Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
housemaster

[Faucet] faucet-mining.club | wypłaty bez claimu

Recommended Posts

Witam,

Wykopałem z czeluści Internetu kran, który może zainteresować wszystkich, którzy nie lubią klikać „Claim”. Teoretycznie jest to koparka, ale po wykonaniu pomiarów nie zużywa ona żadnych zasobów, więc moim zdaniem można sobie otworzyć w oknie przeglądarki ustawić na maxa i patrzeć jak sybie kryptowalutą.

Zasada działania

1. W lewym panelu mamy 9 popularnych kryptowalut, z których wybieramy sobie tę która nas akurat interesuje.

2. W pole adresu kryptowaluty wpisujemy nasz adres zgodny z kryptowalutą. (Ważne: adres MUSI być zarejestrowany w agregatorze FaucetHub.io)

3. Naciskamy PLAY.

U góry w oknach pojawi się w od lewej bieżący hashrate, zebrane hashe, zaakcetowane hashe i liczba „satoshi” w danej walucie. Po osiągnięciu minimum do wypłaty nastepuje automatyczna wypłata na FaucetHub i kran kopie dalej na kolejną wypłatę. Działa i płaci.

Ustawienia

W związku z tym, że całość nie obciąża procka proponuję ustawić wszystkie rdzenie i 100% zużycia, bo szybciej kopie, a i tak się tego nie odczuwa.

Link do strony

http://faucet-mining.club/

Minima

Nie będę Wam mówił jak się wchodzi w minima tylko dodam screen. Po tych wartościach następuje automatyczna wypłata.

faucet.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna sprawa ale niestety obciąża komputer... Nie dużo przy jednej walucie ale już przy kopaniu dwóch to dość sporo. Nie są to tylko te strony otwarte w przeglądarce bo mam otwartych jeszcze około 20. Nawet słychać tak jak u mnie podwyższoną pracę procesora. Fakt używam laptopa może nie najmocniejszego ale jest to stacja robocza a nie zwykły marketlaptop. Można się w to pobawić ale z mocniejszym komputerem.

Edited by Jack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • https://www.onet.pl/sport/onetsport/euro-2020-jest-decyzja-ws-teczowej-opaski-manuela-neuera/ky1ly7v,d87b6cc4 No faktycznie... Nigdy nie miałem najmniejeszej wątpliwości, że tęczowa opaska Neuera to powszechnie znany i szanowany drużynowy symbol różnorodności, która jest otwarcie popierana przez europejską federację i kompletnie nie rozumiem jak można być takim idiotą by przypuszczać, że miała jakikolwiek związek z manifestacją polittyczną a w szczególności ze wsparciem lgbtqia+parę innych literek. Podobnie też propozycja monachijskiego burmistrza by niemiecki stadion podświetlić w kolorach tęczy jest ptrzejawem jego miłości i  lagodności i nie ma nic wspólnego z zamanifestowaniem sprzeciwu dla polityki Węgier wobec wieloliterowych ruchów i w żaden sposób nie jest konfrontacyjne w stosunku do określanych jako homofobiczni kibiców węgiersakich... Szczyt politycznej propraawności i narzucania - pod pretekstem równości - jedynego poprawnego światopoglądu...
    • https://www.money.pl/gospodarka/od-przyszlego-roku-bedziemy-mieli-cyfrowe-portfele-6652614969990112a.html
    • No ja widziałem na grupie screena z rozmowy na czacie decathlonu i potwierdzili że współpracują z ai
×