Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zyskaj

Upcoin.com nowa giełda 500$ na start

Recommended Posts

Dziś dotarłem do informacji o powstaniu nowej giełdy kryptowalut jaką jest Upcoin. Na chwile obecną wiemy że giełda wystartuje 1 lutego. I chyba nie muszę pisać jak istotne jest bycie na danej giełdzie od samego początku. Ponieważ do na samym początku otrzymuje się najwięcej istotnych bonusów. 

W Upcoin otrzymujemy na start 500$ czy to dużo czy mało wszystko zależy od tego jakie będą opłaty...

[---]
https://upcoin.com

Postaram się codziennie w jednym miejscu publikować wszystkie istotne informacje.

Edited by Polon

Dodając że te 500$ idzie na prowizję... Ja bym był ostrożny przy rejestracji tak czy inaczej ;)

Ważne przypomnienie 500$ można otrzymać tylko do 22 stycznia potwierdzając rejestrację. Taki komunikat został opublikowany na Twitter. 

Dodatkowo UpCoin opublikował pierwsze dostępne krypto m.in. VERI, WAX, QASH, BAT, SALT.

Więcej rzetelnych informacji na ich temat znajdziecie na http://kryptowaluty.expert/upcoin/ temat polecany oficjalnie na Oficjalnym koncie Twiiter UpCoin. Spolszczony caly proces powstawania, plan rekomendacji itp

UpCoin-koniec-promocji.png

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Hype
      //prosze o usunięcie tematu
    • By Vit
      Gra przeglądarkowa, w której to wizualizacja kopania kryptowalut jest pod postacią... rybek akwariowych.
      Bardzo łatwo można ją również odpalić na telefonie, do którego jest przystosowana.

Fishchain jest platformą tradingową, na której dobrami do handlowania są wirtualne... rybki akwariowe. Tak jak kiedyś popularne były kotki na ethereum, tak w tej grze występują właśnie rybki. Mechanizm gry pozwala na zabawę zarówno graczom, którzy inwestują jak i graczom, którzy po prostu spędzają czas na grach na swoim telefonie - i nawet oni mogą zarobić, choć zajmie im to nieco dłużej  Co można robić w tej grze?
      1. Jedną z najważniejszych funkcji jest mining kryptowalut. W chwili obecnej jest dostępnych kilkanaście z nich, z czego najpopularniejszą jest wewnętrzny token gry, czyli $FISH. W puli wydobywczej jest też 5400 NEO, 300 ETH, 125000 WICC, 9300 ELA, itd.. kilkanaście kryptowalut. Pomysłodawcy posiadają własne supernody tych kryptowalut jak również nawiązali obustronną współpracę przy promowaniu kryptowalut niektórych zespołów.
      2. Kolejną ważną funkcją jest wolny rynek, na którym możemy kupować oraz sprzedawać nasze rozmaite gatunki rybek,
      3. Każdy posiadacz rybek może również stworzyć łowisko, na którym mogą "zamoczyć kija" inni gracze, oczywiście za opłatą, jest to element loteryjny gry,
      4. Bardzo ważną opcją jest możliwość rozmnażania rybek, zasady genetyczne są dość proste, ale możemy jedynie zwiększyć szanse powodzenia stworzenia rybki idealnej - często zajmuje to wiele pokoleń aby otrzymać egzemplarze, które byśmy chcieli, czasami może to być totalny fuks.

Posiadając kod rejestracyjny można:
      - otrzymać 8888 $FISH za wykonanie kilku zadań wprowadzających w tajniki gry,
      - otrzymać pierwsze 12 rybek za darmo oraz dodatkowe 8888 tokenów $fish do rozpoczęcia zabawy,
      - dołączyć do oficjalnych grup fishchain i neofish na Telegramie,
      - dołączyć do naszej polskiej grupy fishchain na Telegramie.
      Przyznam, że gra wciąga - i nawet darmowy start daje kilka fajnych możliwości zabawy. Oczywiście jeśli ktoś ma możliwość zainwestowania w akwarium i kopania kryptowalut - wtedy zabawa jest jeszcze ciekawsza  Osobiście dość mocno się zaangażowałem - również finansowo (prywatnie mogę pokazać jak bardzo), ale równolegle prowadzę żonę na koncie darmowym - które z początku spowalnia mocno grę, ale już po zainwestowaniu pierwszych symbolicznych 0.1 ETH (62zł - z czego spora część i tak wraca jako bonus), wszystko staje się łatwiejsze.

Najlepszy dotychczasowy poradnik jest tutaj: https://medium.com/fishchain/fishchain-tutorial-3bcc1e24d34e
      Aczkolwiek gra się cały czas rozwija, dochodzą nowe opcje, nowe ryby, więc warto być ma bieżąco na grupach telegramowych, gdzie pomysłodawcy dzielą się wszystkimi informacjami.

Z moich obserwacji wynika, że ceny samychakwariów przez pół roku wzrosły trzykrotnie (to są dobra, które się nie zużywają, w przeciwieństwie do rybek). Co więcej ilość akwariów wszystkich kolorów i dla wszystkich kryptowalut nigdy nie przekroczy 20 000 - a to oznacza, że będzie można je kupić tylko od innych graczy. Już teraz widać, że niektórych typów akwariów po prostu nie ma i gracze płacą więcej jeśli tylko mają jakąkolwiek szansę. Największe obroty mamy wśród użytkowników chińskich - może się wydawać, że stanowią oni największą grupę docelową, a że ta nacja lubi zarabiać pieniądze, handlować, podbijać ceny to niech nadal się rozwija w tym kierunku  

Aktualnie mamy promocje na akwaria oraz rybki NEO. Wystawione są aukcje, na których można licytować z innymi graczami zakupy tychże rybek i akwariów. Są też przygotowane specjalne sety, których ilość jest jednak ograniczona. Powstaje też wersja na łańcuchu NEO - neofish.io - na którą można się logować za pomocą tych samych danych co do fishchain.io

Zespół tworzą częściowo spece od blockchaina, a częściowo pomysłodawcy innej gry "Bubble Fish", która kilka lat temu podbijała Chiny i zgromadziła 3 miliony użytkowników. Projekt jest częściową kopią tej gry, ale dostosowana do blockchaina oraz stworzone są szersze powiązania ekonomiczne w świecie wymiany kryptowalut, ale też w świecie gamingu.

Ying Liu: Product partner, graduated from Peking University Life Science Academy, the proposer of the “Pipeline Model” of the General Economics, the major planner of “Bubble Fish”, senior game system and numerical planning.
      Ray Hou: Art Partner, graduated from Lu Xun Academy of Fine Arts and French MJM Art and Design Institute, the artistic director of “Bubble Fish”, good at grasping the aesthetic sense of game products.
      Danfeng Lu: Technical Partner, obtained Master Degree from the Department of Mathematics, Peking University, Senior Architect, proficient in blockchain technology and traditional Internet technology.
      Jacky Li: Executive Director, “Bubble Fish” Business and Public Relations Officer, years of experience in gaming product operations.
      Light Zheng: Director of Operations, responsible for the operation of “Bubble Fish”, and many years of experience in media operations.
      Hongfeng Liu: Art Director, graduated from the Academy of Fine Arts of Tsinghua University, the creator of “Bubble Fish”.
      Yuan Li: Technical Director, Server and Blockchain, with many years of experience in large-scale online game development and artificial intelligence development.
      Lei Ji: Product Director, chief programmer of client side, with many years of experience in web mobile game and securities trading software client development.”

Więcej informacji:
      Website: https://FishChain.io
      Channel: https://t.me/FishChainNews
      Twitter: https://twitter.com/FishChainGame
      White Paper: https://fishchain.io/download/FishChain_Whitepaper_EN.pdf

W razie pytań jak zaczać, jak rozmnażać, jak kopać - po prostu piszcie co potrzebujecie wiedzieć
    • By gregor67
      Coinquista - Giełda kryptowalut

Coinquista to nowa giełda kryptowalut. Swoją działalność operacyjną ma rozpocząć na przełomie marca/kwietnia 2019 roku.  Na ten moment możemy zarejestrować się na giełdę, założyć konto i przetestować w wersji demo co oferuje giełda.
      Spółka Coinquista tworzy bardzo ciekawy projekt, platforma docelowo ma być czymś więcej niż tylko giełdą kryptowalut. Kilka rzeczy które wyróżniają tą giełdę spośród innych:
      Coinquista to jedna z pierwszych giełd kryptowalut, która znalazła się w rejestrze małych instytucji płatniczych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF).  Platforma posiada profesjonalną platformę inwestycyjną, która powinna zadowolić każdego analityka giełdowego. Technologię w zakresie narzędzi do analizowania wykresów dostarcza TradingView, więc jak sami wiecie mają oni narzędzia na bardzo wysokim poziomie. Coinquista ma być czym więcej niż tylko giełdą kryptowalut. Dlatego też na giełdzie będzie Social Trading. Co przez to rozumie spółka? Będzie można min. śledzić transakcje najlepszych inwestorów, dyskutować na temat największych wydarzeń na temat danej kryptowaluty, naśladowanie transakcji najlepszych inwestorów Giełda będzie również posiadała swoją aplikację mobilną oraz kartę debetową.  Podsumowanie: 
      Myślę, że projekt jest warty uwagi. Co prawda projekt dopiero raczkuje ale ma sporo innowacji, które wyróżniają go na tle innych giełd. Dzięki społeczności, która będzie się budowała na giełdzie, nowe osoby będą mogli łatwiej zaznajomić się z kryptowalutami.

Zachęcam do rejestracji oraz zapoznania się z ofertą giełdy.

[---]
      Czysty Link : Rejestracja
    • By Nun
      Bitsdaq to nowa giełda krytptowalut. Krąży informacja, że ma być zależna i działać pod patronatem Bittrex. Nie wiem ile w tym prawdy.

Na chwilę obecną najważniejsze jest, że można otrzymać darmowe tokeny:

Rejestracja własna - 1000 tokenów BXBC
      KYC - 4000 tokenów BXBC
      Codzienne logowanie - 200 tokenów BXBC
      Rejestracja poleconego - 500 tokenów BXBC

Od dzisiaj za samo założenie konta i codzienne logowanie można otrzymać w sumie 6200 tokenów BXBC

Mój link: Załóż konto

Polecam się zarejestrować i logować codziennie. KYC raczej bym sobie odpuścił. Na razie nie wiadomo co z tego będzie. Jeśli giełda się przyjmie i zacznie działać uzupełnię wpis o stosowne informacje. Na razie tokeny są nic nie warte. Z czasem to może się zmienić.
      Dziękuję wszystkim za rejestracje

Oferta obowiązuje do 31.03. 2019

• By Nun
      BiBox - Giełda wypłacająca dywidendę
      Dywidenda, czy pasywny zysk z posiadanych udziałów to ostatnio modny temat w świecie kryptowalut. Wałkowany nawet przez czołowych polskich marketerów
      Postanowiłem wrzucić ten wpis ponieważ giełda BiBox to nie startujący projekt okraszony tylko obietnicami zysków. Platforma działa około rok. Według Coin Market Cap zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce giełd pod względem wielkości wolumenu. Jest więc z czego wypłacać zysk posiadaczom udziałów.

Model jest bardzo prosty. Dywidenda przysługuje posiadaczom tokena BiBox Token (BIX). Na wypłatę jest przeznaczane 30% zysku płynącego z opłat transakcyjnych.
      Aby brać udział w podziale zysków należy kupić tokeny BIX i zablokować je na saldzie konta giełdowego. W panelu użytkownika wystarczy odznaczyć odpowiedni przycisk.
      Minimalna kwota inwestycji 500 BIX. Można blokować wielokrotność liczby 500. Zysk jest wypłacany w każdy piątek.

Mój link: bibox.com/rejestracja
      Czysty link: bibox.com

Dziękuję wszystkim za rejestracje

Na razie nie otrzymałem ani jednej porcji zysków, ponieważ kupiłem tokeny odrobinę za późno. W piątek wrzucę screen prezentujący ile zostało mi wypłacone.
      Oprócz dywidendy BiBox posiada możliwość udzielania pożyczek. Nie badałem tej funkcji ponieważ dostęp do niej mają tylko zweryfikowani użytkownicy.
      Poza tym duży wybór coinów oraz ciekawe rodzaje zleceń. Całość działa na tym samym silniku co największa giełda Binance. Jeśli ktoś ma tam konto z obsługą nie powinno być problemów. Delikatne wątpliwości budzi brak informacji o właścicielach platformy.
      Bez weryfikacji można wypłacać 2 BTC na dobę.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Bizzilion - aktywny $1000

