Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pepperoniss

Tête-à-tête z dascoin blockchain - Szukam programistów do miniprojektu

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję programistów, którzy pomogą pro publico bono takiemu laikowi jak ja oswoić dascoin blockchain.

Mile widziana znajomość php i baz danych mongodb i/lub sql ale inne umiejętności też mogą się przydać gdyż potrzeby póki co zostały określone 

Celem projektu jest dostarczenie zainteresowanym prostego narzędzia umożliwiającego uzyskanie z blockchain dascoina więcej informacji niż jest udostępnianych na oficjalnym dascoinexplorer oraz pozwalających na kontrolę bezpieczeństwa konta daswallet.

Kontakt na PW. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

To nie będzie proste. Ja wiem jak to mniej więcej uruchomić.

Edytowane przez ElmerFudd
  • Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pepperoniss
      Nasdacoin.io
      Projekt niewątpliwie działający w schemacie Ponziego w oparciu o rzeczywiście stworzoną i w sensie technicznym w pełni funkcjonalną kryptowalutę, która obecnie w rankingu coimmarketcap (LINK) zajmuje pozycję 467, czyli znacznie wyżej niż futurocoin (obecnie na poz. 1726) i dascoin (poz. 1847). Inwestycja w projekt z tego powodu jest ryzykowna a konstrukcja planu marketingowego predysponuje do zarabiania przede osoby aktywnie projekt polecające.
      W sensie technicznym nasdacoin jest kryptowalutą, którą można wydobywać w klasyczny sposób na CPU/GPU. Bloki wydobywają się co ok. 2 minuty a nagroda za wydobycie bloku wynosi 25 NSD (nasdacoin). 
      Kryptowaluta oferuje także możliwość "wydobywania" w formule Proof of State, czyli poprzez utrzymywanie monet w portfelu. Nagrody przyznawane są od 15 do 90 dnia. Obecnie - do grudnia 2018 roku - "oprocentowanie" zamrożonych coinów wynosi 10%. później do czerwca 2019 ma wynosić 8%, do grudnia 2019 - 7% a od stycznia 2020 - 5%.
      Obecnie kryptowaluta notowana jest na trzech dość egzotycznych bazarkach kryptowalutowych, w tym na znanym z dascoina btc-alpha. Pozostałe bazarki to crex24 i mercatox. Łączny wolumen obrotów to ok. 24000 USD  (3,7 BTC).
      Docelowa ilość wydobytych monet to 84.000.000 NSD, z czego pre-mined wydobytych zostało 15.000.000 NSD. Oznacza to, że przeważająca część podaży na bazarkach stanową monety wydobyte przed startem przez twórców monety i będące w ich posiadaniu.
      Poza "kryptowalutowymi" opcjami zarobkowymi program ma klasyczną ofertę hyipową ale zanim do niej przejdę krótko omówię plan marketingowy.
      Otóż projekt oferuje dość głęboki, bo siedmiopoziomwy program affiliacyjny jednak płacący zaledwie 1% w każdym poziomie. Wydaje się to dość pozytywne ale w obciążenie projektu z tego tytułu wynosiło będzie nawet ok. 14% i w sposób oczywisty promuje tych, którzy zgromadzili znaczące listy adresowe, w tym promotorów uciekających z innych projektów stosujących cross selling.
      Poza tym program oferuje standardowy bonus binarny. Oczywiście wypłata następuje ze słabszej nogi. Za każde zainwestowane w zespole 100$ otrzymujemy 1 punkt a ten wyceniany jest na 10$. I tu pierwsza uwaga. Reinwestycja nie daje nam punktów.
      Program inwestycyjny
      Wbrew pozorom program inwestycyjny jest typowy dla wielu ponziaków i to tych klasycznych.
      Minimalna inwestycja wynosi 100$ a maksymalna 100.000$.
      Naliczenia wynoszą 25% miesięcznie, czyli dziennie ok. 0,83% i roczne ROI 300%. Przy inwestycjach niż 1100$ dzienne naliczenia są wyższe od 0,10% do 0,30% (przy inwestycji ponad 50.000$) co przekłada się na szybsze zakończenie planu...
      Kruczki
      No właśnie... Projekt ma kilka kruczków... Trzeba przyznać, że dość ciekawych  
      Po pierwsze inwestycja liczona jest w USD ale inwestujemy nasdacoin (NSD), które... musimy kupić na bazarku...
      Naliczenia są w USD, które musimy w backoffcie wymienić na NSD... NSD przesłać na bazarek, sprzedać i dopiero zrealizować zysk w jakiejś bardziej powszechnej walucie lub kryptowalucie...
      Moja ocena i małe DD

Twórcą projektu jest podobno John Baptist, który po aktywnym działaniu w takich projektach jak SwissGolden, Jeunesse, iPro Ntework, Game Loot Network czy Bitconnect zdecydował pójść na swoje... To ani wada ani zaleta. Dość typowa kariera od usera do admina...
      Cała filozofia projektu opiera się na rzeczywiście istniejącej kryptowalucie. Do tego w pełni technicznie funkcjonującej. Z istniejącym blockchainem, portfelem i bazarkami. W sensie formalnym też projekt jako taki nie sprzedaje żadnych pakietów. Chętny musi zakupić NSD na bazarku i tam ją sprzedać. Oczywiście od twórcy coina i... chcących zrealizować "zysk" z inwestycji. 
      Jak łatwo zauważyć przyjęty model w zasadzie sprowadza się do rzeczywistego zainwestowania "twardej" kryptowaluty w "cieniutkie" NSD, do tego rozliczane w programie inwestycyjnym via fiat po kursach łatwo sterowalnych przez twórcę coina.
      Nie oznacza to, że na programie nie będzie można zarobić. Podobnie jak w każdym innym ponziaku admin ma bowiem interes w tym by rozbujać program a by to zrobić musi dać zarobić przynajmniej najwcześniejszym inwestorom. Niemniej jednak inwestycja w ten projekt w żaden sposób nie wiąże się z typowymi ryzykami związanymi z inwestycjami w kryptowalutę jak usiłują to pokazać admini projektu lecz z typowymi ryzykami związanymi z inwestycją w ponziaka. Bazarek, PoW i PoS to bowiem tylko zręczna przykrywka dla typowego ponziaka.
      Osobiście nie zdecydowałem się jeszcze na wejście w program nawet za minimalną kwotę aczkolwiek możliwości takiej nie wykluczam.
      Nasdacoin.io
    • Przez covciu
      analizator1 [obrażanie innego użytkownika], jeździ po forum w te i wew te a Wy tego "nie czytacie". nic tylko memować to co napisałeś. @Polon
      krytykuje forumowiczów, próbuje ośmieszać, leje wodę i robi sobie jaja z pepperonisa. no tak. ale on tego nie czyta, żaden z Was tego nie czyta.
      co z tego, że zgłaszam. dostałem bana na 2 miesiące , może i łamałem regulamin. pi*prz*ć to. analizator1 robi z was krasnoludków.
      proszę zrób to za mnie. zgłoś w odpowiednim wątku, że hyipeforum jest ztrolowane. ja się za to nie biorę, bo znowu mnie zbanujecie. nara
    • Przez cryptoinvestment
      Midnight Run Live

Plany:
      Wchodząc z refa mamy 3.3% dziennie, ze strony bez refa 3% dziennie

Minimalna inwestycja:
      0.01 ETH
      Wypłaty: Instant ETH
      Wpłaty: ETH
      UWAGA: wymagany portfel MetaMask
      Ten portfel integruje się z tą stroną/kontraktem i po wpisaniu kwoty na stronie, trzeba potwierdzić przelew w MetaMask (który uprzednio zasiliśmy ETH)
      Należy pamiętać, żeby trochę odliczyć na fee na portfelu. Sugerowana fee w GWEI: min. 10
      Program Partnerski: 2.5% 
      OPIS:
      Nowa i intrygująca aplikacja DApp (czyli decentralized application), czyli oparta na blockchain - zdecentralizowana na smart contract'cie.
      Co nam to daje - ano to, że jak nie ma w kodzie machlojki to całym kapitałem steruje nie admin czy deweloper, tylko blockchain ETH i napisany pod ten cel kod.
      Śledzę ten rynek od czasu prekursora Proof Of Weak Hands. Od tego czasu zaczęło powstawać dużo takich aplikacji i ludzie tu wpłacają duże kwoty.
      Taka aplikacja potrafi w parę dni zebrać np. 3000 ETH, więc dzieje się tu.
      Legenda - z czego kasa - z ludzi, jest tam też a la blockchain lotto, czyli hazard.
      Czy to może działać ? No może, żależy od ludzi, póki co ładnie już rośnie stan konta, a start dopiero za 2 dni.
      Naliczenia są o stałej porze codziennie - u nas o 2 rano. Jak chcemy wypłacać to dajemy collect i potwierdzamy i mamy na portfelu.
      10% z wpłat idzie na gierkę/lotto Midnight Run i tam jest losowanie, no i 10% dla teamu - niech mają, co mają kraść
      W losowaniu rzekomo każdy ma równe szanse, bo to blockchain losuje - ciekawe. Na górze pokazuje się pula nagród też (na zielono).
      Całość jest prosta i w zasadzie nie ma tam za dużo opcji i to w sumie jest chyba na plus.
      Ja liczę, że tu się da zarobić, to jest coś nowego i ludzie się tym interesują. Poza tym pompują to YouTuberzy, jak np. Oracle.
      Oczywiście program/strona jest ryzykowna, jak każda inwestycja w internecie.

LINK DO REJESTRACJI: https://midnightrun.live

MOJA WPŁATA:
      https://etherscan.io/tx/0xb11a141ed8bea0c48eb96f2ee6034904aae0b4600fcaaaa6047f6b04e532133d - na próbę 0.1 ETH, jak wystartuje to planuję dorzucić, na razie testuję