Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Etoto działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów i należy do jednego z sześciu legalnych bukmacherów działających w Polsce. Etoto posiada kilkadziesiąt punktów sprzedaży zakładów zlokalizowanych w szczególności w południowej Polsce i tam też może być znana większej liczbie graczy.

W zakładach organizowanych przez E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.

zaklady-bukmacherskie-nowe-etoto-logo-2018.jpg

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. spółka utworzona w Polsce, z siedzibą w Warszawie (00-503), ul. Żurawia 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256.

ETOTO działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Strona internetowa: www.etoto.pl (link partnerski)

MichaÅ Pol kolejnym ekspertem w zakÅadach bukmacherskich ETOTO

W tym roku Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol i Tomasz Hajto zostali ekspertami zakładów bukmacherskich eToto. Znani i lubiani komentatorzy telewizji Polsat będą dzielić się z nami swoją wiedzą na temat piłki nożnej i nie tylko. Najnowsze zmiany na stronie bukmachera to:

 • ałkowicie nowa strona internetowa
 • łatwiejsza w obsłudze strona mobilna
 • ponad 20 000 wydarzeń sportowych na żywo miesięcznie,
 • atrakcyjniejsze kursy,
 • bezpieczne płatności, szybkie wpłaty i wypłaty,
 • więcej promocji i bonusów, które będą się regularnie pojawiać,
 • Liga VIP dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy,
 • zespół  agentów, czekających na czacie od 10:00 do 22:00,

Promocje bukmachera ETOTO:

Kasozwrot czyli albo wygrana, albo zwrot środków

- Gem. Set. Freebet czyli darmowy zakład na French Open

- Weekendowe koło ratunkowe czyli zwrot stawki za Twój trzeci piątkowy, sobotni lub niedzielny zakład

- Freebet Race czyli stawiaj zakłady akumulowane i odbierz aż do 3 darmowych zakładów

Już wkrótce specjalna oferta dla osób rejestrujących się z TEGO linka partnerskiego

 

Pamiętaj że hazard może uzależniać. Zakłady wzajemne sa dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, a za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

KasoZwrot w eToto czyli zakład 100% bez ryzyka do 100 zł

 

Jak to działa?

 1. Zarejestruj konto w eTOTO z TEGO linku

Prosta i bardzo szybka rejestracja!
Załóż konto w 60 sekund!

2. Dokonaj wpłaty i postaw

Dokonaj wpłaty i postaw dowolny zakład
z co najmniej trzema możliwymi wynikami
(np. mecz piłki nożnej 1X2).

3. Odbierz wygraną lub zwrot stawki

ETOTO wypłaci Ci wygraną albo zwróci
100% kwoty jaką postawiłeś na pierwszy
zakład (do 100 zł).

Załóż konto w ETOTO i odbierz zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Jest to jedyny tego typu bonus dostępny na rynku

Przykład: postaw 50 złotych na wynik 1:2 w meczu Belgia – Egipt i wygraj 2415 złotych. Gdy wygrasz, wypłacimy ci wygraną. Jeżeli ci się nie uda, zwrócimy ci 100% stawki do kwoty 50 złotych.

KasoZwrot 50zł w eToto - zagraj o 1661 zł

Regulamin promocji
 

1. Zakład bez ryzyka, zwany też „KASOZWROTEM 100 zł” stanowi ofertę powitalną w ramach sprzedaży premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.

2. Organizatorem sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa (ETOTO).

3. Regulamin „KASOZWROTU 100 zł” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie www.etoto.pl.

4. Oferta przysługuje:

– klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 marca 2018 roku od godziny 00:00,

– klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 13 stycznia 2018 roku od godziny 00:00 do 28 lutego 2018 roku do godziny 23:59, ale do 28 lutego 2018 roku do godziny 23:59 nie postawili żadnego zakładu.

Chcąc skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł”, należy założyć konto oraz dokonać depozytu.

5. Zakład bez ryzyka w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” może być postawiony tylko na zdarzenie z co najmniej 3 możliwymi rozstrzygnięciami (np. typ na zwycięzcę meczu piłki nożnej 1X2 spełnia te warunki, typ 1X, 12 lub X2 czyli tak zwana podwójna szansa nie spełnia tych warunków, podobnie też nie spełnia wymogów typ na zwycięzcę meczu tenisa, w którym mamy tylko opcje 1 i 2). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych (na wynik wielu zdarzeń), czyli tak zwanych zakładów akumulowanych. Zasada 3 możliwych rozstrzygnięć nie obowiązuje w przypadku zakładów wielokrotnych jeżeli zostaną zawarte z minimum dwoma zdarzeniami.

6. Oferta powitalna ETOTO w ramach sprzedaży premiowej dotyczącej oferty „KASOZWROTU 100 zł” obejmuje zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo (LIVE) pojedyncze (z co najmniej trzema możliwymi wynikami) i każdy wielokrotny, z wyłączeniem zakładów systemowych.

7. Nie ma minimalnego kursu dla sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł”.

8. Nie ma minimalnego depozytu uprawniającego do skorzystania z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł”.

9. Maksymalna kwota nagrody (zwrotu) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” to 100 złotych.

10. Nagrodę (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” można otrzymać wyłącznie jeśli pierwszy postawiony po rejestracji zakład kwalifikuje się do sprzedaży premiowej.

11. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” przysługuje jedynie klientom, których pierwszy postawiony po rejestracji zakład kwalifikuje się do sprzedaży premiowej i okaże się zakładem przegranym.

12. Chcąc skorzystać z oferty powitalnej oraz otrzymać nagrodę (zwrot) za pierwszy przegrany zakład (spełniający warunki sprzedaży premiowej) należy po przegraniu tego zakładu zwrócić się z prośbą o przyznanie nagrody (zwrotu) poprzez wysłanie wiadomości email na adres pomoc@etoto.pl, najlepiej podając w tytule wiadomości „KASOZWROT 100 zł”, lub skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie www.etoto.pl. Spełnienie powyższych kryteriów w okresie obowiązywania niniejszej oferty powitalnej jest warunkiem przyznania nagrody (zwrotu).

13. Zwrot stawki za przegrany zakład zostanie zaksięgowany na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od przesłania wiadomości o której mowa w punkcie powyżej.

14. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy oraz jedno miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy, akademik itp.), z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.

15. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu) na osobę trzecią.

16. Zastrzegamy sobie prawo do wypłacenia środków otrzymanych jako KASOZWROT w ciągu maksymalnie 72 godzin od zlecenia wypłaty. Kwota nagrody (zwrotu) z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.

17. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty nagrody (zwrotu) z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.

18. Klient nie może skorzystać z oferty „KASOZWROT 100 zł” w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „KASOZWROT 100 zł” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „KASOZWROT 100 zł”, chyba że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.

19. Z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” mogą skorzystać:

– klienci zarejestrowani w ETOTO od 1 marca 2018 roku od godziny 00:00,

– klienci zarejestrowani w ETOTO od 13 stycznia 2018 roku od godziny 00:00 do 28 lutego 2018 roku do godziny 23:59, którzy do 28 lutego 2018 roku do godziny 23:59 nie skorzystali z oferty powitalnej,

którzy do dnia zakończenia obowiązywania niniejszej oferty powitalnej spełnią warunki niniejszego regulaminu. ETOTO zastrzega sobie prawo zakończenia niniejszej oferty powitalnej w dowolnym momencie.

20. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej poprzez obstawianie wszystkich możliwych opcji w wybranym spotkaniu (1,X,2) skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.

21. Wszelkie próby wyłudzenia oferty (w tym np. wielokrotne zgłaszanie się po zwrot za przegrany zakład oraz omyłkowe podwójne zaksięgowanie tego zwrotu przez konsultanta) skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.

22. Gra w zabezpieczeniu tj. zmowa między klientami na połączonych ze sobą IKK spowoduje anulowanie wygranych ze wszystkich zaakceptowanych zakładów biorących udział w sprzedaży premiowej oraz uniemożliwi zwrot „KASOZWROT 100 zł” na pozostałych IKK. W określonych i uzasadnionych przypadkach ETOTO może zadecydować o przyznaniu zwrotu tylko i wyłącznie na jednym koncie IKK, gdzie został zawarty poprawnie pierwszy zakład w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł”.

23. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.

24. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

2000 PLN w bonusach – mistrzowska oferta w ETOTO
 

 • Załóż konto w ETOTO z TEGO linka, wpłać i odbierz 500 PLN!

Załóż konto, wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz od ETOTO automatycznie 100% od swojej wpłaty do 500 zł!

 • Odbierz kolejne bonusowe 500 PLN!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty, na stronie depozytowej użyj kodu ROSJA500, a otrzymasz 50% więcej aż do 500 zł!

 • Otrzymaj jeszcze 1000 zł bonusu!

Przy trzeciej wpłacie wystarczy, że wpiszesz kod ROSJA1000 i zgarniesz 25% extra aż do 1000 zł. To łącznie 2000 zł!

2000 PLN w bonusach - mistrzowska oferta w ETOTO Tomasz Hajto i Mateusz Borek – ambasadorzy marki E TOTO
Pozostałe promocje ETOTO na Mistrzostwa Świata [stan na 7.06.2018]:
 
 • 100 000 ZŁ JEST WASZE
  Pięć dni w Arłamowie i bonusy o łącznej wartości 100 000 zł – stawiaj zakłady na mundial w Rosji i wygrywaj!

100 000 ZŁ JEST WASZE pozostało

 • POLSKA BIAŁO-CZERWONI!
  100 zł bonusu w dniu meczu z Senegalem. Graj i kibicuj Biało-Czerwonym!
POLSKA BIAŁO-CZERWONI! pozostało
 
 • PO 3 PKT Z KOLUMBIĄ
  Bonus 100% na mecz z Kolumbią! Po zwycięstwo w najtrudniejszym meczu grupy H!
PO 3 PKT Z KOLUMBIĄ pozostalo
 
 • TERAZ TYLKO JAPONIA
  W grupie walczymy do końca! Wpłać w dniu meczu, odbierz bonus i przeżywaj jeszcze większe emocje!
TERAZ TYLKO JAPONIA pozostalo
 
 
Zapoznaj się z regulaminem oferty «
 

1. „GRA OFENSYWNA” stanowi ofertę powitalną w ramach Sprzedaży Premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.

2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa (ETOTO).

3. Regulamin Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl, oraz z regulaminem „ROSJA 1500” (regulamin).

4. Oferta przysługuje klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 7. czerwca 2018 roku od godziny 13:30 CEST i nie skorzystali z oferty Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 100 zł”. Skorzystanie ze Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” wyklucza skorzystanie ze Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 100 zł” i odwrotnie.

5. Każdy gracz, który zarejestrował się wybierając ofertę Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” otrzyma bonus w wysokości 100% wpłaconej kwoty do maksymalnej wartości 500zł oraz prawo do skorzystania ze Sprzedaży Premiowej „ROSJA 1500” (regulamin), w której przyznawane są bonusy od dwóch kolejnych depozytów, pierwszy do maksymalnej kwoty 500zł, drugi do maksymalnej kwoty 1000 zł. Łączna maksymalna kwota, do której uprawniony będzie gracz z połączenia obu Sprzedaży Premiowych to 2000 zł. 6. W Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w zakresie tej działalności.

7. Nagrodą w Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” oraz sprzedaży premiowej „ROSJA 1500” są bonusy. Aby otrzymać przynajmniej jeden bonus w ramach każdej z w/w Sprzedaży Premiowych, gracz musi dokonać wpłaty co najmniej 1 zł na swoje konto ETOTO (IKK) w przypadku Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” i co najmniej 4 zł w przypadku Sprzedaży Premiowej „ROSJA 1500”.

8. W ramach Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” Bonus w wysokości 100% pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 500zł zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym klienta automatycznie po wykonaniu pierwszej wpłaty (nie ma konieczności wprowadzania żadnego kodu bonusowego).

9. Kolejne bonusy do maksymalnej kwoty 1500 zł przyznane zostaną graczowi, bo spełnieniu warunków regulaminu Sprzedaży Premiowej „Rosja 1500”.

10. Od zaksięgowania bonusu wynikającego ze sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” Gracz ma 60 dni na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu i bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej Sprzedaży Premiowej przepadnie.

11. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:

a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;

b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,20;

c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.

12. Maksymalny bonus w ramach Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” to 500 złotych oraz w ramach Sprzedaży Premiowej „ROSJA 1500” to 1500 zł.

13. Bonus uzyskany w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.

14. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:

– Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.

