Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Uprzejmie proszę o przeniesienie wątku:

"DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com"

z działu SCAM, który zawierać powinien programy, zgodnie z opisem stworzonym przez administrację, cytuję: "W tym miejscu będę umieszczał programy niewypłacalne. Tu możesz ostrzec innych inwestorów przed niepłacącymi programami."

Wniosek swój motywuję tym, iż firma NetLeaders/Dascion cały czas wypłaca pieniądze, bez żadnych opóźnień a ponadto w ostatnim czasie wprowadziła dodatkowy kanał realizowania wypłat: http://www.berkeleyfslimited.com/ - "Digital Wallet".

Edytowane przez KryptoDascoin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

A skąd masz wiedzę, że program wypłaca pieniądze?

W dziale Zapłaciły próżno szukać jakichkolwiek dowodów na poparcie Twojej tezy. Pytanie jest o tyle zasadne bo w tym programie wszystko ma dopiero być a to co miało być (np. comiesięczne audyty niezależnych firm) jak nie było tak nie ma.

Rzekome wprowadzenie kolejnego kanału wypłat także nie świadczy o tym, że prograam płaci tylko, że wprowadził kolejny kanał.

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wiedzę mam z własnego doświadczenia, wypłacam w tym projekcie pieniądze.

Rozumiem, że mam wrzucić potwierdzenie wypłat do działu "Zapłaciły" ?

Czy Ty pepperoniss rozpatrujesz ten wniosek, czy to jest tylko Twoja luźna wypowiedź do tego wątku ?

Edytowane przez KryptoDascoin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie będę Ci mówił co masz zrobić. Tyle tylko, że skoro miały być audyty a ich nie ma, miało być 1.000.000 kont do końca 2017 roku a było ledwo 60.000,  miały być karty płatnicze a ich nie ma, miała być giełda a jej nie ma, miał być blockchain ale go nie ma i w końcu miał być dascoin i też go nie ma to chciałbym dowiedzieć się w jak Administrator forum ma stwierdzić, że NetLeaders realizuje wypłaty. 

Ja nie twierdzę, że program nie płaci ale nie też nie wiem jak się przekonać, że płaci.

Pytaniem chcę Ci dać szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Dla mnie bez większego znaczenia jest w jakim dziale jest ten projekt. Przeniesienie go do innego działu w żaden sposób nie zmieni jego zasad funkcjonowania ani faktów z nim związanych. Natomiast nie mam nic przeciwko temu by wrócił działu HYIPów jeśli rzeczywiście płaci i do tego płatności nie są selektywne.

Stąd też zadam inne pytanie, tym razem niekoniecznie skierowane już do Ciebie. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć, czy NetLeaders dostarcza walidatory we gwarantowanych przez siebie terminach czy też wykorzystuje mechanizm opóźniania dostaw do selektywnych wypłat uniemożliwiając części użytkowników wypłaty wobec nie dostarczenia im niezbędnego ku temu narzędzia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzenia z bieżących wypłat wrzucone do -> "Zapłaciły inne marzec 2018"

NetLeaders dostarcza walidatory na bieżąco. Co prawda w okresie świąteczno-sylwestrowym paczka potrafiła iść 4 tygodni, ale teraz wróciło wszystko do normy i paczki dochodzą w około 14 dni.

Od około 3-4 tygodni NetLeaders zaczęło korzystać z pośrednika (pakowanie i nadawanie paczek) w UK - bardzo duże centrum logistyczne z UK - nie mogę znaleźć teraz koperty z nadawcą, w razie potrzeby mogę ustalić, w każdym bądź razie to poprawiło terminowość otrzymywanych przesyłek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat przenoszę do działu zawieszonych, bo pomimo, iż realizacja wypłat następuje, to jednak brak pełnej funkcjonalności projektu uniemożliwia swobodny obrót i realizację zysków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Komu program uniemożliwia realizację zysków? (Zgłosiły się takie osoby?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Realizację zakładanych zysków w momencie przystępowania do programu. Warunki te uległy zmianie, przez co część osób czuje się oszukana przez program.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta