Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dotarłem do informacji o powstaniu nowej giełdy kryptowalut jaką jest Upcoin. Na chwile obecną wiemy że giełda wystartuje 1 lutego. I chyba nie muszę pisać jak istotne jest bycie na danej giełdzie od samego początku. Ponieważ do na samym początku otrzymuje się najwięcej istotnych bonusów. 

W Upcoin otrzymujemy na start 500$ czy to dużo czy mało wszystko zależy od tego jakie będą opłaty...

[---]
https://upcoin.com

Postaram się codziennie w jednym miejscu publikować wszystkie istotne informacje.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodając że te 500$ idzie na prowizję... Ja bym był ostrożny przy rejestracji tak czy inaczej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ważne przypomnienie 500$ można otrzymać tylko do 22 stycznia potwierdzając rejestrację. Taki komunikat został opublikowany na Twitter. 

Dodatkowo UpCoin opublikował pierwsze dostępne krypto m.in. VERI, WAX, QASH, BAT, SALT.

Więcej rzetelnych informacji na ich temat znajdziecie na http://kryptowaluty.expert/upcoin/ temat polecany oficjalnie na Oficjalnym koncie Twiiter UpCoin. Spolszczony caly proces powstawania, plan rekomendacji itp

UpCoin-koniec-promocji.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Nun
      BiBox - Giełda wypłacająca dywidendę
      Dywidenda, czy pasywny zysk z posiadanych udziałów to ostatnio modny temat w świecie kryptowalut. Wałkowany nawet przez czołowych polskich marketerów
      Postanowiłem wrzucić ten wpis ponieważ giełda BiBox to nie startujący projekt okraszony tylko obietnicami zysków. Platforma działa około rok. Według Coin Market Cap zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce giełd pod względem wielkości wolumenu. Jest więc z czego wypłacać zysk posiadaczom udziałów.

Model jest bardzo prosty. Dywidenda przysługuje posiadaczom tokena BiBox Token (BIX). Na wypłatę jest przeznaczane 30% zysku płynącego z opłat transakcyjnych.
      Aby brać udział w podziale zysków należy kupić tokeny BIX i zablokować je na saldzie konta giełdowego. W panelu użytkownika wystarczy odznaczyć odpowiedni przycisk.
      Minimalna kwota inwestycji 500 BIX. Można blokować wielokrotność liczby 500. Zysk jest wypłacany w każdy piątek.

Mój link: bibox.com/rejestracja
      Czysty link: bibox.com

Dziękuję wszystkim za rejestracje

Na razie nie otrzymałem ani jednej porcji zysków, ponieważ kupiłem tokeny odrobinę za późno. W piątek wrzucę screen prezentujący ile zostało mi wypłacone.
      Oprócz dywidendy BiBox posiada możliwość udzielania pożyczek. Nie badałem tej funkcji ponieważ dostęp do niej mają tylko zweryfikowani użytkownicy.
      Poza tym duży wybór coinów oraz ciekawe rodzaje zleceń. Całość działa na tym samym silniku co największa giełda Binance. Jeśli ktoś ma tam konto z obsługą nie powinno być problemów. Delikatne wątpliwości budzi brak informacji o właścicielach platformy.
      Bez weryfikacji można wypłacać 2 BTC na dobę.
    • Przez Kryptokox
      Wstęp:
      Mamy dziś 22.07.2018. Po aktualizacji i modernizacji bota TheRecycle zaczyna w pełni poprawnie funkcjonować.
      Bot TheRecycle podobnie jak inne tego typu boty opierają się o aplikację Telegram .

Według danych z godziny 13 do bota dołączyło prawie 4500 osób.
      Całkowita liczba aktywnych inwestycji wynosi ponad 1500.
      Całkowita liczba reinwestycji to niecały 1000
      Ilość wypłat: 285
      Całkowita kwota wypłat:  około 5.18 BTC
      Nazwa programu:
      TheRecycleBot

Data_startu:
      22.07.2018r

Plan
      2.8% dziennie przez 60 dni
      Czyli ROI teoretycznie wynosi około 280%

