Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Smiechu

[SCAM] Zelius - od 5.5% do 8.8% dziennie przez 30 dni - www.zelius.io

Rekomendowane odpowiedzi

adv instant :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie rownież dwie kolejne wyplaty INSTANT

staty

1zMcmt.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadal płaci ADV instant 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PM instant, przed chwilą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fakt, program nadal placi instant
DOWOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ADV instant, wkład wyciągnięty :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to git @Zax93 

Ja wlasnie uruchomilem kolejne depo za 120$ a tymczasem kolejne wyplaty instant 

Teraz juz po 3 na adv zlecam

Dowod 

Staty: 

TEFxYQ.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Instant ADV !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne 3 wyplaty instant 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adv instant 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już plusowo na każdym kontrakcie, dziś 0.2 LTC wrzuciłem  bo  darmowego się trochę zebrało prawie 0.009..   Zobaczymy, ilość kontraktów na plus.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adv instant 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

payeer instant, PM zniknęło z możliwości wyboru wypłaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ADV instant. Wkład wypłacony teraz  niech profit płaci i będzie dobrze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata na payeer wisi... wczesniej przechodziły moment

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzam na ADV też wisi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie też 3 wypłaty in process 

Poczekamy do wieczora i zglaszam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie również in process, trochę szkoda, że już scam ale dał zarobić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To chyba koniec co?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie tez penidng wiec zglaszam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo szybko się wszystko kończy - ale tutaj mała strata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to od początku wyglądało na padake, a takie trzeba olewac i wiedzieć które wybierac:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu: Coin Ninja Trade

Plany inwestycyjne: 4-6%  dziennie  przez 30 do 40 dni w zależności od procentu+ plany after
      Minimum inwestycyjne: 10$ , 0.01 BTC, 0.15 LTC , 0.05 ETH ,
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH, LTC , PM, ADV, PAYEER
      Wypłaty (manualne/aut.):Automatyczne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : A wie mamy kolejnego ciekawego pozniaczka . Coin Ninja Trade wystartował 16.07.2018 a dlaczego on taki ciekawy ? A już mówię W programie nie ma klasycznej  rejestracji , jest on w pełni zautomatyzowany , mianowicie składamy depozyt i w zasadzie możemy zapomnieć o programie, gdyż wypłaty są automatyczne na wskazany przez nas adres podczas składana depozytu . Posiada unikatowy skrypt i bardzo fajny desing  i lubię tematykę  ninja od dzieciaka ale to szczegół Zapewne jest to program admina fat founds i AK 47 no ale oczywiście nie jesteśmy w stanie tego na 100% potwierdzić ale kto był w poprzednich jego projektach ten raczej nie będzie miał wątpliwości . Jakie są tym razem intencje admina tego nie wiem. Wiem ze w 2 poprzednich programach zarobiłem dlatego wszedłem tym razem za 0.075 BTC w plan 5% przez 35 dni. Jeżeli chodzi o wypłaty automatyczne to zdaje sobie sprawę ze nie jest to do końca plus dla programu , natomiast opłaty transakcyjne na dzień dzisiejszy są bardzo małe wiec o ile admin zręcznie podejdzie do tematu to powinno być ok. Istniej też program ref 10% od depozytu poleconego. A i nie trzeba generować osobnych reflinków do każdego procesora , prowizje za polecanie dostajemy na ten posesor który podaliśmy, porostu coiny, $ są przewalutowane na dany procesor. Potwierdzenie depozytu dostajemy na podanego meila w ciągu miedzy 6-24h natomiast ja dostałem dość szybko bo po niecałej godzinie
      Dowód wpłaty
    • Przez cryptoinvestment

Data powstania - trudno powiedzieć, 2-3 tygodnie temu może, ale wypłynął dzisiaj na social media
      Podobno program, na który długo czekali weterani, podoba mi się - to wchodzę i będę testował
      PLANY INWESTYCYJNE (USD LUB BTC):

Standardowo depozyt zwracany na koniec, naliczenia w dni robocze o 14.00 UTC +1.
      Są też plany na 365 dni, równieź w USD i BTC - depozyt nie jest zwracany, czyli jest wliczony w naliczenia.

MINIMALNA INWESTYCJA: 
      20$ (plany na 365 dni) lub 50$ (plan na 20 dni)
      OBSŁUGIWANE PROCESORY:

MINIMALNA WYPŁATA:
      w trakcie uzupełniania
      PROGRAM PARTNERSKI:
      dość skomplikowany, jest to wytłumaczone na filmie, wygląda to ciekawie i oryginalnie

OPIS:
      Nowy program, na który podobno wielu wytrawnych hyipoholików czekało od paru miesięcy - takie chodzą słuchy na "netach". 
      Program wykonany bardzo przyzwoicie, wiele języków (w tym polski), myślę, że może to być fajny temat, mam przeczucie, że to trochę pochodzi.
      Na razie nie spekuluję co to za admin, ale wygląda na mój ulubiony typ programu, czyli ruski wynalazek, który pochodzi parę cykli, na co liczę.
      Firma jest zarejestrowana w Nowej Zelandii, na stronie są dokumenty, dane kontaktowe i linki do social media. 
      Jest profil na YouTube i prezentacje video po polsku:
      w trakcie uzupełniania

LINK DO REJESTRACJI: www.fix.club
      MOJA INWESTYCJA POCZĄTKOWA:
      100$ w plan USD, wpłacane w BTC
      LINK DO BLOCKCHAIN
      w planach być może nieco większa inwestycja
    • Przez King
      Witam.
      Dziś mogę podzielić się z Wami informacją, że właśnie zakończone zostały prace nad platformą Bergtrade.pl i jej CEO jest znany w świecie polskiego krypto oraz platform poświęconych zarabianiu przez internet. Strona pięknie się skaluje na wszystkich urządzenia od komputera po smartfon. SSL Comodo, czyli włączone zabezpieczenia https. Jak się trochę posurfuje strona działa bardzo płynnie. Dodatkowe zabezpieczenia nadanym pinem oraz pytaniem ogólnym. Inwestycja, czyli złożenie depozytu jest tez banalnie proste,w panelu głównym wybieramy zakładkę Dashboard, następnie z rozwijanego menu Make Deposit, wbijamy kwotę inwestycji tu 1000$ i klikamy przycisk SUBMIT. Następnie wciskamy przycisk DEPOSIT. System przekierowuje nas do systemu płatności CoinPayments 
      Pakiety szkoleniowe pracują dla Ciebie przez 120 dni, zarabiając od 1% do 1,1% każdego dnia.
      Link do rejestracji:
      https://bergtrade.pl

Nazwa planu:                         Bronze    Cooper   Silver    Gold      
      Czas trwania:                       120 dni     120 dni  120 dni  120 dni
      Minimalna inwestycja:        50 USD    20000   100000   500000     
      Maksymalna inwestycja:   10000       50000   250000 1000000         
      Odsetki:                                    1%          1,03%    1,05%     1,10% dziennie                            
      Całkowity zwrot:                    120%       123,6%  126%       132%
      Przy każdym pakiecie mamy kalkulator, gdzie możemy obliczyć rentowność inwestycji.
      WPROWADZONO PROGRAM PARTNERSKI Bergtrade

Do tego świetny plan marketingowy dla osób lubiących polecać:
      1 level 8%
      2 level 3%
      3 level 1%
      , a gdy wprowadzisz do programu 50 osób i łączny depozyt tej grupy wyniesie 200000 USD USD otrzymasz rangę “President”
      1 level 10%
      2 level 5%
      3 level 2%
      Podsumowując, moja opinia o Bergtrade
      Śledząc profil założyciela na FB od prawie dwóch lat wiem, że lubi zwalczać wszystkie przeciwności losu i dąży do celu, twardy bezpośredni marketingowiec i specjalista w branży Blockchain i bliskich mu krywtowalut.
      Firma zarejestrowana w Polsce jako Bergtrade LLC, ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, numer KRS 0000686184.
      Forma działania firmy zbliżona do Rockwall Investments, tu na razie tylko trading, arbitraż oparty o kryptowaluty. Choć w regulaminie wzmianka o inwestycjach poczynionych przez firmę w kopanie krypto dla zwiększenia zysków firmy.
      Strona dopracowana z protokołem szyfrowania SSL i zabezpieczeniem Anty DdOS
      Plan i projekt  strony, unikalny wśród wielu projektów, które widziałem.
      Program dobry dla marketingowców, z uwagi na trzystopniowy program poleceń, gdzie można budować swoją grupę.
      Zapraszam serdecznie.

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: DEXMO FOUND LTD

Minimum inwestycyjne: 0.005
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin
      Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A wiec mamy nowy ciekawy programik , wystartował 22.06.2018. Miałem go na tapecie od startu ale dopiero dziś zainwestowałem. Dlaczego zainwestowałem ano dość dobrze jest wykonany + dość spory ruch u ruskich . Skrypt jest unikalny( tutaj mały edit jest to zmodyfikowany licencjonowany skrypt goldcoders )  , design przejrzysty , plany realne do wyrobienia wiec wszedłem za 0.03 BTC i liczę na zarobek Program ref 6-1-1. Pamiętajcie iż jest to hyip wiec jest ryzyko utraty kapitału