Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
PiotrBrozek

NaturDay - Siła naturalnych ekstraktów | www.naturday.pl

Recommended Posts

Firma

NaturDay to polska firma wywodząca się w dużej części z branży farmaceutycznej. Tworzące ją osoby posiadają spore doświadczenie zdobyte na rynku farmaceutycznym, a także bogate doświadczenie zawodowe poparte zarówno ugruntowaną wiedzą merytoryczną jak i realnymi faktycznymi wynikami osiągniętymi na przestrzeni lat w biznesie tradycyjnym i marketingu sieciowym. Firma działa w branży Heath & Wellness (Zdrowie & Zdrowy styl życia) i oferuje produkty oparte na ekstraktach roślinnych bez jakichkolwiek dodatkowych wypełniaczy.

Wywiad dotyczący firmy NaturDay przeprowadzony przez Macieja Maciejewskiego redaktora naczelnego Network Magazynu z prezesem firmy Marcinem Mierzwińskim:

 

Strona WWW: www.naturday.pl

Dane kontaktowe:
Natur Day S.A.
41-500 Chorzów, ul. Juliana Grządziela 24
NIP:  6272753113, REGON:  368189110, KRS: 0000693642

Oficjalny strat firmy (MLM): 18 listopada 2017

 

 

Produkty

W swojej ofercie NaturDay posiada aktualnie 21 produktów kierunkowych, czyli na konkretne problemy zdrowotne. 17 produktów jest w postaci kapsułek (otoczka celulozowa) i 4 w postaci syropów. Łącznie firma ma opatentowanych już 50 receptur produktów, które stopniowo będą wprowadzane na rynek. W przygotowaniu są już kolejne receptury produktów.

Katalog produktowy (plik PDF 17 MB): https://drive.google.com/open?id=1tDoUGcQf-yAWRynXIL95VGiZ9ru84_Tx

Produkty zarejestrowane są jako suplementy diety. Do ich produkcji - zgodnie z informacjami podawanymi przez firmę - wykorzystywane są w 100% naturalne ekstrakty roślinne w bardzo dużych dawkach (można to łatwo zweryfikować porównując z innymi produktami dostępnymi na rynku) oraz nie są w nich używane jakiekolwiek wypełniacze. Do produkcji używane są ekstrakty wodno-alkoholowe umożliwiające wydobycie z roślin największej ilości znajdujących się w nich substancji aktywnych. Ekstrakty znajdujące się w produktach są w stężeniach od 8:1 do nawet 120:1. Dodatkowo część z nich jest standaryzowana na określone substancje czynne.

CIEKAWOSTKA: Ilość substancji aktywnych znajdujących się w produktach NaturDay jest też na tyle wysoka, że gdyby firma zdecydowała się na ich dystrybucję wyłącznie w sposób tradycyjny, to mogły by być one zarejestrowane jako leki OTC, czyli leki dostępne bez recepty.

Wprowadzenie produktowe lek. med. Janusz Wietecha:

 

 

Plan Marketingowy

Plan marketingowy oparty jest o matrycę czwórkową i wypłaca prowizję z 5 aktywnych poziomów. W przypadku braku aktywności (braku zakupu) w dowolnym miejscu matrycy następuje uruchomienie mechanizmu kompresji, który umożliwia jej pełne wypełnienie (na potrzeby rozliczeń) aktywnymi, czyli dokonującymi zakupów, osobami. Ostatnie wolne każdej matrycy otwiera nam nową matrycę.

Plan umożliwia cztery formy zarabiania. Dla zaangażowanych partnerów przewidziany jest również program samochodowy oparty o wynajem długoterminowy, który firma bierze na siebie (bezpieczeństwo dla partnera) oraz program wycieczkowy.

Plan marketingowy NaturDay (13 minut):

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać na rynku dalej popyt na sprzedawanie marzeń ludziom którzy pokładają swoje zaufanie i pieniądze w produktach których pewna część ceny to magia, marketing i marzenia. 

Nie wiem do końca jaki jest target tego MLM ale 129pln za 60 kapsułek suplementu który ma rzekomo "wspomagać leczenie nowotworu" to lekka przesada patrząc podobnie jak w ofercie Duolife na stosunek jakości do ceny. Ekstrakty które nie były badane na grupach kontrolnych w warunkach klinicznych czy tajne formuły...

Byłem trochę zaskoczony że w takim produkcie zabrakło solidnie przebadanych i mających realny wpływ na profilaktykę nowotworową lub w ograniczony sposób leczących(nawet one nie są potwierdzone że leczą, co najwyżej przyszłe dokładniejsze badania mogą to wyjaśnić) czyli kurkuminy, kapsaicyny, imbiru czy jakichś karotenoidów.  

No cóż. Rynek zweryfikuje czy NaturDay wypali ale w dobie łatwego dostępu do ogromnego wolumenu informacji naukowych, najaktualniejszych badań czy wypowiedzi naukowców i lekarzy kupno takich produktów to po prostu przepłacanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, zombine napisał:

Widać na rynku dalej popyt na sprzedawanie marzeń ludziom którzy pokładają swoje zaufanie i pieniądze w produktach których pewna część ceny to magia, marketing i marzenia.

Myślę, że koszty związane z działaniami marketingowymi oraz dystrybucją, choć pewnie w większości te pierwsze, to obecnie duża część ceny większości produktów i usług dostępnych na rynku. Proponuję zresztą sprawdzić jakie są ceny reklam w czasopismach, radio i telewizji, jakie wydatki reklamowe mają dane branże, a nawet firmy i porównać to z produktami i usługami, które kupujesz i z których korzystasz :)

 

6 minut temu, zombine napisał:

Nie wiem do końca jaki jest target tego MLM ale 129pln za 60 kapsułek suplementu który ma rzekomo "wspomagać leczenie nowotworu" to lekka przesada patrząc podobnie jak w ofercie Duolife na stosunek jakości do ceny.

Potencjalnymi klientami są osoby świadome potrzeby suplementacji i zwracające jednocześnie uwagę na jakość, a nie tylko cenę kupowanych produktów. A skoro dysponujesz, jak widzę, praktyczną wiedzą dotyczącą procesu technologicznego i wszystkich innych kosztów związanych z przygotowaniem, wprowadzeniem i dystrybucją tego typu produktów, to proponuję podanie takiego choćby uproszczonego kosztorysu. Przy okazji mam nadzieję, że jako ciekawostkę podasz o ile droższe jest przygotowanie ekstraktu w stężeniu 10:1 w stosunku np. 5:1. Na pewno będzie to bardzo pożyteczne opracowanie dla wszystkich osób, które po takie produkty sięgają oraz wymusi obniżenie ich cen :)

 

59 minut temu, zombine napisał:

Ekstrakty które nie były badane na grupach kontrolnych w warunkach klinicznych czy tajne formuły...

Przecież doskonale wiesz, że żadna firma nie będzie robiła takich badań - z farmaceutycznymi na czele, skoro i tak nie mogą później opatentować danego ekstraktu, bo nie można przecież opatentować żadnej rośliny. A tajną formułę poznasz, gdy skończy się jej ochrona patentowa.

 

Godzinę temu, zombine napisał:

Byłem trochę zaskoczony że w takim produkcie zabrakło solidnie przebadanych i mających realny wpływ na profilaktykę nowotworową lub w ograniczony sposób leczących(nawet one nie są potwierdzone że leczą, co najwyżej przyszłe dokładniejsze badania mogą to wyjaśnić) czyli kurkuminy, kapsaicyny, imbiru czy jakichś karotenoidów. 

@zombine nie posiadam tak rozległej wiedzy, doświadczenia, a tym bardziej wykształcenia kierunkowego (podejrzewam, że musisz mieć minimum jakiegoś "kierunkowego" mgr-a), więc nawet nie będę próbował dyskutować z Tobą na ten temat, by się po prostu najzwyczajniej nie ośmieszyć. Ale jeżeli na co dzień masz kontakt z fitoterapią, farmakognozją, zielarstwem itp. i uważasz, że jesteś w stanie pomóc lub samodzielnie / ze swoim zespołem opracować nowe, lepsze receptury produktów, to skontaktuj się z firmą.

 

Godzinę temu, zombine napisał:

No cóż. Rynek zweryfikuje czy NaturDay wypali ale w dobie łatwego dostępu do ogromnego wolumenu informacji naukowych, najaktualniejszych badań czy wypowiedzi naukowców i lekarzy kupno takich produktów to po prostu przepłacanie.

Tu się z Tobą zgadzam w 100% procentach! - rynek, najlepiej weryfikuje wszystkie produkty i usługi, które się na nim pojawiają ^_^  A co do ceny, czyli czy jest to przepłacanie, czy jednak nie, to liczę na wspomniany wcześniej uproszczony kosztorys :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jakie są reklamy w branży ale taki Swanson, puritan's pride, Boca Botanica czy rodzimy Ostrovit albo KFD, nawet jeżeli w ich produktach jest zawarta reklama, sponsoring sportowców etc. to i tak ceny produktów są zdecydowanie tańsze

Taki np. syrop na energię i witalność a składający się z wody, cukru(syrop) witamin, kofeiny, ekstraktów popularnych ekstraktów które są stosunkowo tanie na allegro w popularnych markach, za 200pln to duża przesada.

Przykład nasza rodzima Boca Botanica i ich produkt który może być używany w profilaktyce rakowej(po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą)

http://www.bocabotanica.pl/kurkumina.html około 45pln za 90 kapsułek.

Potencjalny, świadomy konsument(po pierwsze nie potrzebuje MLM do kupna) jak przeczyta o wspomaganiu leczeniu nowotworu przez przeciwutleniacze, powtarzam LECZENIA. Da sobie spokój. Również szukając w sieci informacji o wpływie roślinnych ekstraktów czy związków, podstawy zawartości suplementów NatureDay dojdzie do wniosku że część z nich nie ma żelaznych dowodów na działanie.

Co do stężeń to nasz organizm reaguje i wchłania określoną dawkę a resztę wydala zatem ulotkę z produktem NatureDay powinno się zabrać do lekarza bądź farmaceuty i mu ją pokazać.

Dysponuję z kolei wiedzą ile takie preparaty są wartę po wyciągnięciu je z kapelusza magika MLM :) 

ale teraz dochodzę do wniosku że będziemy tak przeciągać linę bo to pana źródło dochodu a ja tylko zwracam luźno na uwagę na pewne mechanizmy.

Nie będę robił też żadnego kosztorysu z prostego powodu że się na tym nie znam. Obserwuję rynek suplementów od kilkunastu lat i po prostu ceny są dla mnie nie do zaakceptowania a już pakiety i zgrabne oszczędności w związku z tym są dla mnie powodem do zapalenia się ostrzegawczej lampki i zastanowienia się tak na prawdę ile jest warty produkt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o składy produktów z oferty NaturDay, to naprawdę ciężko mi na ten temat szczegółowo dyskutować, bo nie mam aż takiej wiedzy. I to przyznaję otwarcie. Ale zakładam jednak, że osoby, które przygotowywały ich receptury, posiadają wiedzę i praktyczne doświadczenie zdecydowanie większe niż Ty i ja razem wzięci. Poza tym gdyby było z nimi coś nie tak, to nie sądzę, by osoby, które na co dzień związane są z branżą farmaceutyczną, medyczną czy wykładowcy akademiccy zaryzykowali by jakąkolwiek formę współpracę z firmą.

Jeśli chodzi o cenę, to ma na nią wpływ wiele czynników. Począwszy od tego skąd pochodzą dane ekstrakty - NaturDay sprowadza je w większości z Ameryki Południowej i w część z Azji, bo tam są najlepsze jakościowo. Następnie należy wziąć pod uwagę cały proces technologiczny związany z ich wytworzeniem, a na końcu wszystkie koszty związane ze sprzedażą.

Podałeś jako przykład teoretycznie tańszego produktu Kurkuminę firmy Boca Botanica. Zauważ jednak, że zawiera ona ekstrakty w stężeniach 4:1, co jest przeważnie standardem w przypadku sporej ilości produktów dostępnych na rynku. W produktach NaturDay są natomiast w większości ekstrakty w stężeniach 10:1. I tu zaczyna być ciekawie. Okazuje się bowiem, że koszt otrzymania ekstraktu w stężeniu 10:1 w stosunku do ekstraktu o stężeniu 5:1 jest czterokrotnie droższy, a nie - jakby mogło się wydawać - tylko dwukrotnie. Do otrzymania ekstraktu stężeniu 10:1 potrzeba po prostu o wiele więcej rozpuszczalnika (np. alkoholu) niż do otrzymania ekstraktu w stężeniu 5:1.

W dniu 17.04.2018 o 21:01, zombine napisał:

Co do stężeń to nasz organizm reaguje i wchłania określoną dawkę a resztę wydala zatem ulotkę z produktem NatureDay powinno się zabrać do lekarza bądź farmaceuty i mu ją pokazać.

Ilość przyswajanych przez nasz organizm substancji aktywnych nie jest związana ze stężeniem ekstraktu. Dzięki ekstraktom po prostu tą samą ilość substancji aktywnych znajdziemy w mniejszej ilości "obrobionego" surowca. Wytłumaczę to obrazowo na bardzo uproszczonym przykładzie:
Załóżmy, że nasz organizm jest w stanie wchłonąć maksymalnie 1000 mg substancji znajdującej się w danej roślinie, a tą ilość znajdziemy w 10 g danego surowca (zioła). Jednak zjedzenie tych 10 gram może być dla nas kłopotliwe, więc robimy ekstrakt. Jeśli będzie o stężeniu 5:1, to 1000 mg substancji aktywnej przyjmiemy już po zjedzeniu 2 g ekstraktu, a jeśli o stężeniu 10:1 to wystarczy zjeść tylko 1 g :) 

I na koniec, jeśli chodzi o cenę, został marketing. Niezależne czy będzie to MLM, e-commerce czy sprzedaż tradycyjna, to w przypadku wielu produktów w ich finalną cenę jest on wliczony. W przypadku marketingu sieciowego po prostu wiemy jaka to jest kwota, a w przypadku pozostałych raczej nie bardzo, bo komu by się chciało to liczyć. Żyjemy więc w złudnym przekonaniu, że w tych złych eMeLeMach tylko chcą wydusić z człowieka ostatni grosz, a inni to sobie prawie od ust odejmują, byśmy mieli choćby jakiś mały gadżecik w ich programie lojalnościowym :lol: 

Dlatego warto czasami zerknąć ile firmy, których produkty kupujemy, wydają na reklamę i ile taka reklama kosztuje (można takie cenniki reklam bez problemu znaleźć w internecie). Można sobie też z ciekawości policzyć ile reklamowanych produktów np. w prime-time'ie w danej stacji TV musi być sprzedanych - nawet przy założeniu, że cały zysk z ich sprzedaży idzie na pokrycie kosztów reklamy - by firma wyszła na zero. Polecam - bardzo pouczająca sprawa.

Poniżej masz link do zestawienia wydatków reklamowych w Polsce w 2017 roku. Zwróć tam uwagę na wydatki na produkty farmaceutyczne (to też m.in. suplementy) i leki, a później poszukaj w sieci, które firmy z tej branży ile wydają. Możesz też podzielić wydatki poszczególnych firm przez liczbę dni w roku, by przekonać się jaki są to niewielkie sumy.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wydatki-reklamowe-w-polsce-w-2017-roku-wyniosly-8-8-mld-zl-79-proc-trafilo-do-telewizji-i-internetu-w-iv-kwartale-5-5-proc-wzrostu-raport

 

P.S. Korzystam z internetu od kiedy za pisanie z "ogonkami" można było nawet dostać bana, dlatego jestem przyzwyczajony do pisania na forach "per Ty". Mam więc nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe ^_^

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o firmie, jej produktach i planie marketingowym zapraszam na cykliczne spotkania i webinary organizowane przez firmę.

 

Spotkania w biurze firmy

W każdy poniedziałek o godzinie 18:00 w siedzibie firmy w Chorzowie odbywa się spotkanie informacyjne. O chęci udziału w spotkaniu nie trzeba wcześniej informować, prosimy jednak o przyjście 5-10 minut wcześniej. Czas trwania spotkania to zazwyczaj 60-75 minut w zależności od ilości pytań. W zależności od zainteresowań uczestników spotkanie może być prowadzone bardziej pod kątem produktowym lub biznesowym.

 

Webinary

W każdą środę o godzinie 20:30 odbywa się webinar z wykorzystaniem platformy ClickMeeting, dzięki czemu można wziąć w nim udział wykorzystując nawet swój telefon (wymagane wcześniejsze zainstalowanie aplikacji obsługującej platformę). Udział w webinarze wymaga wcześniejszej rejestracji (imię, nazwisko, adres e-mail).

Zapis na webinar: http://www.piotrbrozek.pl/l/naturday-webinar

W związku ze zmianą strony nie jest na niej jeszcze dostępny kalendarz, który umożliwia zapis na webinar (każdy ma inny adres URL). Powyższy link służy jedynie przekierowaniu na stronę rejestracji na aktualny webinar na platformie ClickMeeting i nie zawiera linku partnerskiego. Adresy stron zapisu można znaleźć również na profilu firmy NaturDay na Facebook'u: https://www.facebook.com/NaturDayPL

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszamy na webinary, które organizujemy zarówno my jak i firma NaturDay. Poniżej znajdziesz pełną listę wszystkich spotkań online w których w najbliższym czasie możesz wziąć udział.

http://www.wozniak.ziolowapolana.pl/webinary

Edited by pwozniak
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 9.10.2019 o 04:30, TakeyaMizugaki napisał:

Cena za produkty - bardzo wysoka,

W porównaniu do?

 

W dniu 9.10.2019 o 04:30, TakeyaMizugaki napisał:

Sprzedaż poprzez MLM hmm..

Hmmm... A co w tym dziwnego? MLM, poza formą rozliczeń pomiędzy firmami i jej partnerami jest też - jakby na to ie patrzeć - formą dystrybucji, czyli też sprzedaży, oferowanych przez te firmy produktów lub usług.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Devolaj93
   Ty jesteś hitem człowieku  na ostatnie 70 lat w Polsce podajże w 2 latach mielismy deflację i to na poziomie niecalego 1%, w pozostałych latach deflacja i ubytek siły nabywczej pieniądza, często o kilka/kilkanaście % i Ty mówisz, że można zarobić biernie trzymając pieniądze. Ludzie trzymajcie mnie...
   Posługujsz się PLN trzymasz 1000zł, to po 5 lat te 1000zł ma mniejszą siłę nabywcza, gdy posługujesz się dolarami i masz 1000$ to po 5 latach te 1000$ ma mniejszą siłę nabywczą. POD STA WY !
   Jeśli kupiłeś inną walutę, to wykonałeś jakąś czynność, kupiłeś coś innego.
   Wątek został wydzielony z tematu: https://www.hyipforum.pl/topic/21241-diamond-certainty-inwestycja-w-diamenty-diamondcertaintycom/?page=6&tab=comments#comment-565413 
    
  • By Nun
   Diamond Certainty - Inwestycja w diamenty
    
   Matrycowy program inwestycyjny. Umieszczam w dziale MLM, bo w mojej opinii najlepiej tu pasuje. Wszystkie informacje zawarte w tym opisie pochodzą z oficjalnych źródeł firmy. Nie miałem możliwości skonfrontowania tego z rzeczywistością, poprzez chociażby sprawdzenie jakości diamentów, czy rozmowę z osobą zaangażowaną.
    
   Na czym to polega?
   Co miesiąc wpłacasz określoną kwotę za którą możesz odebrać kamienie szlachetne lub biżuterię. Minimalna inwestycja 60$ miesięcznie. Większe inwestycje to jej mnożniki 120$, 180$, 240$, 300$ i tak dalej.
   Wpłacane kwoty widnieją w panelu. Gdy uzbiera się kwota pozwalająca na zakup danego produktu, można go odebrać w jednym z czterech salonów lub zamówić w formie wysyłki. Niewykorzystana reszta środków pozostaje na saldzie. Salony: Praga, Bratysława, Sofia, Dubaj. 
    
   Prowizja z bezpośrednio poleconych:
   5% od wartości każdej miesięcznej inwestycji.
    
   Bonus lojalnościowy (prowizja za wypełnienie matrycy):
   Przy minimalnej inwestycji 60$ płatna z 5 poziomów. Maksymalna wysokość dziesięciokrotność Twojej inwestycji. Zainwestowałeś 60$ miesięcznie, wysokość bonusu będzie wypłacana do 600$. Adekwatnie jeśli chodzi o większe inwestycje.
   Wymuszona matryca trójkowa. O zajęciu miejsca decyduje oczywiście uiszczenie płatności. System wypełnia matryce w kolejności od lewej strony osobami, które sam poleciłeś i tymi które wchodzą do systemu z góry lub z dołu.
    
   Wpłaty:
   Tylko karta
    
   Wypłaty:
   Tylko konto bankowe
    
   Właściciel:
   Luboš Říha
    
   Mimo zapewnień firmy najwięcej wątpliwości budzi jakość oferowanych produktów. Znalezione w Ogólnych Warunkach Biznesowych, czyli regulaminie:
   Czy rzeczywiście tak jest, nie jestem w stanie zweryfikować. Jedyną wiarygodną metodą sprawdzenia diamentu byłaby jego ocena u niezależnego specjalisty.
    
   Informacje o firmie
   Diamond Certainity jest nowo otwartą częścią założonej w 2005 roku Diamonds International Corporation - DIC. Ta firma w 2011 roku była obecna w Polsce i działała również w modelu MLM. Wątek tutaj. Ponowna jej odsłona jest nastawiona na działalność internetową.
   Dane rejestracyjne:
   D.I.C. INVESTMENT Limited , Dominion  Centre , Room 1802, 43‐59 Queens Road Street , Hong Kong
   DIC jest akcjonariuszem Beurs voor Diamanthandel w Antwerpii i członkiem DDE – Dubai Diamond Exchange. Ceny diamentów są ustalane według RAP - ogólnoświatowego cennika kamieni szlachetnych.
   Cała wierchuszka polskiego światka internetowego już na pokładzie. W mojej ocenie w żaden sposób nie przekreśla to tematu. Pokazuje za to nowy trend - reaktywację MLMu produktowego.
   Co ciekawe, w Network Magazynie ukazał się wywiad promujący przedsięwzięcie: tutaj. Czyżby czołowy polski tropiciel piramid finansowych nie doszukał się w tym biznesie oszustwa?
    
   Mój reflink:     Załóż Konto
    
   Podczas rejestracji należy wybrać kwotę miesięcznej inwestycji. Mimo początkowej deklaracji rejestracja jest bezpłatna. Dopiero w panelu można dokonać płatności. Można też tego nie robić. Jest opcja comiesięcznej ręcznej płatności lub automatyczne zlecenie (nie polecam). Można też z góry zapłacić za cały rok i od razu odebrać produkt.
   Na razie wrzuciłem tu 60$, aby zająć miejsce w matrycy. Szykuje się niezła pompa na Facebooku więc sporo osób się zarejestruje. Być może w kolejnym miesiącu znów dorzucę 60$. Aby podjąć szersze działania czekam na więcej informacji. Chodzi głównie o jakość oferowanych diamentów.

    
   Podsumowanie
   Jest to program matrycowy, a nie naliczeniowy. Nie zachodzi obawa niewypłacalności powstałej wyniku niezgodności matematycznej. Systemy oparte na naliczeniach z depozytu padają właśnie z tego powodu.
   Całość ma prosty plan wynagrodzeń i niezłe zaplecze w postaci firmy działającej w branży diamentów od blisko 15 lat. Plusem jest niska kwota wejścia.
   Jeśli jakość i ceny oferowanych produktów będą zgodne z zapewnieniami ten system ma szanse na długie funkcjonowanie.
  • By woodz
   Witam,
   chciałem Wam przedstawić firmę Nature's Sunshine działającą w oparciu o model MLM. Firma istnieje na rynku od 1972 roku, profil działalności to branża zdrowia - suplementy diety.
    
   Oficjalna strona Polska: www.nsppolska.pl
   Wersja amerykańska: www.naturessunshine.com/us/
    
   Firma posiada sprawdzone produkty (ponad 90 dostępnych w Polsce - każdy znajdzie coś dla siebie). Plan wynagrodzenia jest bardzo prosty i jest dostępny na stronie internetowej. Dodam, że NSP jest notowana na giełdzie amerykańskiej.
    
   Rejestrować do firmy można się na dwa sposoby:
   1. zestaw startowy "Super Start"  - 270 zł (w zestawie jest 5 produktów najbardziej pożądanych w Polsce + materiały marketingowe)
   2. 5zł + dowolny produkt.
    
   Ceny produktów są dostosowane do "polskich realiów".
    
