Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wszyscy na świecie wydobywają bardziej lub mniej realne kryptowaluty a ja chciałbym zaprosić Was do powrotu do korzeni i spróbować "pobawić się" w wydobywanie wirtualnego węgla kamiennego 

Jakiś czas temu zrobiłem dla "jaj" za przeproszeniem małą gierkę w której było kilka tekstowych budynków i kopało się ten czarny węgiel sprzedając go następnie na wewnętrznej giełdzie. Pokazałem ten twór paru znajomym - im przypasowało - i zaczęliśmy sobie grać online prześcigając się komu uda się więcej zarobić. Następnie gra trochę ewoluowała, dodałem giełdę surowców, elektrownię, wzajemne zależności, zapotrzebowanie budynków. Mam ochotę rozwijać ten projekt coraz bardziej w związku z czym potrzebna mi większa ilość osób do tego aby zorientować się, w którym kierunku podążać. Pisząc coalco nie sugerowałem się żadnymi innymi stronami czy projektami. Po prostu wszystko robiłem zgodnie z jakimś swoim własnym planem, dlatego też w tym momencie nie do końca wiadomo czy to dobra droga. Jak już serwis uzyska reprezentatywną ilość użytkowników z pewnością będę miał lepszy wyznacznik tego, w którą stronę iść z udoskonalaniem coalco.

Ponieważ zabawa z wirtualnymi diengami byłaby strasznie nudna dodałem saldo konta PLN, możliwość ulepszania budynków, program afiliacyjny z prowizją od transakcji na giełdzie, możliwość zwiększania zarobków oraz naturalnie wypłaty realnych pieniędzy z gry. Każdy zawodnik otrzymuje za darmo na start podstawowy budynek kopalni węgla, dzięki któremu nawet bez zbytniego zaangażowania czasowego jest w stanie zarobić około 1.50 PLN na miesiąc - oczywiście dbając o to aby kopalnia dysponowała odpowiednią ilością energii, która jest konieczna do wydobycia węgla. Nie ma żadnych haczyków, nie ma żadnych konieczności wkładania choćby grosza w grę. 

Naturalnie pieniądze z powietrza się nie biorą w związku z czym gra posiada swój wewnętrzny system umożliwiający reklamowanie, promowanie bannerów, itd.
Według mojego założenia, gdy gra osiągnie około 1000 użytkowników dodam również reklamy zewnętrzne i myślę, że pozwoliłoby to na uciągnięcie finansowe tego przedsięwzięcia. 

Trochę przesznupałem rynek i jestem już niemal pewien, że absolutnie nie odczuje się natręctwa reklam podczas korzystania z gry. Zasadą będzie wyświetlanie maksymalne dwóch bannerów w jednym czasie w miejscach, w których nie będą psuć ergonomii.

Kolejnym działem, który chciałbym omówić są budynki premium znacznie przyśpieszające wydobycie i ułatwiające rozgrywkę. Oczywiście każdy kolejny budynek można nabyć nie angażując ani złotówki w grę. Bazując tylko na podstawowym sektorze i umiejętnie handlując surowcami na giełdzie z pewnością po pewnym czasie będzie nas stać na zakup kolejnego budynku premium. Istnieje oczywiście możliwość zasilenia swojego konta, kupna budynku premium i wydobywania większej ilości węgla od razu. Niektóre konfiguracje mogą prowadzić wręcz do samowystarczalności, ale podjąłem taki krok świadomie. Osoby, które dołączą do gry z pewnością zauważą pewne zależności. Budynki premium zapewniają większe zyski, ich konfiguracje są ustawione w sposób adekwatny do możliwości gry, jej funduszy i potencjału reklamowego, choć być może w przyszłości pewne parametry ulegną zmianie.

Naturalnie osoby, które już teraz posiadają budynek premium będą osiągały wydajność taką, jaka została określona podczas nabycia. Kolejną cechą budynków premium jest fakt, iż one są sprzedawalne. Możemy je sprzedać nawet po jednym dniu. Podczas sprzedaży budynku premium system zwraca nam 90% jego wartości. W związku z tym zupełnie nieopłacalne jest jego sprzedanie w ciągu pierwszych około 50 dni gry. Następnie z każdym dniem, nawet 10% prowizja za sprzedaż wyjdzie nam in plus dzięki zwiększonemu przez ten czas wydobyciu i przyśpieszonych zarobkach. 

Jakieś rady do gry na początek z mojej strony?
Tak! Przede wszystkim nie opłaca się sprzedawać węgla na bieżąco. Jeśli możecie, trzymajcie go nawet jeśli pojawia się ciekawe zlecenie kupna na giełdzie. Na giełdzie od czasu do czasu pojawiać się będą tzw. oferty interwencyjne oferujące sporo wyższe stawki, dzięki czemu nawet z podstawowym budynkiem kopalni można będzie przyrobić niezłą stawkę procentową. To taka zachęta, aby pojawiać się w grze dość regularnie.

Wady gry?
Oj są. Przede wszystkim graficzne z czego zdaję sobie sprawę. Obecnie dość intensywnie pracuję nad rozbudową grafiki i nie dalej niż w ciągu miesiąca będzie to już lepiej - mam nadzieję - wyglądało. Grafiki obecnie praktycznie nie ma, ale uwierzcie mi, że jeszcze miesiąc temu wszystko opierało się tylko i wyłącznie na tekscie. Jako pozytyw należy wspomnieć z mojej strony, że pod względem technicznym wszystko działa jak należy, wszelkie wartości, zależności, skrypty zostały napisane, obliczone i wdrożone z ogromną starannością.

Co dalej?
Rozwijanie coalco daje mi mnóstwo frajdy, mam sporo pomysłów ale jak wspominałem na początku chciałbym poznać opinie większej ilości osób. Także jeśli ktoś z Was dołączy i ma jakieś sugestie to proszę o wiadomość. Te najbardziej cenne z przyjemnością nagrodzę wagonem węgla 

Czy to hyip/ponzi/oszustwo?
Zapewne pojawią się takie głosy i wcale się im nie dziwię. Moje założenia oraz kalkulacje od samego początku polegały na realnych możliwościach utrzymania COALco. Fakt, można tutaj kupić budynek Premium za 10 PLN i on daje nam przewagę nad podstawową konkurencją, zwiększa wydobycie i co za tym idzie zarobki ale - o ile - mój plan biznesowy, oferta reklamowa, system prowizji, potrąceń, dodatków, opłat, wynagrodzeń zdają egzamin to wtedy również głosy sprzeciwu będą w stanie zrozumieć, że możliwym jest osiągnięcie wszystkich założonych celów - zarówno przez COALco jak i osób uczestniczących w COALco. 

Program partnerski?
Jest. Działa. Ma się dobrze. Sporo czasu zastanawiałem się nad ewentualnym systemem afiliacyjnym. Doszedłem do wniosku, że najbardziej przejrzystym oraz przede wszystkim zdrowym dla samej rozgrywki będzie system prowizyjny z transakcji na giełdzie węgla. Nie z zakupów budynków premium, nie z procentu z przychodów, nie z zysków. COALco płaci 1% wartości każdej transakcji (kup/sprzedaj) na giełdzie węgla, której dokonała Twoja osoba polecona.

Elektrownia węglowa?
Na początku jej nie było i nie było jej również w planach. W pewnym momencie doszedłem do wniosku, że głupio byłoby wydobywać węgiel i sprzedawać go tylko i wyłącznie w eter. Dzięki elektrowni mamy popyt na węgiel. Do tego doszło zapotrzebowanie na energię w przypadku kopalni. Mamy zdrowy duet który napędza transakcje na giełdzie. Gdy ktoś posiada już rozbudowaną kopalnię i elektrownię to gra zaczyna być dopiero wesoła i jesteśmy tak naprawdę samowystarczalni. W chwili obecnej...

Dlaczego w chwili obecnej?
Ponieważ cały czas pracuję nad systemem rozbudowy poszczególnych budynków, ich poziomów. Być może kiedyś będzie możliwość wyboru ścieżki gry (podstawowa / zaawansowana), ponieważ zbyt duża rozbudowa poszczególnych modułów może zniechęcić sporo osób, a tego też nie chcemy.

Z kronikarskiego obowiązku przytoczę również kilka FAQ:

Czy coalco jest darmowe?
Rejestracja w COALCO jest całkowicie darmowa i aby korzystać z naszej platformy nie jest konieczna jakakolwiek płatność z Twojej strony.

W jaki sposób mogę zarabiać w coalco?
Podstawowym dobrem, dzięki którym możesz zarabiać prawdziwe złotówki w grze jest węgiel. Nawet podstawowa (darmowa) kopalnia da Ci możliwość wydobywania ponad 10 tysięcy ton węgla miesięcznie, dzięki czemu zyskasz około 1.50 PLN. Swoje pieniądze możesz w każdej chwili wypłacić lub inwestować w surowce / dalszą rozbudowę kopalni.

Czy muszę poświęcać dużo czasu aby kopalnia pracowała?
Jedyne czego kopalnia potrzebuje do pracy i utrzymania aktywności to energia z elektrowni. Jeśli zadbasz o odpowiednie zasoby energii, Twoja aktywność może zostać ograniczona do minimum. Warto jednak odwiedzać swoje konto regularnie, ponieważ sytuacja na giełdzie surowców dość często pozytywnie zaskakuje. Gdy nie logujesz się regularnie na swoje konto, najprawdopodobniej omija Cię możliwość sprzedaży węgla po znacznie wyższej cenie. A to gwarantuje jeszcze większy zysk z wydobycia.

Na jakiej zasadzie działa wydobycie węgla?
Jeśli kopalnia dysponuje odpowiednią ilością energii wydobycie odbywa się 24 godziny na dobę, zgodnie z określoną wydajnością. Wydajność wydobycia zależy także od poziomu rozbudowy Twojej kopalni o odpowiednie sektory. Cały proces odbywa się w sposób zautomatyzowany a świeżo wydobyte surowce pojawiają się na Twoim koncie co 60 minut.

W jaki sposób mogę wypłacić swoje zyski?
W każdej chwili możesz sprzedać posiadane surowce na giełdzie węgla i/lub energii za realne pieniądze (Saldo PLN). Możesz także wystawić swoje zlecenie sprzedaży po 
odpowiadającej Ci cenie. Saldo konta w PLN możesz w każdej chwili wypłacić lub zasilić za pomocą przelewu bankowego lub płatności Bitcoin.

Czy jedna osoba może posiadać więcej niż jedno konto?
Z oczywistych względów jest to zabronione i grozi zablokowaniem wszystkich powiązanych kont.


jest to kopia wpisu twórcy tej gry na forum jest otwarty na wszelkie propozycje zmiany gry. Gra 2 dni temu dopiero została dopuszczona do większego grona 

czysty https://coalco.pl

[---]

re

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Żeby kopalnia działała to w końcu trzeba zainwestować kasę czy nie? Potrzebna jest jakaś energia z elektrowni a ona kosztuje 1000 pln... to wkońcu jak to jest?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie gra jest darmowa możesz zainwestować jak chcesz zwiększyć dochód np kupić budynek za 10 zł i sprzedając za minmalna stawkę dostaniesz 0,50 zł na miesiąc i możesz od razu odsprzedać za 90% wartości i stawka jest przeliczona dla 0.00010 a obecnie jest 0.00015 a czasem są oferty premium na wartość 0.00020 i energie można kupić za 0.00002 więc zysk i tak jest spory na początku masz za darmo 14t węgla na godzinę 

Edytowane przez korlim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam ruszył konkurs do wygrania są spore ilości węgla konkurs rozstrzygnie się 31marca PO NAJNIŻSZYM KURSIE nagrody to: 
1. 20zł 
2. 10zł
3. 5zł
4. 2,5zł
5. 1zł 
po kursie na eksport jest to
1. 40zł
2. 20zł
3. 10z
4. 5zł
5. 2zł
obecna tabela
 

planowane jest wprowadzenie możliwości klikania w reklamy w celu zwiększenia przychodu oraz 2 nowe budynki

1.jpg

Edytowane przez korlim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie jak ten budynek glowny kopalni ulepszac da sie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

obecnie się nie da da się kupić inne budynki aby zwiększyć przychód gra została opublikowana do szerszego grona dopiero 3/4 dni temu więc długa droga przed nią codziennie jest coś wprowadzane i narazie mają być dodane 2 nowe budynki a później właśnie ich ulepszanie kolejnym krokiem ma być możliwość dorobienia klikając w reklamy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Poziomy kopalni podstawowej

Poziom 1: Wydajność 14 t/h, koszt: 0 PLN
Poziom 2: Wydajność 15 t/h, koszt: 1 PLN
Poziom 3: Wydajność 17 t/h, koszt: 2 PLN
Poziom 4: Wydajność 21 t/h, koszt: 4 PLN
Poziom 5: Wydajność 29 t/h, koszt: 8 PLN
Poziom 6: Wydajność 45 t/h, koszt: 16 PLN
Poziom 7: Wydajność 77 t/h, koszt: 32 PLN
Poziom 8: Wydajność 141 t/h, koszt: 64 PLN
Poziom 9: Wydajność 269 t/h, koszt: 128 PLN
Poziom 10: Wydajność 525 t/h, koszt: 256 PLN

Aby dojść do poziomu 10. trzeba liczyć się z łącznym wydatkiem: 525 PLN. Jak łatwo można policzyć patrząc na stosunek cena/wydajność jest to oferta znacznie atrakcyjniejsza niż np. wyrobisko nr. 2, które przy cenie 500 PLN oferuje nam zwiększenie wydobycia o 375 ton/h. 

Gdzie jest haczyk?
Ano jest. O ile budynki premium są sprzedawalne za 90% wartości w każdej chwili, to poziomów sprzedawać / zresetować nie można. Z wyjątkiem poziomu 10. Gdy osiągnie się maksymalny poziom można powrócić do poziomu 1. otrzymując zwrot w kwocie 350 PLN a więc procentowo sporo niższy niż w przypadku budynków premium.

Na czym się bardziej skupić?
Jeżeli powoli chcesz budować swoje kopalniane imperium, polecam rozbudowę poziomów kopalni. Jeżeli zależy Ci na niezłym wydobyciu ale i możliwości sprzedaży konkretnego budynku za atrakcyjną cenę to polecam budynki premium.

Jak wejść na stronę kopalni podstawowej?
Wystarczy na stronie głównej kliknąć w napis z nazwą swojej kopalni. Ewentualnie przejść na stronę: https://coalco.pl/kwk

Jeśli macie jakieś propozycje, sugestie, uwagi to zachęcam do podzielenia się nimi!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@ korlim a nie myslaes zeby tu dodac jeszcze pare budynkow i zrobic w stylu goldentowns zeby mozna bylo cos budowac ulepszac? zyby byla normalna mapa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na próbę chciałbym zaprezentować dodatek, który umożliwi zainteresowanym użytkownikom wydobywanie dodatkowej ilości węgla bez ponoszenia kosztów (z wyjatkiem prądu).

Każdy otrzymuje możliwość użycia swojej przeglądarki oraz zasobów procesora aby pasywnie wydobywać węgiel*. Nagroda za wydobycie jest dodawana do Twojego konta w coalco w cyklu godzinnym. Musisz posiadać co najmniej 1 wydobytą tonę węgla aby kwalifikować się do odebrania nagrody.
Coalco pobiera 10% prowizji od Twojego wydobycia na pokrycie kosztów administracyjnych. 90% Twojego wydobycia trafi na Twoje konto w postaci węgla.

Aby rozpocząć wydobycie kliknij przycisk [START MINING] a następnie ustaw żądaną ilość wykonywanych wątków [THREADS] oraz obciążenie swojego procesora [SPEED]. Najbardziej optymalną opcją jest wybór ilości wątków odpowiadający ilości rdzeni w Twoim procesorze. Zalecamy obniżenie obciążenia procesora w momencie gdy aktywnie korzystasz z urządzenia. Jeśli aktualnie nie korzystasz z urządzenia możesz ustawić obciążenie na 100%. 

* W rzeczywistości wykorzystujemy moc obliczeniową Twojego urządzenia do wydobywania kryptowaluty Monero (XMR). Z uwagi na obecną trudność wydobycia opłacalne jest wydobywanie XMR gdy moc urządzenia pozwala na obliczenia z prędkością około 15 H/s.

Aktualna nagroda za wydobycie wynosi 180 ton węgla / 1M Hash. A więc za każde 5555 hash otrzymujecie 1 tonę węgla. Mój raczej średniawy komputer z mnóstwem pootwieranych okienek kopie 26 H/s więc jakoś nietrudno dobić w godzinkę do niezłej ilości.

Na podstronie wydobywarki sesja zalogowania utrzymywana jest cały czas w związku z czym można śmiało zostawić otwarte okno i pojechać na ryby. Sesja nie wygaśnie a wydobywanie będzie się odbywało bez przerwy.

Aby wejść na stronę wydobywarki wystarczy kliknąć guzik licznika (widoczny na razie w menu na głównej) lub bezpośrednio: https://coalco.pl/wydobywaj
 

i propozycja został przesłana i rozważana a więc na ten moment kolejnym krokiem jet dodanie 2 nowych budynków nowych poziomów obecnych budynków i transportu oraz magazynu żeby ograniczyć logowanie 1 raz w tygodniu aby gra się rozwijała z tym że magazyn można rozbudować narazie tyle wiem a co do twojej propozycji to są takie plany ale najpierw trzeba zrobić podstawy dla tej gry potem można się zająć upiększaniem :)

coc.png 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Fajna giera polecam :) widze że teraz budynki kupuje sie za wegiel :)

Mam takie pytanko czy jak sobie bede ulepszał kopalnie do kolejnych poziomów to czy moge również dokupywać budynki i zwiekszać poziomy jednoczesnie? aby mieć wieksze zyski z gry? Czy tylko jest mozliwosc osobno albo ulepszac poziomy kopalni albo kupowac budynki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualizacje, ważniejsze zmiany i poprawki: (W nawiasie podano autora sugestii lub inspiratora)

21.03
- Zmiana głównego środka płatniczego w przypadku rozbudowy poziomu kopalni podstawowej z PLN na tony węgla (Kolorpurpury, Karimes)
- Zmiana głównego środka płatniczego w przypadku zakupu / sprzedaży budynku premium z PLN na tony węgla (Kolorpurpury, Karimes)
- Zmiana prowizji z transakcji giełdowej z 1% na 2%
- Poprawki w panelu głównym użytkownika związane ze zmianą głównego środka płatniczego
- Poprawki na podstronie "Transakcje" związane ze zmianą głównego środka płatniczego

20.03
- Dodanie możliwości dodatkowego wydobywania węgla za pomocą przeglądarki
- Modyfikacja panelu belki informacyjnej o zasobach/przychodach/zużyciu
- Poprawki w panelu głównym użytkownika związane z wydobywaniem węgla przez przeglądarkę
- Poprawki na podstronie "Transakcje" związane z wydobywaniem węgla przez przeglądarkę
- Poprawa optymalizacji kodu na podstronie "Przywrócenie hasła" (Emkalion)

19.03 
- Zmiana kosmetyczna szaty graficznej, dostosowanie panelu użytkownika do pozostałych podstron

18.03
- Dodanie informacji na podstronie "Kontrahenci" o dniu ostatniej aktywności poleconego (Rachman)
- Zmiana minimalnej liczby kontrahentów do kupienia na "Giełdzie kontrahentów" z 50. na 4.
- Dodanie informacji o maksymalnej możliwej ilości surowców do zakupienia na giełdzie (wg. stanu ilości środków oraz najatrakcyjniejszej oferty) (Rachman)
- Dodanie informacji o wystarczających zasobach energii na dni / godziny

17.03
- Dodanie licznika ilości kontrahentów (Korlim)
- Dodanie możliwości rozbudowy kopalni podstawowej o 10. poziomów
- Dodanie maksymalnej możliwej ilości węgla do sprzednia w formularzu sprzedaży węgla na giełdzie (FreeDoge)
- Poprawa optymalizacji kodu na podstronie rozbudowy budynku kopalni podstawowej (Emkalion)

16.03
- Przygotowanie podstrony z płatnymi reklamami (Korlim) [w toku]
- Podstrona konkursowa dla osób polecających z rankingiem obrotu na giełdzie (PremAccHack)

15.03
- Dodanie podstrony "Przypomnienie hasła" (FreeDoge)
- Zmiana ilości surowców początkowych (ShuQi)
- Zmiana wartości wydobycia na podstronie "Kontrahenci" z t/dobę na t/godzinę (ShuQi)
- Poprawa optymalizacji kodu na podstronie "Kampanii reklamowych" (Emkalion)
- Modyfikacja podstrony "Kup kredyty"

14.03
- Zmiana sposobu wyświetlania powiadomień (Gremquen)
- Zmiana kolorów wyświetlania przycisków dostępności budynków na stronie głównej (Gremquen)
- Poprawki w optymalizacji kodu (Rachman)
- Dodanie źrodła rejestracji osoby poleconej na podstronie "Kontrahenci" (Rachman)
- Poprawa optymalizacji kodu na podstronach giełdy surowców (Emkalion)

13.03
- Poprawa optymalizacji kodu na podstronach giełdy surowców (Emkalion)
- Modyfikacja podstrony "Dodaj banner"
- Modyfikacja podstrony "Zarządzaj bannerami"

12.03
- Poprawa optymalizacji kodu na podstronach giełdy surowców (Emkalion)
- Modyfikacja podstrony "Giełda kontrahentów"

11.03 
- Dodanie informacji o zużyciu/wydobyciu surowców na głównej belce (Wegen)
- Dodanie informacji o ilości posiadanych kredytów reklamowych na podstronie Dodaj banner (Rachman)
- Poprawa optymalizacji kodu na podstronach giełdy surowców (Emkalion)
 

możesz ulepszyć i kupować ale radze ulepszać na początku bo najbardziej się opłaca niedługo wchodzą 2 nowe i jeszcze do tego mają być dodane poziomy przy niektórych budynkach 

Edytowane przez korlim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardziej sie opłaca jak na razie inwestować w poziomy a z biegem czasu w budynki okej. Dzięki za cenne rady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

tak bo ja zrobiłem na początku inaczej i straciłem bo jak patrze o wiele bardziej się opłaca inwestować w poziomy 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się darmowa energia. Rozumiem że kolejna to już za kasę?

A co na to właściciel gry żeby dodać Paypal?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

tak za kase sprzedajesz część węgla i tak wychodzisz sporo na + wpłaty wstrzymane na 2 dni i paypal odpada raczej będą inne metody 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zapraszam do wspierania mnie rejestrując się z mojego reflinku (mam nadzieję że chociaż za to nie dostane punktów) :huh: a tak na poważnie dowiedziałem się, że sporo osób się zarejestrowało z tego forum co cieszy i smuci, ponieważ gra jest tak ustawiona że kontrahent nic nie traci mając kogoś nad sobą a osoba posiadająca kontrahentów i tak ma z tego zysk 

Edytowane przez korlim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jest nowa opcja giełdy budynków premium

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

23.03
- Opublikowanie "Giełdy budynków" (Kolorpurpury, Karimes)
- Zmiany na podstronach budynków związane z wprowadzeniem giełdy budynków
- Zmiana na giełdzie energii / możliwość wystawiania ofert o wartości do 6. miejsc po przecinku (Kolorpurpury, Karimes)
- Dodanie linku do podstrony "Wydobywaj" umożliwiającego wydobywanie surowców z większej ilości urządzeń bez konieczności logowania się
- Zmiana minimum ilości surowców w wystawianej ofercie kupna/sprzedaży z 10,000 na 1,000 (Hajer)
- Wprowadzenie możliwości sortowania tabeli na podstronie "Kontrahenci" wg. nazwy użytkownika, wydobycia t/h, prowizji, ostatniej aktywności (Korlim)

cena węgla wzrosła do 0,00015 czyli zarobki zwiększyły się o 1/3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Problem z rejestracją.

Nie dostałem linku weryfikacyjnego.

Jak podałem zmianę hasła, to po podaniu loginu - dostałem link do zmiany hasła (podałem te same hasło i zaakceptowało).

Po ponownej próbuje zalogowania się :

" Wystąpił problem z logowaniem.
Prosimy spróbować ponownie za chwilę lub skontaktować się z nami "

 

 

LINK AKTWACYJNY - dotarł

Edytowane przez Zdenio
zmiany

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mój brat ostatnio też miał problem z linkiem bo za nim go dostał i tak już był w moich kontrahentach sądzę że to jest spowodowane bardzo dużym ruchem ostatnimi czasy i witam na pokładzie w razie pytań pisz 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

nie do końca rozumiem ten zapis:
"Aktualna nagroda za wydobycie: 180 ton węgla / 1M Hash. 1 tona węgla = 5555 Hash"

czyli co? jak wydobędę te 180 ton to dostane 1M Hasha? - ale gdzie ? na jakie konto? skoro nigdzie nic nie podawałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

nie to działa odwrotnie za każde 5555 hash dostaniesz 1t węgla

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

7 kwietnia wchodzi wersja 2.0 co spowoduje kolejny skok ceny węgle obecni wynosi on 0,00025 czyli minimalny zarobek to około 3 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

wprowadzono korporację ceny węgla utrzymują się w okolicy 0,00030  admin doda większą pule aby cena nie rosła zbyt gwałtownie 2 osoby posiadają już elektrownie a nie długo mają być wprowadzone 4 nowe budynki 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie się rozwija widać że adminowi zależy. Oby tylko górnicy nie strajkowali :D

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.×