– Gracz wybrał ofertę Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA”, klikając na przycisk „skorzystaj z oferty” umieszczony na stronie promocji „GRA OFENSYWNA” jednocześnie wybierając ofertę Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 100zł” klikając na przycisk „skorzystaj z oferty” umieszczony na stronie Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 100” przed dokonaniem rejestracji.

15. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” nie przysługuje w przypadku gdy na innym IKK, które wykorzystało dany adres IP lub urządzenie (począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków), został przyznany już zwrot z tytułu sprzedaży premiowej “KAOSOZWROT 100 zł”.

16. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.

17. Kwota bonusu z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.

18. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.

19. Klient nie może skorzystać z oferty „GRA OFENSYWNA” w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „GRA OFENSYWNA” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „GRA OFENSYWNA” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.

20. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.

21. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.

22. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.

23. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.

Zakłady bukmacherskie ETOTO działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

Pamiętaj że hazard może uzależniać. Zakłady wzajemne sa dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, a za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sto tysiecy w ETOTO jest wasze i pobyt w Arłamowie podczas Mundialu
 

Co możesz wygrać?

Graj w ETOTO o ponad 100 000 złotych oraz nagrodę główną: pięciodniowy pobyt VIP w Arłamowie dla dwóch osób podczas finału Mistrzostw Świata i meczu o trzecie miejsce!

NAGRODY TYGODNIA
Za okres: 8.06 – 14.06 , 15.06 – 21.06 , 22.06 – 28.06 , 29.06 – 5.07

 • Miejsca 1-5 – bonus 200% do 500 zł
 • Miejsca 6-10 – bonus 150% do 500 zł
 • Miejsca 11-20 – bonus 100% do 500 zł
 • Miejsca 21-30 – bonus 100 % do 400 zł
 • Miejsca 31-40 – bonus 100 % do 300 zł
 • Miejsca 41-50 – bonus 100 % do 200 zł

NAGRODY GŁÓWNE
Za okres: 8.06 do 5.07

 • Miejsce 1 – pobyt VIP w Hotelu Arłamów
 • Miejsca 2-6 – bonus 300% do 2000 zł
 • Miejsca 7-10 – bonus 250% do 1500 zł
 • Miejsca 11-20 – bonus 200% do 1000 zł
 • Miejsca 21-30 – bonus 150% do 500 zł
 • Miejsca 31-50 – bonus 100% do 200 zł

Sto tysiecy PLN w ETOTO jest wasze i pobyt w Arłamowie podczas Mundialu

Jak możesz wygrać

Pięćdziesięciu (50) graczy, którzy zebrali najwięcej punktów otrzyma atrakcyjne nagrody!
Na koniec sumujemy punkty ze wszystkich tygodni i przyznajemy nagrody główne.

W jaki sposób naliczane są punkty

Dostaniesz tyle punktów do klasyfikacji, ile wynosi Twoja potencjalna wygrana na kuponie.
Dokładając kolejne wydarzenia do kuponu zwiększasz liczbę otrzymanych punktów!

Jakie zakłady kwalifikują się do promocji?

 • Zakłady postawione w ETOTO za gotówkę (freebety oraz zakłady postawione za bonus nie są liczone);
 • Zakłady wielokrotne z co najmniej jednym typem dotyczącym piłki nożnej;
 • Minimalna stawka: 50 zł;
 • Minimalny kurs całego zakładu: 1.80;
 • Maksymalna potencjalna wygrana (stawka x kurs x współczynnik 0,88): 250 000 zł.

Jak odebrać nagrodę

W każdy piątek rano bukmacher publikuje ranking całego tygodnia.
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z okazji premiery Mobilnej Aplikacji ETOTO bukmacher ten przygotowały dla nowych graczy bonus powitalny – 20 zł FREEBET (bez wpłaty własnej) za zalogowanie się na nowej aplikacji.

Aby odebrać Freebet wysokości 20 zł, należy:

– założyć konto na Etoto [---]

– w 3 kroku rejestracji, w okienku “Bonus code” wpisujemy specjalny kod: ETOTO20FREE

– pobrać aplikacje  Etoto na swój telefon  

– na koncie pojawi się freebet do wykorzystania TYLKO na aplikacji

Aby wykorzystać freebet w grze, nalezy stworzyć kupon z min. 3 zdarzeniami (minimalny kurs 1.3, łączny kurs kuponu 2.2) Wtedy na kuponie pojawi się możliwośc wyboru freebeta do zagrania.

