Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ermin

Niesłuszne ostrzeżenie #Polon

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Krótki opis.
Samodzielnie zgłosiłem swój post z tytułu jego zdublowania,
po czym ww. moderator w poniższym komentarzu 
doszukał się wulgaryzmu

cyt.,, zobaczysz jaki mają rozmach skur......" - stąd pytanie gdzie tutaj wulgaryzm?
Po pierwsze wykropkowałem połowę słowa,
dwa, nawet gdyby nie, to wciąż i tak jest to znany cytat z filmu, który jak mniemam niczyjej godności nie uwłacza.
Stąd moje pytanie, gdzie tutaj wulgaryzm, skoro nie zostało użyte wulgarne słowo?

Moderowanie moderowaniem, a komunizm i cenzura to czasy nieco zamierzchłe...
PS. K..... to też przekleństwo?

Edytowane przez Ermin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgłosiłeś zdublowany post, który został usunięty, i właściwie nie ma to związku z pierwszym postem, za który przyznałem ostrzeżenie, tym bardziej, że treść posta który zgłosiłeś została przez Ciebie usunięta. I tym bardziej, że zarówno Twoje zgłoszenie, jak i moje ostrzeżenie dotyczyły dwóch różnych postów i dwóch różnych kwestii.

W mojej ocenie, dopóki wykropkowanie jest na tyle skromne, że pozwala łatwo odgadnąć o jakie słowo chodzi, to nie widzę przeciwwskazań, aby takie słowo traktować jako wulgaryzm, jeśli nim jest. W tym przypadku jest to wulgaryzm i doskonale wiadomo o jaki wulgaryzm chodzi. A więc podstawowe przesłanki określające go jako wulgaryzm istnieją.

Z drugiej strony, jeśli napiszesz "K.....", albo "Y......", albo "5.......", czy cokolwiek innego tego typu, to jaki jest sens pisać coś, czego prawdopodobnie większość osób nie zrozumie, lub będą jakiekolwiek wątpliwości co do interpretacji tego co napisałeś?

Ponadto, to że to cytat, to w mojej ocenie nic nie zmienia. Po pierwsze nie każdy musi znać czyjś cytat. Po drugie, wulgaryzm nie przestaje być wulgaryzmem tylko dlatego, że pochodzi z czyjegoś cytatu.

Ps. Tak z ciekawości: Jeśli uważasz, że to nie wulgaryzm, to w jakim celu wykropkowałeś?

 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie lubimy wulgaryzmów w każdej postaci, nawet wykropkowanej. Chodzi o dbałość o pewien poziom kultury wypowiedzi i o nie wywoływanie konfliktów a nie cenzurę. Cenzurę miałbyś wtedy, gdybyśmy nie pozwali na mówienie prawdy, która nie jest po naszej myśli. A każdy wulgaryzm możesz zastąpić łagodniejszym wyrażeniem nie tracąc przy tym sensu wypowiedzi. 

  • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Ermin napisał:

pytanie gdzie tutaj wulgaryzm?

Może tutaj :)

58 minut temu, Ermin napisał:

skur......

 

59 minut temu, Ermin napisał:

Moderowanie moderowaniem, a komunizm i cenzura to czasy nieco zamierzchłe...

Nie wiem gdzie Ty tu widzisz komunizm i cenzurę.

Regulamin Forum, którego chcąc czy nie chcąc przestrzegać musisz jeśli chcesz uczestniczyć w życiu forum, wyraźnie zabrania używania wulgaryzmów. 

I wierz mi nie czyni tego ani w imię komunizmu ani też cenzury. Idea jest dość prosta. Chodzi mianowicie o to by na forum panowała choćby podstawowa kultura wypowiedzi.

Pomyśl do czego sprowadziłby się zapis zabraniający wulgaryzmów gdybyśmy dopuszczali możliwość używania ich w wykropkowane formie. Byłby martwym zapisem...

  • Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zwróciłem uwagę na to, że ktoś wątku o DasCoin użył określenia "daskoń". Napisałem po prostu "offtopic", post kolegi miał charakter tylko i wyłącznie prześmiewczy i nie nadaje się do wątku o NetLeaders.

pepperonis zablokował moją wypowiedź.

Ermin jednak po części ma rację. Niektórzy moderatorzy nadużywają swojej wolności wypowiedzi. Dziękuję Polon za sprawną moderację mojego postu. Nadal będę bacznie obserwował wypowiedzi w wątku o NetLeaders, większość z nich ma taką treść, jak wyżej wspomniana. I BĘDĘ TO WYTYKAŁ. OFFTOPIC DEAD.

To jest wątek dotyczący konkretnej skargi na konkretną decyzję moderatorską. Jeśli masz zastrzeżenia co do decyzji moderatorskich dotyczących Twojej osoby, masz prawo umieścić swoją oddzielną skargę. W tym wątku stanowi to offtop.

Proszę również nie mieszać decyzji moderatorskich moderatora z jego wypowiedziami jako użytkownika. Moderator jest zwykłym użytkownikiem i o ile nie jest to wyraźnie zaznaczone (czerwonym kolorem czcionki), to  wypowiada się jako zwykły użytkownik. Moderatorów też obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum, niezależnie, czy wypowiadają się jako moderatorzy, czy jako użytkownicy. Jeśli uważasz, że posty tych, czy innych użytkowników łamią regulamin forum, masz prawo to zgłosić.  

Edytowane przez Polon
literówki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.×