Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cryptoinvestment

Litecoin Club - LTC Mining 200% ROI od 90 do 120 dni - litecoinclub.io

Recommended Posts

Litecoin Club

ws1XA6.jpg

Plany inwestycyjne:

sNId86.jpg

Bdp3xU.jpg

Minimum inwestycyjne: 1 Litecoin

Akceptowane płatności: Litecoin

Wypłaty: od razu na portfel LTC codziennie, nie ma minimum, wypłaty idą automatycznie

Program partnerski:

ODGjmM.jpg

Opis programu:

Nowy program, w którym może pomnożyć swoje LTC o 100%. W programie mamy binarkę. Rzekomo "kopiemy" Litecoina.

Program wydaje się rozwojowy, z tego co wiem to dopiero wystartował, więc jak ktoś lubi takie programy i ryzyko, to można sobie zająć miejsce w strukturze.

Wiadomo, że w tym typie programów może to być opłacalne.

Bonus dostajemy 10% ze słabszej nogi (z binarki). Aby otrzymać bonus musimy mieć jedną osobę na lewej nodze i 1 na prawej.

Można sobie robić podkonta, np. żeby uruchomić binarkę. Opis będę uzupełniał, w tej chwili podaję podstawowe informacje.

Dane domeny - https://www.whois.com/whois/litecoin.club

EDIT: Dowiedziałem się, że wypłaty idą z automatu bez mininum.

Prezentacja w PDF - link

REJESTRACJA W PROGRAMIE - www.litecoin.club

MOJA WPŁATA:

LD8Gxh.jpg

UWAGA: Program oczywiście jest ryzykowny. Inwestuj tylko tyle ile możesz stracić.

Edited by pgruzewski

Kolejna wypłata z automatu już na koncie. Dowód tutaj.

Spore spady mam na prawej nodze - widać, że w US (bo stamtąd są spady wg. sponsora i może projekt też) działają:

H0L1B5.jpg

xjTrR9.jpg

Mam nadzieję, że to dobry znak, bo liczę, że projekt podziała i da zarobić.

Pojawiła się konieczność wpłaty 10% wartości konta, żeby nadal otrzymywać wpłaty. Ja podziękuję, bo jest to schemat, który pamiętam z Gladiacoin i innych HYIP. Nie miałem poleconych, więc nikt kto by wszedł z mojego linka nie straci. Ja jestem na małym minusie.

Osobiście uważam, że to początek końca i nie polecam nic tutaj inwestować.

Program był dosyć popularny, ale jednak chyba nie przetrwa na tyle długo, aby zapewnić zysk bez polecania.

Cóż, takie to biznesy są. Ja z 1 ltc mam 0.93 LTC zwrócone, więc tragedii nie ma, ale jednak niesmak jest.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

Chciałbym wam pokazać ciekawą platformę, która mnie zachęciła i działa już 1.5 roku - zazwyczaj to dla mnie już za dużo, ale tym razem próbuję.
      Firma zarabia na masternodach, możemy dołączyć do wspólnego poola, gdzie są do wyboru różne strategie.
      Firma dosyć dużo pokazuje, portfele są do wglądu + dużo webinarów technicznych i podsumowań finansowych. 
      Nazwa firmy: KUAILIAN APP OU Rejestracja w Estonii (firma spełnia najnowsze wymagania, które zostały niedawno wniesione)   Numer rejestracyjny: 14909553   Adres: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 13, 10111 (Estonia).   Założyciele: David Ruiz, Javier Hermosilla i Miguel Tello.   Obsługiwane kraje: praktycznie wszystkie, w tym najważniejsze kraje hiszpańskojęzyczne (Hiszpania, Argentyna, Meksyk, Brazylia, Chile, Kolumbia, Wenezuela, Kuba, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Honduras, Boliwia, Nikaragua, Panama, Peru, Portoryko , Paragwaj, Dominikana, Urugwaj i Kostaryka).   Zakupy i wypłaty: kryptowaluta Ethereum (ETH), są też możliwe wpłaty w walucie FIAT - Euro Depozyty: przelew bankowy i karta kredytowa / debetowa.   Członek Enterprise Ethereum Alliance Muszę przyznać, że była to jedna z najważniejszych kwestii przy podejmowaniu decyzji o inwestycji w tę firmę. Kuailian jest częścią EEA (Enterprise Ethereum Alliance), organizacji, której celem jest usprawnienie technologii blockchain Ethereum. Organizacja ta składa się z kilkudziesięciu zweryfikowanych i kontrolowanych firm, które muszą przejść wyczerpujące badanie, aby uzyskać do niej dostęp. Jeśli przejdziesz do pelnej listy, zobaczysz nazwy ważnych firm, takich jak ING, Microsoft, JP Morgan, BBVA, Santander lub AMD. Czy to daje nam jakieś gwarancje - nie, ale jednak robi wrażenie. Gwarancji nigdy nie ma.
        Firma ma 2 licencje finansowe w Estonii - na portfel i na giełdę plus stara się o inne, już chyba jest też w Singapurze.   Naliczenia i kontrakty/strategie: W przyszłości ma być wprowadzony jeszcze trzeci typ strategii: Aby nabyć 1 kontrakt mid-risk, trzeba mieć 1 low risk. Nasz depozyt wraca do nas po 36 miesiącach (70% wartości w ETH)   Opłata aktywacyjna:   Program partnerski: Prowizja bezpośrednia - 10 leveli dostępnych bez wymagań - tylko aktywacja i kontrakt   Bonus rezydualny - dostępny po spełnieniu wymagań (rangi):     Aby kwalifikować się do bonusu rezydualnego, należy spełnić warunki:   Porfele firmy - wszystko dostępne do wglądu - duża transparentność:   REJESTRACJA:  http://app.kuailiandp.com/auth/register/ref/0955bc06-a8e5-4854-b0f7-e6ef4fb21414   Moja opinia
      Po setkach ponziaków zacząłem być wybredniejszy w doborze platform inwestycyjnych. Większość firm to i tak HYIP, ale są firmy long term i mogą dać zarobić.
      Nigdy nie wiemy do końca czy włodarze danej firemki nie czmychną z naszym hajsem, ale co możemy to szukać najlepszych i najbardziej transparentnych.
      Ważne jest, aby społeczność wierzyła w projekt i żeby były ku temu podstawy, a nie zwyczajowe mambo-dżambo trading crypto/forex, jak nie ma dowodów.
      Firma pokazuje dużo, jest dużo raportów finansowych i mamy wgląd do wszystkich portfeli firmy, co daje rzeczywiście duży podgląd dla wnikliwych.
      Fajnie jakby siedzący na forum wypowiedzieli się na ten temat, bo firma działa już wg. ich relacji 1.5 roku i przez ten czas zdobyła zaufanie inwestorów.
      Nie będę się rozpisywał, mi się podoba projekt i to co rzekomo robią i będę tutaj dorzucał i obserwował rozwój firmy, robię wyjątek, bo nie wchodzę zazwyczaj w stare platformy.
      Proponuję obejrzeć webinar, gdzie po prezentacji jest pokazany dashboard, to wiele wyjaśni, pozostawiam resztę ocenie własnej.
        MOJA wpłata: Będę sukcesywnie dokupywał nowe kontrakty, wydaje mi się, że jest tu duża szansa na zwrot - czas pokaże   MOJE WYPŁATY: Wypłaty trafiają automatycznie na dowolny portfel ETH, ja korzystam z Metamask, ale portfel może być dowolny i tam będą automatycznie spływały dywidendy i prowizje.   PYTANIA I ODPOWIEDZI  Dlaczego umowy nie są aktywowane natychmiast? Okres od 13 do 15 dni, który mija od zakupu do momentu jego aktywacji i przejścia do pracy, wynika z prostego problemu zarządzania. Z jednej strony zarobki niektórych węzłów głównych mogą potrwać do 7 dni , więc od zakupu umowy do jej wdrożenia zajmuje trochę czasu. Z drugiej strony wielu niedoświadczonych użytkowników w świecie kryptowalut popełnia błędy przy zakupie, dlatego też niezbędne jest wdrożenie ostrożnościowego czasu zarządzania w celu rozwiązania takich problemów przez personel techniczny.  Dlaczego umowy trwają trzy lata? Biorąc pod uwagę ogromną zmienność kryptowalut, firma wybrała trwały produkt, który wie, jak wytrzymać wzloty i upadki rynku. Czas pokazał, że inwestycje długoterminowe są znacznie bardziej opłacalne i bezpieczniejsze niż inwestycje dokonywane po prostu przez spekulacje.  