Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

mbank

[SCAM] BRILFUND - 9% dziennnie www.brilfund.com

Recommended Posts

Nazwa programu: Brilfund

logo.png

Minimum inwestycyjne: 10$

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, AdvCash, Payeer
l4.png

l2.png

l3.png

l1.png

Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne

Plany inwestycyjne:

9% dziennie przez 15 dni lub plany "after":
130% after 10 days
150% after 15 days
220% after 20 days
500% after 30 days

Inne plany wydają się być mało prawdopodobne do zrealizowania.

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Postanowiłem przedstawić świeżutki programik opierający się na inwestycjach w kamienie szlachetne. Program posiada green baar, DDOS. Dostępne social media to telegram, tweeter i facebook. System afiliacyjny nie powinien wyssać wielkiego kapitału z programu. Program pojawił się na wielu monitorach jako paying, w tym na ISA. Popularny również na MMGP. Osobiście proponuję pierwszy plan 9% dziennie, to najmniejsze ryzyko utraty całości kapitału. Zapraszam do inwestycji.

Mój depozyt:

image.png.d60550b73378e17f74e38f008b71d682.png

Link:

https://brilfund.com/?ref=mbank

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By cryptoinvestment

Alcore Betting Company

DATA ROZPOCZĘCIA:
      13 grudnia 2019
      Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
      Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
      To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
      Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
      Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
      W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
      Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
      Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

PROCESORY PŁATNICZE:
      Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.

MINIMALNA WPŁATA:
      USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.

MINIMALNA WYPŁATA:
      Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
      Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
      Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

OPIS:
      Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
      Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
      Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
      Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
      Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
      W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
      Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
       Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
      Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
      Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
      np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
      Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
      Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
      Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
      Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
      Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.

MOJA WPŁATA:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
      Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel:

• By cryptoinvestment

DATA ROZPOCZĘCIA:
      PRE-LAUNCH: koniec października
      OFICJALNY START: 11 stycznia 2020

WŁAŚCICIEL/ADMIN/CEO:
      Wikipedia: https://es.wikipedia.org/wiki/Gonzalo_García_Pelayo
      Blog: http://gonzalogarciapelayo.com/wp-content/uploads/2015/09/Gonzalo-García-Pelayo-LAMUY3.pdf

PLANY INWESTYCYJNE:
      Nie ma tutaj planów - zarabiamy od 0.5% do 1.5% dziennie w dni robocze (za wyjątkiem dni wolnych i świąt)
      Naliczenia są zmienne i zależne od rzekomych wyników firmy, zazwyczaj wahają się ok. 1% dziennie
      Środki są zamrożone na 90 dni, po tym okresie można wypłacić wkład, ale jeśli się to uczyni do 15go danego miesiące,
      firma zwraca wkład w terminie od 5go do 10go kolejnego miesiąca.

PROCESORY PŁATNICZE:
      BTC
      (PO OFICJALNYM STARCIE MA BYĆ MOŻLIWOŚĆ WPŁATY KARTĄ PŁATNICZĄ)

MINIMALNA WPŁATA:
      100$
      (WPŁACAMY BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO NA USD)

MINIMALNA WYPŁATA:
      50$
      (WYPŁACAMY W BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO Z USD)

PROGRAM PARTNERSKI:
      UWAGA: W MC zarabiamy prowizje tylko z zarobków naszych poleconych, a nie z wpłat.
      Przykład: Nasz bezpośredni polecony wpłacił 1000$ i zarabia ok. 10$ dziennie.
      My zarobimy 8% z tych 10$, czyli 0.8$ dziennie za tego poleconego.
      Aby odblokować poziom 3 i dalsze, wymagany jest obrót min. 5000$ w grupie.

OPIS:
      Platforma Mind Capital została stworzona przez znanego w Hiszpanii celeberytę Gonzalo García-Pelayo.
      W internecie można znaleźć wiele informacji na jego temat i wywiadów z nim. Dużo artykułów i filmów jest na stronie MC.
      Ja stwierdziłem, że buduje to jakąś wiarygodność i w tego typu platformach jest to ważne, aby twórca był transparentny.
      Oczywiście podchodzę jak zwykle z dystansem, ale jest głośno o tej firmie i uznałem, że warto zaryzykować.
      Firma startuje oficjalnie 11 stycznia 2019 roku, więc jest to dosyć nowa możliwość na zarabianie BTC, co czyni tą platformę niezwykle interesującą opcją inwestycyjną.
      W Mind Capital zarabiamy od poniedziałku do piątku, nie zarabiamy w weekendy i święta.
      Naliczenia/dywidendy są zmienne i zależą od wyników firmy, ale wahają się mniej więcej od 0.5% do 1.5% dziennie z naszego depozytu.
      Minimalna wpłata to 100$, a minimalna wypłata to 50$.
      Wpłacamy w BTC, po czym jest to przeliczane na USD, a jak wypłacamy do USD jest przeliczne (wg. aktualnego kursu) na BTC.
      Środki zaczynają pracować po 48-72h od momentu wpłaty na platformę.
      W naszym biurze (dashboard) możemy obserwować transakcje, jakie firma (jak twierdzi) wykonuje za pomocą algorytmów itp.
      Wygląda to mniej więcej tak:

W kolejnej zakładce są udane zagrania i wytłumaczenie, jak firma uzyskała zysk:

Jest możliwość włączenia auto-reinvestu, co niektóre osoby na pewno ucieszy.
      Kolejna cecha, która mnie przekonała to zrównoważony i całkiem skromny program partnerski.
      W Mind Capital prowizje zarabiamy WYŁĄCZNIE z zarobków naszych poleconych, a nie z ich wpłat.
      To może przełożyć się na długie działanie platformy.
      Aby polecać musimy mieć wpłacone min. 100$.
      Każda osoba bez rozbudowanej struktury zarabia z 2 poziomów:
      1 poziom 8% z zarobków dziennych, drugi poziom 4%. Kolejne poziomy są dostępne dla osób, które zbudują grupę na 5000$ i więcej.
      Podsumowując, wydaje mi się, że ten program jest oczywiście ryzykowny, ale ma szansę podziałać na tyle długo, aby można było tutaj zarobić.
      Jak zwykle, oczywiście, ważny jest moment wejścia i tzw. strategia wyjścia, którą każdy musi sobie moim zdaniem założyć.
      Moja strategia to wypłata kapitału po 3-4 miesiącach, a do tego czasu trochę reinwest, trochę wypłaty. 

MOJA WPŁATA POCZĄTKOWA:

https://tradeblock.com/bitcoin/tx/7d3026d3f4e271aa110a8191158a59e75ff4ef88880be70f29182da9b4ced7ef

https://mind.capital/?referral=ba1xf215G3

• By noIDEAname
      Nazwa:   Bitexa.net

Start date: 14.08.2019
      Adress #1: 1 Austin Rd W, West Kowloon, Hong Kong
      Adress #2: Tallinn, Harju County, Estonia. (soon)
      Telephone: +61 290 984 843 Email: contact@bitexa.net

Plany  Inwestycyjne:
      BITEXA 1 BTC Profit:0.5% - 1.5% per day Price:0.003 BTC BITEXA 2 BTC Profit:0.9% - 1.8% per day Price:0.1 BTC BITEXA 3 BTC Profit:1.5% - 3% per day Price:0.5 BTC BITEXA 4 BTC Profit:2.5% - 4% per day Price:2 BTC
      Program partnerski:

Program z rejestracją w HK,   praktycznie każdy projekt z  siedzibą startową/rejestracją   w Hong Kongu  dawał  wiele zarobić, CMF, Statum, są to przykłady,  nie znaczy, że ten twór powtórzy  efekt wyżej wymienionych.

Startowe otwarcie za podstawę, w trakcie  uzupełnienie do 200$.  Inwestuj  mądrze, dywersyfikuj,   nie inwestuj środków, które są Ci niezbędne do codziennego życia! Projekt w trakcie testu.

Link do rejestracji

• By Kryptokox
      Siemanko, na warsztat trafia dziś ciekawa zabawa, przynajmniej według mojej opinii, ale mocno reklamowana już teraz na całym świecie i mamy szansę być w pierwszej 2000 kont w matrycy.

Przedstawiam wam UP2GIVE, projekt owiany tajemnicą przez ostatnie tygodnie, dziś ruszyła rejestracja pierwszych 2000 kont. Podejrzewam, że są na wykończeniu, także jeśli ktoś chce dołączyć w prelunch i budować matrycę to trzeba to zrobić teraz. Po rejestracji odpalamy 99$ w BTC. Zaraz podam szczegóły jak to działa. Generalnie jest to nieco podobne do BTCReturns czy coś takiego tylko w lepszej wersji.

Tutaj prezentacja do poczytania online:  https://www.pdfpro.co/files/zdkkq11seij-336e8e2f
      Tutaj więcej o "THE GIVING BOX" : https://www.pdfpro.co/files/weluffspzg9-02c211ca
      Generalnie ten model znam już z kilku innych programów, ale postanowiłem wejść bo jesteśmy na początku. 

Po rejestracji wpłacam 99$ w BTC.  Jest to projekt Crowdfundingowy, w środku załadowani już są wszyscy liderzy mocni z EXXA oraz największy lider WOTOKEN Andreas Kartrud.
      Jednym z silnych punktów projektu jest to, że jest reprezentowany od strony prawnej przez >>KEVINA THOMPHSONA<< Jest znaną osobą publiczną, adwokatem wielu firm MLM, walczył z SEC itd.
      Platforma ma na celu dawanie innym a następnie inni dają nam. To tak po chłopsku.

Przykład.

Mamy Marysie, która opisała swoją historię i dała do niej link Januszkowi. Januszek przekazuje 0.005 BTC Marysi i tym sposobem może podzielić się własną historią. Grzesiu i Renatka czytają historię Januszka i pomagają mu dając 0.005 BTC. Janusze kma więc 0.01 BTC i osiąga 1 poziom. Decyduje czy idzie dalej omagać by otrzymać również więcej itd. 

Z tego co widzę w prezentacji to będzie subskrybcja 32$ miesięcznie, a cała reszta kasy idzie peer to peer. 

Początkowa wpłata $99 zawiera:
      "$99 bitcon to Start and you receive:
      * Founder Club Postion
      * Guarantee VIP seating at Corp Event
      * 25% off apparel
      * Includes $32 dollar business fee for Dec."
      „Bitcoin 99 USD na start, a otrzymasz:
      * Pozycja klubu założyciela
      * Gwarancja miejsc VIP na imprezie Corp
      * 25% zniżki na odzież
      * Obejmuje opłatę biznesową w wysokości 32 USD za grudzień. ”
      Link do rejestracji: http://kryptokox.up2give.com
      Muszę w wolnej chwili przetłumaczyć prezentację. Póki co zająłem miejsce w matrycy i lecimy z tematem  
      Przejrzyjcie sobie prezentacje, zajmijcie miejsce w matrycy i będę relacjonował jak to wygląda. Zostało już mało miejsc i pewnie dziś/jutro się skończą.

JEST GRUPA TELEGRAM: https://t.me/up2give

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Nie bede sie duzo rozpisywal, bo nie jest to poradnik a streszczenie gierki ktora daje mozliwosci zarobku, jak ktos nie jest kumaty i nie wie jak zainstalowac tronlinka albo metamaska to niech sobie da spokoj, bo tylko straci czas i pieniadze. Przedstawiam gre Blokchain PvP,PvM w ktorej mozna sporo zarobic do kilkudziesieciu tysiecy miesiecznie. Gra Pay To Win + mozna ostro grindować, co nie znaczy ze nie mozna sie logowac raz dziennie i nie zarabiac, kazdy znajdzie dla siebie swoj styl. Gra dziala od ponad 2 miesiecy.   Jest to gra karciana w ktorej rywalizuja 3 frakcje tron, eos i eth,( wybierajcie tron, najmocniejsza frakcja) tworzymy 6 osobowa druzyne i przechodzimy przez kolejne poziomy trybu fabularnego. Oprocz tego kupujemy mlotki miningowe, ktore generuja nam odpowiednią do poziomu ilosc zlota,expa, ekwipunku i SOUL( kryptowaluty  w grze). W skrocie im nasza druzyna jest lepsza tym wiecej soul generujemy, mozna szybko dojsc do etapu gdzie za godzinny mlotek miningowy placimy 27 trona ktory generuje soula za 70 trona, soul sprzedajemy na gieldzie trontrade.io. Mozna tez wcale nie rozwijac druzyny a zainwestowac, kupic soul na gieldzie, wrzucic w gre, zamrozic i pobierac dywidenty. + inne mozliwosci zarabiania na PvP, eventach, gamblerce itd. Gra ma mnostwo eventow z pulami kilkudziesieciu tysiecy $   Wiecej mi sie nie chce rozpisywac, jak ktos jest kumaty i sie wkreci to sobie poradzi. Nie zarobisz w tej grze nie inwestując( to dla chcacych sprobowac free to play)   Zapomnialem dodać, inwestujesz na wlasna odpowiedzialnosc. Nie jest to typowa piramida finansowa, poniewaz gra ma wartosc, ludzie płacą za lepszych bohaterow, przedmioty, mlotki miningowe itd. Dopóki wszyscy chętnie grają i płacą, gra będzie rosła, jak przestaną to wiadomo co. Ale narazie jest bardzo dobrze, developerzy wkladaja mnostwo kasy w eventy i dodają nowy content.  
    • Witam wszystkich na pokładzie , zleciłem wypłatę testowa i przez noc doleciala dowód wrzucę jak dostanę naliczenie z depo 
    • zainwestowales 1200 PLN w takiego hyipa?
    •   No właśnie... To kolejne, bardzo mocne poszlaki na niepoślednią rolę @antyyesno w tym projekcie albo... jego wielką naiwność... Bo albo będąc adminem doskonale wie, że nikogo przed strata nie ustrzeże, bo nie leży to kompletnie w jego interesie albo naiwnie wieży, że admin poinformuje go o tym, przed upadkiem projektu choć kompletnie to nie lezy w jego interesie.  @antyyesno będąc adminem projektu pisząc to i zapewniając najnormalniej w świecie kłamałby jak adminowi przystało. Natomiast kompletnie niewiarygodnej jest to, że ktoś kto z piramidami  miał dotąd cokolwiek wspólnego byłby w stanie zapewniać, że jest w stanie poinformować kiedy z projektu należy uciekać by nie stracić. A to z tego prostego powodu, że w ponzikach po prostu nie ma mozliwości by WIĘKSZOŚĆ nie straciła. Nie da się wypłacić więcej niż do projektu wpłynie a skoro jednym wypłaci się (a w zasadzie obieca wypłatę, bo tym wszak są naliczenia) więcej, to większa część już nie ma szansy chocby na odzyskanie wkłady. To prosta matematyka...  
    • Hm... śmiejesz się, a zaledwie miesiąc wcześniej, w okresie tworzenia tego wątku, wysłałeś do mnie propozycję, aby ktoś z administracji Hyipforum wszedł do projektu i tylko on promował do niego linki. Zaproponowałeś że wówczas usuniesz swój temat i będziesz mógł pełnić rolę informatora, który w razie czego ostrzeże kiedy wyjść z programu aby nie narazić na stratę kasy. Łącząc tę ofertę z faktem, że użytkownik @antyyesno używał swojego stażu forumowego jako argumentu mającego uwiarygodnić to co pisze, to pachnie mi tu chęcią wykorzystania jeszcze większego stażu którym dysponują członkowie administracji forum, a być może i funkcji jakie tu pełnią, w celu próby jeszcze większego uwiarygodnienia projektu wśród forumowej społeczności.  @antyyesno doskonale wie, że to typowy hyip. Świadczyła o tym choćby jego zachęta na pw, aby wejść w projekt, który jest świeży, więc jakby co to bez strachu da się odzyskać depozyt. Czyli co to znaczy? Jak projekt świeży to się da, a później to co? Im dłużej działa tym bardziej może się nie dać? To gdzie ta długoterminowość i brak ryzyka? No gdzie? Przecież właśnie na tej zasadzie działa piramida, że szanse na odzyskanie wkładu mają ci co wejdą najwcześniej i takim stawianiem sprawy @antyyesno potwierdza, że to piramidka jest. A ponadto: Więc mam pytanie do autora wątku: Czy dysponujesz już wiedzą kiedy program padnie? Pragnę bowiem zwrócić uwagę, że jeśli chcesz innych uchronić przed stratą, to od samego początku powinieneś codziennie raportować że program nie padnie przez kolejne 67 dni, bo zdaje się że tyle czasu na najtańszym pakiecie nalicza się kwota depozytu, jeśli ktoś dodatkowo nie zarabia polecając.  Jednocześnie, chcąc uchronić ludzi przed stratą, powinieneś na co najmniej 67 dni wcześniej skądś wiedzieć że program padnie po tym czasie i powinieneś skądś wiedzieć że po tym czasie jeszcze uda się ludziom wypłacić tę kasę, tak aby nie stracili. Stąd moje pytanie: Skoro przykładowo wczoraj nie poinformowałeś że program padnie, to czy w ten sposób możemy mieć pewność, że jeśli ktoś dzisiaj wejdzie na niski pakiet i nie będzie polecał, to program pociągnie te ponad dwa miesiące jeszcze tak aby ktoś nie poniósł straty?  Widzisz jaki absurd tutaj próbujesz wciskać? Próbujesz wciskać, że na ponad dwa miesiące wcześniej będziesz wiedział że program po tym czasie padnie i Ty więcej jak dwa miesiące wcześniej o tym poinformujesz. Bo przecież nie chcesz aby ktokolwiek naraził się na straty, jeśliby taki nieszczęśnik wszedł do programu w ciągu tych dwóch miesięcy i nie zdążyłoby mu naliczyć depozytu... A więc padnie, czy nie padnie po najbliższych 67 dniach?