Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

LordDark

Skarga na moderatora pepperoniss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, skarga dotyczy otrzymanego od ww moderatora ostrzezenia i punktów za moją rzekomo 'zachęcającą do refbacku' sygnaturkę, która brzmiała 'zachęcam do dołączenia z mojego reflinku : <reflink>'. Nie zauważam tutaj elementów refbacku, tak samo jak i słuszności usunięcia tej sygnatury i wystawienia mi kilkunastu punktów ostrzeżeń. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Druga część sygnatury brzmiała: poleconym oferuję pomoc - a to już stanowi refback :)

Sygnatura został uzunięta gdyż naruszała regulamin także co do wielkości dopuszczalnej czcionki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Bzdura - nic takiego nie miałem napisane w sygnaturze! :/ Dopisek brzmiał 'serdecznie dziękuję za wsparcie', to chyba stanowi różnicę?

Jeśli nie pamiętasz co było napisane, to nie wymyślaj i nie dopowiadaj, bo to akurat podchodzi pod zwyczajne oszczerstwo, sygnatura widniała od dłuższego czasu w niezmienionej formie, temat wcześniej był moderowany już z widniejącą sygnaturą, więc ironiczne uśmieszki nie są na miejscu, zamiast przyznania się do błędu.

Edytowane przez LordDark

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jedynie zaznaczę, że brak moderacji sygnatury nie ma związku z moderacją tematu, czy też postu pod którym sygnatura się znajduje. To że post był moderowany a sygnatura nie była moderowana nie może automatycznie oznaczać, że sygnatura jest prawidłowa. Więc nie doszukiwałbym się tutaj żadnego związku i nie wyciągał z tego takich wniosków jakie Ty wyciągasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jeśli temat istnieje od ok 10 dni i jest tematem mocno uczęszczanym, a przy okazji sygnatura pisana jak już zaznaczono - dużą czcionką, o ile dobrze pamiętam 16stką, to raczej by się rzuciło w oczy zachęcanie do refbacku. Nie było o tym ani słowa w mojej sygnaturze, podziękowanie za dołączenie z mojego reflinka najwyżej może świadczyć o wdzięczności i kulturze, w żadnej natomiast interpretacji o zachęcaniu do refbacku.

Szczerze mówiąc nie robi mi różnicy, czy te punkty dostałem czy nie, ale nie pozwolę na oczernianie mnie bez powodu i kpienie sobie z tego. 

Edytowane przez LordDark

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czcionka była w pierwszej linii 18, w drugiej 16.

Jeśli jednak nie zachowała się pierwotna treść sygnatury proszę Administratora o uwzględnienie skargi co do punktów za refback i ich anulowanie.

Tego, że sygnatura zawierała refback jestem pewien. Jednak nie jestem w stanie tego wykazać. Stąd powyższa prośba. Natomiast na przyszłość będę zapisywał treść moderowanej sygnatury.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

I ja również zacznę SSować częściej, skoro dowody same się nie zapisują, aczkolwiek gwarantuję Ci, że Twoja 'pewność' właśnie Cię zawodzi, gdyż do układów refbacku jestem akurat bardzo daleki. Jeśli chodzi o czcionkę - ok, nie doczytałem o tym, więc zgadzam się. Oszczerstw i nadużywania władzy jednak wybitnie nie trawię, stąd poruszony temat.

Aczkolwiek dużo trudniej przyznać się do błędu niż brnąć w zaparte w przypadku braku dowodów, więc 'rozumiem' postawę moderatora. 

Edytowane przez LordDark

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostrzeżenie za refback cofnięte.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta