Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

housemaster

Earn.com | Zarabiaj od 1 USD oferty i rejestracje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy zauważyliście, że ostatnio leci ICO za ICO, tokeny za tokenami, a gdyby kurcze ktoś chciałby nam zapłacić za oglądanie tego wszystkiego...

NO TO JEST KTOŚ TAKI

earn.png

Jest to rodzaj portalu społecznościowego, który płaci za rejestrację, weryfikację, podłączenie portali społecznościowych oraz ODBIERANIE E-MAILI i wypełnianie ankiet.

Najniższa stawka to 1 USD i szczerze mówiąc jest to dobry łatwy pieniądz.

Wystarczy się zarejestrować np. FB i dobrze jest posiadać adres Ethereum (ale nie na Coinbase tylko zaciągnięty)

Ostatnio codziennie przychodzą ankiety z zaproszeniami do ICO (najczęściej to 3 pytania, adres Ether do darmowych tokenów,  rejestracja w grupie telegram i potwierdzenie chęci uczestnictwa).

Generalnie portal się rozwija i jest tam coraz więcej ludzi przez co coraz częściej pojawiają się reklamodawcy ze świata tokenów, krypto, itp...

Wypłaty idą na BTC, no. Coinbase

Link do programu:

earn.com/housemaster/referral/?a=w62eny3c1l9oo57b

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze dwie uwagi.

1. Żeby zarabiać należy się zweryfikować, np. e-mail i wypełnić profil.

2. Żeby dostawać ankiety ICO trzeba zaznaczyć, że się lubi ICO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kasa spada sama z nieba - oto nowy wynik.

new3.png.301637bcbb6ad0d93c524bcf93b6e048.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie weryfikacja polega na połączeniu z portalem LinkedIn (50 kontaktów!). Chyba nie da się inaczej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

I jak z programem? działa? Zaarejestrowałem się, zobaczymy

@housemaster Podpowiesz może co zrobić by tak "izi" zgarnąć szmal? :rolleyes:

Edytowane przez Michu007

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu jest dokładny opis - trzeba się zarejestrować i zweryfikować i czekać, choć w tym tygodniu spadły tylko 2 dolary...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: Bankroi

Minimum inwestycyjne: 25$
      Akceptowane systemy płatności:Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoincash, Ripple, DOGE, Monero, Perfect Money, Payeer, Advcash
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A wiec dodaje do kolekcji nowy program Bankroi wystartował 10.08.2018 natomiast wczoraj wskoczył na listing ISA ( 5 star ) więc obadałem i wszedłem za 0.05 BTC w plan 5x35 dni A co samego programu , jest on bardzo dobrze przygotowany , stoi na autorskim skrypcie , SSL od comodo , reszta raczej standard hyipowy Jeżeli chodzi o plany to są jak widzicie różne od planów after ( osobiście nie lubię planów after ale te nie wyglądają źle tzn nie ma tam jakiś kosmicznych zwrotów  ) po plan dzienny + vip. Najważniejsze iż depozyty w Krypto zostają w krypto a to bynajmniej dla mnie duży plus. Jeżeli chodzi  do promocji nie jest przesadnie na wariata + u ruskich w miarę program złapał . Osobiście liczę na zarobek Program partnerski 3%. Oczywiście to zwykły HYIP wiec jeżeli chcesz inwestować to licz nie z ryzykiem utraty kapitału(  jeżeli użyjecie kuponu przy depozycie LORDZUK_BNK5 coś mi tam powinno prowizji skapnąć ale równie dobrze można to olać )

• Przez kopacz
      Drodzy minerzy zapraszam was do zapoznania się z naszym nowym programem GPPANEL do kopania kryptowalut.
      W łatwy sposób można wydobywać  kryptowaluty takie jak: Ethereum Classic, Music Coin, Ethereum, Expanse, Zcash oraz Bcn (w przyszłości).
      Program pobierzecie bezpośrednio z naszej strony http://globalpool.org/gp_panel/GPpanelSetup.exe

-Prosty i przyjazny panel pozwoli Wam w łatwy sposób przełączać się między kryptowalutami.
      -Auto update, jeśli jest nowa wersja program sam Was o tym poinformuje.
      -Zaproś znajomych i zyskaj część fee poola dla siebie!
      -Możecie za pomocą jednego przycisku sprawdzić co najbardziej opłaca się kopać na waszym komputerze/koparce.
      -Możliwość podkręcania kart z poziomu programu.
      -Dokładne dane kopania, na żywo które ułatwią znalezienie problemu w kopaniu
      -Statystki z whattomine, dla łatwiejszego wyboru kryptowaluty.
      Jest to tylko część z możliwości programu, program będzie na bieżąco udoskonalany, zapraszam do testowania i czekam na sugestię, co możemy zrobić abyśmy mieli jeszcze lepszy program!
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu : CRYPTO EMPIRE LLC

Minimum inwestycyjne: 10$ Stały kurs 1BTC=10000$ ; 1LTC=100$
      Akceptowane systemy płatności: BTC, LTC (póki co)
      Wypłaty (manualne/aut/instant): manulane do 24h (2,5$ minimum)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  Nowy program dziś dodaje do kolekcji , wystartował 25.07.2018, znalazłem go u WB , obadałem i wszedłem za 0.04 BTC A wiec do rzeczy , program jest świeży dziś ruszył ( 25.07.2018). Program po obadaniu wydaje mi się interesujący z kilku powodów , mianowicie ma autorki skrypt , promocja nie jest na wariata , mamy dopiero jeden monitor , plany są ciekawe wiec tak jak pisałem na początku wszedłem za 0.04 BTC i liczę na zarobek Wracając do planów mamy jeden plan after 110% ROI po 7 dniach oraz plany z naliczeniami dziennymi mianowicie 8,5% przez 14 dni oraz 6% do 8%(procent ruchomy)  przez 21 dni ( ja osobiście wybrałem ten plan ). Program ref do 9% w zależności od obrotów w strukturze. Jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem gdyż to HYIP A i co ważne depozyty są przeliczane na $ po stałych kursach co jest dla mnie dużym plusem gdyż unikamy wahań kursu

• Przez USB
      CryptoArb, a w zasadzie projekt CryptoArb firmy Sybrelabs LTD
      Jak sami o sobie piszą: Sybrelabs LTD została stworzona jako firma innowacyjna w sektorze technologii blockchain, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby zmienić świat na lepsze, zdolne do świadczenia swoich usług inwestorom z całego świata. Współpraca z naszą firmą - klucz do sukcesu i osiągnięcia dobrego samopoczucia w najbliższej przyszłości.

CryptoArb to projekt, a w zasadzie cały system napisany w oparciu o arbitraż kryptowalutami. Znajomy wspominał mi o nim 3 tygodnie temu, ale wczoraj zauważyłem go monitorkach, więc może coś z tego być.

Wykorzystując swoje ICO, będą mogli szybciej i wygodniej obracać krypto pod arbitraż. Im to ułatwia pracę, nam da dodatkowe zyski. Logiczne i proste

Pierwsza data w RoadMapie to 17 stycznia 2017, więc prawie półtora roku temu wystartowali. 
      Niebawem startuje PRESALE ICO, więc będzie możliwość skołowania 30% lub 40% tokenów więcej.

Nazwa tokenu: CRYPTOARB (CRAT)
      1 CRAT = 0.0001 ETH
      Ilość tokenów 30 000 000
      Wpłaty możliwe przez: Bitcoin, Etherum, Litecoin, Bitcoin Cash
      Dystrybucja:
      70% holders
      10% team
      10% partners
      5% bounty program
      5% project reserves

Dystrybucja podzielona na 3 pule:
      Private sale 40% bonus - 5 dni
      Pre -sale 30% bonus - 5 dni
      Main sale 0% bonus - 30 dni

Zakup za 30 ETH - 1% bonus
      Zakup za 50 ETH - 2.5% bonus
      Zakup za 100 ETH - 5% bonus
      Zakup za 300 ETH - 8% bonus

W tym momencie projekt pozwala na wpłaty od użytkowników by ekipa CryptoArb obracała środkami i dzieliła się zyskami z wpłacającymi. Planują otworzyć też swoją kopalnie. W zasadzie RoadMap bardzo rozbudowany. W strategii pomagała im firma Deloitte, więc grubo. 
      I UWAGA BOMBA! W projekt zaangażowany jest Riddick Bowe
      Wszystko wskazuje na to, że projekt hula i w czasie rzeczywistym można zobaczyć wyniki przechodząc do zakładki - SYSTEM STATUS

LINK DO REJESTRACJI - zgoda na reflink Mikee

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu: Coin Ninja Trade

Plany inwestycyjne: 4-6%  dziennie  przez 30 do 40 dni w zależności od procentu+ plany after
      Minimum inwestycyjne: 10$ , 0.01 BTC, 0.15 LTC , 0.05 ETH ,
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH, LTC , PM, ADV, PAYEER
      Wypłaty (manualne/aut.):Automatyczne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : A wie mamy kolejnego ciekawego pozniaczka . Coin Ninja Trade wystartował 16.07.2018 a dlaczego on taki ciekawy ? A już mówię W programie nie ma klasycznej  rejestracji , jest on w pełni zautomatyzowany , mianowicie składamy depozyt i w zasadzie możemy zapomnieć o programie, gdyż wypłaty są automatyczne na wskazany przez nas adres podczas składana depozytu . Posiada unikatowy skrypt i bardzo fajny desing  i lubię tematykę  ninja od dzieciaka ale to szczegół Zapewne jest to program admina fat founds i AK 47 no ale oczywiście nie jesteśmy w stanie tego na 100% potwierdzić ale kto był w poprzednich jego projektach ten raczej nie będzie miał wątpliwości . Jakie są tym razem intencje admina tego nie wiem. Wiem ze w 2 poprzednich programach zarobiłem dlatego wszedłem tym razem za 0.075 BTC w plan 5% przez 35 dni. Jeżeli chodzi o wypłaty automatyczne to zdaje sobie sprawę ze nie jest to do końca plus dla programu , natomiast opłaty transakcyjne na dzień dzisiejszy są bardzo małe wiec o ile admin zręcznie podejdzie do tematu to powinno być ok. Istniej też program ref 10% od depozytu poleconego. A i nie trzeba generować osobnych reflinków do każdego procesora , prowizje za polecanie dostajemy na ten posesor który podaliśmy, porostu coiny, $ są przewalutowane na dany procesor. Potwierdzenie depozytu dostajemy na podanego meila w ciągu miedzy 6-24h natomiast ja dostałem dość szybko bo po niecałej godzinie
      Dowód wpłaty

REKLAMA

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Kontaktu nie ma żadnego. Moje wezwania do zapłaty nic nie zmieniły. Ostatnie odebrane już po braku kontaktu telefonicznego, czyli na miejscu ktoś tam jeszcze fizycznie był.
    • Dla mnie wszystko jest dziwne, bo ze stroniy facebook TPW który to link podałem wyżej  wynika, że problemy mają również pożyczkobiorcy, na których firma i my zarabiamy, więc powinno się o nich dbać. Okazuje się, że nr dla pożyczkobiorców 510 444 888 jest niedostępny, ludzi straszą sms  niespłaconych pożyczkach, które są spłacone. Pożyczkobiorcy dzwonią chcąc wyjaśnić sytuację, a nie mogą bo nr nie odpowiada. Nie ma przypływu świeżej gotówki. Wszystko wygląda tak jakby ludzie z firmy rzucili robote i nie ma kto tego obrabiać, chociaż ktoś jakieś przelewy od czasu do czasu robi. Inna sprawa, to cesje! nagle okazało się,  że wysłałem dokumenty o cz tych cesję a tu okazuje się że wpłynęły rolowania, teraz znowu na stronie mam cesję do wysłania, którą już wcześniej wysłałem, ale przyszło rolowanie. I co teraz ponownie mam wysyłać dokumenty cesji na tą samą sprawę i ponownie informować pożyczkobiorcę? Jest dużo pytań a nie ma kto na nie odpowiedzieć bo telefony głuche. Wcześniej to przynajmniej miła pani była i coś tam gadała i nie ważne czy kłamała, czy się starała - teraz po prostu nikt nie odbiera tel. 
    • Słów kilka. Jesteś strasznie drazliwy @analizator1. Każde stwierdzenie, że nie masz racji albo nie odnosisz się do żadnej treści traktujesz jako atak personalny. Nawet w jednej ze swoich wypowiedzi zarzuciles MI że nie reaguje jak inni cię obrażają. Takiemu samemu szaremu użytkownikowi jak i ty. Może patrzę trochę inaczej bo pochodzę sprzed czasu poprawności politycznej do wszystkiego. Jednak forum to nie przedszkole. W większości piszą tu dorośli ludzie. Mnie osobiście gdyby ktoś nazwał idiota to albo bym to olal, bo sam się znam i swoją wartość albo bym starał się udowodnić, że nie ma racji. Pozdrawiam.
    • Pojawiły się w zeszłym tygodniu dwa rolowania. Więcej żadnych wieści.
        Jeden z warunków poza minimalną ilością 10 osób, których tutaj chyba też nie ma to podział na grupy minimum 2 osobowe w których muszą być ujednolicone kwoty roszczeń co jest niemożliwe, każdy ma zupełnie inną kwotę. Pewnie nie ma nawet jednej pary 2 osób z identyczną kwotą a do tego znam dwie osoby które twierdzą, że mają pożyczki na kwotę poniżej 2000 zł.
      Z takich ogólnych obserwacji wydaje mi się, że ogólnie pozwy zbiorowe jak dotąd to sposób na zarabianie pieniędzy przez słabe kancelarie, które zarabiają na z góry pobieranych opłatach (pozwy w sprawie amber gold to idealny przykład, gdzie kancelarie zarobiły na opłatach od oszukanych i to był jedyny sens tych pozwów), nie słyszałem o jakimś pozytywnym efekcie pozwu w którym przeciwnikiem nie jest wielka korporacja.

• Identyczna informacja jest w broszurze dla PIT-36 dla części L - str. 24. Moje stanowisko, że właściwszym dla rozliczenia się z podatku od odsetek jest ten PIT, który i tak się składa z powodu rozliczania innych dochodów. Prościej wszak jest złożyć jeden PIT niż dwa. Ten nieszczęsny podatek od odsetek jest bowiem deklarowany niejako przy okazji zeznania o innych dochodach. Więc jeśli nie było innych dochodów do wykazania w PIT-38 a były dochody do wykazania w PIT-36 wskazałbym poz. 218 lub 2019 tego PIT. Niemniej gdyby skarbowi tylko z tego powodu robili aferę byłbym mocno zaskoczony.