Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witam,

Dzisiaj chcę przedstawić Wam stronę w stylu "Paidverts". 

Strona polega na tym, że:

-klikamy w reklamy stworzone przez innych użythowników

-Dziennie dostajemy 10 reklam , każda reklama = 20 BAP's = 200 BAP's

-Kupno jednego AdPacku to 1$ (Można zarobić na stronie lub je zainwestować)

1 AdPack daje: 3120 BAP's oraz 75 wyświetleń Twojej reklamy

Grupy (im większa tym większy zarobek dzienny):

mapJ2uT.png

A tutaj zarobek dzienny, zależnie w której jesteśmy grupie:

jK4oNO9.png

Akceptowane formy płatności to:

pe8zdvr.png

Strona wypłacalna w 100% jak narazie :) Ma oficjalny Fanpage (również tam widać Screeny wypłąt) i szybko odpowiadający support.

Mój komentarz dotyczący programu:

Polecałbym najpierw zainwestować w stronkę tak pomiędzy 10-20$ , ponieważ od tej kwoty możemy już zarabiać 1.23$ dziennie i możemy to reinwestować :)  Więc program trochę inwestycjy, ale możemy w miarę zarabiać inwestując małą kwotę na początek ;) .

Niedługo zamierzam (za 2-3 dni) zainwestować 20$ więc  polecam tą stronkę :)

[---]

Link do stronki: https://www.advertslab.com/

Pozdrawiam :) 

Edited by vojtec

W dniu 5.06.2018 o 07:30, nowampson napisał:

od kiedy działa?

Chyba od połowy lutego.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox

Program: Tradenance
      Zwrot: do 2.75% dziennie od Pon do Piątku. 
      Wypłaty: W FAQ jest że zazwyczaj instant, ale na forach piszą, że manualnie od Pon do Pt.
      Data startu: 28/05/2019

Mój komentarz: 
      No i mamy kolejny fajny programik z serii daj pieniążka to Ci potraduje. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Zelandii - firma twierdzi, że posiadają również biura w Europie oraz Azji. W praktyce pewnie jak zwykle daleko temu do prawdy ale widzę w tym projekcie potencjał zarobkowy więc wchodzę. Na początek 300$, zobaczymy jak wypłaty itd. potem dołożymy.Mamy fajny procent dziennych naliczeń do 2.75% jednak w praktyce jest to nieco mniej. Pierwsze nalcizenie miałem 2.61% także całkiem spoko Do tego dochodzi nam binarka więc jest spoko opcja na rozbudowę drużyny oraz prowizje bezpośrednie. Projekt nowy, ładne i schludnie zrobiony. Jak dla mnie fajny programik na mid term. Adminów projektu nie sprawdzałem, ale wiadomo jak to jest  

Informacje o domenie: http://whois.domaintools.com/tradenance.co
      CEO/CO-Founder - KENDREW GREG & MADELEINE MADIXON
      Technical Head - Hugo Charles
      Investing Partner - GEORGIA DOMINIC

Pakiety inwestycyjne : 
      100$ ,300$ ,500$ ,1000$, 3000$, 5000$, 10.000$, 20.000$, 30.000$, 40.000$, 50.000$ i 100.000$ !
      Każdy pakiet daje nam punkty do binarki - 100$ - 10 ptk, 300$ - 30 pkt itd. (1 ptk to 1$ dla nas)
      Pierwsze naliczenia po 24h na naszym koncie w dni robocze. 
      Maksymalnie 500% - liczą się na to również wszystkie Bonusy. Czyli.. inwestujemy 100$ i maksymalnie możemy na tym pakiecie wyrobić 500$ - liczą się wszystkie bonusy (bezpośrednio, binarnie itp)
      Wpłaty i wypłaty : 
      Min. plan to 100$ (Płatność TYLKO w BTC) 
      Wypłata również w BTC od 50$ (fee 5%)
      Zarobki : 
      Zarabiamy do 2.75% dziennie przez 220 dni roboczych. 
      Od inwestycji za 5000$ otrzymujemy również 1 GPS. 
      GPS - Global Profit Share (takie udziały w globalnym zysku) - wypłacane zawsze w poniedziałki. Otrzymujemy 1% od tygodniowego obortu firmy. 1 GPS to 1000$.
      Prowizje (bezpośrednie) : 
      100$ - 3000$ - 7%
      5.000$ - 40.000$ - 8%
      50.000$ - 100.000$ - 9%
      System Binarny : 
      Otrzymujemy również 10% ze słabszej nogi. 1 PTK to 1 USD dla nas. 

Jestem w lewej nodze mojego upline. Będę budował prawą nogę, także po założeniu konta proponuje założyć sobie jeszcze dwa dodatkowe konta pod siebie i na konto na lewej nodze wpłacić kwotę minimalną a następnie budować osobie nogę lewą, żebyście mieli coś z moich osób które będą wam spadać na prawo. Przykład: Robicie konto główne na 500$ i na lewą i prawą nogę konto, ale wpłacacie tylko na lewą 100$ i macie kwalifikacje do binarki.
      Pozostały Bonus : 
      W zależoności od zdobytej rangi otrzymujemy dodatkowe 2% od zarobków naszych partnerów. 

https://trader.tradenance.co/signup/KRYPTOKOX
      Po rejestracji wchodzimy w Financial -> Deposit a po wpłynięciu kasy wchodzimy w TRADER PLANS i kupujemy pakiet. Niestety przy aktywacji naliczają jakieś 10$ głupiej opłaty więc trzeba mieć to na uwadze i wpłacać 10$ więcej niż cena pakietu.

Programy tego typu opierają się zazwyczaj o schemat ponziego. Powyższe informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestuj tyle ile możesz stracić.
    • By Kryptokox

Program: BITRADING 888
      Zwrot: do 2% dziennie od PON do PT 
      Wypłaty: manualne we WTORKI do 48h
      Data startu: 05/04/2019

Mój komentarz:
      Moim zdaniem to kolejna istniejąca firma która potrzebuje sporego wkładu by zarabiać na swoich botach do tradingu i dzięki temu dzieli się z nami swoimi zyskami. Osobą odpowiedzialną za tej projekt jest niejaki CEO Mason Gomes. 

Mamy praktycznie sam początek projektu, więc myślę, że uda się zarobić. Rozszerzam swoją inwestycję właśnie o tą pozycję bo zapowiada się długoterminowo. Ciągle dodawane są nowe języki w materiałach szkoleniowych a w ciągu miesiąca 10k osób mówi samo za siebie. Pozycja ta według mnie posiada spore możliwości, o których za chwilę powiem. Projekt wydaje się mieć potencjał na realność (choć jednak zawsze z przymrużeniem oka). Staram się wybierać projekty w miarę realne, istniejące oraz z fajnymi możliwościami zarobkowymi. Na początek odpaliłem za 500$. Mamy też binarke i wiem, że czołówka zaganiaczy już pozajmowała w niej miejsca i za chwile zaczną promować. Sam jestem pod dość dużym liderem z FN(wpadają spady), ale projekt mam od bliskiego kolegi mającego dobre przecieki ze źródeł, gdzie nasza śmietanka towarzyska daje pierwszym osobą linki.

Czym firma się zajmuje?
       W prezentacji twórcy chwalą się bogatą wiedzą na temat Forex, Cryptotradingu i Bettingu Sportowego. Legenda głosi, że stworzyli bota który jest opracowany przez specjalistów analityków, traderów i programistów(bo bot bez ludzi, nigdy nie będzie w stanie działać długofalowo). Nazwano go ROBOT-888. Mają nadzieję na dużą liczbę inwestorów zwłaszcza z Azji i Europy. Chwalą się, że powstali dla ludzi, którzy pragną mieć większy zyski niż na lokacie, np. dzięki handlu crypto itd. ale obserwowanie rynku może być frustrujące i z pomocą przybywają oni  Ich oprogramowanie pracuje z środkami inwestorów. Aby zachęcić stworzyli kilka możliwości prowizji z poleceń i budowania struktury.

Naliczenia w dni robocze do 2%/dziennie (średnie naliczenia to około 1.6% - ostatni tydzień) Plany inwestycji to: 100$ 500$ 1000$ 2500$ 5000$ aż do 50 000$ Zwrot z każdej kwoty inwestycji wynosi 300% Profit z bezpośredniego polecania to 5% Wypłaty: minimum to 50$ od tej kwoty jest pobierane jest 5% podatku a czekamy do 48 godzin Drzewo binarne 10% ( otrzymujemy spadki poleconych od uplinerów), więc liczba osób poleconych bardzo szybko nam rośnie Liczba osób w projekcie tydzień temu osiągnęła 10 000 aktywnych użytkowników  
      Ciekawostki: Codziennie pokazują ile ROBOT-888 zarobił danego dnia, oraz wyniki z całego tygodnia w sobotę. Każdy pakiet pracuje aż osiągnie 300% Można zarabiać bez wkładu i z prowizji wykupić pierwszy pakiet Z Binarki 10% ze słabszej nogi, 1 pkt = 1 $ czyli jak na lewej nodze masz pakiet za 100 $ to masz 100 pkt zarabiasz 10% tego czyli z binarki 10 $ Hajs z binarki naliczany jest każdego dnia po 23 naszego czasu. Naliczenia inne z zakupionego i opłaconego pakietu natychmiast, po aktywacji pakietu, wypłaty każdy wtorek i czwartek.

1. Wchodzimy tutaj: https://dashboard.bitrading888.com/register/Rt0WyfS6H   2. Wybieramy kraj, wpisujemy e-mail, login, hasło. Nie jest wymagana weryfikacja.   3. W prawym górnym rogu, kliknij, po rozwinięciu się, kliknij 'settings' - ustaw sobie PIN [ 6 cyfr ] do wypłaty. Wypełniasz 2 rubrykę od góry oraz 3. Klikasz 'save' czyli zatwierdzasz.    4. Wybierasz dowolny plan - klikasz na dole, potwierdzasz w wyskakującym oknie i masz podaną sumę oraz kod portfela na jaki się wpłaca. Po potwierdzeniu transakcji twój pakiet automatycznie się aktywuje.  

Dowód wpłaty:

Strona oferuje też materiały reklamowe w wielu językach, jednak nie ma na liście jeszcze POLSKIEGO:

Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.
    • By turboonostrilvision
      potrojenie konta mt4 w rok
      takie jest zalozenie tego konta, zapraszam do monitorowania i dyskusji w wyznaczonym do tego watku

Watek ten jest dla osob zainteresowanych zarabianiem pasywnym oraz  inwestowaniem na rynku forex.

Dziennik ten ma pokazac jak dzialam i tworze zrodlo zarobku pasywnego.

Zapraszam do monitorowania rezultatow na myfxbook oraz komentowania badz pytan odnosnie tego dziennika i systemu.

Pozdrawiam.

Sytuacja na ten moment po kilku miesiacach wyglada jak na zalaczonym zdjeciu, link do myfxbook pojawi sie w watku pozniej.
      Link do myfxbook: https://www.myfxbook.com/members/marekk/mt4-1400021812/2984307

p.s.
      celem tego przedsiewziecia jest uzyskanie kolejnego zrodla dochodu, w pelni pasywnego, czyli moja rola tutaj to pilnowac by regularnie wyplacac zyski co czesto jest stosowane przez inwestorow celem odzyskania calego kapitalu i pozniej tylko zyskiwac z zarobionych juz wczesniej pieniedzy. Czyli zarob pieniadze a to co zarobisz zainwestuj by zarobic jeszcze wiecej, prosty system do tego by sie wzbogacic.

• By Pawelek1983
      Witam przedstawiam Wam grę ekonomiczną podobną do market glory w której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Większość możliwości jest podobna do market glory czyli mozemy:

- założyć własną firme ( 2 są bezpłatne) 
      - pracować ( raz na 4h)
      -kupować akcje
      - walczyc w wojnach międzypaństwowych
      -kupować/sprzedawać dobra materialne

Nasze zarobki zależą od poziomu produktywności i energii.Enrgię można podnieść kosumujac dobra materialne oraz kupujac ubranie czy wynajmujac dom.
      Od rzadu dostajemy premie po przepracowaniu 3 pełnych dni w tej chwili jest to 1000 pln ( kwota jest uzalezniona od naszej energii oraz produktywnosci)
      w grze zarabiamy w pln , ktore mozemy wymienic na gold a gold na euro
      w tej chwili 1 gold to 63,294pln
      a 1 euro to 62.28 gold
      minimalna wypłata to 20 euro
      minimalna wpłata to 1 euro

Jeśli ktoś grał w anno lub market glory to podejrzewam, że tu nie będzie miał najmniejszych problemów.
      tu macie reflinka
      https://myprofitland.com/game/parwelcia

