Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Plemnik

Automat do giełdy BitBay od Intralogic

Recommended Posts

Automat do gry na giełdzie BitBay od Intralogic

2018-01-12_0958.png

Automat (bot) od Intralogic służy do automatycznego wystawiania ofert kupna i sprzedaży na giełdzie BitBay. W oparciu o ustawienia, bot dokonuje transakcji w sposób automatyczny bez naszego udziału. Połączenie bota z giełdą BitBay następuję przez API giełdy. W bocie należy wykorzystać klucze API BitBay zaznaczając wszystkie opcje oprócz Wypłata Crypto i Fiat oraz Karty. Jednak, gdyby API nie działało, to należy zaznaczyć też opcję Karty. Należy zaznaczyć, że bot nie jest narzędziem, które raz się ustawia i zapomina o nim. Jest to narzędzie, które pomaga w handlowaniu kryptowalutami, trzeba od czasu do czasu dokonywać ręcznych zmian. Ponadto ŻADNE USTAWIENIA NIE GWARANTUJĄ ZYSKÓW. Wyniki bota są uzależnione przede wszystkim od koniunktury na giełdzie BitBay. Zatem jeśli kryptowaluty będą spadać to bot nie będzie zarabiał, ponieważ na tę chwilę nie ma opcji, żeby zarabiać na giełdzie BitBay podczas spadków. Żeby zarobić kurs musi iść do góry lub musi po spadku odbić do góry.

2018-01-12_1001.png

Bot działa online na serwerach, więc działa cały czas. Jest narzędziem abonamentowym. Cena miesięcznego abonamentu wynosi 100 zł. Jest też opcja abonamentu na 3 miesiące za 200 zł. Po rejestracji jest 7 dni gratis na testowanie bota.

Jest też możliwość polecenia bota i otrzymywanie 7 dni abonamentu za każde polecenie. Polecanie (zakładka Afiliacja) dostępne jest dopiero po opłaceniu abonamentu. Mój kod rabatowy dający 20% rabatu na zakup abonamentu jest następujący: 741110f10

Aktywny abonament wygląda w taki sposób:

2018-01-12_1014.png

Podstawowe opisy poszczególnych zakładek można znaleźć klikając w panelu na link w danych zakładkach:

2018-01-12_1016.png

Oczywiście więcej można zarobić handlując samodzielnie na giełdzie. Jednak bot może być dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą codziennie siedzieć, monitorować i ręcznie handlować. Bot też w dużym stopniu eliminuje ryzyko dokonania nietrafnej transakcji pod wpływem emocji.

LINK DO PANELU BOTA - LOGOWANIE i REJESTRACJA >>

UWAGA! Inwestowanie w kryptowaluty wiążę się z ryzykiem utraty środków. Nigdy nie inwestuj w kryptowaluty więcej niż możesz pozwolić sobie na stratę. Ponadto przechowywanie kryptowalut na giełdach jest najniebezpieczniejszą formą przechowywania. W przypadku zamknięcia giełdy możesz stracić wszystkie swoje kryptowaluty.

Edited by Plemnik

Temat zam od dość dawna. Jak długo testujesz bota? Masz statystyki pozwalające określić jego skuteczność? BitBay nie blokuje API?

Bota testuję od połowy listopada.

Mam statystyki salda. Nie udostępniam ich publicznie.

BitBay zwykle nie blokuje API. Ale przy dużym przeciążeniu jest problem, jak obecnie, gdzie jest krew na giełdzie i ciężko złożyć zamówienie nawet na BitBayu. Choć widzę, że już lepiej giełda działa.

Miałem na myśli statystyki procentowe nie kwotowe.

Nie prowadzę statystyk procentowych. A te z zakładki Zysk w bocie nie są miarodajne, jeśli o nie chodzi.

Edit.

Dodałem statystyki zysku skumulowanego w procentach. W ostatnim czasie wygląda to tak:

2018-01-16_1312.png

To jest tylko mój przypadek. Nie dający gwarancji takich samych wyników nikomu.

Edited by Plemnik

Posted (edited)

[kryptoreklama]

Edited by pepperoniss

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

NAZWA:
      Orius Capital

START:
      6 Maj 2019

PLANY:
      Opłata 15% kiedy uzyskujemy 50% -100% -150% wartości pakietu
      Prowizje Direct wliczają się do planów, z binarki nie są wliczone, więc po uzyskaniu 200%-245% ROI czy to z naliczeń czy prowizji Direct,
      musimy ponownie wykupić ten sam plan/pakiet lub zrobić Upgrade na plan wyższy. Nie można posiadać 2 takich samych planów w 1 czasie.

PROCESORY:
      BTC i ETH
      Najpierw wpłacamy na balans (należy obliczyć sumę na $) i dopiero potem kupujemy plan.
      Warto przelać trochę więcej, aby nie zabrakło, jeśli nastąpi różnica kursów.
      Potem można tą różnicę wypłacić, gdyż będzie ona na cash balance, z którego się wypłaca.
      Wewnątrz programu mamy parę portfeli i można dokonywać między nimi transferu.

MINIMUM i MAXIMUM:
      MIN. 200$ - MAX. 100 000$

MINIMUM DO WYPŁATY:
      10$ (fee za wypłatę 5%)
      Wypłaty manualne do 24h, ale idą szybko ( u mnie 1sza ok. 20 minut na Bitbay w BTC)

PROGRAM PARTNERSKI:
      BONUS BEZPOŚREDNI
      Ten bonus otrzymuje osoba polecająca (sponsor) za zakup nowych pakietów przez osoby
      bezpośrednio polecone. Prowizja jest od razu przelewana na konto sponsora i może zostać
      wypłacona w każdej chwili.
       -> 8% z pakietu zakupionego przez osoby bezpośrednio poleconego.

BONUS POŚREDNI
      Ten bonus to kolejny sposób na zwiększenie swoich zarobków poprzez wkład w rozbudowę
      ekosystemu Orius. Otrzymujemy go z naliczeń osób bezpośrednio poleconych
       -> 2% z naliczeń/zarobków dziennych osób bezpośrednio poleconych

PLAN BINARNY:
      Ten bonus to 5% do 8% prowizji ze słabszej nogi, zależnie od naszej rangi.
      Bonus binarny jest wyrażony w punktach PV (PV = cena pakietu x 90%)

STATYSTYKI (NA DZIEŃ 17-07-19):

OPIS:
      Zwróciłem uwagę na ten program, ze względu na to iż pojawił się on jako sponsor na World Blockchain Forum (tam gdzie był S-Block jako współorganizator),
      co wydało mi się dosyć dobrym prognostykiem, co do długości działania programu, wydaje się to być program typu long term.
      (jedno ze źródeł - https://medium.com/@p2ps/100-media-joins-force-at-world-blockchain-forum-bb1e4baa29df)
      Nie jest to oczywiście gwarancja długiego działania, ale doświadczenie w tego typu programach podpowiada mi, że jest to 
      ciekawy program, który może trochę podziałać. Program przypomina trochę FX Trading czy Bitrading888. FX działał rok czasu i
      z tego co wiem po zaprzestaniu działalności zwraca ludziom wkłady - oczywiście to również nie jest gwarancja, ale wygląda to dobrze.
      Twórcy programu (zdjęcie poniżej) twierdzą, iż posiadają liczne źródła dochodu (również zdjęcie poniżej):

ROADMAP:

Program zaczął działać wprawdzie w maju tego roku, ale jest promowany mocno dopiero od czerwca, a w Europie i naszym kraju dopiero jest wprowadzany na rynek.
      W zasadzie wprowadzamy go ja i moi partnerzy, więc dla osób promujących jest to na pewno na plus.
      Posiadam prezentację tego programu w wersji polskiej (sam tłumaczyłem  ) i jest ona dostępna dla członków mojego zespołu.
      Jest ona dosyć rozbudowana, co buduje dobre wrażenie, jeśli chodzi o żywotność programu. Ponownie, pamiętajmy, że jest to program wysokiego ryzyka.
      Podoba mi się tutaj również plan marketingowy, gdyż jest on mądrze skonstruowany, co może przełożyć się na długość działania programu.
      Od zysków należy odliczyć opłaty dla firmy, opisałem to wyżej. To mi się podoba, bo w praktyce program nie płaci "za dużo", jak inne podobne.
      Również plan binarny jest dobrze przemyślany i osiąganie kolejnych rang wymaga odpowiednich osiągnięć.
      Sam posiadam parę kont w tym programie, w tym wspólne z partnerami, to które tutaj prezentuję to tylko 1 z kont,
      tak więc można tutaj zrobić sobie parę podkont, nie ma weryfikacji i sprawdzałem, że można sobie te konta tworzyć.
      Co do naliczeń to są one ok. 1%-1.5%, poniżej załączam screen z dotychczasowych naliczeń w programie (testuję od paru dni):

W dashboardzie widzimy transakcje arbitrażowe, które (jak twierdzi firma) są dokonywane z naszych środków:

Czasami pojawiają się również minusowe transakcje, co myślę, że wygląda dosyć dobrze i przekonująco dla potencjalnych inwestorów.
      Firma czasami robi promocje dla nowych osób dołączających do programu - są one dostępne w zakładce "Promotion". Obecna promocja:

Dashboard wygląda tak:

Z mojej strony - dopiero zaczynam budować grupę w tym programie, więc dołączając w tej chwili można liczyć na ewentualne spady w strukturze binarnej.
      Oczywiście nic nie jest tu gwarantowane, ale ja będę budował ten program wstępnie przez ok. 2-3 miesiące na YouTube i mediach społecznościowych.
      Podsumowując, program wydaje mi się ciekawy i wstępne założenia to działanie tutaj ok. 3-6 miesięcy.
      Dokonałem już pierwszej testowej wypłaty i pojawiła się ona u mnie na portfelu bardzo szybko - ok. 20 minut. Dowód dam potem do odpowiedniego działu.
      Pamiętajmy, iż jest to program wysokiego ryzyka i należy zachować rozsądek, jeśli chodzi o inwestowanie tutaj dużych środków.
      DOWÓD WPŁATY:

https://etherscan.io/tx/0x0bb609412e5bf2e101b3c0aeac8c52715d9e5b76a83d888933091167c765bc88

LINK DO REJESTRACJI: www.oriuscapital.com
      Zrobiłem dzisiaj testową wypłatę - idzie to szybko u mnie i u partnerów, ok. 20 minut - dowód tutaj.
    • By d14bl0
      Szybkie info: pojawiła się kolejna okazja do zgarnięcia Airdropa (podobna akcja do blockchain.com) , tym razem z portfela Crypto.com. Szczegóły tutaj: https://kryptowaluty2.pl/darmowe-50-crypto-com/
    • By marek505
      Dziś pojawiła się opcja, że firma rozdaje każdemu 50$ w kryptowalucie MCO

Za prawidłową rejestrację oraz transakcję w ich aplikacji - wystarczy że kupisz kryptowaluty w ich aplikacji za pomocą karty debetowej.

Minimalna transakcja to zakup za 15-30$ zależy od kryptowaluty którą kupujecie.

Najniższy zakup to XRP wystarczy 15$

Ja kupiłem 5szt MCO za 26$ z prowizja.

Za każdą osobę, którą polecisz otrzymujesz także 50$ w MCO 

Co należy zrobić:

