Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
CalmDown

BlockChat - Profesjonalna Grupa Informacyjno/Sygnałowa

Recommended Posts

Witam.
Z dnia na dzień coraz więcej osób dowiaduje się o krytpowalutach i spora część osób zwyczajnie nie potrafi się w tym temacie odnaleźć. BlockChat przychodzi z pomocą 

 Jest to nowa, polska grupa, gdzie zbierają się osoby, które są zainteresowane kryptowalutami. Znajdziecie tam wiele artykułów wyjaśniających kryptowaluty od A do Z, pomoc od osób bardziej doświadczonych, bardzo aktywny czat i wiele innych. Dołączenie do grupy jest darmowe, wystarczy dołączyć przez link, który zostanie umieszczony poniżej 

Więcej o grupie: 

Jesteśmy grupą fascynatów najnowszej generacji technologii, która nadal nie ma sobie równych.

Rynkiem kryptowalut interesujemy się od 2013 roku, ale to rok 2017 zrobił na nas największe wrażenie, zabrakłoby miejsca, żeby skrócić najważniejsze wydarzenia. Rozwój coinów nabrał zaskakująco szybkiego tempa, stąd w naszych głowach powstał pomysł na stworzenie BlockChat, ponieważ wiemy, że śledzenie wiadomości oraz wydarzeń wokół kryptowalut potrafi zająć większa cześć dnia. 

Jako grupa entuzjastów podchodzimy do rynku kryptowalut z optymizmem, ale jednocześnie z wysoką rozwagą, ponieważ na własnej skórze odczuliśmy krach z 2000 roku, spowodowany w dużej części nierozważnym inwestowaniem, co widzimy na dzisiejszym rynku kryptowalut. W tym celu stworzyliśmy alternatywę do istniejących grup, łącząc nasze doświadczenie z rynków tradycyjnych i profesjonalizm postaraliśmy się o to, aby te wartości były odzwierciedlone w naszym produkcie.

Jak dołączyć? 

Wystarczy wejść przez ten link -> https://discord.gg/vAVwrAB
Zapraszamy również na:
https://blockchat.trade
https://web.facebook.com/BlockChatOfficial/
https://twitter.com/BlckChtOfficial

PS. Z okazji przekroczenia pięciuset użytkowników organizujemy konkurs, w którym można wygrać darmowy, miesięczny abonament.
Jest to idealna okazja, aby sprawdzić jak pracujemy i jakie są jej efekty!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×