Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pepperoniss

ETZ - EtherZero - etherzero.org - hard fork na ethereum - 19.01.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się rozpisywał nad ideologią forku i w czym Etherzero ma być lepsze od Ethereum czy też innych kryptowalut ani czy to scam czy też nie. Oceńcie sami.

W każdym bądź razie doświadczenia na forkach bitcoinowych uczą, że na forku można zarobić a stracić tylko gdy się popełni babola.

Ten fork będzie miał miejsca w bloku 4936270 czyli najpewniej dziś, 19 stycznia 2018 roku między 20 a 21 czasu polskiego.

Każdy kto w czasie forku będzie na swoim adresie ETH posiadał środki otrzyma ETZ 1:1.

Jeśli więc kontrolujesz klucz prywatny by otrzymać EtherZero nie musisz nic robić. Pojawią Ci się same w nowej gałęzi.

Jeśli nie kontrolujesz klucza prywatnego albo posiadasz środki na giełdzie, która nie będzie obsługiwała EtherZero możesz wygenerować sobie adres na myetherwallet.com i przeelac na niego środki przed forkiem.

Ze względów bezpieczeństwa (nie wiem czy fork posiada zabezpieczenie przed Replay Attack) po forku przed wykonaniem pierwszej transakcji na ETZ (EtherZero) należy najpierw już po forku przelać wszystkie posiadane środki Ethereum z jednego swojego adresu na drugi a dopiero później przelewać na zewnętrzne adresy ETZ. Nie zachowanie tego warunku może dać możliwość odbiorcy ETZ przejęcie Twoich ETH.

Więcej o projekcie etherzero.org

Ja ten, jak i inne forki traktuję nieideologicznie. Skoro dostanę coś co może mieć jakąś wartość to biorę... Wam też to radzę :)

A tu kilka słów o kolejnym forku na Bitcoinie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

22 stycznia ma być dostępny node obsługujący EtherZero

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ah, szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej, niestety częśc moich ETH leżała na Coinbase ;/ a zgaduję że Coinbase nie da nam niestety ETZ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pepperoniss
      Poszukuję programistów, którzy pomogą pro publico bono takiemu laikowi jak ja oswoić dascoin blockchain.
      Mile widziana znajomość php i baz danych mongodb i/lub sql ale inne umiejętności też mogą się przydać gdyż potrzeby póki co zostały określone 
      Celem projektu jest dostarczenie zainteresowanym prostego narzędzia umożliwiającego uzyskanie z blockchain dascoina więcej informacji niż jest udostępnianych na oficjalnym dascoinexplorer oraz pozwalających na kontrolę bezpieczeństwa konta daswallet.
      Kontakt na PW. 

• Przez pepperoniss
      Alliance Pay Systems
      Program inwestycyjny, którego konstrukcja wskazuje jednoznacznie, że oparty jest na schemacie Ponziego. Nazwa projektu zbieżna jest z promowanym ostatnio przez NetLeaders nowym ogłoszonym w Barcelonie i wdrażanym przez nich systemem płatniczym umożliwiającym płacenie dascoinami, którego sposób tworzenia dla posiadaczy dascoinów dostępny jest pod tym linkiem AlliancePay Account - NetLeaders. Wobec zapowiedzi ICO projektu DasPay, którego AlliancePay jest częścią możliwe jest, że jest to strona testowa lub przedstartowa tego ICO aczkolwiek nie ma na to żadnego dowodu. Zgodnie więc z polityką Neleaders należy czekać na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie związków z tym projektem.
      Obecnie bowiem mamy do czynienia jedynie z pewnymi poszlakami. Pierwszą jest nazwa programu. Kolejną to to, że strona główna zdaje się sugerować związki z Indiami a to dość mocno kojarzy mi się z uroczym i ekspresynym młodzieńcem - Sahil Arora - który na poprzednim londyńskim evencie wywołał u zgromadzonych posiadaczy licencji Neleaders i dascoina wielką euforię dając im cud maszynę do wypłay bicoinów i dascoinów
      IMHO właśnie to związanie się przez Neleaders z tym młodym indyjskim przedsiębiorcą i wizjonerem może świadczyć o tym, że współtworzy on ten projekt jak zapewniają bowiem osoby zbliżone do CEO projektu Neleaders Michaela Mathiasa skupia on wokół siebie właśnie takich ludzi. Stąd też w gronie dyrektorów dascoina jest polska anielica biznesu Anna Hejka. Niestety, i znów to muszę podkreślić, nie ma żadnych dowodów na związek Sahila Arora z AlliancePay. To tylko takie luźne skojarzenia.
      Kolejną poszlaką jest to, że siedzibą ego projektu są Stany Zjednoczone a przecież z oficjalnych informacji wynika, że Netleaders szykuje na wejście na amerykański rynek. Na konferencji w Barcelonie liderzy Netleaders uchylili rąbka tajemnicy i wyjawili, że jedną z przyczyn opóźnienia ze startem DasPaya, Das33 i AlliancePay jest dostosowywanie tych produktów do amerykańskich regulacji.
      Wszystkim też jest znana cecha Michaela Mathiasa do dawania tym, którzy mu zaufali tego co najlepsze. Stąd też kolejną poszlaką związku Netleaders i dascoina z tym projektem jest jego prestiżowa lokalizacja: 555 Downing st. Suite 1000 New York, NY 10010 USA.
      Całości obrazu dopełnia niesamowity plan zarobkowy i marketingowy dający wręcz nieograniczone możliwości zarobkowe

Poszlaki, o których pisałem wcześniej nie dowodzą ale wskazują na pewną dozę prawdopodobieństwa, że za tym projektem mogą stać ludzie, którzy dali światu następce bicoina i dolara. Hybrydową kryptowalutę, która łączy w sobie dobre cechy wszystkich innych krypowalut i wszystkich innych walut fiduracyjnych i jednocześnie pozbawiona jest wszystkich ich wad.
      Dlatego warto się zastanowić czy życie nie jest za krótkie by ciągle być biednym i pracować na etacie a zamiast wygrzewać się w tropikach od czasu do czasu zerkając na pęczniejące konto pieniędzy by móc cieszyć się ze słuszne podjętego ryzyka, że lepiej być bogatym niż biednym. Bo przecież wszyscy wiedzą, że ryzyko jest wszędzie a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
      Czas zastanowić się czy nie warto skorzystać z szansy, z której skorzystali liderzy Netleaders, którzy też kiedyś byli biedni a dziś dzięki swojemu bogactwu mogą nieść altruistyczną pomoc głosząc wszem dobrą nowinę, że z szansy bycia bogatym nie należy rezygnować.
      Czas kliknąć w
      Link do rejestracji...

Uwaga!
      Powyższy wpis nie odzwierciedla poglądów autora i ma charakter parodii sposobu prezentowania programu przez tzw. liderów dascoina.  Mimo, że odnosi się do projektu rzeczywiście istniejącego w sieci o nazwie tożsamej z systemem wdrażanym przez NetLeaders autor nie ma wątpliwości, że te programy nie są ze sobą w żaden sposób związane. Wizje zaprezentowane w powyższym wpisie zbudowane są jednak na równie wiarygodnych źródłach jak twierdzenia liderów Neleaders i w równoważny sposób udokumentowane. Wpis ten ma też na celu pokazanie jak dziś nieprofesjonalnie twórcy Neleaders podchodzą do kwestii PR i marketingu skoro naprędce wybrali akurat AlliancePay na nazwę swojego systemu płatności. Szczególnie, że nie prezentowany program nie jest jedyną negatywną informacją związaną z tą nazwą. Bardzo wysoko Google indeksuje link z brytyjską spółką, która nie wypełnia prostych obowiązków wobec rejestratora https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10260220.
      Wbrew więc zawartemu w treści wpisu wezwaniu do działania stanowczo odradzam wchodzenie w ten projekt, choć nikomu zabronić nie mogę...
    • Przez truebiz
      Alternet.com i AdBlast.online - nowy hybrydowy program zarobkowy