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      BTC

Depozyty pracują w BTC

Minimalny_depozyt:
      0.002 BTC

Min kwota do wypłaty:
      0.002 BTC

Wypłaty:
      prawdopodobnie INSTANT

Opis programu(legenda) oraz komentarz własny:
      The Recycle Bot jest botem telegramu, który dostarczył jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (nazwisko właściciela i dyrektora generalnego, Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości
      Firma czerpie dochody z redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych.
      Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety. - Przetłumaczone informacje z oficjalnej grupy.
      W rzeczywistości pewnie wszystko opiera się o schemat Ponziego, więc zalecam ostrożność (Moja subiektywna opinie, ale mogę się mylić)
      Źródła zarobku:
      1.Dystrybucja kawy
      2.Granty na badania naukowe i rozwój
      3. Inwestycje private equity 
      4. Linie kredytowe joint venture
      Średnia ze wszystkich to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest teoretycznie ok.
      Moja opinia:
      Myślę że jest to bardzo fajna konkurencja dla iCenter. Przez ostatnie dni bot był w fazie modernizacji.
      Zmieniane były serwery oraz z tego co widzę po aktualizacji, cała szata graficzna i budowa bota.
      Całość prezentuje się bardzo dobrze, projekt jest świeży, więc uważam że fajnie spróbować teraz, póki się będzie rozkręcał, przynajmniej na 1 kółko.
      Pracują nad oficjalną stroną, póki co Support dostępny jest pod nazwą Telegram: TheRecyclebotsupport
      Wywiad z CEO:
      Podsumowując
      Patrząc na rozwój konkurencji iCenter mamy wysoką szansę realnych zysków. W ostatnich dniach widać że admini pracowali dzień i noc, aby to wszystko działało jak należy. 
      Już niebawem postaram się dodawać więcej aktualności na temat bota.
      .
      Link do rejestracji:
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Kliknij w link : 
      https://t.me/RecycleSuper_bot?start=538853938

Kolejno wpisz /start ->   następnie wysyłasz BTC z giełdy na adres swojego depozytu z bota
      Dowód wpłaty: 
      WŁĄCZONO już możliwość depozytów, czekam na dojście środków na bitbay.
      Pamiętajmy o ryzyku inwestycyjnym - nigdy na 100% nie jesteśmy w stanie przewidzieć zamiarów adminów ani prawdziwości informacji o ich źródłach dochodu.
      Jak mawia słynne przysłowie:
      Inwestuj tyle, ile możesz stracić
    • Przez kopacz
      Drodzy minerzy zapraszam was do zapoznania się z naszym nowym programem GPPANEL do kopania kryptowalut.
      W łatwy sposób można wydobywać  kryptowaluty takie jak: Ethereum Classic, Music Coin, Ethereum, Expanse, Zcash oraz Bcn (w przyszłości).
      Program pobierzecie bezpośrednio z naszej strony http://globalpool.org/gp_panel/GPpanelSetup.exe

-Prosty i przyjazny panel pozwoli Wam w łatwy sposób przełączać się między kryptowalutami.
      -Auto update, jeśli jest nowa wersja program sam Was o tym poinformuje.
      -Zaproś znajomych i zyskaj część fee poola dla siebie!
      -Możecie za pomocą jednego przycisku sprawdzić co najbardziej opłaca się kopać na waszym komputerze/koparce.
      -Możliwość podkręcania kart z poziomu programu.
      -Dokładne dane kopania, na żywo które ułatwią znalezienie problemu w kopaniu
      -Statystki z whattomine, dla łatwiejszego wyboru kryptowaluty.
      Jest to tylko część z możliwości programu, program będzie na bieżąco udoskonalany, zapraszam do testowania i czekam na sugestię, co możemy zrobić abyśmy mieli jeszcze lepszy program!
    • Przez funny
      Nie jest to faucet tylko realna gotówka do spieniężenia w formie airdrop na bittrex, cryptopia lub cryptox.pl w postaci kryptowaluty Byteball. Dodaję tutaj gdyż nazwa podforum głosi pozyskuj darmowe kryptowaluty
      Jeśli posiadasz konto Steem (steemit.com) założone przed 12 lipca, 2018 a twoja reputacja to >= 30 możesz odebrać airdropa, obecnie odebrało go już ponad 30 tys. userów Steem.
      Dlaczego Byteball rozdaje tokeny? Ich model zakłada rozdanie 99% tokenów zamiast ich sprzedaży, o dziwo cena mimo tego nieźle się trzyma na giełdach (ok. 130$ za Gbyte, max podaż 1mln Gbyte, 1Gbyte=1mld bytes).
      Poniżej instrukcja, chętnie też odpowiem na pytania bo wryłem się w temat, będę wdzięczny za skorzystanie z refflinka.
      Instrukcja
      Pobierz portfel za pomocą linka [reff] https://steem-byteball.org/#WEUFCDVFNPLDAJZLO252KTFV274DTIOG  LUB [bez reffa] https://steem-byteball.org (po otwarciu kliknij DOWNLOAD i wybierz system) Po włączeniu portfela zaakceptuj warunki, wybierz ZACHOWAJ DANE DOTYCZĄCE TYLKO CIEBIE - > kontynuuj, nadaj nazwę (nieważna), po kliknięciu ZACZNIJ TUTAJ PORTFEL BĘDZIE GOTOWY. Kliknij CZAT (prawy dolny róg), wybierz zakładkę BOT STORE, wybierz STEEM ATTESTATION BOT i kliknij DODAJ BOTA. Cały proces odbędzie się w formie czatu z botem. Postępuj zgodnie z tym o co prosi Cię bot czyli najpierw kliknij niebieski przycisk chmurkę (...) i wybierz WPROWADŹ MÓJ ADRES: wyślij wiadomość Bot odpisze Ci podając link Steemconnect, gdzie bezpiecznie się zalogujesz swoim kluczem Steem (nie używaj głównego hasła, lepiej active lub posting jeśli zadziała), steemconnect jest bezpiecznym logowaniem stworzonym przez twórców steem, zwróć uwagę by zalogować się używając tej samej przeglądarki w której kliknąłeś/aś mój link do pobrania appki. Portfel automatycznie wykryje logowanie i spyta najpierw czy twoja nazwa Steem ma być publicznie powiązana z portfelem (PUBLIC / PRIVATE) czy nie. Bot poprosi o podpisanie "wiadomości" (po prostu kliknij o co prosi - "sign message" ). Bot wyśle Ci środki, które możesz wysłać na giełdę i zrobić z nimi co chcesz, połowę teraz i połowę za rok zgodnie z tabelą:
      Repu        Airdrop w Gbyte   >=30 5$ = 2,5$ teraz + 2,5$ za rok   >=40 10$ = 5$ teraz + 5$ za rok   >=50 40$ = 20$ teraz + 20$ za rok   >=60 80$ = 40$ teraz + 40$ za rok   >=70 160$ = 80$ teraz + 80$ za rok  