Czy warto inwestować w Kuailian? Cóż, będzie to zależeć w dużej mierze od twoich celów i zaufania do świata kryptowalut. Jeśli tak jak ja uważasz, że to dopiero się zaczęło i że waluty cyfrowe i technologia blockchain to przyszłość finansów, ten projekt jest z pewnością bardziej niż interesujący. Podobnie, musisz mieć cel długoterminowej rentowności , ponieważ, jak można to zaobserwować, tutaj nie uzyskuje się wygórowanych i niezrównoważonych korzyści, dzięki którym można się wzbogacić z dnia na dzień. Jeśli szukasz szybkich pieniędzy, tutaj ich nie znajdziesz. Czy firma jest w 100% bezpieczna? Żadna firma nie jest bezpieczna i w tym wypadku też nie mamy gwarancji zarobków, ale firma ma moim zdaniem potencjał podziałać długo. Jeśli chodzi o możliwość, że właściciele uciekną z pieniędzmi użytkowników (coś bardzo powszechnego w tysiącach firm internetowych), tu mamy bardzo dużą transparentność, ale oczywiście takie ryzyko zawsze istnieje w każdym tego typu biznesie, ale tu uważam, że jest mniejsze. Płatności nie są przechowywane w żadnym banku centralnym, ale są odbierane codziennie we własnym portfelu. Pamiętaj również, że wszystkie transakcje są publiczne i mogą być przeglądane i kontrolowane przez każdego w dowolnym momencie.
    • By Vegeta
      Witam!
      Przedstawiam wam ciekawy projekt kryptowaluty, która nie została jeszcze wypuszczona na światowe giełdy. Zamiast tego prowadzony jest mining z poziomu aplikacji, którą instalujemy na naszym telefonie. Kryptowaluta Pi została stworzona na wzór innej kryptowaluty Monero i podąża jej śladem licząc na wzrost ceny w późniejszym okresie. Mówi się, że mainet tego krypto ma ruszyć pod koniec sierpnia tego roku, wtedy gdy liczba użytkowników Pi osiągnie 10 milionów (Obecnie jest to ponad milion). Podczas uruchomienia aplikacji musimy się zalogować. Mamy dwie opcje do wyboru: Logowanie przez Facebook oraz logowanie numerem telefonu. Następnie musimy podać invite code czyli kod innego, już zarejestrowanego użytkownika. Jest to konieczność, inaczej nie otrzymamy możliwości kopania tej waluty.
      [spam]
      Używając tego kodu otrzymasz 0.25 Pi co godzinę. Co 24 godziny trzeba "tapnąć" ikonkę monety "Pi" aby móc dalej ją "kopać". Aplikacja może być całkowicie wyłączona, nie korzysta ona z mocy obliczeniowej telefonu. Prędkość kopania zwiększamy zapraszając innych do projektu.
      Link do strony projektu: https://minepi.com/
      Aplikacje można pobrać przez powyżej podaną stronę, lub wpisując w sklepie Play na Androidzie "Pi network". Analogicznie to samo dla sklepu App Store dla iOS.
      Przepraszam moderację za przypadkowe dodanie tematu do działu "Gry przeglądarkowe". Miał on być utworzony w dziale "Inne". Uprzejmie proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.
    • By kopacz
      Kopalnia Dogecoin w chmurze
      mydogeco - link do strony z reflinkiem, za reflink dostajemy 10% dokupionej mocy.
      Na start darmowe 100GH/s mocy które dostajemy na 30 dni. 
      Minimalna wypłata 100 Dogecoin (czyli można zrobić jedną wypłatę na samej darmowej mocy) 
      Aktualne plany, kontrakty kupujemy na rok, zwrot inwestycji w ciągu 4 miesięcy

Aktualnie zakupiłem 100GH/s + mam 100GH/s startowe na 30 dni

Zobaczymy jak to wyjdzie, jak uda mi się zrobić wypłatę to dokupię mocy  Dam wam znać 
    • By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By cryptoinvestment

Alcore Betting Company

DATA ROZPOCZĘCIA:
      13 grudnia 2019
      Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
      Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
      To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
      Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
      Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
      W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
      Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
      Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

PROCESORY PŁATNICZE:
      Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.

MINIMALNA WPŁATA:
      USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.

MINIMALNA WYPŁATA:
      Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
      Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
      Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

OPIS:
      Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
      Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
      Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
      Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
      Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
      W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
      Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
       Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
      Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
      Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
      np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
      Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
      Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
      Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
      Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
      Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.

MOJA WPŁATA:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
      Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel: