Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

housemaster

Earn.com | Zarabiaj od 1 USD oferty i rejestracje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy zauważyliście, że ostatnio leci ICO za ICO, tokeny za tokenami, a gdyby kurcze ktoś chciałby nam zapłacić za oglądanie tego wszystkiego...

NO TO JEST KTOŚ TAKI

earn.png

Jest to rodzaj portalu społecznościowego, który płaci za rejestrację, weryfikację, podłączenie portali społecznościowych oraz ODBIERANIE E-MAILI i wypełnianie ankiet.

Najniższa stawka to 1 USD i szczerze mówiąc jest to dobry łatwy pieniądz.

Wystarczy się zarejestrować np. FB i dobrze jest posiadać adres Ethereum (ale nie na Coinbase tylko zaciągnięty)

Ostatnio codziennie przychodzą ankiety z zaproszeniami do ICO (najczęściej to 3 pytania, adres Ether do darmowych tokenów,  rejestracja w grupie telegram i potwierdzenie chęci uczestnictwa).

Generalnie portal się rozwija i jest tam coraz więcej ludzi przez co coraz częściej pojawiają się reklamodawcy ze świata tokenów, krypto, itp...

Wypłaty idą na BTC, no. Coinbase

Link do programu:

earn.com/housemaster/referral/?a=w62eny3c1l9oo57b

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze dwie uwagi.

1. Żeby zarabiać należy się zweryfikować, np. e-mail i wypełnić profil.

2. Żeby dostawać ankiety ICO trzeba zaznaczyć, że się lubi ICO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kasa spada sama z nieba - oto nowy wynik.

new3.png.301637bcbb6ad0d93c524bcf93b6e048.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie weryfikacja polega na połączeniu z portalem LinkedIn (50 kontaktów!). Chyba nie da się inaczej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

I jak z programem? działa? Zaarejestrowałem się, zobaczymy

@housemaster Podpowiesz może co zrobić by tak "izi" zgarnąć szmal? :rolleyes:

Edytowane przez Michu007

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu jest dokładny opis - trzeba się zarejestrować i zweryfikować i czekać, choć w tym tygodniu spadły tylko 2 dolary...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: SkyRefound

Minimum inwestycyjne: 20$
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, AdvCash, BitCoin, Ethereum.
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 24h Perfect Money - $0.01, Payeer - $0.02, AdvCash - $0.10, BitCoin - 0.0004 BTC, Ethereum - 0.0012 ETH.
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam kolejny program w który zainwestowałem mianowicie Skyrefound. Wystartował 13.11.2018 został dodany do ISA , tam go znalazłem , obadałem i wszedłem   Program na moje spoko przygotowany , depozyty w krypto zostają w krypto a to dla mnie duży plus , na strat 3 monitory wiec promocja nie na wariata. Strona techniczna też w porządku wiec jest na pokładzie za 0.05 BTC (300$) i liczę iż da zarobić  Program ma jeden plan inwestycyjny , mianowicie 3% dziennie przez 50 dni co da nam w teorii 150% ROI ale jak będzie w praktyce wyjdzie w praniu   Program ref 5% . To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu:Alfa Trade Global LTD

Plany inwestycyjne: na obrazku poniżej 
      Minimum inwestycyjne: 5$
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH , LTC , PM, PAYEER, DASH
      Wypłaty (manualne/aut.):Automatyczne( dni robocze)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : A wie mamy kolejnego ciekawego pozniaczka . Alfa Trade Global LTD wystartował 9.11.2018 a dlaczego on taki ciekawy ? A już mówię  W programie nie ma klasycznej  rejestracji , jest on w pełni zautomatyzowany , mianowicie składamy depozyt i w zasadzie możemy zapomnieć o programie, gdyż wypłaty są automatyczne na wskazany przez nas adres podczas składana depozytu . Posiada unikatowy skrypt i  desing jest spoko, Co mnie skłoniło do wejścia? Mam podejrzenia iż program admina fatfounds i ak47.capital a tam zarobiłem i  próbuje tu  ( był jeszcze coinninja ale to jednak był copycat, zresztą sam się nabrałem i starciem 0.05 BTC... )  Depozyty w kyrpto są dodawane ręcznie przez admina po potwierdzeniu transakcji  , natomiast ja dostałem  info o dodaniu depozytu  na meila po około 30 min więc w miarę szybko. Liczę na program wiec załadowałem sie w plan 4% przez 50 dni za 0.065 BTC . Jeżeli chodzi o wypłaty automatyczne to zdaje sobie sprawę ze nie jest to do końca plus dla programu , natomiast opłaty transakcyjne na dzień dzisiejszy są bardzo małe wiec o ile admin zręcznie podejdzie do tematu to powinno być ok. Istniej też program ref 10% od depozytu poleconego. A i nie trzeba generować osobnych reflinków do każdego procesora , prowizje za polecanie dostajemy na ten posesor który podaliśmy, porostu coiny, $ są przewalutowanie na dany procesor. Jest to program wysokiego ryzyka czyli HYIP wiec istnieje ryzyko utraty kapitału !
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: North Mine Limited 

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0002 BTC (manualne do 24h)
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 7.11.2018. Program daje 11% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek  Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina nexusmine, titanmine etc generalnie w każdych jego projektach zarobiłem a jak będzie teraz oczywiście wyjdzie w praniu   Za samą rejestracje mamy bonus 250GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt SSL(greenbar) od comodo . Program ref 6-3-1 (moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.05 BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: bitunion

Minimum inwestycyjne: różne w zależności od planu
      Akceptowane systemy płatności:Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin and Dogecoin.
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne - Min $1 dla USD (Payeer ,Perfect Money) Krypto 0.001 BTC - 0.01 ETH - 0.005 BCH - 0.05 LTC - 1,000 DOGE
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu A wiec mamy nowy/starty program a mianowicie jest to wybudzony sleeper , spał 478 dni wiec nawet dość  Wybudził się  bodajże wczoraj , w programie mamy nawet sporo planów od A1D do planów z naliczeniami dziennymi, wiec kto co tam lubi może sobie wybrać , ja wybrałem dzienny 9% przez 15 dni. Depozyty w krypto zostają w krypto dla mnie to plus  Generalnie po wybudzeniu dobrze program wygląda wiec jestem za 0.03 BTC. Legenda programu dość standardowa mianowicie kopią sobie diamenty , złoto bla bla bla  A tak naprawdę to zwyky HYIP. Program ref % zależy od planu poleconego.Program również oferuje bounty osobiście nie przyglądałem się ale jak ktoś chce proszę bardzo  $. Program to zwykła piramida wiec istnieje ryzyko utraty kapitału !
    • Przez cryptoinvestment

EXSPACE.pro
      Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze

Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany
      Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h
      Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty
      póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy
      Program partnerski:

OPIS:

Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu.
      Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał.
      Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję.
      Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera".
      Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu.
      Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI.
      Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci.
      Link referencyjny: www.exspace.pro

Moja wpłata: