Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

19 kwietnia 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

Dziś mam do przedstawienia aż 5 nowych programów, dlatego pozwólcie, że przejdę od razu do konkretów. Dodam jedynie, że mija właśnie 7 rok naszej działalności on-line. Mam nadzieje, że przez ten czas mój monitor był dla was użyteczny i dał wam możliwość bezpieczniejszego inwestowania w programy inwestycyjne online. Wciąż mam wiele planów i pomysłów na rozwój serwisów tak aby były jeszcze bardziej dla Was użyteczne.

NOWE PROGRAMY

Rozpocząłem monitorowanie programu, który jest fenomenem na rynku programów inwestycyjnych. Przyciągnął on wielką rzeszę inwestorów z całego świata i jest najbardziej popularnym programem w historii programów inwestycyjnych online. Mowa oczywiście o JustBeenPaid i serwisach pochodnych (JSS Tripler). Obserwuje już ten program od paru miesięcy.

Dlaczego więc zdecydowałem się dodać ten program dopiero teraz? Ano dlatego, że teraz jest najlepszy moment na dołączenie do programu. Zbliża się bowiem restart, czyli moment, w którym następuje konwersja wykupionych pozycji w triplerze na pozycje JSS. Warto więc wybrać obecny moment aby dołączyć do tego programu. Pomimo, iż program nie jest typowym hyipem i na pierwszy rzut oka wygląda jak przeciętna strona typu MLM to posiada bardzo przemyślaną konstrukcję, która pozwala płacić programowi przez długi czas. Wystarczy rzucić okiem na obecny alexa rank (459) aby mieć pewność jakim fenomenem okazał się ten program (obecnie posiada 482,971 użytkowników).

4f8ff3e413c00.gif

Właściwie na każdym forum czy blogu o inwestycjach jest o nim mowa. Z szacunku do tych wyników postanowiłem i ja wejść do tego programu.

Nie mam jednak wątpliwości, że jest to program oparty na strukturze ponzi. Nie może więc trwać wiecznie, dlatego mimo ciekawej konstrukcji i dużej popularności zalecam ostrożność.

W programie możemy wykupić pozycje, które będą nam przynosiły zysk rzędu 2% dziennie aż do uzyskania 150%. Jedna pozycja to $10, trzeba jednak pamiętać, że minimum do wypłaty to $20. Program opiera się również na uproszczonej matrycy 2x2. Po jej wypełnieniu otrzymujesz $60. Warto więc promować ten program, gdyż dodatkowo można nieźle zarobić.

Kupować pozycję możemy za pomocą systemu Alertpay, SolidTrustPay, Perfect Money i Liberty Reserve.

Ponieważ program jest dosyć skomplikowany, a przynajmniej na taki wygląda, postaram się wkrótce przygotować instrukcję użytkowania tego programu.

4f8ff4b2d03c5.gif

Drugi prezentowany dziś program to The Wealths.

Jest to już typowy hyip i posiada całkiem atrakcyjne plany inwestycyjne. Pierwszy plan najbardziej dostępny dla przeciętnego inwestora oferuje 5% dziennie przez 30 dni roboczych a więc całkowite ROI wynosi 150% gdyż w żadnym planie nie jest zwracany depozyt. Minimum inwestycji to $10 a max. $2,000.

W drugim planie nasz zysk rośnie do 6% dziennie również przez 30 dni. Tutaj ROI wynosi 180%. Min. Inwestycyjne to już jednak $2001 a max. $6,000.

Trzeci plan daję największy zysk bo 7% dziennie przez 30 dni roboczych (ROI to 210%), ale jest to plan dostępny tylko dla wybranych. Min. depozyt to bowiem $6,001.

Co istotne, The Wealths nie jest nowym programem. W znanym serwisie goldpoll ten program posiada aktualnie 3 pozycje i jest tam monitorowany przez ponad rok czasu. Jest to więc sprawdzony program o całkiem długiej już historii.

4f8ff58968379.gif

Imponuje również ROI jakie osiągnął Goldpoll do tej pory: 1230.60%

Program  kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, dlatego uzyskał od nas wysoką ocenę za tę cechę. Mamy więc ochronę przed DDoSem, ochronę przed spamem, szyfrowane dane na serwerze. Sam skrypt również posiada dodatkowe zabezpieczenia (zmiana IP czy przeglądarki).

Możemy również zarabiać na polecaniu programu swoim znajomym, zarabiamy 5% z ich inwestycji.

Program akceptuje Alertpay, Perfect Money i Liberty Reserve.

4f8ff5dd0edab.gif

Trzecim prezentowanym dziś programem jest Metal ROI. Zgodnie z tym co możemy przeczytać na stronie internetowej programu, MetalROI jest częścią Tralian Trade Ltd., operujący przez 10 lat offline. Na stronie opublikowane są również certyfikaty firmy. Te informacje są bardzo wątpliwe, ale nie chcę robić DD na ten temat, nas bowiem najbardziej interesuje, czy w programie można zarobić. Przejdźmy więc do planów inwestycyjnych.

Nazwy planów inwestycyjnych nawiązują do nazwy programu, a więc różnych kruszców i metali:

Plan Aluminum (min. $10) daje 2% zysk przez 120 dni. Zyski naliczane są tylko w dni robocze. Całkowite ROI zależy od wielkości ustawionego compoundingu i można je w łatwy sposób obliczyć na stronie za pomocą dostępnego kalkulatora. Ja jednak odradzam ustawianie zbyt wysokiego compoundingu, bo nawet jeśli program nie dotrwa do końca naszego planu inwestycyjnego odzyskamy przynajmniej część depozytu.

Plan Silver (min. $1,000) daje 2.2% dziennie przez 120 dni.

Plan Gold (min. $5000) - 2.5% również przez 180 dni.

Inwestować możemy tutaj przy pomocy AP, LR i PM.

4f8ff6a4c1975.gif

IforexLLC to nasza kolejna propozycja do rozszerzenia swojego portfolia inwestycyjnego. Muszę przyznać, że strona programu prezentuje się bardzo ładnie. Widać, iż administrator korzystał z dobrego grafika, gdyż kolory są bardzo dobrze dobrane i utrzymane w spokojnej tonacji.

Co do planów to mamy 2 typy. Pierwszy to plan standardowy 1% dziennie przez 180 dni roboczych. Tutaj inwestować możemy od $10. Depozyt jest zwracany po zakończeniu planu. Dostępny jest również compounding.

Drugi typ to foreksowe konto zarządzane, gdzie inwestować możemy od $5,000 a zyski wynoszą do 20% miesięcznie. Inwestor utrzymuje pełną kontrolę nad takim kontem w tym nad składaniem depozytów i wypłacaniem z konta. Trader posiada jedynie dostęp do konta w zakresie handlu środkami.

Na stronie publikowane są również bieżące raporty codziennych zysków z foreksu. Program zarejestrowany jest w ZEA jako INTERNATIONAL FOREX(L.L.C)DUBAI BR.

4f8ff7738cd4d.gif

Inwestować możemy za pomocą bardzo wielu systemów płatności: Liberty Reserve, Perfect Money, Traceable Payment, SolidTrustPay, C-gold, Pecunix, przelew bankowy.

4f8ff7cc40797.gif

Ostatni prezentowany program to NewGNI. Program ten zarabia na sytuacjach arbitrażowych czyli tzw. Surebetach. Nie będę się bardzo rozpisywał na temat tego programu, gdyż nasz dziennikarz przygotowuje już recenzję. 

Dodam tylko, że są dostępne 2 plany inwestycyjne: 1% dziennie (zysk naliczany w dni robocze) i 6% tygodniowo. Co również istotne, administrator programu wykupił reklamę w money-monitorze na 3 miesiące. Tak długookresowe zamówienie to dobry sygnał dla żywotności tego programu.

Program akceptuje LR, PM i STP.

4f8ff88dc57ed.gif

UINVEST URUCHOMIŁ

Ivaho: Serdeczne dzięki za nowy newsletter. Proszę o informację, czy banery odwołujące nas do programów są powiązane z linka mi referencyjnymi? 1/ Jeśli któryś z nich mnie zainteresuje, chciałbym być lojalny wobec polecającego; 2/ idąc dalej czy mogę liczyć na wsparcie przy starcie w programie. Pozdrawiam

1) Tak, korzystajac z tych linkow wspierasz dzialalnosci tego forum :) Jak latwo zauwazyc forum nie ma reklam, wiec w tym momencie jest to jedyna forma "dotacji" i wsparcia.

2) Oczywiscie, jak zawsze sluze pomoca nawet jak usuniesz reflinki (choc moze wtedy nie powiem wszystkiego :P ). Ogolnie staram sie wszystkim pomagac, choc poleceni moga liczyc na specjalne wzgledy (indywidualna pomoc na PW czy bezposrednia walka z problemami u administratora programu).

Dzięki za odpowiedź.

No to mnie przekonałeś :>

Napiszę wiadomość na PW

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.