Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Marksman

[Faucet - Multicoin]

Recommended Posts

Świeżo znaleziony projekt działający na zasadzie krzyżówki Buxa i kranu. Do dyspozycji mamy możliwość zbierania ponad  20 -stu różnych coinów. Wypłaty są kierowane  na Faucethub lub bezpośrednio na prywatny portfel. Istnieje możliwość wymiany coinów na jeden, ten który najbardziej nas interesuje. Claimy robimy co 15 minut dla każdego coina z ogółu - timer claimów nie jest dla wszystkich coinów  w tym samym momencie. 

Naistotniejsze zalety:

- Ponad 20 coinów do zbierania w jednym projekcie

- Brak minimum do wypłaty

- Możliwość wymiany zebranych coinów na inny z dostępnych w projekcie.

- Ponad 100 claimów dziennie :D

- Claim co 15 min oddzielnie dla każdego coina

LINK DO Rejestracji: https://www.faucetcrypto.com/ref/66243 ^_^   - Dzięki za wsparcie :)

Edited by Marksman

Taki wątek już jest... już od dawna jestem w tym kranie... chyba danides go zakładał.

Działa wam strona?

@ Jack sorry moje niedopatrzenie ale w sumie to nvm, bo kran miał reset i nie przenieśli nam refów do  ,,nowej" wersji ;-/

Z plusów to możemy wypłacić zebrane coiny ze starej wersji i przenieść do nowej zebrane experience pointsy, które dają nam bonusy do claimów. Gdyby ktoś chciał się zarejestrować do nowej wersji to rejestracja możliwa jest z mojej stopki .

Te experience coś tam to tak nie do końca przeszły bo miałem ponad 14% a zacząłem w nowej wersji od zera albo czegoś nie wiem jak je przenieść.

@Hiena strona działa tak samo stara jak i nowa strona.

Edited by Jack

I to by było na tyle... kran zamknięty z powodu przekrętu użytkownika w programie.

Super,,,, a był taki świetny kranik nawet nie zdążyłem swoich coinow przelać które dziś uzyskałem :(

Kran ponownie odżył. Tym razem pod nowym linkiem: Faucetcrypto

Wprowadzono nową walutę DCN coina pozwalającego na kupowanie - sprzedawanie itemów, które zdobywamy za claimy różnych kryptowalut. Można trafić fajne itemy warte od kilkudziesięciu do kilkuset satoshi :D Do kranu dodano również giełdę gdzie za walutę DCN możemy kupić-sprzedać nowe itemy :)

Edited by Marksman