Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Głos rozsądku :D

2018-07-26_120010.thumb.jpg.ce968fe369d0699ecf512f332832936c.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SamotnyWilk, większość programów tego typu działa,bez problemów do tej pory już od kilku lat.Tylko tutaj zauważyłem że od początku była prywata itd.

Jakie dobre wieści powiedz mi? Zostałem zbanowany najpierw na forum ,a potem wywalony z gry,nie ja jeden.Jest już grupka kilku osób które się zgłosiły.

Ta gra to jedno wielkie oszustwo i złodziejstwo.Gość ma na niezły zarobek z samego kopania CPU (monero) wystarczy spojrzeć na top 10 ,trzeba być jebniętym żeby tak kopać,ja byłem jebnięty :) teraz sam kopię i wiem ile kasy mi uciekło.

Ja osobioście zgłaszam cloace na każdej możilwej stronie jako scam i fraud.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie znam się na grach przeglądarkowych, hyipach itp. ale mnie to zalatuje sekciarstwem. "Ratujmy Coalco" :D

2018-07-26_224311.thumb.jpg.4137aa816a77bd84a288daa9586712a9.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

korlim gdzieżeś ty, a gdzie . No to chyba, jednak po pticach hehehe. To było do przewidzenia ,ale gdzie teraz CI obrońcy programu ,ze swymi ah i oh, wypadałoby  się pokajać ,posypać łeb popiołem i po ludzku przyznać ze się myliłem. Będzie ja zawsze ,zdechło to zdechło, zmienię nick na forum i dalej bedę nakręcał jelonków do innego super hiper programu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coalco dokopało się aż do Home. Szacun!5b8a3ffc35f8b_coalcotheend.thumb.jpg.86c5f240dfbbebd54e9c7bdf659cb20c.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta