Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cryptoinvestment

[SCAM] TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie Wplacilem.  Tylko nie wiem czy to nie bylo przed tym ponyslem z wplata.  I wyplata w eth

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kryptokox
      Wstęp:
      Moi drodzy, czytajcie cały temat. Każdy kolejny post to aktualizacja co nowego w programie. Pozdrawiam.
           Drogi czytelniku. Poniższa recenzja zarabiania jest subiektywną oceną  firmy The Berlin Group Pty Ltd i ich botów.
      Przeczytaj uważnie poniższą recenzję i po podjęciu DECYZJI o początku zarabiania i dołączeniu do programu, skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość prywatną na forum. Obierzemy odpowiednie strategie działania, abyś nie czuł się osamotniony, jeśli jesteś początkujący w świecie zarabiania online.
      Ze wszystkim sobie poradzimy.
      Recycle Bot XRP XMR Zcash opiera się o aplikację Telegram  Messanger. 
      Służy on do komunikacji biznesowej, między firmą, a klientem i za jego pośrednictwem obsługujemy nasze konto oraz zarabiamy.
      Admini zapowiadają osobną aplikację na Android i iOS, oraz portal internetowy w niedalekiej przyszłości
      STATYSTYKI
      Dane na dzień 23.10.2018:

Total Users : 1795    Ripple Coins
      Total Active Transactions : 566 Total Active Recycle : 745
       Total Withdrawals : 145
       Sum of Withdrawals : 15178.07885260    Monero Coins
       Total Active Transactions : 35
       Total Active Recycle : 27
       Total Withdrawals : 0
       Sum of Withdrawals : 0.00000000    ZCash Coins
       Total Active Transactions : 55
       Total Active Recycle : 55
       Total Withdrawals : 4
       Sum of Withdrawals : 1.01706930  
      Nazwa programu:
      Recycle Bot XRP XMR Zcash

Data startu:
      10.10.2018r

Plan zarobkowy:
      2.8% dziennie przez 60 dni
      ROI 168% 

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      XRP (Ripple)
      XMR (Monero)
      ZEC (Zcash)
      DEPOZYTY PRACUJĄ W WYŻEJ WYMIENIONYCH KRYPTOWALUTACH

Minimalny_depozyt:
      50 XRP
      0.8 XMR 
      0.2 ZEC

Minimalna kwota do wypłaty:
      50 XRP
      0.8 XMR 
      0.2 ZEC

Wypłaty:
      INSTANT

Opis programu(legenda):
      Recycle Bot XRP XMR Zcash jest botem telegramu (stworzony przez tzw. Grupę Berlińską), który jest młodszym bratem Recycle Super Bota, o którym możecie poczytać w oddzielnym temacie (dostarczył on jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (CEO Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde,  Directorship for The Berlin Group Mr John Foley - facet z 40 letnim doświadczeniem, posiadający licencję AFSL), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości. Ich oficjalna strona to: http://theberlingroup.com.au/ gdzie możecie przeczytać o inwestycjach firmy, członkach zarządu, planach na przyszłość, zobaczyć dokumenty potwierdzające transparentność, a w najbliższych dniach, ma zostać nagrany film pokazujący biuro firmy oraz teren gdzie rozpoczynają się prace nad budową zakładu recyklingu w Australii. Co bardzo ciekawe, firma wypuściła już 3 boty! Jest też bot [BCH, ETC, DASH] oraz Super bot [BTC, ETH, LTC], które również dają możliwość mnożenia krypto 2,8% dziennie przez 60 dni.
      Przychody:
      Firma czerpie dochody z DYSTRYBUCJI KAWY oraz redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych. Niektórzy mogą nie wiedzieć, ale w Australii kładzie się duży nacisk na ekologię, recykling i mają tam wielu zwolenników dbania o naszą planetę.
      Źródła zarobku:

Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety, która jest zaśmiecana przez każdego z nasz, każdego dnia.
      Na oficjalnej stronie można przeczytać RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT za ostatni rok.
      JAKO JEDYNA FIRMA TEGO TYPU OFERUJE 15 DNIOWY OKRES PRÓBNY. W PRZYPADKU NIEZADOWOLENIA ODDAJĄ CI PIENIĄDZE, JEDNAK NIE MOŻESZ PÓŹNIEJ DOŁĄCZYĆ PONOWNIE PRZEZ 60 DNI.
      Poniżej przedstawiam głównych adminów projektu, z którymi można się skontaktować i rozmawiać. Zespół administratorów jest jednak o wiele większy.
      Dyrektorem naczelnym The Berlin Group i The Recycle Bot jest Joachim GW Pydde, który pochodzi z Niemiec, jest jednak pełnym obywatelem australijskim i posiada australijski paszport. Firma posiada stronę przeznaczoną i zlokalizowaną w Geelong, którą planuje przenieść do wkrótce, również w Victorii w Australii.
      CEO: Joachim Gerhard Wener Pydde

Executive Operations Manger: Laurie Suarez

CMO/ Chief Marketing Officer:  Peter Ohanyan

Directorship for The Berlin Group: Mr John Foley

Firma deklaruje że:
      Średnia ze wszystkich źródeł to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest  ok.
      Oficjalna strona:
      >>>  http://theberlingroup.com.au/  <<<

Moja opinia i informacje o moim zespole:
      Mamy dziś 23.10.2018. Pierwszy minimalny depozyt zrobiłem 27 sierpnia na kwotę 0.002 BTC. Jak to wygląda dzisiaj? W obiegu mam ponad 0.6 BTC (oraz każdą inną krypto w mniejszych sumach). Mój zespół liczy 179 osób, z czego 45 to aktywni inwestorzy. Dokonali depozytów na łączną kwotę blisko 10 BTC, 57 LTC i 9 ETH co daje nam kwotę około 250 000 zł przy dzisiejszym kursie. Poniżej zrzut ekranu z dokładnymi danymi:

Instrukcja jak dołączyć znajduje się poniżej.

Podsumowując
      Wczoraj obchodziliśmy 3 miesięcznicę Recycle Super Bota. 22 lipca. Wtedy wystartował pierwszy bot. 10 października otrzymaliśmy już  bota od Grupy Berlińskiej. Jak na biznes hyip, na prawdę mega dobrze się to prezentuje i myślę, że nie jeden niedowiarek, i sceptycznie nastawionych do zarabiania na botach zmieni zdanie. Osobiście skupiam się na BTC, ale mam też troszkę XRP wpłaconych. Warto spróbować sobie je pomnożyć.

POTWIERDZENIE TRANSPARENTNOŚCI:
      .https://drive.google.com/file/d/1fbj-MHZ6nbZJ6yQylQRuos163Wg5NzJE/view

Jak zacząć zarabiać? 
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram Messanger
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Konto Telegram zakładamy na nasz nr telefonu. Aplikacja jest w 100% bezpieczna i jest to komunikator wysokiej jakości. Podajcie w nazwie przynajmniej swoje imię i pierwszą literę nazwiska lub imię i nazwisko, w celu późniejszej łatwiejszej weryfikacji.
      Następnie klikamy w REFLINK poniżej lub możemy kliknąć od razu i uruchomić Telegram w przeglądarce.
      Link do bota :
      https://t.me/RB_XRP_XMR_ZCash_Bot?start=538853938
      Następnie klikamy START i mamy przygotowanego bota do weryfikacji.
       Teraz należy zrobić weryfikację, a następnie depozyt w XRP , XMR, ZEC. 
      Aby to zrobić klikamy MyWallet, Deposit, Deposit XRP/XMR/ZEC, kopiujemy adres do wpłaty i wysyłamy środki.
      UWAGA!
      Jakiś czas temu firma wprowadziła weryfikację KYC w projekcie. Polega to na przesłaniu zdjęcia/scanu pierwszej strony prawa jazdy, paszportu lub innegodokumentu potwierdzającego tożsamość. Można zamazać adres i dane personalne. Ważne aby imię i nazwisko zgadzało się z imieniem i nazwiskiem konta Telegram, a przynajmniej imię. Aby dokonać weryfikacji należy wejść w BOTA WERYFIKACYJNEGO: >>CLICK<< Jest to ważne, ponieważ zdarzali się oszuści, którzy wykorzystywali luki systemu i wypłacali więcej niż powinni, na czym wszyscy tracimy.
      Po wejściu w BOTA WERYFIKACYJNEGO klikamy Start, i ukazuje nam się taka instrukcja:

Przesyłamy scan prawa jazdy, paszportu lub dowodu oraz selfie z napisanym na kartce ID telegramu, który wam się wyświetli oraz dokumentem.
      Tak zweryfikowane konto zapewni wam bezpieczeństwo i stabilne działanie w projekcie.