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Dokładnie taką samą retorykę ma tych kilku zatwardziałych kapłanów futurenet. Jak się nie podoba to sami sobie budujcie taki biznes na lata etc. 
    • I w konsekwencji podawania takich instrukcji może dojść do sytuacji, gdy ktoś się zarejestruje wpisując nieprawdziwe dane i nie będąc świadomym, że łamie regulamin. Jeśli już, to jest to wybrakowana instrukcja. Instrukcja nie polega na tym, aby unikać niewygodnych kwestii tym bardziej jeśli negatywne kwestie ściśle dotyczą przedmiotu instruktażu.  A propo regulaminu programu... Z tego co widzę aktualnie strona z regulaminem jest niedostępna. Pojawia się taki komunikat: https://www.pl.omega.best/terms.pdf A co za tym idzie, dochodzi dodatkowy element niemożności zarejestrowania się. Bo nie dość że osoby z Polski nie mogą się zarejestrować za pomocą prawdziwych danych, to na dodatek osoby rejestrujące się nie mogą zapoznać się z regulaminem programu, więc zaznaczając akceptację regulaminu, oświadczają nieprawdę. Na dodatek brak dostępu do regulaminu stawia pod znakiem zapytania warunki, na jakie godzi się rejestrujący się użytkownik skoro nie może ich poznać.  Ależ ja się nie stresuję. Nie mam czym. Przecież nie wszedłem do programu, więc nie muszę się chociażby stresować ewentualnymi konsekwencjami podawania nieprawdziwych informacji w formularzu.  Fantastyka...? A co tu jest z fantastyką związane? Są ryzyka, są pomijane niewygodne kwestie, są sprzeczne informacje... a że się je porusza, to co w tym dziwnego?  Z fantastyką to już bardziej mi się kojarzy to co pisał @Ermin... ...albo inne hurraoptymistyczne wizje uskuteczniane tu zwłaszcza na pierwszych kilku stronach tego wątku... O proszę bardzo, nakłanianie do zakładania fejk konta   Jestem użytkownikiem tego forum i mam prawo wyrażać swoje opinie i wątpliwości. Mnie do oceny jak kto promuje, w większości wystarczą informacje pozyskane z różnych stron promotorów na których umieszczają treści o programie. Jeśli ktoś na takiej stronie wciska kit, to co mi da prywatny z nim kontakt, skoro już na podstawie tych treści mogłem w dany sposób ocenić jego metody promowania. 
    • Polon możesz śmiało zająć się fantastyka i pisaniem scenariuszy, nie stresuj się tak   video instruktażowe ma na celu poinstruować jak się zarejestrować, a nie namawiać ludzi.  Pisalem już, ze jeśli chcesz się przekonać jak ktoś poleca dany projekt i czy przedstawia go w samych superlatywach to zaloz fejk konto i napisz, zadaj kilka niewygodnych pytań i już, a nie dalej stękasz
    • No to właśnie stwierdził to co w poniższym cytacie, co w mojej ocenie przynajmniej może zasiać ziarno niepewności w teorii piramidalności bo sugeruje jakoby były jeszcze inne źródła kasy. A ponieważ nie uściślił, czy te rzekome inne źródła stanowią 0,001%, czy może 99% całej kasy, to gdyby bazować tylko na tej wypowiedzi to można by wyciągać różne wnioski na temat piramidalności. To właśnie bazuje na takich niedopowiedzeniach. Cegiełka do cegiełki i buduje się rozmyty obraz, który dalej może ewoluować do obrazu zafałszowanego. To z czego się jeszcze bierze?  Z programu OmegaBest, który zlecił polubienie swojego profilu na FB? A w programie kasa skąd się wzięła? Czy właśnie nie z wpłat?  Wrócę jeszcze do Twojej wcześniejszej wypowiedzi, bo zaistniały pewne nowe okoliczności: Czy aby na pewno? A czy poinformowałeś widzów w swoim filmie na youtube o istniejącym ryzyku? Oj chyba nie bardzo... W swoim filmie zatytułowanym "PLATFORMA OMEGA BEST - JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ" podczas omawiania jak wypełnić formularz rejestracyjny, mówisz: Wpisujemy swoje państwo, z tym że teraz taka uwaga. Rejestrując się w Polsce nie wybieramy kraju Polska, tylko jakieś inne państwo, większość osób rejestruje się na Wielką Brytanię (...) Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. W międzyczasie dla uzasadnienia mówisz jakoby firma nie chciała mieć nic wspólnego z polskimi urzędami, nie chce mieć problemów, itd...  ale to już mniej istotne. Bowiem najistotniejsze jest to, że w filmie nawet się nie zająknąłeś, że podawanie nieprawdziwych danych podczas rejestracji jest łamaniem regulaminu programu i może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla takiego użytkownika. Nic na ten temat nie powiedziałeś. Nie ostrzegłeś potencjalnych inwestorów przed realnym ryzykiem. Jedyny plus to taki, że oglądalność filmu wyjątkowo mizerna... i tylko mieć nadzieję że nikt nie wszedł do programu nie znając ryzyka. Gdzie zatem Twoja wiarygodność w tej kwestii? Niby piszesz, że wolisz zniechęcić ludzi mówiąc wprost o ryzyku, a w filmie nic o ryzyku nie wspominasz, a co więcej, promujesz działania wręcz niezgodne z regulaminem programu, mogące narazić użytkowników na straty finansowe.  Ale zaraz... w filmie pojawia się też pewna ciekawa informacja. Zacytuję większy fragment tego co mówi @Devolaj93 w swoim filmie, aby zachować cały kontekst wypowiedzi: Firma nie chce mieć po prostu zbyt wiele wspólnego z polskimi urzędami, itd. Nie wiem czy wszyscy z was kojarzą taką firmę Exp Asset, tam również zarabiałem i niestety przez problemy z polskimi instytucjami musieli zamknąć swoją działalność w Polsce, no i my również musieliśmy wypłacać wszystkie pieniądze ze swoich kont. Mimo tego że żadna osoba nie została poszkodowana, żadna osoba nie straciła tam pieniędzy, firma niestety musiała się wynieść. Podobnie jak chociażby wszystkie giełdy kryptowalut, które zaczynały swoją działalność w Polsce, również już nie działają w naszym kraju, a wyniosły się poza granice. Dlatego również ta firma nie chce mieć żadnych problemów w późniejszym terminie, nie chce mieć problemów takich że ktoś tam będzie się przyczepiał o coś, nie chce również zamykać rynku dla Polaków. Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. Otóż w powyższej wypowiedzi kluczowe są dwa ostatnie zdania. @Devolaj93 poinformował, że firma nie chce zamykać rynku dla Polaków. Tak więc jeśli się rejestrujemy, wpisujemy sobie inne państwo niż Polska. Ta wypowiedź oznaczałaby, że należy zaznaczyć podczas rejestracji inny kraj niż Polska, bo firma nie chce się zamykać na Polaków. Teraz pytanie, czy to jest oficjalne stanowisko firmy, że firma nie chce się zamykać na Polaków, więc przy rejestracji  zaznaczamy inny kraj i tym samym łamiemy regulamin? Czy może to @Devolaj93 nałożył jakąś własną interpretację, albo wybiegł przed szereg przypisując takie intencje firmie, które wiążą się z łamaniem regulaminu przez użytkowników?  Jednak niezależnie od tego, powinno się informować ludzi o możliwym ryzyku w kontekście podania nieprawdziwych danych. W mojej ocenie brak takich i innych informacji o ryzyku dyskwalifikuje taką osobę jako lidera, promotora, sponsora, czy jak by tego kogoś nie nazwać.