Co należy zrobić:
      1. Pobrać aplikacje ze sklepu 
      2. Wpisać promocode - jest to konieczne aby uzyskać bonus
      Aikacje znajdziesz w sklepie play jak i appstore można też użyć ten link jak i promo code tutaj:
      Mój link polecający : https://platinum.crypto.com/r/uaf33evc5t
      PromoCode: UAF33EVC5T
      Czysty link www.crypto.com
      3. zweryfikować się KYC
      4. Dodac kartę debetową z banku ( karta prepaid revolut i monese nie przechodzi)
      5. Dokonać zakupu.
      6. Zamienić na którą walutę chcesz, Wypłacić bonus na portfel trust wallet, coinomi jeśli chcesz trzymać lub gdzieś na giełdę i sprzedać.
      ❇️Dodatkowo:
      Aplikacja nie dość że służy do płatności, to można w niej pomnażać sobie pieniądze na kilka sposobów.
      #CryptoEarn
      #CryptoCredit
      #CryptoEarn - Council Node Rewards
      Jeśli szukasz nowych możliwości to ta opcja jest następną z której można korzytać 
    • By TeamFactory
      Siemanko
      Po długiej nieobecności na forum dziś chciałbym się podzielić z wami nową grą opartą w pełni o blockchain. 
      Gra PROSPECTORS to MMORTS czyli strategia w multiplayer tocząca się w realnym czasie.
      Kilka lat temu na forum opisywałem grę GOLDENTOWNS, wspominam o tym bo ta gra jest bardzo podobna. 

Gra ma swoją własną kryptowalutę PGL i jest to token oparty o technologie EOSIO aktualna cena tej waluty to 0,35$
      Aby grać trzeba mieć portfel EOS lub aplikacje SCATTER, która również łączy się z grą.
      Jeśli ktoś nie korzystał z portfela EOS pamietaj, że trzeba na portfel wpłacić około 0.9 EOS aby go aktywować. 

Grałem już w kilka gier opartych o blockchain i niestety większość z nich była słaba bo transakcje oparte o Ethereum są drogie i wolne.
      W grze PROSPECTORS , która oparta jest o kryptowalute EOS transakcje są darmowe oraz natychmiastowe i jest to wielki plus tej gry.
      Moim zdaniem jest to najlepsza gra jaka powstała na blockchain dotychczas.

W samej już grze mamy do dyspozycji 3 pracowników, których zadaniem jest budowanie osady, wydobywanie surowców, wytwarzanie narzędzi itd.
      Celem gry jest budowa kopalni złota w której będziemy mogli wydobywać złoto i zamieniać je na tokeny. 
      1000 gold = 1 PGL = 0,35$

Jest możliwość grania na darmowym koncie bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy.
      Pracowników można również zatrudniać do prac innych graczy zarabiając w ten sposób pierwsze pieniądze.
      Stawki ustala już sam gracz a przy obecnych stawkach szybko można zarobić już pierwsze dolary. 

Gra daje wiele możliwości miedzy innymi handel surowcami, wypożyczanie pracowników, wynajmowanie terenów, budowanie rożnych budowli itd. 

PLAN NA POCZĄTEK GRY:
      1 znaleźć dobre miejsce bogate w surowce.
      2. Zgromadzić odpowiednią ilość surowców.
      3 Wytworzyć odpowiednie narzędzia do pracy
      4. Zatrudnić się do pracy i pracować za złoto.
      5 Złoto można natychmiast zamienić na token PGL i sprzedać na giełdzie.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest giełda, która jest podłączona do gry. Można więc w prosty sposób kupować i sprzedawać tokeny i zamieniać je na inne kryptowaluty.
      Dodatkowo token PGL można wrzucić na "STAKING" i otrzymywać dywidendy, które wypłacane są raz dziennie.
      Za polecanie otrzymujemy 20% z aktywności osoby poleconej. 
      [---]
      Chętnie odpowiem na pytania i pomogę stawiać kroki w grze.
      Gra wystartowała dziś więc warto się zarejestrować i spróbować swoich sił. 

W kolejnych postach postaram się opisać bardziej szczegółowo jak działa dokładnie ta gra. 

kilka zdjęć: https://imgur.com/a/DC1KQVm

Mi się udało dziś wytworzyć łopatę i zatrudniłem się  pierwszym robotnikiem na 300 minut za 10 gold za minutę.
      Dzięki temu zarobiłem 3000 gold co daje mi 3 PGL. Pierwszy dolar zarobiony.  Zapraszam do zabawy

Link do rejestracji
      zgoda na reflink @pepperoniss

• By Hype
      //prosze o usunięcie tematu