Dlaczego akurat Alternet?
      - serwis dostępny w 10 językach: Angielski, Polski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Rosyjski, Koreański, Wietnamski, Chiński, Japoński
      - drugi, zupełnie nowy portal społecznościowy z możliwością zarabiania
      - revshare  z 5 poziomami prowizji, 3 różne AdPacki
      - 6 różnych matryc do 60.000 użytkowników w drużynie
      - bardzo przejrzysty i niezawodny interfejs
      - wypłaty realizowane przez: Bitcoin, Etherum, Litecoin, Dash, NEO, NEM, Perfect Money, Dotpay, Epay, AdvCash, stale są dodawane nowe procesory
      -firma ze Stanów Zjednoczonych zarejestrowana w stanie Nevada
      - możliwość zarabiania także bez inwestycji (polecanie, aktywność w sieci społecznościowej)
      - firma płaci tylko z realnych zysków wygenerowych przez użytkowników (sprzedaż reklamy, pośrednictwo w sprzedaży produktów itd)
      - ciekawe plany na przyszłość w tym giełda kryptowalut i własna kryptowaluta już na przełomie 2018/2019
      - firma jest aktywna w mediach społecznościowych, oraz sprawnie odpisuje na wiadomości
      Ode mnie: dobre rozwiązanie zwłaszcza jak ktoś się spóźnił na pociąg w konkurencyjnym serwisie, wszyscy wiemy jakim. W Alternet (wraz z AdBlast) mamy kilka możliwości zarobku i to na bardzo dobrych warunkach, tj:
      RevShare czyli AdBlast.online - platforma reklamowa od Alternet. Tutaj mamy 3 rodzaje AdPacków.
      Zarabianie przez zakup pakietów reklamowych, naliczanie co 30 minut:
      AdPack 100
      Koszt: 100$
      Zarabia: 125$ (125% wpłaty)
      Zamyka się po: 110 dniach
      AdPack 50
      Koszt: 50$
      Zarabia: 60$ (120% wpłaty)
      Zamyka się po: 120 dniach
      AdPack 10
      Koszt: 10$
      Zarabia: 12$ (120% wpłaty)
      Zamyka się po: 130 dniach

Zarabianie przez polecanie programu:
      W programie zarabiamy z poleconych 5 poziomów w głąb na wysokich prowizjach:
      9% - 5% - 1% - 1% - 1%
      Oczywiście zaczynanie od razu od najmocniejszego AdPacka (100$) jest najkorzystniejsze, ponieważ zarabia najwięcej i najszybciej (125% w 110dni).

Matryce czyli Alternet Biznes
      Program oferuje 6 różnych matryc 10$, 25$, 50$, 100$, 500$, 1000$. Prowizja jest wypłacana do 10 poziomów w głąb w strukturze 3x3 , 5% za każdego poleconego na każdym poziomie.
      Każda matryca od 10$ do 1000$ może przyjąć prawie 60 000 uczestników, zatem możliwości rozwoju są duże. Matryce są połączone z revsharem (adblast) tak więc struktura buduje się równomiernie po obu stronach (przy spełnieniu określonych warunków). Ponadto środki zarobione przez revshare można transferować do Matryc. Matryce także warto wykupić od razu na poziom Royal aby nikt z naszej drużyny nam nie uciekł wykupując wyższa matrycę.

Portal Społecznościowy i Media Points
      Platforma daje możliwość zarabiania poprzez użytkowanie serwisu. Mamy także do dyspozycji Media Points, które będą używane do uzyskiwania zniżek podczas zakupów w obrębie platformy oraz u partnerów firmy. Poniżej screen (nie mój profil):
      Własna kryptowaluta i giełda kryptowalut
      Tutaj cytuję Alternet: Rozpoczęliśmy proces tworzenia stabilnej giełdy kryptowalut oraz własnej zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o blockchain. Otwarty kod źródłowy, Whitepaper 2018 , ICO 2019
      Także tyle ode mnie. Serwis wygląda obiecująco, wiąże sprawdzone już rozwiązanie z jeszcze lepszymi warunkami dla użytkowników. Kosmetycznie wygląda przejrzyście i schludnie to duży plus. Rejestrując się na AdBlast tworzymy konto na Alternet i odwrotnie więc nie ma znaczenia od czego zaczynamy.
      Pomocne linki:
       link: https://alternet.com
       link revshare: https://adblast.online - zgoda na reflink polskiklikacz.
      Link do prezentacji AdBlast:
      https://adblast.online/files/Adblast_marketing-plan.pdf
      Link do tutoriala Matrix (trzeba mieć konto)
      https://matrix.alternet.com
      Link do Fanpage Alternet
      https://www.facebook.com/Alternetcom-1896218814029944/
      Link do Fanpage Adblast
      https://www.facebook.com/AdBlast-210673212806990/
      Link do Twittera:
      https://twitter.com/Alternet_com
      [---]

• Przez pepperoniss
      Okazuje się, że portfele sprzętowe takie jak Trezor, Ledger Nano S i dascoinowy Validator  nie są tak bezpieczne jak się zwykło uważać.
      Tutaj film z konferencji hackerskiej DefCon na którym zaprezentowano hackowanie trezora, o ile dobrze zrozmiałem poprzez maniplowanie napięciami na hackowanym urządzeni z użyciem oprogramowania hackerskiego.

Tylko nie podajmy w panikę i paranoję
      Akurat ten wektor ataku wymaga bezpośredniego dostępu  przez hackera do naszego urządzenia. Ale to tak ku przestrodze, by nie do niczego nie mieć bezgranicznego zaufania i w wypadku utraty urządzenia albo stracenia go z widoku na dłuższy czas zawsze dodatkowo zabezpieczyć się przenosząc środki na inny rozszerzony klucz publiczny (seed) i... całkowicie nowe urządzenie. Zawsze w takim przypadku należy założyć, że stary seed i stare urządzenie są skompromitowane.

• Przez pepperoniss
      Jesteśmy na forum, na którym dyskutujemy o inwestowaniu w wysokoryzykowne przedsięwzięcia. Zwykle takie, o których z góry wiemy, że nie mogą dla wszystkich inwestorów skończyć się sukcesem.
      Często spotykam się z pytaniami przywodzącymi mi na myśl słynną frazę Jak żyć, panie premierze? Forumowicze nieraz, w różnych miejscach, pytają jak inwestować?, w co? jak rozpoznać? Skąd wiedzieć?
      Napisałem i opublikowałem na forum kilka poradników na ten temat. Pisał @Polon i inni forumowicze. A te pytania wciąż powracają...
      Ale oprócz pytań w dyskusji często słyszę... Czas pokaże... Zabierasz innym szansę na zarobek... Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana... Ryzyko jest zawsze...
      Spostrzegłem też, że wspólną cechą moich interlokutorów jest przekonanie mnie do inwestycji...
      Zadałem sobie pytanie co powoduję, że w jeden program wchodzę a w inny nie i od czego zależy moja decyzja. Dlaczego jest tak, że w niektóre programy, które odnoszą sukces nie wchodzę a zdarza mi się wejść w takie, które szybko padają...
      Stwierdziłem, że wszystko zależy od tego czy analizując inwestycję znalazłem wystarczający powód by w niego nie wejść.
      Ta konstatacja doprowadziła mnie do postawienia tytułowej tezy...
      Racjonalny inwestor szuka dobrego powodu by nie zainwestować
      - do inwestycji przekonują go inni.
      (Powodu - nie pretekstu!)
      Doszedłem jednak do wniosku, że tym razem to nie ja chcę kogokolwiek do swego zdania przekonywać czy też je uzasadniać.
      Chciałbym się dowiedzieć co Wy na ten temat uważacie. I nawet nie tyle czy się z tą tezą zgadzacie ale chciałbym poznać Wasze zdanie dlaczego uważacie, że ta teza jest błędna lub prawdziwa. Byście to w końcu Wy - nie ja - wspólnie napisali w tym wątku poradnik jak żyć
      Zapraszam do dyskusji...
      A ze swej strony postaram się w wątek nie wtrącać przez tydzień albo dwa a jak się rozpiszecie to może i dłużej
      nad wątkiem ankieta... Nieobowiązkowa oczywiście...