Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Alliance Pay Systems

Program inwestycyjny, którego konstrukcja wskazuje jednoznacznie, że oparty jest na schemacie Ponziego. Nazwa projektu zbieżna jest z promowanym ostatnio przez NetLeaders nowym ogłoszonym w Barcelonie i wdrażanym przez nich systemem płatniczym umożliwiającym płacenie dascoinami, którego sposób tworzenia dla posiadaczy dascoinów dostępny jest pod tym linkiem AlliancePay Account - NetLeaders. Wobec zapowiedzi ICO projektu DasPay, którego AlliancePay jest częścią możliwe jest, że jest to strona testowa lub przedstartowa tego ICO aczkolwiek nie ma na to żadnego dowodu. Zgodnie więc z polityką Neleaders należy czekać na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie związków z tym projektem.

Obecnie bowiem mamy do czynienia jedynie z pewnymi poszlakami. Pierwszą jest nazwa programu. Kolejną to to, że strona główna zdaje się sugerować związki z Indiami a to dość mocno kojarzy mi się z uroczym i ekspresynym młodzieńcem - Sahil Arora - który na poprzednim londyńskim evencie wywołał u zgromadzonych posiadaczy licencji Neleaders i dascoina wielką euforię dając im cud maszynę do wypłay bicoinów i dascoinów

IMHO właśnie to związanie się przez Neleaders z tym młodym indyjskim przedsiębiorcą i wizjonerem może świadczyć o tym, że współtworzy on ten projekt jak zapewniają bowiem osoby zbliżone do CEO projektu Neleaders Michaela Mathiasa skupia on wokół siebie właśnie takich ludzi. Stąd też w gronie dyrektorów dascoina jest polska anielica biznesu Anna Hejka. Niestety, i znów to muszę podkreślić, nie ma żadnych dowodów na związek Sahila Arora z AlliancePay. To tylko takie luźne skojarzenia.

Kolejną poszlaką jest to, że siedzibą ego projektu są Stany Zjednoczone a przecież z oficjalnych informacji wynika, że Netleaders szykuje na wejście na amerykański rynek. Na konferencji w Barcelonie liderzy Netleaders uchylili rąbka tajemnicy i wyjawili, że jedną z przyczyn opóźnienia ze startem DasPaya, Das33 i AlliancePay jest dostosowywanie tych produktów do amerykańskich regulacji.

Wszystkim też jest znana cecha Michaela Mathiasa do dawania tym, którzy mu zaufali tego co najlepsze. Stąd też kolejną poszlaką związku Netleaders i dascoina z tym projektem jest jego prestiżowa lokalizacja: 555 Downing st. Suite 1000 New York, NY 10010 USA.

Całości obrazu dopełnia niesamowity plan zarobkowy i marketingowy dający wręcz nieograniczone możliwości zarobkowe

ltxtb3Z.png 

61cTP9d.png 

P7n6OuG.png 

Poszlaki, o których pisałem wcześniej nie dowodzą ale wskazują na pewną dozę prawdopodobieństwa, że za tym projektem mogą stać ludzie, którzy dali światu następce bicoina i dolara. Hybrydową kryptowalutę, która łączy w sobie dobre cechy wszystkich innych krypowalut i wszystkich innych walut fiduracyjnych i jednocześnie pozbawiona jest wszystkich ich wad.

Dlatego warto się zastanowić czy życie nie jest za krótkie by ciągle być biednym i pracować na etacie a zamiast wygrzewać się w tropikach od czasu do czasu zerkając na pęczniejące konto pieniędzy by móc cieszyć się ze słuszne podjętego ryzyka, że lepiej być bogatym niż biednym. Bo przecież wszyscy wiedzą, że ryzyko jest wszędzie a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Czas zastanowić się czy nie warto skorzystać z szansy, z której skorzystali liderzy Netleaders, którzy też kiedyś byli biedni a dziś dzięki swojemu bogactwu mogą nieść altruistyczną pomoc głosząc wszem dobrą nowinę, że z szansy bycia bogatym nie należy rezygnować.

Czas kliknąć w

Link do rejestracji...

 

 

 

 

Uwaga!

Powyższy wpis nie odzwierciedla poglądów autora i ma charakter parodii sposobu prezentowania programu przez tzw. liderów dascoina.  Mimo, że odnosi się do projektu rzeczywiście istniejącego w sieci o nazwie tożsamej z systemem wdrażanym przez NetLeaders autor nie ma wątpliwości, że te programy nie są ze sobą w żaden sposób związane. Wizje zaprezentowane w powyższym wpisie zbudowane są jednak na równie wiarygodnych źródłach jak twierdzenia liderów Neleaders i w równoważny sposób udokumentowane. Wpis ten ma też na celu pokazanie jak dziś nieprofesjonalnie twórcy Neleaders podchodzą do kwestii PR i marketingu skoro naprędce wybrali akurat AlliancePay na nazwę swojego systemu płatności. Szczególnie, że nie prezentowany program nie jest jedyną negatywną informacją związaną z tą nazwą. Bardzo wysoko Google indeksuje link z brytyjską spółką, która nie wypełnia prostych obowiązków wobec rejestratora https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10260220.

Wbrew więc zawartemu w treści wpisu wezwaniu do działania stanowczo odradzam wchodzenie w ten projekt, choć nikomu zabronić nie mogę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ten program to już nie płaci, że się znalazł w scamie?

Ponadto nie podoba mi się, że tworząc wątek o programie, wykorzystujesz ten program do naśmiewania się z innego zupełnie niezwiązanego z nim projektu (dascoin). Tym bardziej, że sam przyznałeś, że oba programy nie są ze sobą związane. 

Przeczytałem nawet regulamin forum i wydaje mi się że taki temat narusza zasady forum. Ktoś powinien się tym zająć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz...

Gdzie Waćpan widzi naśmiewanie się?

Nie ja wybierałem nazwę nowego rewolucyjnego tworu w postaci wirtualnej karty przepłaconej. Nie ja nazwałem ją AlliancePay. 

Nie ja też zrobiłem z Sahila Arora i jego splagiatowanego dascoinmatu główną atrakcję londyńskiego wieczoru dla dascoinposiadaczy. 

Nie ja także sprawiłem, że pochodzi on podobnie jak ten program z Indii.

Nie ja łgałem o uczestniczeniu CEO dascoina w konferencji ONZ na temat blockchanina i nie ja pozorowałem działania mającymi za cel przysporzenie projektowi nienależnego i niezasłużonego prestiżu.

Nie ja nazwałem dascoina walutą zaufania i także nie ja trzymałem w ścisłej tajemnicy by nie pogorszyć wyników sprzedażowych, że w Barcelonie z das33, daspy, kart płatniczych i nowych giełd nic nie będzie.

Za wszystkim tym stoi Michael Mathias...

Widzisz w biznesie jest tak, że przewagę konkurencyjną można zdobyć na łączeniu pozornie niezwiązanych z sobą faktów. Ktoś, kto wyczyta miedzy wierszami co zamierzają wielcy gracze może z tego skorzystać i nieźle na tym zarobić...

Ja tylko sobie pogdybałem co będzie jak będzie gdy będzie tak jak sobie pogdybałem.

W sumie zrobiłem to co na co dzień robią i dascoinowi admini oraz dascoinowi zaganiacze...

Wyraźnie jednak zaznaczyłem, że tekst ma charakter satyryczny oraz o przyczynach i celach jego powstania. A, że google go świetnie indeksuje... No cóż, to bardzo dobrze... 

36 minut temu, analizator1 napisał:

Przeczytałem nawet regulamin forum i wydaje mi się że taki temat narusza zasady forum. Ktoś powinien się tym zająć.

Nie przypominam sobie by Regulamin zabraniał satyry ani prezentowania programów o nazwach i domenach sugerujących możliwość związku z usługą wdrażaną przez inny projekt o podobnej, piramidalnej, proweniencji ale możesz zgłosić post zgodnie z Regulaminem. Niemniej nie liczyłbym na skuteczność Twoich apeli zawartych w tym wątku. Inna jest bowiem rola tego wątku.

Zapraszam więc do podzielenia się Twoją oceną dyskutowanego w nim projektu...

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, pepperoniss napisał:

Gdzie Waćpan widzi naśmiewanie się?

Sam napisałeś, że wpis ma charakter parodii, a jak wiadomo celem parodii jest wywołanie śmiechu.

Nie będę Ci odpowiadał tu na temat dascoina, bo ja nie wiem tak naprawdę jaki cel ma ten wątek i o czym można tu dyskutować. Czy o programie AlliancePaySystem, czy o dascoinie, czy o tych dwóch projektach naraz. Dla mnie to jest offtop.

16 godzin temu, pepperoniss napisał:

 możesz zgłosić post zgodnie z Regulaminem.

Już zgłosiłem to w skardze.

Aha, i nie odpowiedziałeś mi, czy ten program płaci. Liczę na odpowiedź.

Edytowane przez analizator1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, analizator1 napisał:

Sam napisałeś, że wpis ma charakter parodii, a jak wiadomo celem parodii jest wywołanie śmiechu.

To Twoje zdanie, którego nie podzielam. Gdy jeszcze raz przeczytasz powyższy tekst z łatwością zauważysz, że znacznie bliżej mu do ironii niż wywoływania śmiechu. Ale skoro widzisz coś śmiesznego w tym, że na bardzo luźnych związkach można zbudować wiarygodnie wyglądającą teorię to masz prawo się śmiać.

2 godziny temu, analizator1 napisał:

Nie będę Ci odpowiadał tu na temat dascoina, bo ja nie wiem tak naprawdę jaki cel ma ten wątek

Już spieszę Ci to wyjaśnić. Otóż celem tego wątku jest dyskusja na temat programu, który potencjalnie może mieć związek z innym projektem. W tym przypadku z dascoinem i jego twórcami.

Dlatego jeśli w przeciwieństwie do mnie o takich związkach jesteś przekonany albo na takie związki masz dowody serdecznie zapraszam do ich prezentacji właśnie w tym wątku. Wykazanie tych związków może bowiem przyczynić się - szczególnie wśród dascoinowej braci - do popularyzacji tego programu.

