Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

GET PAID 2.0

Nowoczesne podejście do zarabiania w internecie!

dziennik.png

______________________________________________________________________________________________________________________________

Cześć!

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji. W internecie zacząłem zarabiać w lipcu 2014 roku, a na forum zarejestrowałem się dopiero pod koniec 2016 roku.

Śmiało mogę powiedzieć, że zarabianie w internecie nie jest już tylko moim hobby. Przeszedłem przez skracanie linków (CPC), subskrypcje SMS (CPL), reklamowanie gier (CPR) i zarobek na innych szeroko pojętych ofertach CPA (w tym CPS i CPI). Przez pewien okres czasu miałem naweł własny serwis CPM - niestety upadł. Przez rok (uśredniając czas prowadzenia obu grup) prowadziłem dwie darmowe grupy mentorskie, które łącznie skupiały ponad 1000 osób.

Nie chcąc uzależniać swojego "jestestwa" od niezależnych ode mnie serwisów, zdecydowałem się założyć własnego bloga dotyczącego zarabiania w internecie. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy zarabianie przez internet jest możliwe lub czy serwisy zarobkowe (programy partnerskie) na prawdę wypłacają pieniądze – ten blog jest właśnie dla Ciebie. Zrobię co w mojej mocy by sukcesywnie wprowadzać Cię w prawdziwy świat, coraz to wyższych, internetowych zarobków.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Blog: GET PAID 2.0

Wszystkie wpisy: SPIS TREŚCI

Kompleksowe mentoringi (Grupa Get Paid 2.0): SPRAWDŹ

Mini-poradniki: SPRAWDŹ

W odpowiedziach pod tym postem będę informował o nowych - najważniejszych - artykułach na blogu :)

Zapraszam serdecznie !
mysc

Edytowane przez mysc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maksymalizacja sprzedaży, czyli zastosowanie strategii up-selling i cross-selling w afiliacji

Zarabiając w modelu afiliacyjnym, na własnych mini-stronach, można stosować różnego rodzaju strategie zwiększające sprzedaż. Najpopularniejsze z nich to up-selling i cross-selling. Obie strategie można z powodzeniem wdrożyć zarabiając w programach partnerskich i w tym wpisie wyjaśniam jak się za to zabrać. Zapraszam!

...

Link: Maksymalizacja sprzedaży, czyli zastosowanie strategii up-selling i cross-selling w afiliacji

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na jakiej zasadzie działają niewiarygodne bannery reklamowe?

„Lekarze go/jej nienawidzą!”, „Odkrył/a jeden łatwy sposób na zarabianie pieniędzy”, „Jeszcze wczoraj był bezrobotny, a dzisiaj nie wie gdzie zmieścić pieniądze”. Nie wiedząc jak to działa, możnaby pomyśleć, że autorzy takich reklam wydają pieniądze w błoto – a w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. Tego typu strategia reklamowa to jedna z najbardziej przemyślanych metod selekcji odbiorców i minimalizacji kosztów reklamy.

Link do wpisu: 
Na jakiej zasadzie działają niewiarygodne bannery reklamowe?

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NOWY WPIS: Dodatkowe reklamy na „mini-stronach” – pomagają czy przeszkadzają w monetyzacji?

„Mini-strony” ze swojego założenia mają za zadanie reklamowanie konkretnych ofert – to jest główny cel ich istnienia. Dzisiejszy wpis dotyczy dodatkowych reklam umieszczanych na „mini-stronach”, czyli takich które z głównym celem nie mają nic wspólnego. Czy takie reklamy faktycznie stanowią dodatkowe dochody, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać? W jakich okolicznościach pomagają, a w jakich przeszkadzają w monetyzacji? Zapraszam do lektury!

Link do wpisu: Dodatkowe reklamy na „mini-stronach” – pomagają czy przeszkadzają w monetyzacji?

Swoją drogą, w ostatnim czasie uaktualniłem (często całkowicie redagując) poniższe wpisy. Zachęcam do ponownego przeczytania, niektóre są nawet 2x dłuższe od pierwszych wersji Smile

Uaktualnione wpisy:

1. 
E-mail marketing - budowanie i zarabianie na listach mailingowych

2. Jak działają i na czym zarabiają banki?

3. Skąd biorą się pieniądze i jak trafiają do obrotu?

4. Skuteczne sposoby na zdobywanie aktywnych poleconych w programach partnerskich

5. Recenzja książki – „Jan Kulczyk biografia niezwykła” Cezary Bielakowski i Piotr Nisztor

6. Najważniejsza zasada odpowiedniego doboru programu partnerskiego

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stabilność i wysokość e-zarobków, czyli sprzedawcy złudzeń vs rzeczywistość

Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się to wydawać na podstawie filmików na youtube, dzienników pracy i forumowych galerii zdjęć. Jakie kwoty są najbardziej prawdopodobne do uzyskania? Zapraszam do lektury :)

Link do wpisu: Stabilność i wysokość e-zarobków, czyli sprzedawcy złudzeń vs rzeczywistość

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 sposoby reklamowania ofert afiliacyjnych (CPA) offline

Zarabianie w internecie, w programach partnerskich, wcale nie musi ograniczać się tylko do marketingu internetowego. Nasze linki afiliacyjne, a także „mini-strony” zarobkowe, możemy promować także offline. W tym wpisie przedstawiam 3 sposoby reklamowania ofert CPA poza internetem. Wybrałem metody dostępne raczej dla każdego – nie chodzi tu o reklamy radiowe/telewizyjne i inne drogie rozwiązania :) Warto zdać sobie sprawę, że takie tanie możliwości marketingu offline istnieją i wziąć je pod uwagę przy obecnych lub przyszłych projektach. Nie wszystko warto tak reklamować, ale może akurat w Twoim przypadku warto spróbować? Zapraszam do lektury :)

Link do wpisu: 3 sposoby reklamowania ofert afiliacyjnych (CPA) offline

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy i kiedy warto zarabiać na poleconych w sieciach afiliacyjnych?

Zarabianie w sieciach afiliacyjnych to nie tylko możliwość reklamowania znajdujących się tam ofert CPA. To także możliwość polecania samej możliwości zarabiania w danym serwisie – przy pomocy systemu poleconych.
W tym wpisie wyjaśniam jak działa, jakie są różnice pomiędzy takimi systemami, a także omawiam kwestie opłacalności inwestowania czasu (i być może pieniędzy) w zbieranie poleconych :) Zapraszam do lektury :)

Link do wpisu: 
Czy i kiedy warto zarabiać na poleconych w sieciach afiliacyjnych?

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.