Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

[SCAM] Piggy Bank - 0.13-0.22% na godzinę - piggy-bank.io

Egzekutor

Money-Monitor online status: | Link do Money-Monitora | Ostatnie wypłaty | Zgłoś problem

Message added by Egzekutor

Recommended Posts

fYPoxig.png

Detale:

Program: Piggy Bank
Zwrot: 0.13-0.22% na godzinę
Wypłaty: instant

Mój komentarz:

Program do zabawy, który oferuje naliczenia godzinowe. Oparty jest o całkiem przyjemny dla oka szablon graficzny oraz skrypt Gold Coders (posiada licencję). Poprzedni projekt admina ciągnął około 2 miesięcy, jest więc szansa na to, że i tutaj się wyjdzie na plus, szczególnie, że projekt działa od 7 stycznia. Oprócz standardowego angielskiego tłumaczenia strony możemy też przełączyć to tłumaczenie na język chiński i rosyjski. Sam program zarejestrowany jest w UK pod nr rej. 10804076 jako PIGGY B. LIMITED.

Na stronie w zakładce "PAYMENTS PROOF" możemy śledzić ostatnie wypłaty w programie.

Administrator wykupił również na forum reklamę na okres 1 miesiąca.

Naliczenia jak wspomniałem są w programie godzinowe:

Są 4 plany inwestycyjne:

Piggy 1 - 0.13% na godzinę - czyli około 3.12% dziennie, min. 0.001 btc lub $16

Piggy 2 - 0.14% na godzinę - czyli około 3.36% dziennie, min. 5 btc

Piggy 3 - 0.18% na godzinę - czyli około 4.32% dziennie, min. 8 btc

Piggy 4 - 0.22% na godzinę - czyli około 5.28% dziennie, min. 13 btc

Naliczenia są wieczne, tzn. do czasu aż zdecydujemy się wycofać swój depozyt. Po 3 dniach można wypłacić depozyt z opłatą 7%. Po zakończeniu planu nie jest zwracany depozyt. Wypłaty są realizowane w trybie instant. 

Akceptuje PM, Advcash, Payeer i btc.

234x60.gif

LINK DO PROGRAMU: Piggy Bank
LINK DO MONEY-MONITORA: Piggy Bank

Ciekawy projekcik,  pogadam z moją grupą czy wskoczą ze mną i czekam na odbicie krypto po spadkach.. 

16 godzin temu, Egzekutor napisał:

Naliczenia są wieczne, tzn. do czasu aż zdecydujemy się wycofać swój depozyt. Po 3 dniach można wypłacić depozyt z opłatą 7%. Po zakończeniu planu nie jest zwracany depozyt. Wypłaty są realizowane w trybie instant. 

czyli jak już skończą się wieki, to nie dostaniesz zwrotu depo xD

Napisałem tak, bo kalkulator pokazuje plan na 100 dni, więc na początku myślałem, że jest okresowy.

Zleciłem przed chwilą testową wypłatę, poszła instant.

Jestem u Cb startowo za 20$ skromnie ale rozłożyłem resztę z payeera na kilka tematów, zaczynam powoli promocję i pewnie będę dokładał do depozytu jak w moim hyipie ;) 

Kolejna wypłata w trybie instant :)

Jak na razie wszystko instantem.

Dzisiejsza wypłata poszła w pending. Zobaczymy, czy szybką ją zrealizują.

Wypłata przed chwilą doszła a od admina otrzymałem informację, że to może mieć związek z API, bo jeden z depozytów BTC też miał dziś problem. Podobno wszystko już ok.

Wyskoczylem całkowicie z tematu. Wszystko poszło instant.

Kolejne 2 wypłaty już spokojnie instantem.

Co to dokładnie znaczy, że po zakończeniu planu nie jest zwracany depozyt?

Pytanie nie ma sensu skoro plan się nie kończy. Możesz natomiast na własne żądanie zażądać wypłatę depozytu pod warunkami opisanymi w 1 poście.

Eeee, na prawdę nie rozumiem. Plan się nie kończy czyli? 100$ Które zainwestowałem mogę wypłacić z 7% prowizcją czyli dostaje 93$ + to co mi się wyrobiło z tych godzinówek?

Dziś wyszedł newsletter. Admin chwali się, że jest 3500 użytkowników i ta liczba stale rośnie. Przypomina również o tym, iż wypłaty są cały czas w trybie instant.

We are happy to have you as members of Piggy Bank.
We have just crossed the 3500 members threshold, but this is just the beginning.
Special thanks to the members that have been participating in the
evolution of piggybank.io

I would like to take this opportunity to remind you that you can
deposit with Bitcoin (bitcoin is not converted into dollars). Deposits
can also be made with Advcash, Payeer and Perfect Money.
After you deposit you will receive your earnings Every Hour, 0.13% or
more depending on the total deposit.
All withdrawals are processed instantly. They can be viewed Here...
https://piggy-bank.io/?a=paidout

The Calculator on the home page now gives you the option of viewing
the plans in USD, just click on the symbol "USD".

We also have many banners sizes to facilitate the promotion of the
site. Just click "Banners" after you have logged in.
Don't hesitate to invite your friends to the telegram group:
https://t.me/joinchat/HYfkZkzue29htjxD76HFXw or facebook
https://www.facebook.com/groups/piggybankio/. These are also great
places to share your deposit and payment proofs

We wish you a good day and a lot of profit

Dalej idzie instantem. Moje roi: 37.7%

Nie wiem ile wisiała ta informacja na stronie piggy-bank, ale dopiero teraz ją zauważyłem i nikt o niej wcześniej nie napisał.

Piggy-bank reklamuje konkurs, "Refferal Contest!". Konkurs startuje 31 stycznia i trwa do 14 lutego. Miejsca w rankingu zależą od wielkości prowizji jaką otrzymano z reffów podczas trwania promocji.

Za 1 miejsce, czyli największą wyrobioną prowizje przez zaproszonych, do wygrania 500$, przyznawane 15 lutego

• 2: 300$
  • 3: 200$
  • 4: 100$
  • 5: 50$
  • 6-10: 20$

Link do konkursu

Czyli jest duża szansa że program będzie wypłacał przynajmniej do tego 14 lutego

Świnka wciąż wypłaca instantem.

Kolejny instant, całkiem dobrze radzi sobie ten program.

ROI na dzis: 82.52%. Zaczynam się zbliżać do granicy opłacalności :)

Dzisiaj wypłata również wpadła mi w pending. Tak jak mogę uwierzyć, że ostatnie problemy były związane z systemem płatności tak tym razem bym już odpuścił.

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Ciekaw jestem jak zachowają się kolejne portfele po - już chyba praktycznie pewnym końcu PlistTokena - https://36kr.com/p/5221224.
      Mocno niepokoi to, że niezbyt ciekawe zawirowania z wypłatami/przelewami zalicza też SCF i powiązana z nim giełda.
    • By Ivaho

Szczegółowe informacje: http://scftoken.pl
      Forumowa recenzja:

Co to jest SCF Token?
      SCFToken czyli Super Coding Fly Token, jest zdecentralizownym portfelem połączonym z systemem handlowym zespołu SCF. Działa podobnie jak PlusToken i Wotoken, a to co wyróżnia SCFToken to niższe minimum wejścia ($100) a także transparentność. Za SCF Token stoi bowiem wysoko notowana azjatycka giełda zajmująca często topowe miejsce w rankingu giełd światowych o najwyższym wolumenie wg CoinMarketCap:

Sama aplikacja została stworzona przez zespół Codingfly  z siedzibą w Singapurze, która od 2015 roku zajmuje się technologią blockchain. W 2018 roku firma ta była technicznym partnerem takich projektów jak Tron, CareerOn, BUMO czy Palleton:

Siedziba CodingFly znajduje się zaraz obok siedziby ZB MEGA. ZB MEGA (https://www.zbm.com/en/) jest Singapurskim oddziałem giełdy ZB.com. Grupa ZB posiada 51% udzialów w giełdzie ZB MEGA. Na stronie ZBM Mega widzimy w headerze informację o SCFToken:

A tutaj zdjęcie biura ZB Mega i CodingFly:

Wizyta Koreańczyków w siedzibie:

Zespół zarządzający tokenami SCF zwyciężył konkurs BCEX 2019 Global Quantitative Trading Competition z wynikiem 90.61% miesięcznie źródło: https://bcexglobal.zendesk.com/hc/en-us/articles/360014673613-Ranks-of-Global-Quantitative-Trading-Competition, a w 2019 zajął pierwsze miejsce w konkursie Golden Financing Global Quantitative Trading Convention z miesięcznym zyskiem 92,38%. Źródło: https://www.jinse.com/news/bitcoin/294558.html

Co nam oferuje portfel SCF Token?
      SCF oferuje zarobek na prywatnym portfelu rzędu 8-18% miesięcznie. Zyski generowane są codziennie w południe i generowane są na konto tokena SCF, który potem możemy wymienić na BTC, ETH lub EOS. Jeśli chcemy wypłacić kapitał, to możemy to zrobić w każdym momencie. Wycofanie dokonane w ciągu 30 dni wygeneruje opłatę 5%, a po po 15 dniach 1%.
      Aby móc zarabiać musimy posiadać conajmniej $100 na portfelu.
      Szczegółowy plan zarobkowy:
      $100-500: 6%
      $501-$30000: 10%
      $30001-$50000: 12%

Depozyt będzie można składać poprzez BTC, ETH, EOS, XRP, TRX, BCH, QTUM i LTC
      Użytkownicy składający depozyt większy niż $500, będą otrzymywać airdrop (darmowa kryptowaluta z racji posiadania innej kryptowaluty) TRX, BUMO, XRP, ADA i nie tylko.

Cały system rusza 20 marca, ale już dziś można się zarejestrować i zacząć budować swój zespół albo zobaczyć jak wygląda aplikacja od środka.

Zespół

SCFToken Roadmap 2019

Marzec 2019 - SCF Token zostaje zaprezentowany w południowo-wschodniej Azji
      Kwiecień - wydanie karty Mastercard / Visa
      Maj – notowanie ZB Mega na giełdzie
      Czerwiec - Afiliacja i wydanie gier rozrywkowych
      Lipiec – konferencja azjatycka
      Listopad - testy centrum handlowego tokena SCF
      Grudzień - SCF notowana na giełdzie krajowej i dużej giełdzie międzynarodowej
      Luty 2020 - otwarcie centrum handlowego tokena SCF
      Plan marketingowy:
      Matching bonus od partnerów:
      bezpośrednio poleceni: 100%
      Poziom 2 – 10: 10%
      Poziom rankingowy otwiera poziomy nieskończoności od 6% do 15% na wszystkich poziomach w zależności od poziomu rangi.

INSTRUKCJA REJESTRACJI
      Krok 1: kliknij tutaj, aby pobrać aplikację: https://scfly.io/scf/download/app
      albo skorzystaj z kodu QR:  https://scfly.io/scf/download/
      Możesz skopiować link i wkleić do przeglądarki i rozpocząć pobieranie, Firefox lub Chrome działa najlepiej.
      Krok 2: zainstaluj i uruchom aplikację
      Krok 3: zmień język aplikacji na angielski.
      Krok 4: kliknij Rejestracja i wypełnij swoje dane po wybraniu kraju
      Krok 5: Aby dokończyć rejestrację musisz wprowadzić swój numer telefonu komórkowego i otrzymać kod weryfikacyjny SMS. ⚠️ Nie podawaj kodu kraju! np. +48, tylko np. 605333222 ⚠️
      Krok 6: wprowadź kod zaproszenia: tothemoon1
      Naciśnij przycisk Register
      Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=8emLetdpjVw
    • By Egzekutor

Detale:

Program: Paocard
      Zwrot: 2.1-2.5% dziennie
      Wypłaty: instant

Recenzja forumowa:

Mój komentarz:
      Wiosna chyba na prawdę nadchodzi na rynek  Paocard to nowy projekt, nad którym warto się bliżej pochylić bo zaskakuje na każdym kroku. Informacji jest tak dużo, że postaram się wybrać te najważniejsze w telegraficznym skrócie, a pozostałe informacje będę dodawał w kolejnych postach albo napiszemy recenzję.
      PaoCard to najogólniej firma zajmująca się wydawaniem kart debetowych. A bardziej szczegółowo, PAOcard to usługa bankowości prywatnej, która łączy główne kryptowaluty i waluty typu FIAT. Właścicielem oferowanych usług jest firma zarejestrowana w Hongkongu o nazwie "People Allocate One Card International Group CO., LIMITED", która działa pod patronatem Prime Credit Bank.
      Osoby stojące za programem:
      https://www.linkedin.com/in/man-fai-vito-ng
      https://www.linkedin.com/in/li-dongyang-383aa7180

Firma wydała już swoją aplikację mobilną dostępną w play google i wypuszcza własne karty typu multi-blockchain VISA®. Karta wspiera następujące kryptowaluty: Bitcoin Cash, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple i Dash. Karta charakteryzuje się również tym, że:
      zarabiamy 15% rocznie na saldzie (naliczanie miesięczne) nie wymaga weryfikacji wspiera 6 kryptowalut nie pobiera opłat za wypłatę nie ma limitu wypłat program lojalnościowy (1% od kwoty zamówienia) darmowe smsy, reset pinu czy zamknięcie karty Koszt dostarczenia karty i użycia przez pierwszy rok - $199
      Wysyłka jest darmowa, darmowe jest zasilenie, darmowe wypłaty, darmowe transfery. 

Oprócz kart program oferuje również wsparcie firm dla płatności internetowych również poprzez aplikacje mobilne. W tej usłudze nie ma opłaty aktywacyjnej, jedynie opłata transakcyjna (2.5 - 5%).
      Ale przejdźmy do tego co nas najbardziej interesuje, a więc programu inwestycyjnego. Mamy 6 planów:

Wejście w plan Start, Optimum i Smart to minimum $50. Pozostałe plany to już min. $5000. W planie Start naliczenia mamy dzienne (2.1%) przez 60 dni. Na czysto zarabiamy 26% od wartości depozytu. W planie Optimum nasz depozyt pracuje również 60 dni, ale mamy wyzsze naliczenia, bo 2.3%. Z tym że naliczenie jest dodawane do salda nie codziennie lecz co 5 dni. W planie Smart podobnie, plan trwa 60 dni, naliczenie jest wyższe, bo 2.4%, ale naliczenie na saldo odbywa się co 10 dni.
      Pozostałe 3 plany o depozycie minimum $5000 trwają 120 dni. Naliczenie na saldo w planie Expert 2.0 jest co 2 dni, w planie Expert 2.5 co 5 dni a w planie Private Banking co 10 dni. Ale same naliczenia są dzienne i wynoszą odpowiednio 2.1, 2.3 i 2.5% dziennie.
      Naliczenia są automatyczne w dni kalendarzowe. Wypłaty są typu instant.
      Depozyty możemy składać poprzez PM, Payeer, Advcash, BTC, LTC, ETH, Bitcoin Cash, Dash, Ripple.
      Program afiliacyjny i prowizje zależne są od obrotu struktury, podstawowe to 3-poziomowa afiliacja z prowizją: 7-3-1%.
      Podsumowanie:
      Program moim zdaniem mega, jestem po rozmowie z adminem. Program był tworzony przez 10 osób przez cały rok i ma być najlepszym programem na rynku. Ma się mocno rozwijać na rynkach całego świata. Karty to nie ściema i na prawdę można je zamówić.
      Całość jest pięknie opakowana i powiem szczerze, że od wielu lat nie widziałem tak dobrze przygotowanego programu. Dlatego bez wahania dołączyłem

LINK DO PROGRAMU: www.paocard.com
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.paocard.com
    • By igor87

FORUMOWA RECENZJA
      -------------------------------------------------
      Dołączyłem dziś do nowego programu.
      Nazwa Programu: Proledgr
      Start: 3.02.2019
      Plany Inwestycyjne: 3% przez 60 dni, 5% przez 30 dni lub 200% po 30 dniach 
      Wyplaty: Instant 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ethereum
      Minimum inwestycyjne:0.002 BTC
      Minimum do wypłaty: BTC 0.001 LTC: 0.01 ETH: 0.005
      Tłumaczenie google:
      "Proledgr to internetowy plan inwestycyjny z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Proledgr oferuje bez ryzyka, łatwy i korzystny zbiór planów inwestycyjnych, który pozwala wybierać spośród wielu walut, w które zainwestować. W Proledgr cenimy inwestycje, które podejmujesz. Nasz zespół ekspertów inwestuje te kwoty na rynku globalnym, a dzięki arbitrażowi wypracowujemy zyski, które zarabiasz jako zwrot !! Jako gwarancja jakości i zakresu określonego wzrostu, Proledgr nie tylko obiecuje, że zwróci, ale także może wypłacić swoje zyski na swoich kontach bezproblemowo. Więc dlaczego się wahacie, dołączcie do Proledgr teraz ... gdzie wasze inwestycje spotykają się z szybkimi powrotami."

Strona dobrze zrobiona tłumaczona na kilka języków, szyfrowanie SSL, zabezpieczenie DDoS, unikalny design 
      Ogólnie na moje oko nie źle to wszystko wygląda i myślę że da coś zarobić
      Wiemy w jakim dziale jest program więc gwarancji nie ma.

Link do programu: Proledgr
      Mój depozyt:

• By Egzekutor

Detale:

Program: MegaPawnShop
      Zwrot: 2.8% dziennie lub 110% po 2 tyg.
      Wypłaty: manualne (do 96 godzin roboczych)

Mój komentarz:
      TEMAT PRZYKLEJONY DO: 16 KWIECIEŃ 2019
      MegaPawnShop to interesujący nowy projekt, który działa pod ochroną funduszu bezpieczeństwa o wartości $1000. Będzie również szczegółowa recenzja. Tak więc na razie opis w dużym skrócie

MegaPawnShop zarejestrowany jest jako spółka australijska pod adresem:
      60 Margaret St, Sydney NSW 2000, Australia 
      © 2019, MEGAPAWNSHOP
      Sprawdziłem, rzeczywiście są chłopaki w australijskim rejestrze: 

Program oferuje 2 rodzaje aktywności biznesowej: inwestycje i kryptokredyty. Mnie szczególnie interesuje to pierwsze ale też ciekawi jak funkcjonuje to drugie  Nie ukrywam, że projekt bardzo mi się podoba wizerunkowo ale i nie tylko. Podoba mi się duża schludność i prostota działania programu a także plany.
      A są dostepne 2:
      - 110% po 2 tygodniach 
      oraz
      - 2.8% dziennie przez 8 tygodni co daje ROI 157%
      i właśnie w ten drugi plan wrzuciłem $700, bo mam też spore oczekiwania wobec tego projektu. 
      Możemy wpłacać i wypłacać poprzez BTC, ETH, LTC i DASH. 
      Minimum depozytu to tylko $10.
      Strukturę poleconych możemy budować na 3 poziomach: 10-4-1%
      Nie brałem jeszcze żadnej pożyczki ale może ktoś wypróbuje?
      Tak to ma działać:

Jak napisałem wcześniej wkrótce szczegółowa recenzja. A fundusz już działa

LINK DO PROGRAMU: www.megapawnshop.com
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.megapawnshop.com
      Fundusz został uruchomiony. Proszę się zapoznać ze szczegółami:

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Cena na giełdzie spadła poniżej 1$, już nie widzę odwrotu z tej sytuacji.
    • Nie wypłaca z giełdy, nie wypłaca z portfela, nie wypłaca z ai bota, dochody są ucięte, depozyty zamrożone a komunikaty sprzeczne. Nie za dobrze to wygląda, bo też i nie widzę powodu do tak skrajnych działań. Miały być naprawiane błędy, a okazuje się, ze są problemy z płynnością. Tylko też nie bardzo rozumiem z jakiego powodu. Dopiero co przytulili pare milionów dolarów z dystrybucji CNC. Kto będzie chciał używać giełdy, która tak traktuje swoich użytkowników portfela to nie wiem.
    • Żeby dostać bonus trzeba podać nr od poleconego
    • Pierwsza, testowa wypłata z programu Orius Capital doszła w ok. 20 minut: https://blockchain.info/tx/12362f648c0c8ed68ffc6a15f466d369bd10feb8b33a88141dbbc4c285205144
    • NAZWA: Orius Capital   START: 6 Maj 2019   PLANY: Opłata 15% kiedy uzyskujemy 50% -100% -150% wartości pakietu Prowizje Direct wliczają się do planów, z binarki nie są wliczone, więc po uzyskaniu 200%-245% ROI czy to z naliczeń czy prowizji Direct, musimy ponownie wykupić ten sam plan/pakiet lub zrobić Upgrade na plan wyższy. Nie można posiadać 2 takich samych planów w 1 czasie.   PROCESORY: BTC i ETH Najpierw wpłacamy na balans (należy obliczyć sumę na $) i dopiero potem kupujemy plan. Warto przelać trochę więcej, aby nie zabrakło, jeśli nastąpi różnica kursów. Potem można tą różnicę wypłacić, gdyż będzie ona na cash balance, z którego się wypłaca. Wewnątrz programu mamy parę portfeli i można dokonywać między nimi transferu.   MINIMUM i MAXIMUM: MIN. 200$ - MAX. 100 000$   MINIMUM DO WYPŁATY: 10$ (fee za wypłatę 5%) Wypłaty manualne do 24h, ale idą szybko ( u mnie 1sza ok. 20 minut na Bitbay w BTC)   PROGRAM PARTNERSKI: BONUS BEZPOŚREDNI
      Ten bonus otrzymuje osoba polecająca (sponsor) za zakup nowych pakietów przez osoby
      bezpośrednio polecone. Prowizja jest od razu przelewana na konto sponsora i może zostać
      wypłacona w każdej chwili.
       -> 8% z pakietu zakupionego przez osoby bezpośrednio poleconego.
      BONUS POŚREDNI
      Ten bonus to kolejny sposób na zwiększenie swoich zarobków poprzez wkład w rozbudowę
      ekosystemu Orius. Otrzymujemy go z naliczeń osób bezpośrednio poleconych
       -> 2% z naliczeń/zarobków dziennych osób bezpośrednio poleconych   PLAN BINARNY: Ten bonus to 5% do 8% prowizji ze słabszej nogi, zależnie od naszej rangi.
      Bonus binarny jest wyrażony w punktach PV (PV = cena pakietu x 90%)   STATYSTYKI (NA DZIEŃ 17-07-19):   OPIS: Zwróciłem uwagę na ten program, ze względu na to iż pojawił się on jako sponsor na World Blockchain Forum (tam gdzie był S-Block jako współorganizator), co wydało mi się dosyć dobrym prognostykiem, co do długości działania programu, wydaje się to być program typu long term. (jedno ze źródeł - https://medium.com/@p2ps/100-media-joins-force-at-world-blockchain-forum-bb1e4baa29df) Nie jest to oczywiście gwarancja długiego działania, ale doświadczenie w tego typu programach podpowiada mi, że jest to  ciekawy program, który może trochę podziałać. Program przypomina trochę FX Trading czy Bitrading888. FX działał rok czasu i z tego co wiem po zaprzestaniu działalności zwraca ludziom wkłady - oczywiście to również nie jest gwarancja, ale wygląda to dobrze. Twórcy programu (zdjęcie poniżej) twierdzą, iż posiadają liczne źródła dochodu (również zdjęcie poniżej): ROADMAP: Program zaczął działać wprawdzie w maju tego roku, ale jest promowany mocno dopiero od czerwca, a w Europie i naszym kraju dopiero jest wprowadzany na rynek. W zasadzie wprowadzamy go ja i moi partnerzy, więc dla osób promujących jest to na pewno na plus. Posiadam prezentację tego programu w wersji polskiej (sam tłumaczyłem  ) i jest ona dostępna dla członków mojego zespołu. Jest ona dosyć rozbudowana, co buduje dobre wrażenie, jeśli chodzi o żywotność programu. Ponownie, pamiętajmy, że jest to program wysokiego ryzyka. Podoba mi się tutaj również plan marketingowy, gdyż jest on mądrze skonstruowany, co może przełożyć się na długość działania programu. Od zysków należy odliczyć opłaty dla firmy, opisałem to wyżej. To mi się podoba, bo w praktyce program nie płaci "za dużo", jak inne podobne. Również plan binarny jest dobrze przemyślany i osiąganie kolejnych rang wymaga odpowiednich osiągnięć. Sam posiadam parę kont w tym programie, w tym wspólne z partnerami, to które tutaj prezentuję to tylko 1 z kont, tak więc można tutaj zrobić sobie parę podkont, nie ma weryfikacji i sprawdzałem, że można sobie te konta tworzyć. Co do naliczeń to są one ok. 1%-1.5%, poniżej załączam screen z dotychczasowych naliczeń w programie (testuję od paru dni): W dashboardzie widzimy transakcje arbitrażowe, które (jak twierdzi firma) są dokonywane z naszych środków: Czasami pojawiają się również minusowe transakcje, co myślę, że wygląda dosyć dobrze i przekonująco dla potencjalnych inwestorów. Firma czasami robi promocje dla nowych osób dołączających do programu - są one dostępne w zakładce "Promotion". Obecna promocja: Dashboard wygląda tak: Z mojej strony - dopiero zaczynam budować grupę w tym programie, więc dołączając w tej chwili można liczyć na ewentualne spady w strukturze binarnej. Oczywiście nic nie jest tu gwarantowane, ale ja będę budował ten program wstępnie przez ok. 2-3 miesiące na YouTube i mediach społecznościowych. Podsumowując, program wydaje mi się ciekawy i wstępne założenia to działanie tutaj ok. 3-6 miesięcy. Dokonałem już pierwszej testowej wypłaty i pojawiła się ona u mnie na portfelu bardzo szybko - ok. 20 minut. Dowód dam potem do odpowiedniego działu. Pamiętajmy, iż jest to program wysokiego ryzyka i należy zachować rozsądek, jeśli chodzi o inwestowanie tutaj dużych środków. DOWÓD WPŁATY: https://etherscan.io/tx/0x0bb609412e5bf2e101b3c0aeac8c52715d9e5b76a83d888933091167c765bc88   LINK DO REJESTRACJI: www.oriuscapital.com Zrobiłem dzisiaj testową wypłatę - idzie to szybko u mnie i u partnerów, ok. 20 minut - dowód tutaj.