Możesz mi wierzyć, że mnie się da przekonać  do zmiany zdania, choć nie to jest najistotniejsze. Istotą dyskusji jest bowiem danie czytelniczkom możliwości wyrobienia swojego zdania.   

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2018 o 06:34, pepperoniss napisał:

Kolejną poszlaką jest to, że siedzibą ego projektu są Stany Zjednoczone a przecież z oficjalnych informacji wynika, że Netleaders szykuje na wejście na amerykański rynek. Na konferencji w Barcelonie liderzy Netleaders uchylili rąbka tajemnicy i wyjawili, że jedną z przyczyn opóźnienia ze startem DasPaya, Das33 i AlliancePay jest dostosowywanie tych produktów do amerykańskich regulacji.

A jaki to związek? Miliony firm ma siedziby w USA i co z tego? Poszukaj setki innych firm, które w najbliższym czasie będą miały siedziby w USA i chcą wejść na amerykański rynek i napisz, że z tego powodu mogą  one mieć związek z dascoin. 

W dniu 9.07.2018 o 06:34, pepperoniss napisał:

Kolejną to to, że strona główna zdaje się sugerować związki z Indiami a to dość mocno kojarzy mi się z uroczym i ekspresynym młodzieńcem - Sahil Arora 

A gdzie tam widzisz związek z Indiami? Mnie Indie kojarzą się z ponad miliardem ludzi tam mieszkających. Czy to może znaczyć że ponad miliard ludzi może mieć związek z tym programem?

W dniu 9.07.2018 o 06:34, pepperoniss napisał:

Całości obrazu dopełnia niesamowity plan zarobkowy i marketingowy dający wręcz nieograniczone możliwości zarobkowe

A jaki to ma związek? Jakby był inny plan, to nie doszukiwałbyś się związku? Jaki związek ma ten plan z dascoinem? 

18 godzin temu, pepperoniss napisał:

Dlatego jeśli w przeciwieństwie do mnie o takich związkach jesteś przekonany albo na takie związki masz dowody serdecznie zapraszam do ich prezentacji właśnie w tym wątku. Wykazanie tych związków może bowiem przyczynić się - szczególnie wśród dascoinowej braci - do popularyzacji tego programu.

Nie widzę żadnych związków tego programu z dascoinem, a Twoje związki są tak naciągane, że chyba prędzej udałoby się wygrać 6 w totolotka, niż gdyby miało się okazać że te związki są prawdziwe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, analizator1 napisał:

A jaki to związek?

Nie pisałem o związkach lecz poszlakach. 

5 godzin temu, analizator1 napisał:

Poszukaj setki innych firm, które w najbliższym czasie będą miały siedziby w USA i chcą wejść na amerykański rynek i napisz, że z tego powodu mogą  one mieć związek z dascoin. 

Być może. I pasowałoby to nawet do bajek wciskanych przez Adminów piramid takich jak AlliancePay czy Dascoin. Nie wiem jednak dlaczego mielibyśmy rozmawiać w tym wątku o potencjalnych związkach tych firm z dascoinem skoro wątek ten dotyczy programu AlliancePay.

No, chyba, że uważasz te setki firm wpływają pośrednio za pośrednictwem dascoina na wartość i ocenę AlliancePay.

Szkoda, że miast uzasadnić dostrzegane przez Ciebie potencjalne związki oczekujesz tego od innych dyskutanów,

 

5 godzin temu, analizator1 napisał:

A gdzie tam widzisz związek z Indiami?

A jak przypuszczasz... W jakim kraju środkiem płatniczym jest indyjska rupia?

5 godzin temu, analizator1 napisał:

A jaki to ma związek?

Już Ci spieszę wyjaśnić....

Otóż za hipotezą przemawiającą za możliwymi związkami tych projektów świadczą łącznie - a nie każda z osobna - opisane przeze mnie poszlaki.

 

5 godzin temu, analizator1 napisał:

Nie widzę żadnych związków tego programu z dascoinem

Ja zaś widzę taką możliwość choć nie jestem przekonany, że taki związek istnieje. Oba projekty bazują bowiem na tym samym. Wciskaniu kitu. Rzekomo świetnych rozwiązaniach płatniczych, rzekomo opartych na krypowalucie....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, pepperoniss napisał:

A jak przypuszczasz... W jakim kraju środkiem płatniczym jest indyjska rupia?

A gdzie tam widzisz rupie indyjskie? Przecież ceny paczek podane są w dolarach.

18 godzin temu, pepperoniss napisał:

Nie wiem jednak dlaczego mielibyśmy rozmawiać w tym wątku o potencjalnych związkach tych firm z dascoinem skoro wątek ten dotyczy programu AlliancePay.

Może dlatego, że AlliancePay i dascoin to jedno i to samo bo sam pisałeś że te nazwy stosuje się zamiennie.

Ponadto wykazałem następującą poszlakę: siedzibą firmy jest USA, a inne firmy też mają swoje siedziby w USA, więc to może być poszlaka wskazująca na ich związek.

A tutaj to już się zdemaskowałeś:

W dniu 9.07.2018 o 06:34, pepperoniss napisał:

 Wizje zaprezentowane w powyższym wpisie zbudowane są jednak na równie wiarygodnych źródłach jak twierdzenia liderów Neleaders i w równoważny sposób udokumentowane.

