Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pepperoniss

ETZ - EtherZero - etherzero.org - hard fork na ethereum - 19.01.2018

Recommended Posts

Nie będę się rozpisywał nad ideologią forku i w czym Etherzero ma być lepsze od Ethereum czy też innych kryptowalut ani czy to scam czy też nie. Oceńcie sami.

W każdym bądź razie doświadczenia na forkach bitcoinowych uczą, że na forku można zarobić a stracić tylko gdy się popełni babola.

Ten fork będzie miał miejsca w bloku 4936270 czyli najpewniej dziś, 19 stycznia 2018 roku między 20 a 21 czasu polskiego.

Każdy kto w czasie forku będzie na swoim adresie ETH posiadał środki otrzyma ETZ 1:1.

Jeśli więc kontrolujesz klucz prywatny by otrzymać EtherZero nie musisz nic robić. Pojawią Ci się same w nowej gałęzi.

Jeśli nie kontrolujesz klucza prywatnego albo posiadasz środki na giełdzie, która nie będzie obsługiwała EtherZero możesz wygenerować sobie adres na myetherwallet.com i przeelac na niego środki przed forkiem.

Ze względów bezpieczeństwa (nie wiem czy fork posiada zabezpieczenie przed Replay Attack) po forku przed wykonaniem pierwszej transakcji na ETZ (EtherZero) należy najpierw już po forku przelać wszystkie posiadane środki Ethereum z jednego swojego adresu na drugi a dopiero później przelewać na zewnętrzne adresy ETZ. Nie zachowanie tego warunku może dać możliwość odbiorcy ETZ przejęcie Twoich ETH.

Więcej o projekcie etherzero.org

Ja ten, jak i inne forki traktuję nieideologicznie. Skoro dostanę coś co może mieć jakąś wartość to biorę... Wam też to radzę :)

A tu kilka słów o kolejnym forku na Bitcoinie 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej, niestety częśc moich ETH leżała na Coinbase ;/ a zgaduję że Coinbase nie da nam niestety ETZ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By cryptoinvestment


