Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Dowixs

Wasza inwestycja w kryptowaluty - jakie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zapraszam do dyskusji w jakie kryptowaluty inwestujecie i krótkie - obszerne mile widziane - uzasadnienie wyboru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KuCoin - KCS - kryptowaluta dzięki której otrzymujemy udziały w giełdzie kryprowalut, mam jej póki co 20 sztuk.

Xtrabytes - XBY - kupiłem ponad tysiąc po 90 groszy jakieś 3 tygodnie temu bo jest dużo bardziej nowoczesna, błyskawiczne transakcje, bardzo niskie fee itp. Warto o niej poczytać, dziś jej cena przekracza 2,60 zł. 

Bytecoin - BCN - wykopałem kiedyś 2 500 sztuk i trzymam z ciekawości.

Litecoin - LTC - mam dwie sztuki, dobrze się ją przelewa i akceptują na większości giełd.

Bitcoin - BTC - groszowe sprawy, lekko ponad 0.01 BTC trzymam na najbardziej znanym kraniku "freebitcoin" i niech się tam mnoży.

Edytowane przez Rejuvenate
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dawajcie jakieś pomysły ciekawe na wsadzenie hajsu :P

Chociaż tutaj tak bardziej widzę, macie dłuższoterminowe pomysły.

Ja próbuję szukać jakiegoś takiego 100% w 2-3 dni max, bo widzę pełno takich jest tych coinów, tylko trafić w jakiegoś.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja liczę na trafienie w taka walutę która zrobi znaczna różnice między innymi i za rok lub dwa będzie warta więcej niż BTC :) 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba rynek tych kryptowalut, totalnie zabił stare HYIPy i inne tego typu piramidki :P

Teraz już tak mi się zdaje, że wszyscy będą brali się za własne handle, z gorszym lub lepszym skutkiem.

A jeszcze jedno mi powiedzcie, dlaczego w ostatnich 2-3 tygodniach, bardzo dużo tych małych monetek ma 5-10krotny wzrost?

Chociażby pierwszy z brzegu:

https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/

a takich przykładów mam setki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kotos123 Ripple to nie jest "mała monetka". Nie patrzy się na cenę, tylko na Market Cap, czyli Ripple był w top10, a MarketCap przed wzrostami mieli 10mld. ;)

Co do powodu dla którego tyle wzrósł - krążyło mnóstwo plotek o tym, że wejdzie na Coinbase - najpopularniejszą giełdę w USA i poszło FOMO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 1/10/2018 o 16:25, Rejuvenate napisał:

Ja liczę na trafienie w taka walutę która zrobi znaczna różnice między innymi i za rok lub dwa będzie warta więcej niż BTC :) 

XRP lub ETH ?

W dniu 1/10/2018 o 16:45, kotos123 napisał:

Chyba rynek tych kryptowalut, totalnie zabił stare HYIPy i inne tego typu piramidki :P

Teraz już tak mi się zdaje, że wszyscy będą brali się za własne handle, z gorszym lub lepszym skutkiem.

A jeszcze jedno mi powiedzcie, dlaczego w ostatnich 2-3 tygodniach, bardzo dużo tych małych monetek ma 5-10krotny wzrost?

Chociażby pierwszy z brzegu:

https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/

a takich przykładów mam setki 

XRP jest jedna z najwiekszych 'monet' na rynku z takim ogromnym 'zapleczem' jakie nie jedna krypto moneta by chciala miec i jest kandydatem na pozycje nr1 w CMC.

Nie napisze jakie trzymam w tej chwili coiny bo jest tego ponad 120 roznych rodzajow, natomiast ja trzymam moje coiny dlugoterminowo, przez wiele lat je bede trzymal, nie mam tego az tak duzo, troche ponad 75000 coinow, chcialbym miec znacznie wiecej.

Wole miec duzo roznych coinow bo co poniektore, te najbardziej obiecujace moga sie okazac cholernie drogie w przyszlosci.

Podam tutaj 17 tickerow do coinow ktore maja bardzo obiecujaca przyszlosc, a czy tak bedzie, czas pokaze.

Powodzenia Wszystkim! obyscie zarobili ogromne pieniadze na kryptowalutach. Ja licze na miliony $.

NEBL, SUB, ARK, GNT, REQ, XRB, LINK, NAV, VEN, WTC, WABI, ENG, XMR, OMG, QSP, NEO, EOS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do wyboru sporo. Obecnie mam w posiadaniu ok. 1 mln szt. Nie które kupione w granicach centa.  Te rokujące w/g mnie - TRX, POE, RDD, WTC i sporo innych. Na ten rok obecnie wartych zachodu jest ok 30 [ mówię tu o takich które mają wszelkie przesłanki aby wybić się sporo powyżej 500 % ]  Życzę wybrania tych właściwych :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, turboonostrilvision napisał:

NEBL, SUB, ARK, GNT, REQ, XRB, LINK, NAV, VEN, WTC, WABI, ENG, XMR, OMG, QSP, NEO, EOS

Generalnie się zgadzam, ale ciekaw jestem czemu twoim zdaniem warto w NAV zainwestować? 

Podobnie jak turbo posiadam około 100 różnych coinów. Z tych najbardziej wartościowych których zabrakło na powyższej liście mogę dodać ICX, ADA, OST (ST), ETHOS (lub jeden z konkurencyjnych projektów który stworzy uniwersalny portfel dla większości kryptowalut), NULS, ADST - polski projekt próbujący przenieść rynek reklamowy na blockchaina. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 1/12/2018 o 12:30, Skowron napisał:

czemu twoim zdaniem warto w NAV zainwestować? 

Z uwagi na to ze mozna tym anonimowe transakcje robic a te jak wiadomo sa coinami ktre 'maja wziecie'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co sądzicie o krypto LISK? Warta uwagi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

20 Lutego w Berlinie ma być jakaś konferencja więc jak dobrze wypadnie to pewnie cena wzrośnie :)

Pytanie czy to dobry moment na kupno tej waluty ? teraz jest -8.52% na coinmarketcap...

Nie czytałem nic o jej innowacyjności itp. może ktoś inny coś więcej o niej napisze :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@loxx @Rejuvenate Co do LISK to jest to bodajże krypto, która ma umożliwić pisanie aplikacji opartych na blockchain w javascripcie. Brzmi ciekawie, wiele osób zna JavaScript, ale ...  No właśnie, to ale - powstają inne projekty, które zamierzają umożliwić pisanie aplikacji w kilku językach do wyboru. Dla przykładu ARK - ma umożliwić pisanie w Python, Java, C i kilku innych językach. Także pytanie - czy LISK ofetujący jeden język, wygra z projektami, które będą oferować 5+ języków? 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może wygrać jedynie na początku bo jest pionierem ale później pewnie ludzie wybiorą te inne waluty, oferujące więcej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

One wszystkie mają jedną wadę jeśli idzie o zarabianie na nich. Nigdy nie wiadomo ile pójdzie % w górę. Że pójdzie to pewne. I tak dla 'świetego' spokoju warto kupić różne, proponowane przez nie których 'guru' tematu. Masz ich 20 czy 30  wykupionych ile się da to można mieć nadzieję że się zarobi. Zauważcie że mimo są nie przewidtwalne to jednak są już w tej dziedzinie milionerzy. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle, że moim zdaniem w rynku walutowym jedyną pewną jest niepewność.

Skoki na + i - bywają czasami ogromne. Rynek rządzi się swoimi prawami i polityką tłumu. Jeśli o krypto chodzi.

Pewności nigdy nie ma.

Via to co się porobiło z frankiem. 

Przez wiele lat frank był na mniej więcej stałym kursie. Ludzie brali to za pewnik. A tu nagle zonk. Pewnik i jedna ze stabilniejszych walut świata odstawila hopka.

Kto przyinwescil przed wyszedł na plus. Kto zaciągnął kredyt już nie koniecznie.

Ba sam mając wiarygodne info, że frank tak pójdzie wsadził bym w niego wszystkie pieniądze. Nawet z kredytu hipoteki.

Po jednym dniu byłbym ~ 100% na plus. Kredyt splacil i "żył jak Pan".

Kto się spodziewał, kto podejrzewał to pewnie sporo grosza przytulil, kto brał za pewnik to już nie koniecznie.

Taka to tylko moja dywagacja na temat pewności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rynek kryptowalut jest strasznie zależny od wiadomości wystarczy ze wyjdzie jakiś News nawet fejkowy i cena może się drastycznie zmienić trzeba ciagle trzymać rękę na pulsie i można zarobić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta