Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Fundusz bezpieczeństwa HBM Corporation [rozliczony]

Rekomendowane odpowiedzi

FUNDUSZ BEZPIECZEŃSTWA HBM Corporation

 

 
Fundusz bezpieczeństwa ma na celu minimalizację ryzyka inwestycyjnego inwestorów objętych funduszem. Jego funkcjonowanie jest niezależne od administracji programu HBM Corporation, co gwarantuje jego niezależność i realność oraz egzekwowalność zgromadzonych na nim środków. Jest bowiem pod pełną kontrolą zewnętrznego serwisu: money-monitor.com. Fundusz ten został na starcie zasilony kwotą $2000. Aktualny stan tego funduszu będzie wyświetlany na stronie money-monitora w tym miejscu. Fundusz będzie zasilany z dochodów z reklam zakupionych przez HBM Corporation.
 
ZASADY
 
- środki funduszu są umiejscowione na prywatnym portfelu money-monitora. Będą one aktualizowane za każdym razem, gdy uzupełnione zostanie ich źródło. 
 
- ochroną funduszu są objęte osoby na 1 poziomie polecenia konta 'mmonitor'. Nasz link polecający (wyczyść ciasteczka w przeglądarce (alt+ctrl+del) przed jego użyciem). Po zarejestrowaniu konta powinieneś ujrzeć komunikat w zakładce partners:
 
fSouUcy.png

Jeśli taki komunikat się pojawia to rejestracja jest prawidłowa.
 
- po prawidłowej rejestracji należy złożyć depozyt (min. $100) i przesłać w ciągu 24h od złożenia depozytu na PW albo poprzez formularz kontaktowy następujące informacje:
 
1) data depozytu i kwota (min. $100)
 
2) plan inwestycyjny
 
3) nazwa użytkownika w programie
 
4) kontakt (e-mail i/lub skype)
 
5) portfel AdvCash/BTC użytkownika do ewentualnego pokrycia straty
 
Tylko tak zarejestrowany depozyt będzie podlegał ochronie. Jeśli te dane potwierdzimy (od depozytu zostanie nam naliczona prowizja, którą skutecznie wypłacimy), to od tego momentu depozyt podlega ochronie funduszu. Każdy kolejny depozyt również należy zgłaszać w podobny sposób, pomoże nam to w odpowiednim dokumentowaniu transakcji. Przed złożeniem depozytu sprawdź status wypłacalności programu!
 
- Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa.
 
- Środki z funduszu zostaną uruchomione jeśli program HBM Corporation uzyska status NOT PAYING w money-monitorze. Aktualny status. Środki zostaną wtedy rozdysponowane według aktualnego stanu na system płatności Advcash/Bitcoin proporcjonalnie do uzyskanej straty. Osoby, które więc nie będą posiadały straty nie otrzymają pokrycia z funduszu. Zysk/stratę obliczamy odejmując od kwoty depozytu naliczenia za dni, w ciągu których program był wypłacalny (liczymy te dni, podczas których nasze wypłaty były zrealizowane).
 
Nie możemy zagwarantować 100% pokrycia ewentualnej straty.

Jeśli chodzi o historyczne wyniki, to poprzednie fundusze gwarancyjne objęły ochroną niemalże 100% zainwestowanego kapitału.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze drobna uwaga, ochronie funduszem podlegają nowe depozyty a nie reinwestycje wewnątrz konta. Aby więc kolejny depozyt podlegał ochronie należy wypłacić środki i złożyć depozyt ponownie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Program otrzymał status NOT PAYING, dlatego fundusz został rozliczony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez Egzekutor

    
   Przyklejony temat do 7 kwietnia 2017 r.
   Fundusz bezpieczeństwa: 
    
   Detale:

   Program: HBM Corporation
   Zwrot:  0.6-1% dziennie przez 365 dni
   Wypłaty: manualne

   Informacje ogólne

   HBM Corporation to program, który wg zapewnień osób nim zarządzających ma wprowadzić nową jakość na rynku programów inwestycyjnych online. Oczywiście, każdy swój program chwali i uważa, że ten jego będzie właśnie naj naj, ale HBM ma coś w sobie co urzeka, przynajmniej mnie. Jest bowiem profesjonalnie i starannie przygotowany. Dodatkowo mam też zapewnienie od jednej z osób zajmujących się promocją programu, a który jest w dobrym kontakcie z administracją, że jest to mocny long-term, co zresztą można zauważyć po rozmachu jeśli chodzi o organizację konferencji czy lokalnych biur, ale o tym później. 
   Wg zapewnień właścicieli firmy spółka działa w wielu kierunkach, m.in. tworzy sieć lombardów. W najbliższych planach jest tworzenie sieci oferującej mikro-pożyczki, kantoru kryptowalut a w długoterminowych planach utworzenie biura maklerskiego.
   Administracja programu docenia też polski rynek przygotowując i tłumaczenie strony na język polski jak i przetłumaczoną prezentację PDF dostępną tutaj. Firma jest także zainteresowana otwarciem oddziału w Polsce i poszukuje osoby chętnej w organizacji biura, wkrótce napiszę więcej na ten temat w oddzielnym wątku. Stworzę również oddzielną forumową recenzję dla tego programu, nie rozpisuje się więc zbyt szczegółowo tutaj.
   Tutaj filmik z ostatniego otwarcia biura we Lwowie:
   i pierwszego w Kijowie:
   Sama spółka zarejestrowana jest w UK jako HIGHER BUSINESS MANAGEMENT LTD, pod numerem rejestrowym 10993069.
   A teraz kilka słów a samej stronie. Na pierwszy rzut oka jej przygotowanie jest wzorowe. Mamy więc zabezpieczenie SSL, ładnie i przejrzysto zwizualizowane opisy planów inwestycyjnych i afiliacyjnych, kalkulator inwestycyjny dostępny na głównej stronie, tłumaczenie jej na jezyk rosyjski, niemiecki, turecki, włoski i francuski. Czekamy na polski  Zauważyć można też mocny nacisk na wsparcie klienta, dostępny jest chat online, chat telegram, wsparcie na skype a także poprzez nr telefonów:
   +442921679903    +380683377733    +380954070888. 
   Przetestowałem czat skype, działa znacznie lepiej niż czat online, który przesyła jedynie ogólne info.
   Możemy również śledzić wpisy firmy na portalach społecznościowych, facebook i twitter.
    
   Plan inwestycyjny
   Na ten moment dostępny jest jeden plan, który oferuje zmienny dzienny zysk wahający się od 0.6 do 1% dziennie (od poniedziałku do piątku). Średni zysk na podstawie historycznych wyników wynosi 0.9% dziennie. Minimum inwestycyjne to $100. 
   W zakładce withdrawal na swoim koncie możemy dostrzec 3 różne salda konta: saldo podstawowe dostępne do wypłaty, saldo "On hold" - służy do kumulowania dziennych naliczeń. Nie są one możliwe do wypłaty natychmiastowo, lecz każdego 1 i 15 dnia miesiąca następuje przesunięcie środków z salda "on hold" na saldo podstawowe i stają się możliwe do wypłaty. Trzecie saldo, to saldo bonusowe, gdzie otrzymujemy bonusy od programu.
   Czas realizacji wypłat trwa od 1 minuty do 5 dni roboczych.
   Minimum do wypłaty to $0.2.
   Program przyjmuje wpłaty poprzez Advcash, PM, Payeer i BTC.
    
   Program afiliacyjny
   Mocno rozbudowany jest tutaj program afiliacyjny, szczegółowo opiszę go w recenzji, do której link podam potem w temacie. Kolejne stopnie tego programu są zależne od poziomu wkładu własnego oraz obrotu własnej struktury. Aby móc zarabiać na programie afiliacyjnym należy wpłacić do programu co najmniej $100. Prowizja waha się od 6 do 10%.

   Wkrótce odbędzie się też duże wydarzenie promocyjne programu (od 9 do 12 marca 2018 roku), pierwszy międzynarodowy kongres liderów w Dubaju. Warunkiem darmowego uczestnictwa jest złożenie depozytu w wysokości $10,000 lub obrót struktury 1-liniowej na poziomie $10,000. Przy obrocie $30,000 otrzyma się również możliwość zabrania dodatkowej jednej osoby za darmo. Czas na spełnienie warunków - do 2 marca 2018).
   W programie: zapoznanie się z liderami i menedżerami firmy, prezentacja osiągnięć i planów rozwojowych na 2018, ceremonia wręczenia nagród najlepszym liderom, szkolenia biznesowe, wypoczynek w pięciogwiazdkowym hotelu, a także uroczysta kolacja, wycieczka po mieście i prawdziwe jeep safari na pustyni 
   W programie istnieje również możliwość otrzymania $10 bonusu w formie depozytu za rejestrację. Warunki:
   weryfikacja konta zamieszczenie informacji o programie za pomocą portali społecznościowych i umieszczenie linków do postów w specjalnych sekcjach na koncie posiadanie co najmniej jednego aktywnego poleconego celem odblokowania wypłat Wniosek o bonusowy depozyt składamy na mail support@hbmcor.com.
   Na pokładzie melduję się z $1000.
    
   LINK DO PROGRAMU: www.hbmcor.com
   LINK DO MONEY-MONITORA: www.hbmcor.com


  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Brak

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  • I właśnie dlatego próbuję w dyskusji wskazywać rzeczywiste źródło małej skuteczności działań policji w niektórych sprawach. I walczę z pokutującym skrótem myślowym o "złym, nie nadążającym za światem prawem". Bo jak już ktoś ma chęć naprawy rzeczywistości wokół nas to lepiej niech działa nie tyle w kierunku "poprawiania prawa" tylko w tworzeniu i wykorzystywaniu właściwych, bardziej efektywnych procedur w ramach już istniejącego prawa i istniejących struktur organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Bo to, że 4 policjantów stało i opisywało odnaleziony skradziony samochód i to przez cały dzień nie wynika ze złego prawa tylko albo z niewłaściwych, przesadnych procedur albo z niewłaściwego zrozumienia lub wykorzystania tych istniejących. Przenosząc to na grunt piramid i zaganiaczy do NL to aż prosi się o to by prokuratorzy, którym udało się doprowadzić do skazania twórców piramid pomogli w stworzeniu procedur, które w pierwszej kolejności pozwolą ich kolegom i policjantom na pierwszy rzut oka rozpoznać z dużym prawdopodobieństwem piramidę, tak by nie odsyłać pokrzywdzonego z kwitkiem bo to "sprawa cywilna". To da się zrobić.
  • Swoje zdanie na temat stylu wypowiedzi, i to jak obraża forumowiczów @nefar wyraziłem. Wszelkie insynuowanie komuś choroby, tudzież przynależności do rasistowskich zgromadzeń oraz wypowiadanie się na temat ludzkiej fizjonomii w celu obrażenia poszkodowanych przez NetLeaders UWAŻAM ZA NIEDOPUSZCZALNE. Forumowicz
  • @covciu posuwasz się chyba za daleko. Nie zauważyłem by @nefar obrażał forumowiczów ani też by jakoś specjalnie reklamował TJ. Po prostu podzielił się informacją o ich działaniach. Poza tym od wczoraj - nie wiem czy po moich uwagach czy też sami z siebie ale to bez znaczenia - komunikat na stronie TradingJam nie sugeruje nawet gromadzenia przez nich danych czy chęci pośrednictwa między pokrzywdzonymi a Policją. Treść wpisu brzmi następująco: Źródło: https://tradingjam.pl/poszkodowani-w-sprawie-dascoin/ Jesteś więc niesprawiedliwy  
  • Uważam że w całym balaganie najbardziej zawodzi czynnik ludzki. Taki policjant dostaje zgłoszenie od obywatela X że jakiś gość z internetu go oszukał. Z tego bałaganu trzeba porobić notatki, znaleźć dowody i świadków, jakichś poszkodowanych też by dobrze było. To wszystko złożyć do kupy i popchnac wyżej. Kupa roboty psu na budę a w międzyczasie trzeba znaleźć skradzione rzeczy, zaginione osoby jakieś inne talatajstwo. Do tego stara w domu jojczy że kran cieknie i pies sąsiadów szczeka.  No i nawet załóżmy że znalazł na to czas i chęci to potem te jego znaleziska trafiają do biurokratycznej machiny która działa jak działa. AG też przecież nie wyskoczyło jak diabeł z pudełka. Ktoś na pewno coś podejrzewał i robił wcześniej. Tyle że jeszcze w tym kraju nie można sobie tak wlezc komuś do chałupy i go aresztować. Trzeba mieć wyrok albo nakaz a ten produkuje biurokratyczna machina. Na odzyskanie pieniędzy moim zdaniem szans praktycznie nie ma. Na skazanie za oszustwo już trochę bardziej a przynajmniej mam taką nadzieję. Przykład głupiej i bezsensownej roboty. Jakiś czas temu pod moją firmą było zgłoszenie na auto. Okazało się kradzione. Przyjechał patrol który stał przy nim praktycznie cały dzień aż do przyjazdu lawety (podobno tak muszą przy kradzionych) a jacyś inni sporzadzili dwie strony a4 notatek co, gdzie i jak zostało znalezione przy i w aucie. 4 ludzi cały dzień zuzylo na jeden samochód.
  • Tu też się z Tobą zgadzam. I mam wrażenie, że @covciu źle odczytał, jako wsparcie jego - negatywnego - nastawienia do TJ i Ciebie - mój post. Dlatego wyraźnie zaznaczę, że nie zgadzam się z Jego oceną.
×