   Chciałbym wam pokazać ciekawą platformę, która mnie zachęciła i działa już 1.5 roku - zazwyczaj to dla mnie już za dużo, ale tym razem próbuję.
   Firma zarabia na masternodach, możemy dołączyć do wspólnego poola, gdzie są do wyboru różne strategie.
   Firma dosyć dużo pokazuje, portfele są do wglądu + dużo webinarów technicznych i podsumowań finansowych. 
   Nazwa firmy: KUAILIAN APP OU Rejestracja w Estonii (firma spełnia najnowsze wymagania, które zostały niedawno wniesione)   Numer rejestracyjny: 14909553   Adres: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 13, 10111 (Estonia).   Założyciele: David Ruiz, Javier Hermosilla i Miguel Tello.   Obsługiwane kraje: praktycznie wszystkie, w tym najważniejsze kraje hiszpańskojęzyczne (Hiszpania, Argentyna, Meksyk, Brazylia, Chile, Kolumbia, Wenezuela, Kuba, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Honduras, Boliwia, Nikaragua, Panama, Peru, Portoryko , Paragwaj, Dominikana, Urugwaj i Kostaryka).   Zakupy i wypłaty: kryptowaluta Ethereum (ETH), są też możliwe wpłaty w walucie FIAT - Euro Depozyty: przelew bankowy i karta kredytowa / debetowa.   Członek Enterprise Ethereum Alliance Muszę przyznać, że była to jedna z najważniejszych kwestii przy podejmowaniu decyzji o inwestycji w tę firmę. Kuailian jest częścią EEA (Enterprise Ethereum Alliance), organizacji, której celem jest usprawnienie technologii blockchain Ethereum. Organizacja ta składa się z kilkudziesięciu zweryfikowanych i kontrolowanych firm, które muszą przejść wyczerpujące badanie, aby uzyskać do niej dostęp. Jeśli przejdziesz do pelnej listy, zobaczysz nazwy ważnych firm, takich jak ING, Microsoft, JP Morgan, BBVA, Santander lub AMD. Czy to daje nam jakieś gwarancje - nie, ale jednak robi wrażenie. Gwarancji nigdy nie ma.
     Firma ma 2 licencje finansowe w Estonii - na portfel i na giełdę plus stara się o inne, już chyba jest też w Singapurze.   Naliczenia i kontrakty/strategie: W przyszłości ma być wprowadzony jeszcze trzeci typ strategii: Aby nabyć 1 kontrakt mid-risk, trzeba mieć 1 low risk. Nasz depozyt wraca do nas po 36 miesiącach (70% wartości w ETH)   Opłata aktywacyjna:   Program partnerski: Prowizja bezpośrednia - 10 leveli dostępnych bez wymagań - tylko aktywacja i kontrakt   Bonus rezydualny - dostępny po spełnieniu wymagań (rangi):     Aby kwalifikować się do bonusu rezydualnego, należy spełnić warunki:   Porfele firmy - wszystko dostępne do wglądu - duża transparentność:   REJESTRACJA:  http://app.kuailiandp.com/auth/register/ref/0955bc06-a8e5-4854-b0f7-e6ef4fb21414   Moja opinia
   Po setkach ponziaków zacząłem być wybredniejszy w doborze platform inwestycyjnych. Większość firm to i tak HYIP, ale są firmy long term i mogą dać zarobić.
   Nigdy nie wiemy do końca czy włodarze danej firemki nie czmychną z naszym hajsem, ale co możemy to szukać najlepszych i najbardziej transparentnych.
   Ważne jest, aby społeczność wierzyła w projekt i żeby były ku temu podstawy, a nie zwyczajowe mambo-dżambo trading crypto/forex, jak nie ma dowodów.
   Firma pokazuje dużo, jest dużo raportów finansowych i mamy wgląd do wszystkich portfeli firmy, co daje rzeczywiście duży podgląd dla wnikliwych.
   Fajnie jakby siedzący na forum wypowiedzieli się na ten temat, bo firma działa już wg. ich relacji 1.5 roku i przez ten czas zdobyła zaufanie inwestorów.
   Nie będę się rozpisywał, mi się podoba projekt i to co rzekomo robią i będę tutaj dorzucał i obserwował rozwój firmy, robię wyjątek, bo nie wchodzę zazwyczaj w stare platformy.
   Proponuję obejrzeć webinar, gdzie po prezentacji jest pokazany dashboard, to wiele wyjaśni, pozostawiam resztę ocenie własnej.
     MOJA wpłata: Będę sukcesywnie dokupywał nowe kontrakty, wydaje mi się, że jest tu duża szansa na zwrot - czas pokaże   MOJE WYPŁATY: Wypłaty trafiają automatycznie na dowolny portfel ETH, ja korzystam z Metamask, ale portfel może być dowolny i tam będą automatycznie spływały dywidendy i prowizje.   PYTANIA I ODPOWIEDZI  Dlaczego umowy nie są aktywowane natychmiast? Okres od 13 do 15 dni, który mija od zakupu do momentu jego aktywacji i przejścia do pracy, wynika z prostego problemu zarządzania. Z jednej strony zarobki niektórych węzłów głównych mogą potrwać do 7 dni , więc od zakupu umowy do jej wdrożenia zajmuje trochę czasu. Z drugiej strony wielu niedoświadczonych użytkowników w świecie kryptowalut popełnia błędy przy zakupie, dlatego też niezbędne jest wdrożenie ostrożnościowego czasu zarządzania w celu rozwiązania takich problemów przez personel techniczny.  Dlaczego umowy trwają trzy lata? Biorąc pod uwagę ogromną zmienność kryptowalut, firma wybrała trwały produkt, który wie, jak wytrzymać wzloty i upadki rynku. Czas pokazał, że inwestycje długoterminowe są znacznie bardziej opłacalne i bezpieczniejsze niż inwestycje dokonywane po prostu przez spekulacje.  Czy warto inwestować w Kuailian? Cóż, będzie to zależeć w dużej mierze od twoich celów i zaufania do świata kryptowalut. Jeśli tak jak ja uważasz, że to dopiero się zaczęło i że waluty cyfrowe i technologia blockchain to przyszłość finansów, ten projekt jest z pewnością bardziej niż interesujący. Podobnie, musisz mieć cel długoterminowej rentowności , ponieważ, jak można to zaobserwować, tutaj nie uzyskuje się wygórowanych i niezrównoważonych korzyści, dzięki którym można się wzbogacić z dnia na dzień. Jeśli szukasz szybkich pieniędzy, tutaj ich nie znajdziesz. Czy firma jest w 100% bezpieczna? Żadna firma nie jest bezpieczna i w tym wypadku też nie mamy gwarancji zarobków, ale firma ma moim zdaniem potencjał podziałać długo. Jeśli chodzi o możliwość, że właściciele uciekną z pieniędzmi użytkowników (coś bardzo powszechnego w tysiącach firm internetowych), tu mamy bardzo dużą transparentność, ale oczywiście takie ryzyko zawsze istnieje w każdym tego typu biznesie, ale tu uważam, że jest mniejsze. Płatności nie są przechowywane w żadnym banku centralnym, ale są odbierane codziennie we własnym portfelu. Pamiętaj również, że wszystkie transakcje są publiczne i mogą być przeglądane i kontrolowane przez każdego w dowolnym momencie.
  • By marcinpomagax
   Rynki nurkują, paradygmat bitcoina jako cyfrowego złota wydaje się, że upadł, co ciekawe kurs złota również zalicza spadki. Gdzie zmierza Bitcoin i reszta krypto? Czy zobaczymy w niedługim czasie BTC poniżej 1k $?
   Czy świat krypto w obliczu światowej pandemii i kryzysu gospodarczego znów zejdzie do podziemia i stanie się tematem niszowym a może wręcz przeciwnie, rozkwitnie i zobaczymy nowe ATH?
   Osobiście jestem bardzo ciekawy jak zachowa się rynek gdy wejdziemy w drugą fazę kryzysu, kiedy przez dodruk pieniądza i stymulowanie gospodarki pojawi się spora inflacja. Do tej pory ludzie wyprzedają się z aktywów, ale gdy gotówka zacznie tracić mocno na wartości trzeba będzie ją gdzieś ulokować, ale gdzie?     Jestem ciekawy waszych przemyśleń, zapraszam do dyskusji!
  • By Zax93
    

   Projekt: forsage.io
   Kategoria: Matryce, Smart Kontrakt
   Start od. 12$ - 0.05 ETH plus gas.
   Następca doubleway 
   Od wczoraj bardzo mocna promocja przez polskich liderów tego projektu, w przeciwieństwie do doubleway jesteśmy we wczesnej fazie projektu i jest okazja do zajęcia dobrej pozycji. 

   Wszystko na smartkontraktach!
   Zdecentralizowany projekt blockchain, wszystko odbywa się automatycznie.

   Wymagania:
   Portfela  MetaMask lub Trust Wallet
   0,05 ETH + fee ( ok 0.055)
   (0,05 ETH  ~ 12 USD )

   W rzeczywistości pierwszą transakcją jest rejestracja. Wszystkie pozostałe przelewy są dokonywane z zarobionych środków. 
   Zwrot inwestycji już przy zaproszeniu pierwszej osoby 
    
   W programie mamy 2x 12 matryc ceny zaczynają się od 0.025 a kończą na 51.2 ETH ( każda kolejna kosztuje x2)
    
   Sposób uzyskiwania poleconych : 
   * Osoby bezośrednio zaproszone ( 1 linia)
   *Spady - polecenia ze swoich uplinów poprzez „przepełnienia” (zgodnie z zaprogramowaniem w inteligentnej umowie).
   *Skoczki- w skrócie poleceni naszych poleconych, którzy przeskoczyli matrycami swoich uplinerów i awansowali w strukturze 

   Otrzymuj automatyczne transakcje z inteligentnej umowy bezpośrednio na portfelu Ethereum.  
    
   Materiały i prezentację wrzucę na dniach
   Film mojego uplinera:https://www.youtube.com/channel/UC-Ah8daSog53MUel4eBmHeg/videos
    
   Rejeatracja: 
   https://lk.forsage.io/auth/i/gxqt5g
    
   Program w schemacie ponzi, wypłaty pochodzą z wpłat nowych użytkowników. Inwestuj tyle ile możesz stracić i pamiętaj o ryzyku utraty zainwestowanych środków !
    
    
    
  • By tymtaszyn

   BIT-CHANGER.NET - międzynarodowy exchanger wymiany kryptowalut i e-walut: Bitcoin, Perfect Money, Payeer, Ethereum. Transakcje przeprowadzane są automatycznie. Na rynku od 2016 roku. Aktualnie od grudnia 2019 kantor posiada polską wersję językową strony w związku z nawiązaniem współpracy z polskim kantorem Perfect Money MYINVESTSTORY.COM. Dodatkową opcją jest możliwość inwestycji w projekt. Oficjalny partner Perfect Money.


 • Posts

  • Hm... Ja nie znam żadnego takigo dziennikarza ani w Polsce ani na świecie... Nie bardzo też rozmumiem skąd takie oczekiwania. Dziennikarz to przecież zywy człowiek. Ma swoje poglądy, emocje, światopogląd... Zresztą, nie wyobrażm sobie neutalnego felietonu, reportażu czy relacji sportowej... Co więcej... Doskonale wiem czego mogę się spodziwać włączając telewizję reżimową, i to niezależnie od tego czy aktulanie jeest reżim pisowski, peiowski czy eseldowskopeeselowski... Chyba oczywistą oczywistością jest, że w reżimowej telewizji pracują dziennikarze, którzy  prezentują reżimowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość... Ba, zdziwiłłbym się gdyby było inaczej... Dokładnie z tych samych powodów kompletnie niie dziwi mnie to, że w takim Tusk Vision Network dziennikarze są po linii i prezentują poglądy właścicieli stacji...Także bym sie zdziwił gdyby było inaczej.... Zdradzę też w tajeemnicy, że gdy chcę ossluchać co ma do powiedzenia nasz okupant to nie włączam telewizji jego przciwników politycznych ale właśnie teelewizje reżimową... Przyznam się też, że gdy chcę poznać - bliższy mi osobiście - oglad prawicowy to sięgam po Ziemkiewicza albo Najwyższy Czas a gdy interesuje mnie ogląd lewaków to siegnę po Gazetę Wybiórczą i np. Szumlewicza...   Na Boga! Ja nie chcę byartykułłu pisały beeznamientne automaty czy maszyny analizujące wg jakichś algorytmów... Chcę - gdy będe miał kaprys - poczytać antyklerykalnego Urrbana własnie dlatego, że jest antyklerykalny i dlatego, że jest Urbanem. A gdy będe miał inną ochotę chcę poczytać bądź possłłuchac nawróconego do przesady Jana Pospieszalskiego. Chcę móc mieć możliwość posłuchania Magdaleny Ogórek, jak i usłuyszeć staawianie kropki nad i przez Monikę Orodnik... Ups... Olejnik... I chodzi o sama możliwość, z któórej wcalee korzysstać nie muszę... I kompletnie mi nie przeszkadza, a wręcz ułatwia, to że piewców okupantów szukać mam w mediach reżimowych a ich przeciwników we właściwych ich poglądom innych - mniej lub bardziej mainstreamowych mediach...  
  • Poznaj kilka nowych ofert, które rozpoczęliśmy w zeszłym tygodniu! Od 18 do 24 stycznia dodaliśmy kilka ofert dla Rosji, Sri Lanki, Polski i Ukrainy:   1. Займ Сразу ID: 5284 / GEO: Rosja Wypłata: ₽95   2. LotusLoan LK CPL ID: 5292 / GEO: Sri Lanka CPL: 1,70 USD   3. SzybkaGotówka CPS PL ID: 5286 / GEO: Polska Wydany kredyt (nowy klient): 60 zł   4. Форвард Банк UA API ID: 5274 / GEO: Ukraina   Płatność za ważnego leada: ₴ 30 i stała stawka za pożyczkę, w zależności od liczby udzielonych pożyczek:   1 do 5 pożyczek: 750 JPY / każda 6 do 9 pożyczek: 1150 ₴ / każda Ponad 10 pożyczek: 1500 JPY / każda Płatność za wydaną ograniczoną kartę kredytową: 45   Życzymy udanych testów!  
  • Witam wszystkim.
   Chcialbym przedstawić Wam fajną platformę do gry w pokera.

   Platforma ta ma nazwę Swc Poker.

   Wszystkie wpłaty i wypłaty realizujemy wyłącznie w bitcoinie. Wpłaty są po 1 potwierdzeniu a wypłaty max w 24h (wypłaty zlecane są ręcznie przez support dlatego czas jest wydłużony) Minimum do wypłaty to 50000 satoshi. (500 chips)

   Dla zachęty powiem, że platforma nie jest oblegana tysiącami graczy, ma swoj klimat i oczywiście jest bardzo dużo graczy amatorskich, którzy widocznie nie przywiązują zbyt wielkiej wagi do wygrania a poker traktują jako rozrywkę.

   W pokera można grac na PC, dostępne są również apki na Androida i Mac.

   Co jest w ofercie.?

   Freerolle co godzinę plus dużo turniejów w których pula waha sie od 500 sat do nawet 1btc. Mozna wygrać satelite do innego turnieju, bądź zagrac bezpośrednio.

   Najpopularniejsze odmiany to texas holdem i omaha.

   Oczywiście jest rowniez mozliwosc gry cash od micro stawek do naprawdę wysokich.

   Jaki jest przelicznik? 1btc = 1000000 chips.

   Wszyscy gracze grający cash od stawek 10/20 chips mają szanse na wygranie Jackpota. Warunek jest jeden. Twoj full na asach AAA-?? musi przegrać np. z KKKK. Wtedy zgarniasz jackpota jako przegrany + wszyscy pozostali gracze przy stole dostają swoją część.

   Dodatkowo codziennie o 2.00 w nocy dostajesz zwrot rakeback. Im więcej grasz tym masz wiekszy zwrot prowizji.

   Dodatkowo podczas gry cash zdobywasz punkty krill. Im więcej zdobędziesz punktów krill za grę tym większy otrzymasz rakeback.

   Dla zainteresowanych podaje link:
   https://swcpoker.club/ I mój tef link: https://swcpoker.club/a/HmJTkO5c Przy rejestracji podajcie bonus code: help4you

   Rejestracja polega wyłącznie na podaniu maila i potwierdzeniu. Żadnych weryfikacji itd... I to nie jest SPAM panie Pepperoni  
×