Jestem w grze od niedawna jednak zawsze postaram sie pomóc

Ważne jest także aby zrobic weryfikacje kata dodajac jakies zdiecie oraz aby zrobic weryfikacje telefoniczna ( bezpłatna) zajmuje to tylko kilka minut, weryfikacja jest potrzebna do odbioru bonusu po przepracowaniu 3 dni
      mając 55% energii można pracować w godzinach nadliczbowych

• By Plemnik
      Mintos jest łotewską platformą inwestycyjną opartą o pożyczki społecznościowe. Inwestować możemy w pożyczki w różnych walutach, w tym PLN, EUR czy GBP. Osobiście inwestuję głównie w pożyczki w złotówkach, ale także trochę w euro, ponieważ w euro są lepsze oprocentowania.
      Jak działają inwestycje w Mintos?
      Mintos współpracuje kapitałowo z różnymi firmami pożyczkowymi. Najpierw dana firma pożyczkowa udziela pożyczki klientowi. Następnie taka pożyczka trafia na Mintos. Wówczas możemy w nią zainwestować.
      Mamy możliwość inwestycji w pożyczki bez gwarancji wykupu i z gwarancją wykupu. ZAWSZE należy wybierać pożyczki z gwarancją wykupu. W przypadku braku spłaty pożyczki przez ponad 60 dni firma pożyczkowa odkupi od nas taką pożyczkę oddając nam wkład wraz z naliczeniami i odsetkami. Nie musimy się martwić o ściąganie długu. Firma pożyczkowa przejmuje taką pożyczkę.
      Aby zweryfikować Mintos spytałem jedną z dostępnych polskich firm pożyczkowych czy faktycznie współpracują z Mintos. Odpowiedź była twierdząca i w relacji Mintos - Kuki.pl istnieje faktycznie współpraca kapitałowa.
      Ile można zarobić?
      Na pożyczkach w Mintos można zarobić około 11-13% w skali roku.
      Aby zrealizować wypłaty należy zweryfikować konto dokumentem tożsamości. Możliwe, że już przy wpłacie system poprosi o weryfikację. Tak się stało przy mojej drugiej wpłacie do systemu.
      Istnieje także program poleceń, w którym prowizję otrzymują po równo polecający oraz osoba polecona. Sytuacja WIN-WIN. Szczegóły działania programu polecającego:

Moje dotychczasowe wpłaty:

Mój aktualny przegląd pożyczek:

Inwestuję w złotówka i euro. Wyłącznie w pożyczki z gwarancją wykupu. Na platformie jest możliwość ustawienia automatycznych inwestycji. Również z tego korzystam. Ale ręcznie też inwestuję. Zwykle inwestuję w pożyczki do 1 roku. Ale sporadycznie też w dłuższe.
      LINK DO REJESTRACJI >>
      Po przejściu do rejestracji wypełni się pole z kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz prowizję ze średniej z inwestycji, których dokonałeś.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Bizzilion - aktywny $1000

• News

• Latest companies news

• Companies

• Mnie to właśnie zastanawiało, bo postępowanie sprawdzające niby zostało wszczęte, a takowe po maksymalnie trzech miesiącach powinno albo nie wykazać nic i całe postępowanie winno być umorzone albo powinno zostać wszczęte jeśli jednak przesłanki popełnienia przestępstwa występują. Ale ja na bakier jestem z przepisami, pamiętam tylko, że info pojawiło się w walentynki równocześnie z wielką aferą na kafeterii, że Pan Bartosz zdradza dziewczynę i tak mi się przypomniało, bo wczoraj minęły 4 miesiące od tego wydarzenia, a ani o tym nic nie słychać ani o rozstaniu Państwa Nafalskich...  Devolaj już tu pewnie nawet nie odpisze, bo nie ma co. Temat Omegi raczej umiera i to nie tylko na tym forum ale i wszędzie indziej, bo przeszukując te internety nie można trafić na nic, nic poza kilkoma profilami na fb liderów, którzy wstawiają tam informacje o tym ile zarobili i jak głupi są ludzie na etacie, że nie korzystają z dobrodziejstw i rozdawania kasy przez Pana Nafalskiego. 
    • O ile pamiętam to gdzieś tam była informacja, że ktoś, gdzieś, coś doniósł i była to pierwsza i ostatnia znana mi informacja na ten temat. Wcale mnie to nie dziwi. Bo choć z kol. @Devolaj93 w wielu punktach się nie zgadzam to chyba zgodzimy się co do tego, że działania urzędasów z KNFów, UOKiKóW są raczej przeciwskuteczne. O tym, że zwykle następują gdy jest już dawno po temacie to jeszcze insza inszość. Dla mnie działalność tych istytucji na poletku piramid finansowych - choć nie tylko - to marnowanie kasy podatników a przede wszyskim dawanie potencjalnym ofiarom złudnego poczucia bezpieczeństwa, że skoro nie ma firmy na czarnej liście to wszysko jest OK. Taka narracja tych instytucji - że stoją w obronie i chronią konsumentów - ułatwia potencjalnym ofiarom zwolnienie się z odpowiedzialności za swoje własne decyzje. Kol. @Devolaj93 z góry wyjaśnię tylko, że ofiary zwalaniając się z myślenia są za swe decyzje odpowiedzialne i ponoszą ich konsekwencję w żaden sposób nie usprawiedliwia wciskanie im kitu...
    • Muszę przyznać, że dawno nie widzialem tak dobrze zrobionej i gry przeglądarkowej. Do tego - nie echodząc w szczegóły legendy - łączącej wirtualną hodowlę z kopaniem krypto    
    • Tytuł może trochę dziwny ale temat dość istotny. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że od wrzesnia br. na giełdzie krytowalutowej Binance Amerykanie z USA nie będa mogli handlować tokenami. W dużym skrócie jest to efekt uznawania przez amerykańskie władze tokenów jako podpadających pod przepisy dotyczące obrotu papierami wartościowymi. W konsekwencji by działać zgodnie z amerykańskim prawem by je oferować do handlu Amerykanom muszą być one dopuszczone do obrotu a giełdy posiadać odpowienie koncesje.  Dodam tylko, bez wnikania w szczegóły dlaczego, z handlu dla Amerykanów znikną też niektóre walory dość powszechnie uważane za kryptowaluty, np. DASH, ETC czy XRP. Tych tokenów jest całe mnóstwo a amerykański rynek jest dość znaczący.  Znalazłem w sieci takie zestawienie pokazujące potencjalne problemy związane z handlem tokenami.   Na biało zaznaczono tokeny, którymi obecnie handluje się wyłącznie na Binace. Na fioletowo, te które oprócz Binance handlowane są także na innych giełdach. Nie wiadomo jak się dalej potoczą losy tych tokenów. Możliwe są glówne dwa scenariusze.  Pierwszy to wyprzedaż tokenów i ich znaczny spadek cen w najlbliższym czasie. Drugi to przejęcie handlu przez inne giełdy. Jako, że większość tokenów nie jest zbyt płynna i często główną giełdą na której są handlowane jest Binance osobiście zamierzam pozbyć się w najbliższym czasie większości poza głównymi, bardziej płynnymi, czyli poza DASH, ETC (Etherium Classic), XLM (Stellar), XMR (Monero), XRP (Ripple), ZEC (Zcash) czy EOS. Na powyższym rysunku pokazano na jakich głównych giełdach handluje się obecnie tymi tokenami. Dla jasności. Nie oznacza to, że znikną one z Binance. Dostęp do handlu nimi stracą jednak amerykanie. Źrodło Binance,  Twitter  
    • No szukają wszędzie jak widać ale powoli chyba pomysły się kończą. Skoro nie skutkuje zupełnie nic, bo większość osób widzi już jak działa Omega i że nie ma żadnego realnego produktu, który może przynosić jakiekolwiek zyski to idą dalej w Świat. Ja się wcale nie zdziwię jak za moment zobaczymy konferencję gdzieś w Afryce wśród szałasów i namiotów, bo może tam Panu Bartoszowi będzie łatwiej kogoś przekonać do swoich bajek i wizji. A tak całkiem poważnie już to zastanawiał się ktoś z Was co z tym postępowaniem w sprawie Omegi, o którym pisał Puls Biznesu? Czy to zostało umorzone? Bo nic nigdzie nie można znaleźć na ten temat, a sam Pan Bartosz nigdzie nie zdementował, że coś takiego było.  W Malezji już Panowie byli, bo z liderów był na pewno Pan Jacob i Pan Tomasz P., a i u Pani Nafalskiej wisi filmik z Kuala Lumpur i zdjęcia z hotelowego basenu w objęciach wielkiego przedsiębiorcy  więc to będzie drugie podejście.