia o Bergtrade
      Śledząc profil założyciela na FB od prawie dwóch lat wiem, że lubi zwalczać wszystkie przeciwności losu i dąży do celu, twardy bezpośredni marketingowiec i specjalista w branży Blockchain i bliskich mu krywtowalut.
      Firma zarejestrowana w Polsce jako Bergtrade LLC, ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, numer KRS 0000686184.
      Forma działania firmy zbliżona do Rockwall Investments, tu na razie tylko trading, arbitraż oparty o kryptowaluty. Choć w regulaminie wzmianka o inwestycjach poczynionych przez firmę w kopanie krypto dla zwiększenia zysków firmy.
      Strona dopracowana z protokołem szyfrowania SSL i zabezpieczeniem Anty DdOS
      Plan i projekt  strony, unikalny wśród wielu projektów, które widziałem.
      Program dobry dla marketingowców, z uwagi na trzystopniowy program poleceń, gdzie można budować swoją grupę.
      Zapraszam serdecznie.