Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

26 kwietnia 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Dni są coraz cieplejsze, coraz mniej osób spędza więc czas przed komputerem a więcej na powietrzu. To bardzo dobrze! Ja również stęskniłem się za ciepłą pogoda. Nie jest to jednak powód aby w tym czasie nie zarabiać. Obsługa naszych inwestycji nie jest bowiem aż tak czasochłonna, wystarczy kilka, kilkanaście minut dziennie. Więcej czasu zajmuje znalezienie odpowiedniego programu dla naszych inwestycji. Sam spędzam wiele godzin na poszukiwaniach i muszę powiedzieć, że nie jest to łatwe.

Dzisiaj nie mam żadnego nowego programu do przedstawienia, dlatego omówię tylko najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia. Dziś główną informacją jest niedostępność strony JustBeenPaid.

JustBeenPaid jest offline od wczorajszego poranka. Nikt tego nie oczekiwał, więc wszyscy zastanawiają się jaka jest przyczyna. Jeżeli dołączysz do konferencji JBP możesz przeczytać, że:

http://login.meetcheap.com/conference,jbpdailyconferenceroom

"If you are unable to access the main site today, please understand that the techteam are implementing improvements, there will be times when the site is inaccessible. All will be back to normal soon."

Moderatorzy w pokoju konferencji również nie znają przyczyny i sami są zaskoczeni.

Z początku myślałem, że mamy do czynienia z restartem ale restart jest spodziewany pod koniec tygodnia. Nie powinniśmy jednak się bardzo martwić i panikować, ponieważ strona powinna wrócić online po tym jak przyczyny techniczne zostaną usunięte.

Edit: mam informację, że programiści pracują nad dnsami ale nie wiadomo ile to zajmie czasu. Jeżeli nie jesteś cierpliwy możesz zmienić swoje dnsy na 208.67.222.222 i 208.67.220.220 i strona powinna zacząć działać.

Mam też inną wiadomość związaną z programem JustBeenPaid. Dziś wysłałem Frederickowi pytania do wywiadu, który zgodził się przeprowadzić z naszym dziennikarzem. Tak więc spodziewam się wkrótce odpowiedzi, a pytania są wyjątkowo ciekawe! Także śledźcie aktualizacje na naszej stronie, to będzie bardzo unikalny i ciekawy wywiad.

Przykładowe pytanie:

"Reading your website is, in some ways, like reading a summarized version of the history of American individualism; your philosophy seems deeply rooted in the ideas of American liberalism. At the same time, like any true libertarian, you defy any notion of government or, as you call it, “tyranny.†Isn't it a bit contradictory? Being such a proud representative of your country's ideas and defying its structure all at once? "

AKTUALNOŚCI OD UINVEST

Ostatnio opublikowaliśmy artykuł dotyczący planowanej konferencji przez Uinvest w Los Angeles. Ta konferencja planowana jest na 30 października 2012 roku. Pełny artykuł oraz opublikowany dowód rezerwacji hotelu przez Uinvest dostępne są pod tym linkiem:

http://www.money-monitor.com/article/view/slug/uinvest-conference-on-october-30th-the-meeting-with-uinvestors-in-los-angeles

Na dzisiejszym czacie z administracją programu mogliśmy również usłyszeć o stworzeniu nowego działu suportu: Euro2012 assistance. Ten dział powstał w celu wsparcia Uinwestorów, którzy wybierają się na EURO 2012 na Ukrainę:

"44 days left until the greatest event of footbal world starts in Ukraine and in Poland. We're expecting millions of footbal fans coming to Ukraine and of course we couldn't stop thinking of this for the long months. Those who submitted tickets today could notice a new Department for submitting tickets - Euro2012 assistance. This means UInvest is going to help uinvestors football fans coming to Ukraine. Do you need to book a hotel or rent a car when coming to Ukraine? Maybe you need to get a friendly transfer from our airport? Or you prefer an excursion around the city with a guide? UInvest is at your service!

All you need is to submit a ticket to this special dept.

We will handle your requests."

Uinvest uruchamia również nowy konkurs, tym razem nagrodą jest profesjonalna kamera HD. Aby ją wygrać, należy nie musisz nic inwestować ani kupować, wystarczą 2 rzeczy:

1. Być inwestorem

2. Wysłać jakiekolwiek zdjęcie czy video na stronę Uinvest gdzie będzie widoczne logo Uinvest/Gun.

Wygrywa ten, kto będzie miał najwięcej wyświetleń.

RECENCJA NEWGNI

Mam również nadzieję, że zapoznaliście się z ostatnim review dotyczącym programu NewGNI. Tu jest link:

http://www.money-monitor.com/article/view/slug/newgni-review---21-april-2012---wwwnewgninet

A oto reakcja administratora na tę publikację:

"Thanks for the great review!

In my opinion, it was indeed the best review we've received so far.

With best regards,

Jurgen"

Dziękujemy za tę opinię.

LIKWIDACJA PLANU W 35THREE

1 maja 2 programie 35three zostanie zlikwidowany plan inwestycyjny ‘35% Earnings for 3 days’. Pozostanie więc tylko plan 2% przez 100 dni. Muszę tutaj dodać, że ten program sprawuje się nadspodziewanie dobrze. Może nie urzeka swoim wyglądem, ale jest bardzo solidny. Jak dotąd moje ROI tutaj to 138%.

AKTUALNOŚCI METALROI

MetalRoi ma ponad 750 zarejestrowanych użytkowników i 80% z nich posiada aktywne depozyty. Ostatnio został również dodany nowy system płatności SolidTrustPay. Dodatkową nowością jest zainstalowany widget gogle translator, który umożliwia przeglądanie stron w każdym języku, który wspiera ten widget.

MINT PRZYGOTOWUJE SIĘ DO OFICJALNEGO URUCHOMIENIA PROGRAMU

Pomimo, iż nie było jeszcze oficjalnego otwarcia programu MINT, program umożliwia inwestycje. Inwestuję tutaj od prawie miesiąca, i mam bardzo pozytywne doświadczenia. Moje dotychczasowe ROI to 46%. Z niecierpliwością więc czekam na oficjalny start. Program posiada już 700 członków i stosunek aktywnych inwestorów to 61%.

1 maja kiedy nastąpi oficjalne otwarcie programu, możemy się spodziewać wielu zmian, w tym wzrost cen za tokeny, długości planów i nowe możliwości reklamy. Zmiany cen i długości planów będą dotyczyć jednak tylko nowych zamówień.

Dodatkowo, obecni członkowie Dragonfly nie będą musieli przedłużać członkostwa buddy aby zarabiać na tokenach Advanced. Jednakże stracisz możliwość wypełniania matrycy Buddy.

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

Co cieszy, żaden program  nie uzyskał statusu PROBLEM. Jedynie programowi JustBeenPaid zmieniłem status na WAITING do czasu rozwiązania problemu z dostępnością strony.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.