Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ermin

Niesłuszne ostrzeżenie #Polon

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Krótki opis.
Samodzielnie zgłosiłem swój post z tytułu jego zdublowania,
po czym ww. moderator w poniższym komentarzu 
doszukał się wulgaryzmu

cyt.,, zobaczysz jaki mają rozmach skur......" - stąd pytanie gdzie tutaj wulgaryzm?
Po pierwsze wykropkowałem połowę słowa,
dwa, nawet gdyby nie, to wciąż i tak jest to znany cytat z filmu, który jak mniemam niczyjej godności nie uwłacza.
Stąd moje pytanie, gdzie tutaj wulgaryzm, skoro nie zostało użyte wulgarne słowo?

Moderowanie moderowaniem, a komunizm i cenzura to czasy nieco zamierzchłe...
PS. K..... to też przekleństwo?

Edytowane przez Ermin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgłosiłeś zdublowany post, który został usunięty, i właściwie nie ma to związku z pierwszym postem, za który przyznałem ostrzeżenie, tym bardziej, że treść posta który zgłosiłeś została przez Ciebie usunięta. I tym bardziej, że zarówno Twoje zgłoszenie, jak i moje ostrzeżenie dotyczyły dwóch różnych postów i dwóch różnych kwestii.

W mojej ocenie, dopóki wykropkowanie jest na tyle skromne, że pozwala łatwo odgadnąć o jakie słowo chodzi, to nie widzę przeciwwskazań, aby takie słowo traktować jako wulgaryzm, jeśli nim jest. W tym przypadku jest to wulgaryzm i doskonale wiadomo o jaki wulgaryzm chodzi. A więc podstawowe przesłanki określające go jako wulgaryzm istnieją.

Z drugiej strony, jeśli napiszesz "K.....", albo "Y......", albo "5.......", czy cokolwiek innego tego typu, to jaki jest sens pisać coś, czego prawdopodobnie większość osób nie zrozumie, lub będą jakiekolwiek wątpliwości co do interpretacji tego co napisałeś?

Ponadto, to że to cytat, to w mojej ocenie nic nie zmienia. Po pierwsze nie każdy musi znać czyjś cytat. Po drugie, wulgaryzm nie przestaje być wulgaryzmem tylko dlatego, że pochodzi z czyjegoś cytatu.

Ps. Tak z ciekawości: Jeśli uważasz, że to nie wulgaryzm, to w jakim celu wykropkowałeś?

 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie lubimy wulgaryzmów w każdej postaci, nawet wykropkowanej. Chodzi o dbałość o pewien poziom kultury wypowiedzi i o nie wywoływanie konfliktów a nie cenzurę. Cenzurę miałbyś wtedy, gdybyśmy nie pozwali na mówienie prawdy, która nie jest po naszej myśli. A każdy wulgaryzm możesz zastąpić łagodniejszym wyrażeniem nie tracąc przy tym sensu wypowiedzi. 

 • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Ermin napisał:

pytanie gdzie tutaj wulgaryzm?

Może tutaj :)

58 minut temu, Ermin napisał:

skur......

 

59 minut temu, Ermin napisał:

Moderowanie moderowaniem, a komunizm i cenzura to czasy nieco zamierzchłe...

Nie wiem gdzie Ty tu widzisz komunizm i cenzurę.

Regulamin Forum, którego chcąc czy nie chcąc przestrzegać musisz jeśli chcesz uczestniczyć w życiu forum, wyraźnie zabrania używania wulgaryzmów. 

I wierz mi nie czyni tego ani w imię komunizmu ani też cenzury. Idea jest dość prosta. Chodzi mianowicie o to by na forum panowała choćby podstawowa kultura wypowiedzi.

Pomyśl do czego sprowadziłby się zapis zabraniający wulgaryzmów gdybyśmy dopuszczali możliwość używania ich w wykropkowane formie. Byłby martwym zapisem...

 • Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zwróciłem uwagę na to, że ktoś wątku o DasCoin użył określenia "daskoń". Napisałem po prostu "offtopic", post kolegi miał charakter tylko i wyłącznie prześmiewczy i nie nadaje się do wątku o NetLeaders.

pepperonis zablokował moją wypowiedź.

Ermin jednak po części ma rację. Niektórzy moderatorzy nadużywają swojej wolności wypowiedzi. Dziękuję Polon za sprawną moderację mojego postu. Nadal będę bacznie obserwował wypowiedzi w wątku o NetLeaders, większość z nich ma taką treść, jak wyżej wspomniana. I BĘDĘ TO WYTYKAŁ. OFFTOPIC DEAD.

To jest wątek dotyczący konkretnej skargi na konkretną decyzję moderatorską. Jeśli masz zastrzeżenia co do decyzji moderatorskich dotyczących Twojej osoby, masz prawo umieścić swoją oddzielną skargę. W tym wątku stanowi to offtop.

Proszę również nie mieszać decyzji moderatorskich moderatora z jego wypowiedziami jako użytkownika. Moderator jest zwykłym użytkownikiem i o ile nie jest to wyraźnie zaznaczone (czerwonym kolorem czcionki), to  wypowiada się jako zwykły użytkownik. Moderatorów też obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum, niezależnie, czy wypowiadają się jako moderatorzy, czy jako użytkownicy. Jeśli uważasz, że posty tych, czy innych użytkowników łamią regulamin forum, masz prawo to zgłosić.  

Edytowane przez Polon
literówki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Brak

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  •   Mógłbym prosić o źródło komentarza?  
  • TREŚĆ MAILA (częśc dot. Polski) Wyjaśnienia w sprawie doniesień medialnych w Polsce Wielu z was natknęło się na negatywne i złośliwe kampanie przeciwko organizacji NetLeaders z Polski. Jak wspomniałem na niedawnym webinarze, spodziewamy się pewnej ilości pytań regulacyjnych ze względu na innowacyjny charakter naszej działalności, a także nasz światowy sukces. Jednak w polskich mediach pojawiły się nowe historie - występujące głównie w małych blogach internetowych - które zawierały zupełnie nowy wymiar dezinformacji. Ta dezinformacja była następnie rozpowszechniana na blogach internetowych w innych regionach świata. Do pomieszania tych historii doszedł fakt, że żadne ze źródeł redakcyjnych nie było wystarczająco pracowite, by szukać komentarzy od kogokolwiek innego w organizacji NetLeaders. W związku z tym, z korzyścią dla osób z naszej społeczności, które zadają pytania, chciałbym skorzystać z okazji, aby wyjaśnić tę sytuację. Posty na blogu wynikają głównie z jednego konkretnego incydentu: niektóre fundusze przetwarzane przez jednego z naszych polskich dostawców płatności (mowa o DotPay - red.) są chronione przez polskie władze od czerwca (od czerwca!!! - red.). Środki te zostały częściowo prejęte przez władze polskie w odpowiedzi na wielokrotne skargi zespołu prawnego NetLeaders przeciwko przetwarzającemu płatności (DotPay - red.) za niesłuszne wstrzymanie środków przez okres kilku miesięcy. Fundusze te, które nigdy nie opuściły podmiotu dokonującego płatności, zostały "wyodrębnione" przez polski rząd do czasu zakończenia dochodzenia w tej sprawie. Bardzo dziękujemy polskiemu rządowi za pomoc w ten sposób i pochwalamy ich szybkie działania. Jesteśmy również przekonani o pozytywnym wyniku, gdy wszystkie fakty zostaną rozpatrzone przez odpowiednie władze. ******************** Mój komentarz: 
   Zestawcie sobie te informacje z tym jak były podawane w "mediach" oraz przez osoby typu Rafał Z. Osoby z zewnątrz dowiedziały się, że: a) CBŚ zabezpieczył środki NetLeaders na 10 mln Euro (insynuując, że weszli na majątek firmy jak na przestępców) 
   b) co więcej, informacja ta została nagłośniona w październiku, sugerując, że to efekt działań CBŚ po rozpoczęciu śledztwa W praktyce wyglądało to tak, że:
   a) DotPay (najprawdopowodniej bezprawnie) z róznych powodów odmówił wypłaty NetLeaders ich własnych środków, które wpłynęły za licencje. Po interwencji NL środki zostały przekazane do aparatów państwowych i są zabezpieczone do czasu wyjaśnienia sprawy
   b) miało to miejsce w czerwcu... a nie, jak sugerują nasi kochani przeciwnicy, teraz... Jeśli ktoś jeszcze nie widzi skali manipulacji to nie wiem jakich więcej informacji potrzebuje.  Co więcej, weźcie to pod uwagę czytając informacje, że rzekomo "200 osób się zgosiło do TradingJam..." i tym podobne  ******************** Dalsza część maila: Niemniej jednak, aby ta sytuacja została rozwiązana bezzwłocznie, zaangażowaliśmy ekspertów prawnych i finansowych, którzy pracują w ramach odpowiednich kanałów rządowych w Polsce, aby zapewnić należyty proces. Oczywiście wszystkie operacje w Polsce działają normalnie i firma dalej funkcjonuje na tym rynku. Należy również pamiętać: pomimo niesprawiedliwego wstrzymania tych środków przez podmiot dokonujący płatności, NetLeaders sumiennie aktywował wszystkie zakupione licencje i zapłacił pełną prowizję adwokatom za wszystkie zakupy - a każda prowizja została wypłacona na czas. Jest to kolejny dowód na siłę i zdrowie biznesu NetLeaders, jako że zabezpieczenie środków na tak duża skalę prawdopodobnie doprowadziłoby do bankructwa praktycznie każdej innej firmy. Aby lepiej służyć społeczności NetLeaders w tym czasie, wyznaczyliśmy również eksperta prawnego, profesora dr hab. Jarosław Majewski, który obecnie pełni rolę centralnego kontaktu dla wszystkich kontaktów z polskimi władzami. Specjalistom i klientom w Polsce udostępniono także infolinię NetLeaders, która zapewnia szybką odpowiedź na wszelkie pytania.
  • Wspaniała lista z tego webinaru. Musiałem przeczytać na dwa razy, bo mi łzy wzruszenia oczy przykryły. Wielkie plany! A poważnie rzecz ujmując, to po wprowadzeniu limitów widać, że admini próbują zamknąć program. Długo się trzymał, twardziel.
×