W wątku o dascoinie jest mowa że liderzy są niewiarygodni, a tu twierdzisz że Twoje wizje są równie wiarygodne jak ich. Czyli  Twoje wizje wg tego kryterium są niewiarygodne. Te wszystkie poszlaki i związki są niewiarygodne, sam to przyznałeś. I jeszcze piszesz, że Twoje wizje są tak samo udokumentowane jak wizje liderów dascoina. A jeśli przyjąć że ich wizje są niewiarygodne, to całe to Twoje udokumentowanie związku AlliancePaySystems z dasoinem też jest niewiarygodne. Więc po co to wszystko? Dla zabawy? Z powyższej analizy mam taką poszlakę, że zrobiłeś to dla zabawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, analizator1 napisał:

Może dlatego, że AlliancePay i dascoin to jedno i to samo bo sam pisałeś że te nazwy stosuje się zamiennie.

To, że dascoinowi posiadacze stosują zamiennie nazwy o niczym nie przesądza. Stanowi tylko poszlakę, że jakiś związek może między tymi projektami może istnieć.

Szczególnie, że jak pisałem niejednemu psu Burek na imię ale to nie wyklucza, że kilka osób wołając Burka woła tego samego...

Tymczasem pojawiła się kolejna poszlaka pozwalająca - w zależności od przyjętej optyki - na wiązanie z sobą tych projektów lub też na wykluczenie jakichkolwiek związków AlliancePay z Dascoinem czy też AlliancePay Systems.

Otóż znalazłem stronę

AlliancePay.io

Treści na niej - choć niezmiernie lakoniczne - częściowo pokrywają się z treściami podawanymi na stronie AlliancePay amerykańskiej spółki i częściowo z podawanymi przez dascoinowych posiadaczy. Co istotne strona nie oferuje obecnie żadnych funkcjonalności poza zapisaniem się na newslettera. 

Z tej strony wynika (LINK), że strona strona prowadzona jest przez irlandzką spółkę

Alliance Pay Ltd, 25 Herbert Place, Dublin 2...

Spółka posługuje się logo znanym z dascoina ale używa odmiennej nazwy AlliancePay albowiem oba słowa pisane są nie łącznie a rozdzielnie.

Co znacznie ciekawsze taka spółka nie istnieje w irlandzkim rejestrze spółek.

Udało mi się jednak ustalić, że pod tym adresem pod nr 616986 zarejestrowana jest spółka ALLIANCE PAYMENTS LIMITED zarejestrowana w grudniu ub. roku. Firma spółki została zmieniona na aktualną w kwietniu bieżącego roku a spółka nie złożyła jeszcze wymaganego raportu rocznego. Spółka obecnie nie posiada żadnych licencji ani koncesji, co oznacza, że samodzielnie nie może pełnić funkcji pośrednika płatniczego a tym bardziej instytucji pieniądza elektronicznego.

Myślę jednam, że różnice w pisowni a nawet użycie w nazwie innych słów nie przesądza o braku związków Allinace Payments Ltd z AlliancePay. Oczywiście, w żaden sposób też ich nie potwierdza.

Niemniej pozwala to na obserwowanie dalszego rozwoju wypadków w oczekiwaniu na potwierdzenie bądź wykluczanie związków między tymi programami i ewentualnego ich wpływu na dyskutowany w tym wątku program.

W dniu 13.07.2018 o 14:49, pepperoniss napisał:

Szkoda, że miast uzasadnić dostrzegane przez Ciebie potencjalne związki oczekujesz tego od innych dyskutanów

Ależ ja niczego nie oczekuję. 

Swoje zdanie zaprezentowałem. Jeśli potrafisz i chcesz wykazać bliskie związki między tymi projektami - zapraszam. Niemniej jednak ani tego od Ciebie nie wymagam ani nie oczekuję..

5 godzin temu, analizator1 napisał:

Czyli  Twoje wizje wg tego kryterium są niewiarygodne.

Czy są wiarygodne czy nie pozostawiam ocenie czytelników. Ja nie twierdzę, że są wiarygodne czy wielce prawdopodobne.

Ja wyłącznie krytycznie oceniłem wiarygodność źródeł na które się powołuję i wyraziłem swoją opinię, że są one tak samo wiarygodne jak źródła liderów Netleaders.

Sam więc sobie więc odpowiedziałeś, a mi wypada się tylko z Tobą zgodzić, że źródła i twierdzenia liderów Netleaders są niewiarygodne.

Natomiast co do udokumentowania to ja - podobnie jak liderzy Netleaders - niczego nie udokumentowywałem.

Oni ograniczają się do tworzenia i głoszenia swych nieudokumentowanych i niewiarygodnych wizji i nie podlegających twierdzeń. Ja od razu zwracam odbiorcy tych treści uwagę na ich wątpliwą jakość. To chyba uczciwsze...

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze bardziej zagmatwałeś sprawę. I wątek jest już o co najmniej trzech programach, a nie o jednym. Może przeszukaj w archiwach okres 200 lat wstecz i znajdziesz jeszcze parę firm z podobną nazwą. 

