Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

rask

Wypłacanie pieniędzy z HYIP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zarobiłem kilka groszy na HYIP i żeby nie kusiło, chciałbym trochę kasy wypłacić i tak się zastanawiam  w jaki sposób Wy wypłacacie kasę lub jaki polecacie. Kasę trzymam w payeer w USD.

Zastanawiałem się nad wyrobieniem karty w payeer i wypłat z bankomatu, mogę też wrzucić kasę w kryptowaluty, wtedy za pomocą giełdy obsługującej wypłaty na polskie banki, mogę zrobić wypłatę na konto. Jakie są inne metody i jakie polecacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mozesz jeszcze skorzystać z kantorów wymiany. Nie wiem czy w payeer wyrobisz kartę, bo chyba firma z nimi współpracująca wypowiedziała im umowę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Egzekutor Jakie kantory wymiany masz na myśli?

W payeer z tego co widzę to można kartę wyrobić, w advcash firma od kart wypowiedziała im umowę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też się zastanawiam nad formą wypłaty. Podobno ADV po podpisaniu nowej umowy ma nowe karty dosłać. A czy w peyeer można np wyrobić sobie kartę od nowego dostawcy oczywiście np w euro ,zarabiać na programach w usd , wymienić na euro w samym Peyeerze (nie wiem czy tak się da ,w ADV można wymienić usd na euro )  i wypłacać sobie w bankomatach, które obsługują euro, albo za granicą np na Słowacji, gdzie ja mam nieco ponad 100 km do granicy i można sobie zrobić fajną wycieczkę.:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz za pomocą zakładki exchange, gdzie masz dostępną wewnętrzną giełdę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, Egzekutor napisał:

Możesz za pomocą zakładki exchange, gdzie masz dostępną wewnętrzną giełdę.

Mówisz oczywiście o peyeer? A nie wie ktoś jak wygląda dokładnie  sprawa z kartami do tych procesorów, będą nowe czy nie, słyszalem że powinny ale nie wiem na pewno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta