Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

housemaster

Earn.com | Zarabiaj od 1 USD oferty i rejestracje

Recommended Posts

Witam,

Nie wiem czy zauważyliście, że ostatnio leci ICO za ICO, tokeny za tokenami, a gdyby kurcze ktoś chciałby nam zapłacić za oglądanie tego wszystkiego...

NO TO JEST KTOŚ TAKI

earn.png

Jest to rodzaj portalu społecznościowego, który płaci za rejestrację, weryfikację, podłączenie portali społecznościowych oraz ODBIERANIE E-MAILI i wypełnianie ankiet.

Najniższa stawka to 1 USD i szczerze mówiąc jest to dobry łatwy pieniądz.

Wystarczy się zarejestrować np. FB i dobrze jest posiadać adres Ethereum (ale nie na Coinbase tylko zaciągnięty)

Ostatnio codziennie przychodzą ankiety z zaproszeniami do ICO (najczęściej to 3 pytania, adres Ether do darmowych tokenów,  rejestracja w grupie telegram i potwierdzenie chęci uczestnictwa).

Generalnie portal się rozwija i jest tam coraz więcej ludzi przez co coraz częściej pojawiają się reklamodawcy ze świata tokenów, krypto, itp...

Wypłaty idą na BTC, no. Coinbase

Link do programu:

earn.com/housemaster/referral/?a=w62eny3c1l9oo57b

Jeszcze dwie uwagi.

1. Żeby zarabiać należy się zweryfikować, np. e-mail i wypełnić profil.

2. Żeby dostawać ankiety ICO trzeba zaznaczyć, że się lubi ICO.

Obecnie weryfikacja polega na połączeniu z portalem LinkedIn (50 kontaktów!). Chyba nie da się inaczej...

I jak z programem? działa? Zaarejestrowałem się, zobaczymy

@housemaster Podpowiesz może co zrobić by tak "izi" zgarnąć szmal? :rolleyes:

Edited by Michu007

Tu jest dokładny opis - trzeba się zarejestrować i zweryfikować i czekać, choć w tym tygodniu spadły tylko 2 dolary...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Nazwa programu: Block13

Minimum inwestycyjne: 0.001 lub 1$ 
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, and Bitcoin Cash, Monero
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne  24 h 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Block13 wystartował 1.11.2019 wiec jest nówka sztuka  A teraz do rzeczy , w programie mamy 2 plany inwestycje , mianowicie 13% dziennie przez 13 dni biznesowych  lub 113% ROI po 7 dniach ( czyli depo +13% zysku). Ja osobiście wybrałem plan dzienny i wszedłem za 0.03 BTC. Program jest dobrze wykonany pod względem technicyzm + ma fajny design. Jeśli chodzi o promocje to jest kila monitorów na start. Program ref jest zależy od obrotu w strukturze ale na start mamy 1 linia i wynosi 5% od  depo poleconego. Dlaczego zainwestowałem ? Raz iż to możne być dobrze znany admin  , dwa iż jest dużo negatywnych komentarzy, tak negatywnych bo wszyscy myślą iż to jest admin który naśladował R7 , zrobił Royal7 i ogolił dużo ludków , tu jednak moja intuicja podpowiada iż to nie on  Także zameldowałem się na pokład  na start 0.03 BTC i liczę na zarobek no ale czas oczywiście zweryfikuje  To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !!!!! Jeszcze ze jedna sprawa ! UWAŻNIE wpisujecie adresy portfeli do wypłat gdyż później aby zmienić wymagane jest KYC!!!!!
    • By marek505
      IC Markets jest licencjonowanym i regulowanym (przez komisję nadzoru finansowego) brokerem Forex.

Jest jednym z najlepszych brokerów Forex na rynku. Polecany do handlu manualnego oraz automatycznego.

Aby działać na rynku walutowym Forex potrzebne jest konto u brokera, jest to miejsce przechowywania naszych środków do obrotu na tym rynku.
      Najważniejsze cechy:
      – Broker True ECN
      – Dźwignia do 1:500 (również dla klientów z Europy)
      – Niskie spread-y na głównych parach walutowych
      – Mikroloty, już od 0.01
      – Możliwość handlu na koncie demo
      Czy interesujesz się tradingiem, czy nie posiadasz fachowej wiedzy i chcesz skorzystać z automatu, który traduje za Ciebie, potrzebujesz brokera Forex-owego, załóż darmowe konto.
      Zachęcam aby założyć konto u brokera IC Markets z mojego Linku IB, czyli brokera wprowadzającego kliknij link: https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172
      Czysty link tutaj: https://www.icmarkets.com
      Rachunek Live instrukcja:
      Klienci indywidualni
      Przejdź na stronę IC Markets i kliknij w zakładkę Open Account – REJESTRACJA https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172 Warunkiem koniecznym, aby uzyskać dodatkowe korzyści (m.in. rabat prowizji) jest przejście do formularza poprzez powyższy link. Wypełnij formularz rejestracyjny – składa się on z czterech etapów. Nie używaj polskich znaków! Po wypełnieniu formularza otrzymasz na e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć. Zaloguj się do Strefy Klienta używając swojego adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła. Przygotuj dwa dokumenty – 1) skan dowodu osobistego z dwóch stron, paszportu lub prawa jazdy oraz 2) rachunek lub wyciąg bankowy nie starszy niż 3 miesiące, który potwierdzi podany przez Ciebie w formularzu adres zamieszkania. Załącz w Strefy Klienta skany dokumentów (po zalogowaniu -> “Upload Documents” -> “Upload”) lub wyślij je e-mailem na adres accounts@icmarkets.com. Po zweryfikowaniu dokumentów w Strefie Klienta możesz założyć wybrany rachunek inwestycyjny. Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty. Po zakończeniu rejestracji  skontaktuj się ze mną w celu weryfikacji czy cała procedura przebiegła poprawnie. Depozyt na nasze konto u brokera wpłacamy: przelewem bankowym, kartą płatniczą, PayPal, Neteller, Skrill, Bitcoin.
      Jak ja tutaj zarabiam z doświadczonymi traderami?
      Na start wystarczy 300 $
      Można tu zarabiać, tradując samemu, ale jak już wiecie, ja szukam automatycznych rozwiązań, które pozwalają mi zaoszczędzić czas.
      Jednym z prostych i wygodnych sposobów na zarabianie z wykorzystaniem tego brokera jest opcja cTrader, która jest dostępna na powyższej platformie.
      Jedyne co należy zrobić to otworzyć odpowiedni rachunek LIVE (cTrader), który tworzymy już po zalogowaniu się na naszym koncie. Wystarczy przejść do zakładki „ACCOUNTS” kliknąć
       OPEN A NEW LIVE ACCOUNTS, po czym wybrać rachunek LIVE o nazwie cTrader i odpowiednich parametrach, które opisałem poniżej:
      Odpowiednim rachunkiem pod narzędzia, które wam tutaj opiszę będzie:
      cTrader Rachunek USD RAW Spread Leverage 1:500 Następnie przenosimy pieniądze z innego wewnętrznego rachunku na ten nowo otwarty cTrader lub po prostu składamy na niego nowy depozyt. (Przygotuj 300$)
      Jeśli wykonaliśmy wszystko poprawnie, to na rachunku zobaczymy nasze 300$.
      Następnym bardzo istotnym krokiem jest zalogowanie się tymi samymi danymi na platformie https://ct.icmarkets.com
      (Jeśli nie będzie się chciało nam zalogować, wystarczy, aby przypomnieć sobie hasło na e-mail)
      Po poprawnym zalogowaniu mamy dostęp do platformy gdzie możemy korzystać z kopiowania tego, co robią doświadczeni już traderzy. Na platformie powinniśmy zobaczyć nasz rachunek cTrader, który wcześniej utworzyliśmy.
      Wszystko dzieje się to całkowicie bez naszej ingerencji, osoby trzecie nie mają dostępu do naszych środków! A my możemy rozpocząć automatyczne kopiowanie, dokładać, jak i wypłacać z rachunku, który jest do tego podłączony. Możemy wypłacać każdy profit który jest ponad nasze saldo, jak i w każdej chwili wyłączyć i zrezygnować z usług.
      Platforma jest prosta i przejrzysta, gdzie widzimy wszystkie warunki, jakie powinniśmy znać przed przystąpieniem do korzystania z auto tradingu.
      Ja sam korzystam i obserwuje to, jak sobie radzą traderzy, bo wszystko jest tutaj widoczne.
      Krzywa kapitału, depozyt, jakim zarządzają, otwarte, jak i zamknięte transakcje, ilość osób, która korzysta z kopiowania tych traderów, wielkość kapitału, jaką użytkownicy podpięli do danego tradera.  
      Ja wybrałem 2 strategie, pod które podpiąłem moje rachunki:
      Pierwszym jest Fast Scalp, gdzie można rozpocząć już od 300$, zyski z niej są dość wysokie, otwierane jest więcej transakcji. Znajduje się ona pod tym linkiem:https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3565
      Druga to Mixed Trades ta znowu jest wolniejsza i rekomendowana dla osób, którzy chcą mieć mniejszy i spokojny zysk w dłuższym terminie czasu. Rozpocząć można od 1000$
      https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3140
      Pamiętajcie, że sprawdzalność tych traderów może się zmieniać, dlatego należy sobie obserwować co się dzieje!
      Jak poprawnie rozpocząć trading na automacie?
      Wybieramy tradera, którego chcemy naśladować, czyli z linków powyżej.
      Po prawej u góry klikamy START COPYING

Wybieramy rachunek

Wybieramy kwotę w tym wypadku 300$ lub 1000$
      Klikamy zielony przycisk START
      Czekamy na wyniki tradingu.
      Jeśli widzimy, że nasze saldo się zwiększyło powyżej naszego depozytu zalecam wypłatę środków, aby ich tam nie kisić.
      Przechodzimy na prawo, gdzie widać nasze rachunki i klikamy w 3 kropki obok rachunku. Klikamy Remove Funds i przenosimy zysk na rachunek, gdzie środki nie są wykorzystywane już do tradingu.

Musisz pamiętać, że rynki finansowe są obarczone ryzykiem, więc podejmuj decyzje świadomie!

• By lordzuk
      Nazwa programu: Leonard Club LTD 

Minimum inwestycyjne: 0.001
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, DogeCoin and Bitcoin Cash.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 48h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program   Leonard wystartował  dziś tzn 29.10.2019. W programie mamy 3 plany z naliczeniami dziennymi  w zależności od wielkości  depo + jeden after po 30 dniach. Program sam w sobie jest dobrze zrobiony znaczy wszystko co w hyipe powinno się znaleźć jest, wiec wszedłem za 0.03 BTC + znajome monitory go dodają wiec czemu nie ? Co do admina to nie wiem co to za jegomość a to może i dobrze , zobaczymy jak ten admin się spisze  Program ref 6-2-1. Technicznie : skrypt na licencji goldcoders , SSL green bar. Os strony promocyjnej nie jest na wariata , na start 6 monitorów+ jest telegram z newsami . To jest hyip wiec jeśli decydujesz się na inwestuje licz się z ryzykiem !!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hashvision

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat    I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash  Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hitrez

Minimum inwestycyjne: 0.001 i analogiczne BTC
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, Litecoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, and Doge.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 24h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program    Hitrez wystartował 09.10.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory i blogerów co świadczy o tym iż zapewne nie jest prowadzony przez byle jakiego admina  . Program ma 3 plany inwestycyj widoczne na screenie w zależności od wielkości depozytu(naliczenia mamy codziennie również w weekendy ) . Program obserwowałem od startu i nie chciałem od razu wchodzić no ale ostatecznie było więcej za niż przeciw i  dziś  postawiłem zainwestować 0.07 BTC. Technicznie program bardzo dobrze zrobiony : skrypt licencjonowany goldcoders , SSL(green bar DigiCert ). Generalnie program jest dość solidnie przygotowany . Program ref 6-2-1. To HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!!
      P.S Mam podejrzana co do admina natomiast na 100% nie jestem w stanie potwierdzić czy to jego dzieło ( jeśli to on poprzednie 2 projekty na ładny plus  ) 

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Cześć. Muszę przyznać się, iż nie jest to moje pierwsze konto na tym forum, jednakże do tej pory nie zostały popełnione przeze mnie jakiekolwiek przewinienia związane z próbą łamania regulaminu forum. Po prostu odpoczynek od forum, bodajże dwuletni i próba oderwania się od tej jakże ciekawej i arcytrudnej dziedziny zarabiania pieniędzy w internecie, która towarzyszy mi od początku sierpnia 2007 roku. Wtedy, tj. w roku 2007 miałem już dostęp do internetu od kilku miesięcy i w trakcie nudnych i pracowitych zarazem wakacji na wsi (moi rodzice mają gospodarstwo rolne) postanowiłem wpisać po raz pierwszy w wyszukiwarkę google frazę "zarabianie pieniędzy w internecie". Nie trafiłem na to forum w pierwszej kolejności. Minęło dość dużo czasu zanim to się stało. Jednakże zwlekałem z rejestracją do 2015 roku. W tym właśnie roku poznałem prawdziwy smak hazardu jakim są piramidy finansowe i emocje jakie budzą w uczestnikach tych przedsięwzięć. Do tamtej pory tylko zrobiłem maturę, studiowałem i miałem trochę zaskórniaków. Co to był za czas. O tempora, o mores. Do tamtej pory nie spotkałem tylu cwaniaków na jeden bajt pamięci RAM jaką zajmuje czat na facebooku. Nie wiedziałem też o tym jak to tak naprawdę jest z tymi piramidami finansowymi. Do czasu Traffic Monsoon i HQ Revshare myślałem, że te wszystkie piramidy reklamowane w neobuxie, w którym byłem przez jakiś czas poważnym inwestorem z bodajże 30 refkami na koncie standard są reklamowane przez faktycznych oszustów, którzy jakimiś tajemniczymi sposobami czerpią zyski z piramid dogadując się z ich założycielami, a ja szary człowiek z ulicy mogę co najwyżej włożyć i nie wyjąć, gdyż nie należę do tej tajemniczej kliki, która tutaj na forum wstawia screeny wypłat żeby naciągać ludzi. Nie przyszło mi wtedy do głowy, że każdy może wypłacić jakieś drobne z tych tworów. Dość poważniej zacząłem myśleć, że to jednak tak nie działa w 2015 roku, może byłem starszy, może zmieniła to nastawienie trochę rozmowa na siłowni z fanem Waszego Forum, który mi sprawę rozjaśnił, że to tak nie działa, i że na piramidach można zarobić do czasu aż założyciel danego projektu powie pass i zamknie interes. A może nawet o tym nie rozmawialiśmy i tak się jakoś samo zmieniło moje nastawienie do tego rodzaju biznesów. W każdym razie, tutaj jestem po to, żeby dyskutować na te tematy i spotkać ciekawych ludzi. Mam na imię Dariusz, także można się do mnie zwracać po imieniu, a nick wybrałem sobie dość nieprzypadkowo, gdyż imię stanowi znak. Mam nadzieję, że pozytywny, gdyż lubię czynić dobro, a tutaj jest ono nad wyraz potrzebne, bo istnienie świata opiera się właśnie na nim. Mam nadzieję, że zabłysnę trochę, i elokwencją i erudycją, gdyż pisanie stało się przez studia moim hobby. Mam również cichą nadzieję na rozwinięcie swojego stylu felietonowego w moich wypowiedziach, przez co będzie to dla każdego czytającego uczta godna tygodnika wprost lub innego poczytnego tytułu. To co zauważyłem przez czytanie wielu wątków forum to otwartość na kwestię hyipów, jako rzeczywistości, która poprostu istnieje i tylko w nas samych istnieje możliwość właściwego rozpatrzenia tematu. Ilu ludzi zostało pokrzywdzonych przez niewiedzę, przez naciągaczy. Tutaj pomimo promowania tych projektów jest i wiedza i ludzie, którzy znają temat od podszewki i wiedzą, że nie powinno się ryzykować swoich dochodów, które potrzebne są na codzienne wydatki i przetrwanie od pierwszego do pierwszego. W końcu, to forum składa się z wielu ciekawych działów, będących jak najdalej od metod okradania nas z oszczędności życia. Warto do nich zaglądać, bo można z nich dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy uczyć się jak pomnażać i dobro, i pieniądze, i wiedzę finansową. Czołem. PS. Moje przedstawienie się może się wydawać dość hurraoptymistyczne jeżeli chodzi o kwestię hyip, jednakże muszę Was wszystkich sprowadzić na ziemię. Jestem całkowitym przeciwnikiem piramid finansowych jako modelu biznesowego, który w realiach internetu zbiera swoje krwawe żniwo. Jurysdykcje wszystkich państw świata nie są na obecny moment przygotowane na całkowite wyplenienie z rzeczywistości gospodarczej tej formy oszustwa, które dla jednych jest hazardem, dla innych rozrywką i sposobem na zarabianie pieniędzy, a dla innych drogą do więziennej furtki lub długów. Tylko uświadamianie ludzi, nagłaśnianie w mediach, iż pewny biznes bez ryzyka okazuje się ściemą może cokolwiek w tej materii zmienić. Piramidy finansowe, można zobrazować sceną z bajki Epoka Lodowcowa 5, która pokazuje jak pewien pirat trafia do groty, w której w oddali majaczy mu piękna nieznajoma na łożu z muszli, jednakże przy zbliżaniu się nasz pirat jest zgubiony, zamknięty w muszli i zjedzony. Taki jest obraz piramid finansowych i trzeba dużo samozaparcia i dyscypliny, aby utrzymać swój balance życiowy i finansowy w kolorze zieleni.
    • Hm... Oficjalnie peewnie upłynnienie CTO i jego wycena rynkowa. A w praktyce... ESCROW nonemowej firmy to żadne ESCROW.
    • Wcale nie takie proste. I napewno nie pewne a IMHO, z przyczyn o których pisze @zombine wręcz mało prawdopodobne.   To, że są wpłaty wcale nie oznacza, że piramida funkcjonuje. Wiele piramid - szczególnie w końcowym okresie życia - chętnie przyjmuje wpłaty ale wypłat nie realizuje. No, chyba, że i to rozumiesz jako funkcjonowanie piramidy. Owszem, do funkcjonowania piramidy wpłaty są warunkiem koniecznym ale niewystarczającym. Niekoniecznie...  Ba, raczej nie. No, może przez chwilkę... Przyjrzyj się zmianą wprowadzonym przez adminów a z łatwością zauważysz, że wprowadzone zmiany mocno zmniejszają naliczenia oddalając BEP.  Nowe zasady, także co do "starych" paczek przesuwają bowiem zwrot depozytu na koniec okresu depozytowego (życia paczki). Po pierwsze oznacza to znacznie mniejsze naliczenia a w konsekwencji możliwości reinwestycji i korzystanie z procentu składanego do wirtualnych pieniążków. Nie to jest jednak najistotniejsze w tych zmianach. Istotniejsze jest to, że teraz projekt jest ztrakcyjny dla... zaganiczy. Ale skoro w Polsce w zasadzie już zaganiać się nie da to trzeba albo sobie temat odpóścić albo... uczuć się chińskiego  Aktywność Gużdy wcale więc nie dziwi   Tyle, że teraz admini mają spokój co do kwoty depozytu przez 50 lub 100 dni. I poza prowizjami dla polecających "legalnie" nie muszą oddawać tej części nawet w wirtualnych naliczeniach. To zaś prowadzi do konsttatacji, że istnije bardzo duże prawdopodbieństwo, że rzeczywistym celem jest w miare spokojne zebranie maksymalnej kasy przed wyłączeniem prądu na skutek działania rzekomych hackerów bądź błędu przy wgrywaniu nowego opragramowania. Właśnie, tak na marginesie... Teraz jak na dłoni widać jak Nafalski z ferajną bez zmróżenia oka łżą prosto w oczy. I wcale nie chodzi mi o zmiany zasad w trakcie gry. To pikuś... Zwróccie uwagę na to w jaki sposób tłumaczono opóxnienia w wypłatach. Awaria, błąd programu. Ręczne przeliczanie. Zajęty tym dział IT i ten od liczdeł... A tu nagle wychodzi na to, że dział IT robił zupełnie inną zmianę oprogramowania niż odtworzenie tego co było i co miało być przywrócone w wyniku ich działań. A ci od liczydeł pewnie pomagali im na tych liczydłach liczyć te średnie ważone. Jaki z tego morał... A, co tam morał... Jaki z tego wniosek? Ano taki, że zlecany wypływ realnych pieniędzy z projektu przez userów na tyle przerastał wpływy z rynków azjatyckich, że konta adminów nie tylko nie rosły ale bardzo gwałtownie się kurczyły. A w zasadzie kurczyłyby się gdyby nie awaria... Ta - jak widać skutecznie - powstrzymała wypływ środków i dała czas adminom na przygotowanie, w mojej ocenie, ostatniego skoku na kasę. Ta zmiana oznacza jedno: Chcesz zarobić na OMEDZE? To zaganiaj, zaganiaj, zaganiaj. Inaczej się nie da. No i to jest własnie problem z kol. @Devolaj93. Bo on z jednej strony nie zaprzecza, że piramida jest piramidą ale jasno i wyraźnie tego powiedzieć nie chce a gdy już mu się to zdarzy to zalewa wątek jak Nil Egipt absurdalnymi teoriami, alogicznymi analizami i dyskusją z tezami przez siebie stawianymi. Tkie bleblanie... A ja miałaby się nazywać "waluta" OMEGI? Szkoda, że raczej się nie doczekasz  
    • Mam 2 kopalnie na sprzedaż 1 na 19 levelu i 1 na 17 levelu. Osoby zainteresowane zakupem zapraszam z pytaniami i ofertami na PW.
    • Już kończę budowę 10 piętra drugiego hotelu, tam również zainwestowałem w menedżera, gdyż pilnowanie 4-godzinnego cyklu nie jest łatwe.  CTO Koktoken Young Choe wziął udział w konferencji blockchain w Seulu: i występował tam jako prelegent. Sprawdziłem na stronie tej konferencji, rzeczywiście pan Choe występował oficjalnie jako przedstawiciel KOK Foundation: https://bef.latoken.com/asia Co ciekawe, kiedyś prelegentem tej konferencji był były min. finansów Mateusz Szczurek