To co napisałeś wyżej o kolejnej firmie to też w formie parodii, czy nie, bo nie wiem jak interpretować? No i taka prośba: Zrób sobie po prostu temat pt: "Śledztwo pepperonissa" czy jakoś tak i sobie tam dociekaj i szukaj związków, których nie ma. A ten temat zostaw zarezerwowany dla konkretnego jednego programu. 

31 minut temu, pepperoniss napisał:

Niemniej pozwala to na obserwowanie dalszego rozwoju wypadków w oczekiwaniu na potwierdzenie bądź wykluczanie związków między tymi programami i ewentualnego ich wpływu na dyskutowany w tym wątku program.

Przecież  dascoin może nawet nie wiedzieć że istnieje firma AlliancePaySystems. Kontaktowałeś się z dascoinem aby zapytać czy ma powiązania z AlliancePaySystems lub z tym drugim programem co go znalazłeś w archiwach AlliancePay.io, czy ltd. Pytałeś się ich o to? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, analizator1 napisał:

To co napisałeś wyżej o kolejnej firmie to też w formie parodii,

O Allinace Payments Ltd napisałem jak najbardziej poważnie. 

19 minut temu, analizator1 napisał:

Czyli jeszcze bardziej zagmatwałeś sprawę. I wątek jest już o co najmniej trzech programach, a nie o jednym.

Skąd ten wniosek? Nadal pozostaje możliwość, że to ciągle jeden i ten sam program albo kilka różnych programów z sobą luźno powiązanych albo też całkowicie niepowiązanych...

24 minuty temu, analizator1 napisał:

szukaj związków, których nie ma

Nie bardzo pojmuję... Tobie można gdybać...

6 godzin temu, analizator1 napisał:

Może dlatego, że AlliancePay i dascoin to jedno i to samo bo sam pisałeś że te nazwy stosuje się zamiennie.

A my mamy przyjąć, że jedynym, słusznym i niezaprzeczalnym związkiem jest związek AlliancePay z dascoinem? A niby z czego to wynika? Twoje sugestie są równie wiarygodne i udokumentowane  jak moje. Jednak Ty zdajesz się wymagać by przyjąć je jako aksjomat. 

Tutaj podobnie...

40 minut temu, analizator1 napisał:

szukaj związków, których nie ma

Ty wiesz, że nie ma i wymagasz wiary w to od innych. Ja pewności o co do tego nie mam i dzielę się swoimi wątpliwościami...

Co więcej, jakieś związki między niektórymi z tych stron/programów dostrzegają też dascoinzaganiacze z Hiszpanii 

Nie jestem więc odosobniony w zwracaniu uwagi na tego typu poszlaki.

Zważ, że strona https://alliancepay.io nie daje podstaw do wiązania jej z dascoinem, daspayem czy AlliancePay z USA. Jednak hiszpańscy dascoinowcy też dostrzegli potencjalne związki... 

50 minut temu, analizator1 napisał:

Kontaktowałeś się z dascoinem

A rozmawiałeś kiedyś z kryptowalutą i blockchainem z siecią ukrytą za potrójną gardą. Ja nie będę pisał na Berdyczów. Ale Ty możesz spróbować...

 

57 minut temu, analizator1 napisał:

Może przeszukaj w archiwach okres 200 lat wstecz i znajdziesz jeszcze parę firm z podobną nazwą

Hehe... To akurat świeża (dzisiejsza) strona a linkuję do archiwum ze względów praktycznych by po zmianie treści było wiadomo do czego się odnosiłem :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pepperoniss napisał:

A my mamy przyjąć, że jedynym, słusznym i niezaprzeczalnym związkiem jest związek AlliancePay z dascoinem? A niby z czego to wynika? Twoje sugestie są równie wiarygodne i udokumentowane  jak moje. Jednak Ty zdajesz się wymagać by przyjąć je jako aksjomat. 

Tutaj podobnie...

Ty wiesz, że nie ma i wymagasz wiary w to od innych. Ja pewności o co do tego nie mam i dzielę się swoimi wątpliwościami...

Liczy się stopień prawdopodobieństwa. Skoro napisałeś że nie masz wątpliwości że te programy nie są ze sobą powiązane, to oceniłeś prawdopodobieństwo wystąpienia takich związków na 0%. Więc po co się tym zajmować? Gdyby ludzie wyliczyli, że  prawdopodobieństwo wylosowania 6 w totolotku wynosi 0% to nikt by w to nie grał. Zaraz pewnie napiszesz, że ktoś może znaleźć jakiś dowód na związek i prawdopodobieństwo związku wzrośnie i stanie się bardziej prawdopodobne. Ale co z tego? To można by tworzyć setki takich dyskusji na inne tematy gdzie nie ma żadnych związków i liczyć że ktoś taki związek za nas znajdzie. Najpierw powinieneś skontaktować się z osobami z dascoina i zapytać ich o związki z innymi programami. Miałbyś jakiś punkt podparcia, jakieś oficjalne stanowisko i może ten temat nie byłby potrzebny bo by się okazało że takich związków nie ma i nie traciłbyś swojego czasu na szukanie związków. A Ty wolisz iść trudniejszą drogą i rozsiewać niesprawdzone domysły.

20 godzin temu, pepperoniss napisał:

A rozmawiałeś kiedyś z kryptowalutą i blockchainem z siecią ukrytą za potrójną gardą. Ja nie będę pisał na Berdyczów. Ale Ty możesz spróbować...

Chodziło mi o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za dascoina. Taki skrót myślowy. Pytałeś się ich czy mają związek z innymi firmami? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez pepperoniss
   Nasdacoin.io
   Projekt niewątpliwie działający w schemacie Ponziego w oparciu o rzeczywiście stworzoną i w sensie technicznym w pełni funkcjonalną kryptowalutę, która obecnie w rankingu coimmarketcap (LINK) zajmuje pozycję 467, czyli znacznie wyżej niż futurocoin (obecnie na poz. 1726) i dascoin (poz. 1847). Inwestycja w projekt z tego powodu jest ryzykowna a konstrukcja planu marketingowego predysponuje do zarabiania przede osoby aktywnie projekt polecające.
   W sensie technicznym nasdacoin jest kryptowalutą, którą można wydobywać w klasyczny sposób na CPU/GPU. Bloki wydobywają się co ok. 2 minuty a nagroda za wydobycie bloku wynosi 25 NSD (nasdacoin). 
   Kryptowaluta oferuje także możliwość "wydobywania" w formule Proof of State, czyli poprzez utrzymywanie monet w portfelu. Nagrody przyznawane są od 15 do 90 dnia. Obecnie - do grudnia 2018 roku - "oprocentowanie" zamrożonych coinów wynosi 10%. później do czerwca 2019 ma wynosić 8%, do grudnia 2019 - 7% a od stycznia 2020 - 5%.
   Obecnie kryptowaluta notowana jest na trzech dość egzotycznych bazarkach kryptowalutowych, w tym na znanym z dascoina btc-alpha. Pozostałe bazarki to crex24 i mercatox. Łączny wolumen obrotów to ok. 24000 USD  (3,7 BTC).
   Docelowa ilość wydobytych monet to 84.000.000 NSD, z czego pre-mined wydobytych zostało 15.000.000 NSD. Oznacza to, że przeważająca część podaży na bazarkach stanową monety wydobyte przed startem przez twórców monety i będące w ich posiadaniu.
   Poza "kryptowalutowymi" opcjami zarobkowymi program ma klasyczną ofertę hyipową ale zanim do niej przejdę krótko omówię plan marketingowy.
   Otóż projekt oferuje dość głęboki, bo siedmiopoziomwy program affiliacyjny jednak płacący zaledwie 1% w każdym poziomie. Wydaje się to dość pozytywne ale w obciążenie projektu z tego tytułu wynosiło będzie nawet ok. 14% i w sposób oczywisty promuje tych, którzy zgromadzili znaczące listy adresowe, w tym promotorów uciekających z innych projektów stosujących cross selling.
   Poza tym program oferuje standardowy bonus binarny. Oczywiście wypłata następuje ze słabszej nogi. Za każde zainwestowane w zespole 100$ otrzymujemy 1 punkt a ten wyceniany jest na 10$. I tu pierwsza uwaga. Reinwestycja nie daje nam punktów.
   Program inwestycyjny
   Wbrew pozorom program inwestycyjny jest typowy dla wielu ponziaków i to tych klasycznych.
   Minimalna inwestycja wynosi 100$ a maksymalna 100.000$.
   Naliczenia wynoszą 25% miesięcznie, czyli dziennie ok. 0,83% i roczne ROI 300%. Przy inwestycjach niż 1100$ dzienne naliczenia są wyższe od 0,10% do 0,30% (przy inwestycji ponad 50.000$) co przekłada się na szybsze zakończenie planu...
   Kruczki
   No właśnie... Projekt ma kilka kruczków... Trzeba przyznać, że dość ciekawych  
   Po pierwsze inwestycja liczona jest w USD ale inwestujemy nasdacoin (NSD), które... musimy kupić na bazarku...
   Naliczenia są w USD, które musimy w backoffcie wymienić na NSD... NSD przesłać na bazarek, sprzedać i dopiero zrealizować zysk w jakiejś bardziej powszechnej walucie lub kryptowalucie...
   Moja ocena i małe DD

   Twórcą projektu jest podobno John Baptist, który po aktywnym działaniu w takich projektach jak SwissGolden, Jeunesse, iPro Ntework, Game Loot Network czy Bitconnect zdecydował pójść na swoje... To ani wada ani zaleta. Dość typowa kariera od usera do admina...
   Cała filozofia projektu opiera się na rzeczywiście istniejącej kryptowalucie. Do tego w pełni technicznie funkcjonującej. Z istniejącym blockchainem, portfelem i bazarkami. W sensie formalnym też projekt jako taki nie sprzedaje żadnych pakietów. Chętny musi zakupić NSD na bazarku i tam ją sprzedać. Oczywiście od twórcy coina i... chcących zrealizować "zysk" z inwestycji. 
   Jak łatwo zauważyć przyjęty model w zasadzie sprowadza się do rzeczywistego zainwestowania "twardej" kryptowaluty w "cieniutkie" NSD, do tego rozliczane w programie inwestycyjnym via fiat po kursach łatwo sterowalnych przez twórcę coina.
   Nie oznacza to, że na programie nie będzie można zarobić. Podobnie jak w każdym innym ponziaku admin ma bowiem interes w tym by rozbujać program a by to zrobić musi dać zarobić przynajmniej najwcześniejszym inwestorom. Niemniej jednak inwestycja w ten projekt w żaden sposób nie wiąże się z typowymi ryzykami związanymi z inwestycjami w kryptowalutę jak usiłują to pokazać admini projektu lecz z typowymi ryzykami związanymi z inwestycją w ponziaka. Bazarek, PoW i PoS to bowiem tylko zręczna przykrywka dla typowego ponziaka.
   Osobiście nie zdecydowałem się jeszcze na wejście w program nawet za minimalną kwotę aczkolwiek możliwości takiej nie wykluczam.
   Nasdacoin.io
  • Przez pepperoniss

   ICO AliCoin
   Niezmiernie rzadko zdarza mi się ostatnio pisać o projekcie w dziedzinie kryptowalut i blockchaina - do tego rodzimym, polskim - który zdaje się mieć rzeczywisty potencjał i realne szanse na sukces.
   Nie będę się dużo o projekcie rozpisywał gdyż, jak na polski projekt przystało, strony ICO dostępne są w języku polskim. Ograniczę się więc wyłącznie do kilku słów o głównych zamierzeniach projektu i mojej krótkiej jego oceny.
   Otóż Aligato Team pracuje nad platformą aukcyjno – sprzedażową nowej generacji, opartej na technologii blockchain i kryptowalucie AliCoin. W założeniach platforma ma konkurować z takimi potentatami jak ebay, amazon czy allegro.
   Brzmi jak frazes?
   Pewnie! Tyle, że w tym przypadku w zespole spotkali się pasjonaci blockchaina i kryptowalut z Twórcami istniejącej - aczkolwiek niszowej - platformy aligato.pl.
   Tak. Wiem aligato też miało zamiar wygryźć z rynku allegro. I się nie udało. Ale w mojej ocenie obecny zamysł jest przedni a mapa drogowa zdaje się być realna. Nadmienię jeszcze, że formalnie organizatorem ICO jest brytyjska spółka z polskim dyrektorem - ALIGATO BLOCKCHAIN LTD - z opłaconym kapitale zakładowym 100.000 funtów
   ICO startuje 20 kwietnia 2018 roku o godzinie 12 czasu warszawskiego
   i potrwa do 30 czerwca 2018 roku albo do czasu sprzedania 70.000.000 ALI
   Dystrybucja podzielona jest na 4 etapy przedsprzdażowe:
   ICO Pre-Sale 1, w którym w okresie od 20 kwietnia do 27 kwietnia 2018 roku sprzedanych zostanie 6.000.000 ALI w cenie 0,24$
   ICO Pre-Sale 2, w którym w okresie od 28 kwietnia do 04 maja 2018 roku sprzedanych zostanie 6.000.000 ALI w cenie 0,52$
   ICO Pre-Sale 3, w którym w okresie od 05 maja do 12 maja 2018 roku sprzedanych zostanie 6.000.000 ALI w cenie 0,64$
   ICO Pre-Sale 4, w którym w okresie od 13 maja do 20 maja 2018 roku sprzedanych zostanie 6.000.000 ALI w cenie 0,76$
   oraz
   ICO, w którym w okresie od 21 maja do 30 czerwca 2018 roku
   sprzedanych zostanie 46.000.000 ALI za cenę 0,80$
    
   Jak wziąć udział w ICO?
   ICO nie jest realizowane w oparciu o blockchain Ethereum lecz WAVES dlatego jeśli zamierzasz wziąć udział w ICO musisz pierw ściągnąć i zainstalować portfel (LINK), wygenerować seed i zapisać go w tajnym miejscu oraz skopiować gdzieś wygenerowany w portfelu adres waves.
   Następnie należy zarejestrować się z poniższego linku
   Link do rejestracji
   Jednopoziomowa prowizja za zagonienie 10% - dla mnie też - ale zawsze możesz usunąć część referencyjną linku albo zrezygnować z ICO
   Wpłaty będą mozliwe w BTC, ETH, DOGE i LTC
    
   White Paper
   Link do wersji 1 - niedostępny
   Link do wersji 1B
   Link do wersji 2

    
   Osobiście zamierzam zakupić co najmniej 12.500 ALI ale to jeszcze inna historia.
   Rzecz w tym, że token wg zapowiedzi powinien trafić na giełdę w 2 - 3 kwartale tego roku i mimo, iż ten token ma być w przyszłości główna walutą do handlu na stworzonej przez zespół platformie osobiście inwestycję traktuję bardziej spekulacyjnie a widniejące na stronie prognozy cen traktuję jako możliwe acz nie zamierzam trzymać środków licząc na zarobienie 500.000$ w 2 lata. Oczywiście swoim zwyczajem część zakupu wrzucę do swojego skarbca, który działa u mnie na zasadzie wrzuć do skrzyni i zapomnij na co najmniej 7 lat ale z góry nastawiam się na inwestycję krótkoterminową i bardziej spekulacyjną.
   Dowód inwestycji zostanie zamieszczony po starcie ICO.

   _______________________________
   Uwaga! Niniejszy wpis nie jest poradą inwestycyjną tylko prezentacja programu, w który zdecydowałem się zainwestować swoje środki. Inwestycja w ten projekt jak w startup czy też ICO wiąże się m.in. z ryzykami, o których pisałem TU i TU. Handel na giełdzie kryptowalut wiąże się także z wieloma ryzykami o czym, niestety, wielu uczestników handlu przekonało się na własnej skórze tracąc środki powierzone giełdą czy to na skutek sprzeniewierzenia środków, niweypłacalności giełdy czy też ataków hackerskich.
   Autor nieniejszego wpisu inwestuje w różnego rodzaju kryptowaluty oraz ICO. W przypadku skorzystania z linka referencyjnego zawartego w tym poście autor uzyskuje korzyść w postaci prowizji za polecenie w wysokości 10% inswestycji poleconego.
  • Przez pepperoniss
   Poszukuję programistów, którzy pomogą pro publico bono takiemu laikowi jak ja oswoić dascoin blockchain.
   Mile widziana znajomość php i baz danych mongodb i/lub sql ale inne umiejętności też mogą się przydać gdyż potrzeby póki co zostały określone 
   Celem projektu jest dostarczenie zainteresowanym prostego narzędzia umożliwiającego uzyskanie z blockchain dascoina więcej informacji niż jest udostępnianych na oficjalnym dascoinexplorer oraz pozwalających na kontrolę bezpieczeństwa konta daswallet.
   Kontakt na PW. 
    
  • Przez pepperoniss
   Okazuje się, że portfele sprzętowe takie jak Trezor, Ledger Nano S i dascoinowy Validator  nie są tak bezpieczne jak się zwykło uważać.
   Tutaj film z konferencji hackerskiej DefCon na którym zaprezentowano hackowanie trezora, o ile dobrze zrozmiałem poprzez maniplowanie napięciami na hackowanym urządzeni z użyciem oprogramowania hackerskiego.
    
    
   Tylko nie podajmy w panikę i paranoję
   Akurat ten wektor ataku wymaga bezpośredniego dostępu  przez hackera do naszego urządzenia. Ale to tak ku przestrodze, by nie do niczego nie mieć bezgranicznego zaufania i w wypadku utraty urządzenia albo stracenia go z widoku na dłuższy czas zawsze dodatkowo zabezpieczyć się przenosząc środki na inny rozszerzony klucz publiczny (seed) i... całkowicie nowe urządzenie. Zawsze w takim przypadku należy założyć, że stary seed i stare urządzenie są skompromitowane.
    
  • Przez pepperoniss
   Jesteśmy na forum, na którym dyskutujemy o inwestowaniu w wysokoryzykowne przedsięwzięcia. Zwykle takie, o których z góry wiemy, że nie mogą dla wszystkich inwestorów skończyć się sukcesem.
   Często spotykam się z pytaniami przywodzącymi mi na myśl słynną frazę Jak żyć, panie premierze? Forumowicze nieraz, w różnych miejscach, pytają jak inwestować?, w co? jak rozpoznać? Skąd wiedzieć?
   Napisałem i opublikowałem na forum kilka poradników na ten temat. Pisał @Polon i inni forumowicze. A te pytania wciąż powracają...
   Ale oprócz pytań w dyskusji często słyszę... Czas pokaże... Zabierasz innym szansę na zarobek... Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana... Ryzyko jest zawsze...
   Spostrzegłem też, że wspólną cechą moich interlokutorów jest przekonanie mnie do inwestycji...
   Zadałem sobie pytanie co powoduję, że w jeden program wchodzę a w inny nie i od czego zależy moja decyzja. Dlaczego jest tak, że w niektóre programy, które odnoszą sukces nie wchodzę a zdarza mi się wejść w takie, które szybko padają...
   Stwierdziłem, że wszystko zależy od tego czy analizując inwestycję znalazłem wystarczający powód by w niego nie wejść.
   Ta konstatacja doprowadziła mnie do postawienia tytułowej tezy...
   Racjonalny inwestor szuka dobrego powodu by nie zainwestować
   - do inwestycji przekonują go inni.
   (Powodu - nie pretekstu!)
   Doszedłem jednak do wniosku, że tym razem to nie ja chcę kogokolwiek do swego zdania przekonywać czy też je uzasadniać.
   Chciałbym się dowiedzieć co Wy na ten temat uważacie. I nawet nie tyle czy się z tą tezą zgadzacie ale chciałbym poznać Wasze zdanie dlaczego uważacie, że ta teza jest błędna lub prawdziwa. Byście to w końcu Wy - nie ja - wspólnie napisali w tym wątku poradnik jak żyć
   Zapraszam do dyskusji...
   A ze swej strony postaram się w wątek nie wtrącać przez tydzień albo dwa a jak się rozpiszecie to może i dłużej
   nad wątkiem ankieta... Nieobowiązkowa oczywiście...


×