Po dołączeniu do Recycle Bota XRP, XMR, ZEC klikasz Start i ukazuje Ci się menu główne ->   Klikasz MyWallet -> Deposit -> Deposit XRP/ Deposit XMR / Deposit ZEC i na wygenerowany adres przesyłasz krypto z portfela kryptowalutowego/giełdy kryptowalut. Od momentu zatwierdzenia depozytu rozpoczynają się naliczenia, które otrzymujesz co 6 godzin - 0,7% co daje nam 2,8% dziennie. 
      Skąd wziąć BTC do depozytu, jeśli nigdy nie miałem styczności z kryptowalutami?
      Nie będziesz musiał robić skomplikowanych operacji na giełdzie. Służy ona jedynie do kupna/sprzedaży Bitcoina i zamianie na inne krypto waluty. Jeśli będziesz miał problem zapraszam do kontaktu i przejdziemy przez to razem krok po kroku. Nie wstydź się zadawać pytań. 
      Jeśli nie masz konta na giełdzie to nic straconego. Założenie konta na giełdzie Bitbay/Coinbase/Bitmarket jest intuicyjne i każdy sobie z nim poradzi. 
      Dowód wpłaty: 

• Przez cryptoinvestment

EXSPACE.pro
      Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze

Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany
      Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h
      Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty
      póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy
      Program partnerski:

OPIS:

Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu.
      Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał.
      Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję.
      Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera".
      Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu.
      Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI.
      Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci.
      Link referencyjny: www.exspace.pro

Moja wpłata:

• Przez lordzuk
      Nazwa programu Jazz Bit Trading company 

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: BITCOIN, BITCOIN CASH, LITECOIN, ETHEREUM, DASH, NEO, PAYEER, PERFECT MONEY
      Wypłaty (manualne/aut/instant):manualne do 48h  1$/ 0.0005 BTC/ 0.05 LTC/ 0.0055 BCH/ 0.017 DASH/ 0.013 ETH/ 0.17 NEO.

Opis w trakcie tworzenia : A wiec dziś dołączyłem do nowego ciekawego hyipka i przestawiam wam go na forum, dlatego do rzeczy. Program wystartował 02.10.2018, na start mamy 5 monitorów wiec moje dobra promocja. Sam program ładnie przygotowany autorki skrypt + unikalny desing. Jeżeli chodzi o plany to mamy wybór dla każdego od naliczeń dziennych tnz principal incuded po naliczania ze zwrotem depotu na koniec po plan after ( wpłacamy i po określonym czasie dostajemy depo+zysk ale tak tylko w palnie after ) Ja osobiście wszedłem za 200$ w bitku  (0.03 BTC) w plan z naliczeniami dziennymi( w dni biznesowe) no i oczywiście liczę na zarobek. Depozyty w krypto zostają w krypto a to jak dla mnie plus , program ref 7-1. Program jest hyipem wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym ! A i fajna opcja iż w programie mamy kranik BTC+inne krypto co godzinę możemy zebrać bitka lub  inne krypto i dodać na balans
    • Przez Polon
      Jeżeli pomysł ministerstwa finansów się ziści, to na wzór rejestru zakazanych bukmacherów, powstanie rejestr zakazanych programów inwestycyjnych. Strony takich programów będą blokowane przez operatorów telekomunikacyjnych. Wówczas jak podejrzewam, inwestowanie w takim programie może być podwójnie ryzykowne. Podstawowe ryzyko to oczywiście takie, że taki program może sam się zwinąć w dowolnym momencie z kasą użytkowników. A drugie ryzyko to takie, że nie znamy dnia ani godziny, kiedy taki program nagle zostanie dodany do rejestru stron niebezpiecznych i strona zostanie zablokowana przez operatora telekomunikacyjnego. Jeśli ktoś przed taką blokadą by zainwestował, to wyciągnięcie kasy bez normalnego dostępu do strony może być co najmniej utrudnione. No cóż, jak widać, "dobra zmiana" nie próżnuje i wie lepiej co jest dobre dla obywatela. 
      Ciekawe co w takiej sytuacji zrobią polscy naganiacze jeśli jakiś "super program" do którego naganiają zostanie zablokowany   
      https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/rejestr-niebezpiecznych-stron-www-knf-z-urzedu-zablokuje,2586730,4141