Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

King

[SCAM] Bergtrade.pl - 1% do 1.1% dziennie - www.bergtrade.pl

Recommended Posts

Witam.

Dziś mogę podzielić się z Wami informacją, że właśnie zakończone zostały prace nad platformą Bergtrade.pl i jej CEO jest znany w świecie polskiego krypto oraz platform poświęconych zarabianiu przez internet. Strona pięknie się skaluje na wszystkich urządzenia od komputera po smartfon. SSL Comodo, czyli włączone zabezpieczenia https. Jak się trochę posurfuje strona działa bardzo płynnie. Dodatkowe zabezpieczenia nadanym pinem oraz pytaniem ogólnym. Inwestycja, czyli złożenie depozytu jest tez banalnie proste,w panelu głównym wybieramy zakładkę Dashboard, następnie z rozwijanego menu Make Deposit, wbijamy kwotę inwestycji tu 1000$ i klikamy przycisk SUBMIT. Następnie wciskamy przycisk DEPOSIT. System przekierowuje nas do systemu płatności CoinPayments 

Pakiety szkoleniowe pracują dla Ciebie przez 120 dni, zarabiając od 1% do 1,1% każdego dnia.

Link do rejestracji:

https://bergtrade.pl

Nazwa planu:                         Bronze    Cooper   Silver    Gold      

Czas trwania:                       120 dni     120 dni  120 dni  120 dni

Minimalna inwestycja:        50 USD    20000   100000   500000     

Maksymalna inwestycja:   10000       50000   250000 1000000         

Odsetki:                                    1%          1,03%    1,05%     1,10% dziennie                            

Całkowity zwrot:                    120%       123,6%  126%       132%

Przy każdym pakiecie mamy kalkulator, gdzie możemy obliczyć rentowność inwestycji.

WPROWADZONO PROGRAM PARTNERSKI Bergtrade

Do tego świetny plan marketingowy dla osób lubiących polecać:

1 level 8%
2 level 3%
3 level 1%
, a gdy wprowadzisz do programu 50 osób i łączny depozyt tej grupy wyniesie 200000 USD USD otrzymasz rangę “President”

1 level 10%
2 level 5%
3 level 2%

Podsumowując, moja opinia o Bergtrade

Śledząc profil założyciela na FB od prawie dwóch lat wiem, że lubi zwalczać wszystkie przeciwności losu i dąży do celu, twardy bezpośredni marketingowiec i specjalista w branży Blockchain i bliskich mu krywtowalut.

Firma zarejestrowana w Polsce jako Bergtrade LLC, ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, numer KRS 0000686184.

Forma działania firmy zbliżona do Rockwall Investments, tu na razie tylko trading, arbitraż oparty o kryptowaluty. Choć w regulaminie wzmianka o inwestycjach poczynionych przez firmę w kopanie krypto dla zwiększenia zysków firmy.

Strona dopracowana z protokołem szyfrowania SSL i zabezpieczeniem Anty DdOS

Plan i projekt  strony, unikalny wśród wielu projektów, które widziałem.

Program dobry dla marketingowców, z uwagi na trzystopniowy program poleceń, gdzie można budować swoją grupę.

Zapraszam serdecznie.

BERGTRADE-plany-inwestycyjne.jpg

BERGTRADE-program-partnerski.jpg

Edited by Polon

[---] OT

Na forum nie akceptujemy straszenia i grożenia innym osobom.

PS. Programy typu hyip w Polsce są nielegalne i grozi za to odpowiedzialność karna. Taka sama odpowiedzialność grozi za namawianie do uczestniczenia w tym procederze. Druga sprawa wejdź na stronę KNF i popytaj, poszukaj. Sam zgłaszałem tą stronę i dostałem odpowiednie pismo w tej sprawie.

Edited by pepperoniss

1 godzinę temu, Tezti napisał:

Programy typu hyip w Polsce są nielegalne i grozi za to odpowiedzialność karna

Nie są nielegalne. Mogą być ale nie mszą. Nie ma przepisu karzącego za prowadzenie hyipa, więc jeśli nie narusza się innych przepisów prawnych nie musi grozić za o odpowiedzialność karna. 

W przypadku tego programu - biorąc pod uwagę jego legendę - istnieją IMHO uzasadnione podstawy do znania, że program narusza prawo bankowe.

Abstrahując jednak od legendy ten projekt bez to bez wątpienia zwykły ponziak jest i potencjalny inwestor winien mieć tego świadomość. Wypłaty zależą od wpłat kolejnych uczestników.

1 godzinę temu, Tezti napisał:

Taka sama odpowiedzialność grozi za namawianie do uczestniczenia w tym procederze.

Nieprawda.

Zainteresował mnie temat bo zauważyłem że to polska myśl ale... myślę że to okarze się oszustwem. W Poznaniu pod tym nr KRS jest zarejestrowana spółka "Bergtrade Sp. z o. o." (dlaczego piszesz po angielsku LLC?) ale mieści się pod innym adresem niż podał kolega zakładający temat, może czepiam się szczegułów. Niestety w internecie krążą złe opinie na temat właściciela, padło też stwierdzenie że to firma krzak, można poczytać opinie np na gowork.pl, jedna z nich: "Przestrzegam! Interesy z Erykiem Skąpskim kończą się stratą kasy. Poszukajcie w internecie: firma partner, eryk skąpski, Słupca" to jego poprzednia firma (zawieszona), inna opinia: Uwaga na tego Pana!Przestrzegam przed robieniem z nim interesów,a jego porady prowadzą tylko do dużych strat finansowych!!!.  Na stronie dobramama.pl jest założony temat jak robił ludzi w chu** wypowiadają się tam głównie kobiety które chciały dorobić sobie w domu. Poprzez firmę Partner oferował pracę chałupniczą np przy składaniu długopisów, pobierał kaucję i dalej działy się różne historie. Jest dużo oszukanych ludzi były nawet sprawy sądowe. Zastanówcie się czy chcecie powierzyć temu Panu i jego firmie swoje pieniążki. Mam wrażenie że znalazł kolejny sposób na łatwą kasę. Oczywiście mogę się mylić i być może inwestorzy będą zarabiać kokosy, ja osobiście podziękuję. Co do samej strony, logo mnie urzekło.

Bez nazwy.jpg

Edited by pawel2000

Trochę wątpię aby to było zarejestrowane w Polsce i może te nazwy to tylko zbieg okoliczności. Eryka osobiście nie spotkałem ale jego poczynania śledzę też od dłuższego czasu i wydaje się być w porządku, także złego zdania o nim powiedzieć nie mogę. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Bizon345
      Cryptos OTC Trading Platform jest to największa na świecie platforma do handlu pozagieldowego (OTC) wykorzystująca różnice cen na różnych giełdach, łącząca: +3000traderow, +3mln sprzedających i kupujących
      Platforma testowana jest od 2019r ale zarejestrowana została kilka miesięcy temu w Kolorado w Stanach. https://bit.ly/3w6F9St
      Aplikacja jest prosta w obsłudze i świeża, na YT pierwsze filmy mają miesiąc, a w Polsce jest prawie w ogóle nie znana Wysłano Naszym zadaniem jest potwierdzanie transakcji co 2h Po 2h nasze środki wracają na balans wraz z zyskiem.
      Co 2h zarabiamy 0.3% na czysto 24h/7
      Bot co 2h zawiera transakcję dzięki czemu pracuje nam procent składany 0.3% co 2h (ok 3.3%-3.6% dziennie) To daje nam w jakieś 5-6 mies reinwestycji co 2h z 1k$ - ok 0.5mln$ na pełnym automacie
      Program rekomendacyjny placi z 3 poziomów z zysków naszej grupy(15%-10%-5%)
      Jakkolwiek dobrze nie wyglądałby dany projekt ZAWSZE pamietaj o ryzyku i inwestuj tylko takie środki które nie są Ci niezbędne do codziennego funkcjonowania .Całą serię video instruktażowych krok po kroku przygotowałem tutaj: https://youtube.com/playlist?list=PLolYj_r-Qcc7cv7EJBeTPjLivm1vYotXy
      Video-instrukcje, świeże newsy, dowody na przeprowadzanie transakcji, screeny z 2-letnich zamkniętych testów aplikacji, od Lidera naszego Teamu który zna właścicieli , oraz wiele innych informacji znajdziesz na kanale Telegram: https://t.me/COTPCryptosOtcPolska .Na oficjalnej stronie możemy też pobrać aplikacje(lub przez Google play) ale to już po rejestracji przez Chrome (apka tylko na Android;) https://www.cotps.net/
      Mój własny komentarz : Sam wpłaciłem 1000 usd w połowie kwietnia i za kilka dni wyjme wkład zarabiajac jedynie na zyskach. Jest to mozliwe dzieki procentowi składanemu ktory po 2h zwieksza sie o 0.3 % kapitału. Coraz bardziej robi sie popularny w polsce i na swiecie.Jest to program wysokiego ryzyka wiec licz sie z mozliwa strata srodkow. 
      Program nie dziala na automacie dlatego nalezy klikac samemu, naszczescie jest na to sposob. Dla osob ktore zarejestruja sie z mojego linku moge dac bota tory autmatycznie zatwierdza nowe transakcje oraz dostep do darmowego VPS - prywatny serwer na ktorym to wszystko moze funkcjonowa z wyłaczonym komputerem.

Rejestrujesz się z tego linku : https://www.cotps.com#/pages/login/register?invite=743322 
      Na drugim ekranie upewnij się że refferal code to 743322
      Po wiecej pytan zapraszam w komentarzu badz mailu : [email protected]
    • By Marek0805
      Nie znajduję innego miejsca na ten temat,daję go tutaj.
      Moderatorów proszę o ewentualne przesunięcie tematu do odpowiedniego działu.
      Ułatwię sobie budowę tematu opierając się na opisie ze strony komputerswiat.pl
      NFT to temat bijący rekordy popularności w Polsce i na świecie. Kolorowe obrazki ze zwierzętami dosłownie wylewają się z mediów społecznościowych celebrytów i już nawet sam UOKiK postanowił zbadać temat. My tymczasem postanowiliśmy wyjaśnić w możliwie najprostszy sposób zawiłości wokół cyfrowych dzieł i ich przemiany w NFT.
      NFT to skrót od “non-fungible token”, co tłumaczymy na “niewymienialny token”. W tym przypadku słowo “niewymienialny” powinniśmy rozumieć jako “niemający odpowiednika w innych przedmiotach/walutach”. Oznacza to, że tokeny NFT nie mają żadnej ustalonej “na sztywno” wartości, a każdy z nich jest wyjątkowy, niepowtarzalny i powinien być traktowany jako przedmiot odrębny od czegokolwiek.

Gdy rozumiemy już co oznacza NFT, możemy wyjaśnić krótko, czym właściwie jest. To cyfrowa treść połączona z blockchainem – bazą danych, na której opierają się kryptowaluty. W przeciwieństwie do NFT kryptowaluty są wymienne (jak pieniądze), co oznacza, że każdy bitcoin ma taką samą wartość jak którykolwiek inny bitcoin i można je dowolnie wymieniać.
      Całkowicie unikatowy ciąg zer i jedynek na własność, co potwierdzone jest odpowiednim certyfikatem autentyczności. Ten ciąg zer i jedynek może przybrać dowolną formę. Jako NFT są sprzedawane obrazy, animacje, wpisy na Twitterze, a nawet modele 3D fragmentów ludzkiego ciała czy też… emocje.

W praktyce chodzi więc o to, że posiadasz coś, czego nie ma nikt inny i czego nikt inny mieć nie może (chyba że to oddasz, sprzedasz, albo zostanie Ci wykradzione). Można to porównać zarówno z posiadaniem oryginału Mony Lisy, jak i t-shirta poplamionego sosem – obie te rzeczy są w praktyce niepodrabialne. Można stworzyć ich imitacje i bardzo zbliżone podróbki, ale zawsze będą jakieś różnice. To, dlaczego jeden z tych przedmiotów jest bezcenny, a drugi bezwartościowy jest już jedynie wynikiem pewnej społecznej umowy.
      NFT zyskało popularność, gdy okazało się całkiem dobrym sposobem na sprzedaż cyfrowych dzieł sztuki. O ile w przypadku zdjęć i grafik dwuwymiarowych, ich przeniesienie do formy materialnej nie jest problematyczne, o tyle z animacjami, modelami 3D, teledyskami, formami multimedialnymi itp. nie jest to takie proste, a w wielu przypadkach staje się wręcz niemożliwe. NFT z zapisanym w blockchainie wyjątkowym certyfikatem pozwala skutecznie kupować i sprzedawać tego typu cyfrowe dzieła.

Szybko okazało się, że NFT to również sposób na tworzenie ograniczonych i zamkniętych społeczności. W sieci pojawiły się więc tokeny będące biletami wstępu do mniej lub bardziej wąskiego grona ich posiadaczy, którzy rozpoznają się po charakterystycznych obrazkach na zdjęciach profilowych w mediach społecznościowych. Tego typu procedery są najczęściej reklamowane przez znane osoby, które zachęcają innych, by dołączyć do “ich klubu”. Takie NFT mogą kosztować od kilkudziesięciu złotych do nawet wielu milionów.
      Jeśli zainteresował was ten temat zapraszam do kontaktu na PW,wskażę drogę darmowego ich zdobycia,powiem jak ustawić nasze portfele,podzielę się poradnikami

• By piotras10000

ROBOT HANDLOWY DO KRYPTOWALUT
      ✅ Instrument: btcusd ( bitcoin )
      ✅Wysoka skuteczność zagrań ( ok. 85% wygranych )
      ✅Automatyczne narzędzie otwierania i zamykania zleceń
      ✅Obrona rentowności zlecenia ( Breakeven )
      ✅Zarządzanie ryzykiem ( Money Mangament )
      ✅Zaawansowana Strategia ( Martingale )
      ✅Wbudowany wskaźnik ( Moving Average )

Zapraszam do śledzenia moich wyników na mojej stronie na Facebooku
       https://www.facebook.com/PJT-Systems-103123548864276

• By tomek019
      Binance od początku 2018 roku jest uważany za największą giełdę kryptowalut na świecie pod względem wolumenu oraz obrotu. Obecnie nadal jest TOP 1 giełdą kryptowalut jeśli chodzi o ranking. Rozwojem oraz możliwościami zarabiania na różne sposoby w świecie kryptowalut również nie odstają, a nawet wyprzedzają swoją konkurencję. Oferują wiele bonusów, promocji, handel na dźwigni, margin, futures, staking, poole oraz wiele wiele innych opcji których opis znajdziecie w wideo poniżej. Do tego wszystkiego całość upiększona kartą VISA, dzięki czemu mamy dostęp 24/7 do naszych środków, płacąc za zakupy czy też wypłacając w bankomacie.
      CEO i założyciel Binance: Changpeng Zhao
      Wcześniej założył Fusion Systems (2005r).
      W 2013 roku dołączył do Blockchain.info jako trzeci członek zespołu.
      Pracował także w OKCoin jako CTO przez mniej niż rok.
      Także jest to osoba znana i ze sporym doświadczeniem w świecie kryptowalut.
      W ramach współpracy z Binance mogę zaoferować każdemu forumowiczowi 20% CASHBACK z prowizji waszych transakcji. Oznacza to że prowizja z każdej transakcji którą zrobisz na giełdzie wróci do Ciebie na Twoje konto w wysokości 20%. W perspektywie czasu dla każdego kto robi więcej niż 1 transakcję na rok, zbierze się naprawdę ładna suma. Promocja ważna tylko ze specjalnym linkiem promocyjnym.
      Mój link polecający z opcją Cashbacku 20%: https://accounts.binance.com/en/register?ref=VFQJWCAR
      Kod osoby polecającej (Refferal ID): VFQJWCAR

Czysty link: https://www.binance.com/
      Na koniec przedstawię wam 2 filmy ze swojego YouTube, w których tłumaczę sposób rejestracji i wpłaty oraz sposoby zarabiania na giełdzie Binance.
      Oczywiście sposobów zarabiania na tej giełdzie cały czas przybywa, także niebawem będę musiał zrobić Update odnośnie tego  

• By ProfitPixels

Profit Pixels — dostawca wewnętrznych transakcji Forex/Crypto/Trading CPA dla prawie wszystkich GEO-ów. Wdrożyliśmy algorytm uczenia maszynowego, który automatycznie wykrywa najbardziej odpowiednie centrum telefoniczne dla twojego ruchu zgodnie z GEO, językiem, czasem i źródłem ruchu, wysyłając tam ruch. Istnieje również system, który zapobiega powtarzaniu się leadów w oparciu o sztuczną inteligencję, pozwalając Ci uzyskać jak najwięcej z twojego ruchu.
      Zapewniamy szeroką gamę unikalnych prelanderów z szalonymi CR i DR, a także mówiących w ojczystym języku call-centerów, którzy obsłużą Twoje leady na najwyższym poziomie. Wspieramy integrację API i Postback (s2s) oraz zapewniamy profesjonalną pomoc partnerską i techniczną 24/7.
      Wypłaty dostępne od pierwszego potwierdzonego CPA i mogą być dostarczane za pośrednictwem Wire, Bitcoin, Tether, Webmoney, PayPal, Payoneer raz w tygodniu. Możesz również złożyć wniosek do swojego osobistego menedżera, aby sprawdzić dostępność korzystania z dowolnego innego konkretnego systemu płatności.
      Najważniejsze funkcje
      Sekcja raportów szczegółowych ze statystykami w czasie rzeczywistym i statusami potencjalnych klientów z centrum telefoniczne; In-house oferty dla prawie wszystkich GEO; Wdrożony algorytm uczenia maszynowego w celu osiągnięcia najwyższej klasy CR i DR; System oparty na AI, który zapobiega duplikaty prowadzi; Wysokie stawki CPA i tygodniowe wypłaty; 24/7 profesjonalny menedżer wsparcia; Obsługa S2S, API; Rdzonojęzyczne centra telefoniczne. Ponadto zapewniamy możliwość zaproszenia skierowań i otrzymania 3% miesięcznej prowizji od zarobków zaproszonych skierowań.
      Znalazłeś najlepsze rozwiązanie do zarabiania na ruchu drogowym.
      Zarejestruj się i podnieś swoje zyski.