• News

• Latest companies news

• Companies

• Mnie to właśnie zastanawiało, bo postępowanie sprawdzające niby zostało wszczęte, a takowe po maksymalnie trzech miesiącach powinno albo nie wykazać nic i całe postępowanie winno być umorzone albo powinno zostać wszczęte jeśli jednak przesłanki popełnienia przestępstwa występują. Ale ja na bakier jestem z przepisami, pamiętam tylko, że info pojawiło się w walentynki równocześnie z wielką aferą na kafeterii, że Pan Bartosz zdradza dziewczynę i tak mi się przypomniało, bo wczoraj minęły 4 miesiące od tego wydarzenia, a ani o tym nic nie słychać ani o rozstaniu Państwa Nafalskich...  Devolaj już tu pewnie nawet nie odpisze, bo nie ma co. Temat Omegi raczej umiera i to nie tylko na tym forum ale i wszędzie indziej, bo przeszukując te internety nie można trafić na nic, nic poza kilkoma profilami na fb liderów, którzy wstawiają tam informacje o tym ile zarobili i jak głupi są ludzie na etacie, że nie korzystają z dobrodziejstw i rozdawania kasy przez Pana Nafalskiego. 
    • O ile pamiętam to gdzieś tam była informacja, że ktoś, gdzieś, coś doniósł i była to pierwsza i ostatnia znana mi informacja na ten temat. Wcale mnie to nie dziwi. Bo choć z kol. @Devolaj93 w wielu punktach się nie zgadzam to chyba zgodzimy się co do tego, że działania urzędasów z KNFów, UOKiKóW są raczej przeciwskuteczne. O tym, że zwykle następują gdy jest już dawno po temacie to jeszcze insza inszość. Dla mnie działalność tych istytucji na poletku piramid finansowych - choć nie tylko - to marnowanie kasy podatników a przede wszyskim dawanie potencjalnym ofiarom złudnego poczucia bezpieczeństwa, że skoro nie ma firmy na czarnej liście to wszysko jest OK. Taka narracja tych instytucji - że stoją w obronie i chronią konsumentów - ułatwia potencjalnym ofiarom zwolnienie się z odpowiedzialności za swoje własne decyzje. Kol. @Devolaj93 z góry wyjaśnię tylko, że ofiary zwalaniając się z myślenia są za swe decyzje odpowiedzialne i ponoszą ich konsekwencję w żaden sposób nie usprawiedliwia wciskanie im kitu...
    • Muszę przyznać, że dawno nie widzialem tak dobrze zrobionej i gry przeglądarkowej. Do tego - nie echodząc w szczegóły legendy - łączącej wirtualną hodowlę z kopaniem krypto    
    • Tytuł może trochę dziwny ale temat dość istotny. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że od wrzesnia br. na giełdzie krytowalutowej Binance Amerykanie z USA nie będa mogli handlować tokenami. W dużym skrócie jest to efekt uznawania przez amerykańskie władze tokenów jako podpadających pod przepisy dotyczące obrotu papierami wartościowymi. W konsekwencji by działać zgodnie z amerykańskim prawem by je oferować do handlu Amerykanom muszą być one dopuszczone do obrotu a giełdy posiadać odpowienie koncesje.  Dodam tylko, bez wnikania w szczegóły dlaczego, z handlu dla Amerykanów znikną też niektóre walory dość powszechnie uważane za kryptowaluty, np. DASH, ETC czy XRP. Tych tokenów jest całe mnóstwo a amerykański rynek jest dość znaczący.  Znalazłem w sieci takie zestawienie pokazujące potencjalne problemy związane z handlem tokenami.   Na biało zaznaczono tokeny, którymi obecnie handluje się wyłącznie na Binace. Na fioletowo, te które oprócz Binance handlowane są także na innych giełdach. Nie wiadomo jak się dalej potoczą losy tych tokenów. Możliwe są glówne dwa scenariusze.  Pierwszy to wyprzedaż tokenów i ich znaczny spadek cen w najlbliższym czasie. Drugi to przejęcie handlu przez inne giełdy. Jako, że większość tokenów nie jest zbyt płynna i często główną giełdą na której są handlowane jest Binance osobiście zamierzam pozbyć się w najbliższym czasie większości poza głównymi, bardziej płynnymi, czyli poza DASH, ETC (Etherium Classic), XLM (Stellar), XMR (Monero), XRP (Ripple), ZEC (Zcash) czy EOS. Na powyższym rysunku pokazano na jakich głównych giełdach handluje się obecnie tymi tokenami. Dla jasności. Nie oznacza to, że znikną one z Binance. Dostęp do handlu nimi stracą jednak amerykanie. Źrodło Binance,  Twitter  
    • No szukają wszędzie jak widać ale powoli chyba pomysły się kończą. Skoro nie skutkuje zupełnie nic, bo większość osób widzi już jak działa Omega i że nie ma żadnego realnego produktu, który może przynosić jakiekolwiek zyski to idą dalej w Świat. Ja się wcale nie zdziwię jak za moment zobaczymy konferencję gdzieś w Afryce wśród szałasów i namiotów, bo może tam Panu Bartoszowi będzie łatwiej kogoś przekonać do swoich bajek i wizji. A tak całkiem poważnie już to zastanawiał się ktoś z Was co z tym postępowaniem w sprawie Omegi, o którym pisał Puls Biznesu? Czy to zostało umorzone? Bo nic nigdzie nie można znaleźć na ten temat, a sam Pan Bartosz nigdzie nie zdementował, że coś takiego było.  W Malezji już Panowie byli, bo z liderów był na pewno Pan Jacob i Pan Tomasz P., a i u Pani Nafalskiej wisi filmik z Kuala Lumpur i zdjęcia z hotelowego basenu w objęciach wielkiego przedsiębiorcy  więc to będzie drugie podejście.