Ruszy%C5%82a-aplikacja-mobilna-Etoto-20-z%C5%82-FREEBET.jpg

Pamiętaj że hazard może uzależniać. Zakłady wzajemne sa dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, a za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Do końca lutego - 20 PLN za rejestrację:

Darmowe-20-z%C5%82-za-rejestracj%C4%99-w-ETOTO-tylko-w-lutym.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez Zgorzaly
   Zakłady bukmacherskie Milenium mają na rynku wielkie doświadczenie, ale też udostępnia swoim klientom szeroką ofertę różnorodnych zakładów sportowych, które można zawierać w wielu punktach stacjonarnych, ale można to robić również za pośrednictwem sieci internetowej.
    
   Milenium oferuje duże bonusy na start dla nowych członków, którzy dopiero co zarejestrowali się na stronie internetowej bukmachera i chcą rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką. Jest to na pewno ciekawa propozycja, ponieważ przyciąga ona nowych klientów, dodatkowo można także liczyć na możliwość postawienia darmowego zakładu, który nie zawiera w sobie absolutnie żadnego ryzyka, dlatego warto przetestować taką ofertę na własnym przykładzie.
    
   Adres:
   Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra     Specjalna oferta:  
   Odbierz wyjątkowy bonus w wysokości 20 PLN* Dodatkowo Milenium doda Ci do 760 PLN oraz zakład bez ryzyka na 10 PLN** Jest to ekskluzywna oferta dla użytkowników rejestrujących się z tego specjalnego linku
  • Przez Zgorzaly
   Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
   (otwarcie pierwszych punktów przyjmowania zakładów planowane na koniec 2017r.)
    
    
   40-496 Katowice
   Ulica: 73 Pułku Piechoty 7A
   REGON: 366704393
   NIP: 9542775133
   KRS: 0000666114
    
   Warlewski Adam Członek Zarządu
   Pechna LukáŁ
  • Przez PanInwestor
    
   Ustawa anty hazardowa mocno utrudniła życie internetowym graczom na zakładach sportowych. Mi również. Jakiś czas temu znalazłem fajną alternatywę, gdzie zupełnie anonimowo (przy użyciu Bitcoina) możemy sobie do woli obstawiać sporo zdarzeń sportowych (również tych politycznych czy nawet e-sport) na platformie OneHash. Powstała ona gdzieś w połowie 2014 roku i działa dobrze po dziś dzień. A co najważniejsze - wypłaca.
    
   Zasada działania
   Na platformie nie gramy przeciwko bukmacherowi (platforma zarabia pobierając 1% od sumy depozytów na dane zdarzenie) a przeciwko innym obstawiającym. W związku z tym kurs na dane zdarzenie zmienia się w zależności od ilości złożonych zakładów na daną drużynę. Ostateczny kurs przyjmuje się za ten, który pojawi się tuż o wyznaczonej godzinie startu wydarzenia. 
    
   Jak obstawiać
   W zasadzie to do obstawienia meczu wystarczy tylko portfel Bitcoin i to wszystko. Dla osób chcących mieć historię zdarzeń można założyć mini konto podając tylko adres e-mail i definiując hasło dostępowe. Nic poza tym.
    
   Krok 1
   Wybieramy zdarzenie i klikamy BET
    
   Krok 2
   Wklejamy nasz adres portfela
    
   Krok 3
   Wysyłamy z portfela na wygenerowane konto wartość naszego zakładu w BTC (minimum 0.001 BTC)
    
   Krok 4
   Czekamy na rozstrzygnięcie.
    
   System sam wyśle wygrane Bitcoiny po zakończeniu spotkania.
    
   Podsumowanie
   Testowałem platformę trochę i nie mam do niej zastrzeżeń. Jest nawet fajny temat o niej na forum.bitcoin.pl - można sobie poczytać. Dla osób, które chcą wytypować wyniki spotkań sportowych i nie myśleć o tym czy któregoś dnia nie zapuka do drzwi policja, to doskonałe narzędzie :-)
    
   Link do rejestracji (refflink): tutaj
   Czysty link: tutaj


×