   Siedziba firmy w Polsce:
   Nature’s Sunshine Products Poland Sp. z o.o.
   Ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa
    
   [spam]
  • By Polon
   Witam.
   Długo myślałem, czy napisać ten temat, bo to temat trochę kontrowersyjny w niektórych środowiskach i przez część ludzi nie do końca zrozumiały. Ale pomyślałem, że może są osoby które również się tym interesują, a może nawet stosują. A chodzi o głodówkę, chociaż ja nie do końca lubię tę nazwę. Wolę takie określenia jak głodówka lecznicza, głodówka prozdrowotna, post. Chodzi o taką głodówkę, w której człowiek powstrzymuje się od przyjmowania jakichkolwiek pokarmów oraz jakichkolwiek płynów oprócz zwykłej wody przez określony czas. Po tym czasie powinien nastąpić proces wychodzenia z głodówki w którym stopniowo zaczyna się przyjmować pożywienie. 
   Okazją do napisania tego tematu jest to, że od dzisiaj rozpoczynam takową głodówkę. Przede mną minimum 500 godzin bez jedzenia, czyli 21 dni. Ponieważ w poprzednich latach robiłem już tak długie głodówki z sukcesem zresztą, to nie będzie to dla mnie nic nowego. Aczkolwiek rozważam, czy w tej głodówce nie dociągnąć do 28 lub 30 dni. Ale decyzję o tym podejmę w 21 dniu głodówki. 
   Jakie są najczęstsze cele ludzi robiących długą głodówkę. Najczęściej są to: schudnięcie, wyleczenie chorób, schorzeń, zresetowanie złych nawyków żywieniowych, pozbycie się różnych uzależnień i inne.
   Celem mojej głodówki jest schudnięcie oraz zresetowanie złych nawyków żywieniowych. Niestety w ostatnim czasie zaniedbałem te sprawy i jadłem zbyt dużo słodyczy i tłustych, smażonych potraw, od których trudno mi było uciec. Teraz chcę to zmienić i się zresetować 
   Na pewno jest kilka mniej lub bardziej trudnych kwestii podczas prowadzenia głodówki. Jak choćby występowanie niezbyt komfortowych objawów np. w postaci nieprzyjemnego zapachu skóry, nalotu na języku i w jamie ustnej, możliwego osłabienia, bólów pleców, oraz inne.
   Kolejną trudną kwestią może być otoczenie osoby robiącej głodówkę - rodzina, znajomi, którzy mogą dziwić się, a nawet zniechęcać do głodówki. Najczęściej powodem tego jest niezrozumienie czym taka głodówka jest, oraz zwykłą troską o bezpieczeństwo takiego głodującego członka rodziny. 
   No dobra... To by było na tyle. Zapraszam do dyskusji jeśli kogoś to interesuje lub ma jakieś ciekawe doświadczenia w temacie głodówki. Chętnie podzielę się też swoimi doświadczeniami. 
   Osobiście korzystam z książki Gienadija Małachowa "Lecznicza głodówka".
   Uwaga: Temat ten nie ma na celu zachęcania kogokolwiek do robienia głodówki, temat ma wyłącznie charakter dyskusyjny. Dla własnego bezpieczeństwa przed rozpoczęciem głodówki koniecznie należy szczegółowo zgłębić zasady prawidłowego przeprowadzania głodówki. Zalecane jest również skonsultowanie się z lekarzem. Niewłaściwe przeprowadzanie głodówki może skończyć się tragicznie. Również należy sprawdzić, czy nie ma się przeciwwskazań do przeprowadzenia głodówki (np. anemia, niedowaga, kobiety w ciąży i inne). 


  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Nie chcę odpowiadać za kol. @Ermin ale czytając niektóre - chyba Jego i kol. @Devolaj93 - można odnieść wrażenie, że  nie tyle Ich to dziwi co doprowadza do szewskiej pasji i jest Im to wybitnie nie w smak. Oni bowiem - i owszem - nie zaprzeczają wprost piramidalności projektu ale przez gardło i palce ciężko im potwierdzenie tej oczywistej oczywistości przychodzi. A ich argumentem za tym by o tych kwestiach nie mówić i nie pisać otwartym tekstem jest to, że przecież każdy ma oczy i widzi. I to też jest prawdą. Tylko, że Panowie upodobali sobie atakowanie i kontestowanie tych, którzy mówią o projekcie takim jakim on jest i przymykanie oka na tych, którzy potencjalnych inwestorów robią w balona. To tak jakby w kijami przeganiać delikwenta, który potencjalnej ofierze Cygana sprzedającego tombak za złoto mówi, że jest oszukiwany. A od wszystkich innych oczekwiać by widząc co Cygan robi siecieli cicho jak mysz pod miotłą. Wszak przecież to nudne i nie przystoi dorosłemu człowiekowi przyglądać się temu co publicznie robi Cygan i naganiający Cyganowi nabywców.
  • Ermin, śledzę ich życie, bo sami je pokazują. Szukać nie wiadomo gdzie nie trzeba. Zarówno on jak i ona mają swoje otwarte profile na instagramie i do tej pory chętnie dzielili się nie tylko swoimi przemyśleniami ale i videorelacjami z wyjazdów. Pan Bożek też przez chwilę się internetem zachłysnął i wstawiał na fb zdjęcia z dziewczyną czy fotografował się przy samochodzie żeby pokazać kolegom z poprzedniej firmy, że już nie musi jeździć służbową Corsą. Kto czyta temat dokładnie wie do czego właśnie piję...  Wracając do meritum: Alarmujące może być jednak to, że na ostatnich konferencjach nie było widać ani Pana Nafalskiego ani jego wspólnika. Bardzo niedawno było otwarcie Omegi w Irlandii i Pan Nafalski się tam nie pofatygował, a podobno był zadeklarowany, że będzie. Naprawdę to tak dziwi, że ludzie próbują dowiedzieć się co się dzieje i zaczęli łączyć pewne fakty? Zamknięcie wypłat + brak Zarządu na ostatnich konferencjach + część głównych liderów wchodząca już w inne projekty bądź zdejmująca logo ze swoich fp + brak relacji u Pani Nafalskiej, że wybiera się do Afryki? Bo już chyba powinna skoro konferencja jest w sobotę, a leci się kilkanaście jak nie kilkadziesiąt godzin, bo połączenia można sprawdzić w sieci i są kiepskie. No chyba, że Nafalscy to cyborgi i po nocy w samolocie i kilkunastogodzinnym braku snu będą tryskać energią na scenie. To zwracam honor. Mogą wylecieć nawet w piątek.   
  • Hm... Zdaje się, że jesteś pierwszym i póki co jedynym w tym wątku, kto pojawił sie i mówi a nie mówiłem   Nie Ciebie bardzo rozumiem... Skoro jeden pan, druga pani czuja nieodpartą potrzebę uzewnetrzniania się w portalach społecznościowych, ba wręcz wykorzystując one do promocji swoich rzekomo filantropijnych biznesów dla wszystkich bez ryzyka to cóz takiego dziwengo jest w tym, że ten to czy tamten z oferty obserwowania ich mniej lub bardziej rajskiego zycia korzysta? Oczywiście rozumiem, że znajdą się tacy, jak np. Ty, którzy po raz kolejny będą udawać, w kolejnym "biznesie", że całkowicie naturalną rzeczą jest to, że znów hackerzy coś popsuli, informatycy nabałaganili albo konkurencja DDoS uskuteczniła i trzeba temu zaradzić wyłaczajac - wbrew umowie - mozliwość wypłat. Wszak umowa obowiązuje tylko w jedna strone: masz prawo wpłacić... A wypłacić to co wirtualnie naliczono - to się czas pokaże... Ba, znajdą się pewnie i tacy, którzy uzją i będa poczytywać to za pozytywny sygnał i dowód rozwoju firmy. Bo niby z czego miałaaby awaria wynikać jak nie z rozwoju...Niemniej równie - o ile nie bardziej - naturalnym jest uznanie, że w OMEDZE dzieje się jednak coś niepokojącego dla inwestorów... PS. Hm... A jak nudne trzeba mieć życie by śledzić nowych, anonimowych forumowiczów hyipforum, którzy mają czelnosc nie piać z zachwytu z powodu wyłączenia płatnosci w OMEDZE?
  • Będa wypuszczane kolejne fazy z hotel king. Dla mnie projekt rewelacja i jestem przekonany ze zarobiony na nim ładną kapustę. Strona, tłumaczenia i materiały marketingowe będą z czasem sie pojawiać. Swoją droga dla nas lepszy jest taki stan rzeczy jak teraz bo wiecej nastukamy tokenów. Jedyne co mnie martwi to brak apki w google store.
  • Wszedłem w ten temat i też liczyłem na hotele ale to nic trzeba poczekać a procenty mają fajne, jakby ktoś potrzebował to wpłaty w Tether (USDT) to ERC 20
×