Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Investor

Poszukiwany inwestor - urządzenie do automatycznego nalewania piwa

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenie grzecznościowe:

Aktualnie posiadamy pomysł na wdrożenie i komercjalizację urządzenia do automatycznego nalewania piwa. Pracujemy nad projektem od kilku miesięcy w składzie 4 inżynierów.

Jest to innowacyjny system, mogący pracować w pełni automatycznie i zakłada zastąpienie żmudnej pracy człowieka przy kranie elementem automatyki. Urządzenie przeznaczone jest dla obsługi dużych imprez, gdzie w krótkim czasie obsłużyć trzeba dużą ilość klientów. Mam na myśli: koncerty, festiwale, mecze, itp. Każdy kto uczestniczy w takich wydarzeniach spotyka się z problemem długich kolejek do baru. To mechatroniczne urządzenie ma na celu zredukowanie tego problemu poprzez przyspieszenie procesu nalewania i odciążenia ludzi – którzy w tym czasie mogą zajmować się np przyjęciem płatności. Na wydarzeniach tego typu ilość stanowisk do nalewania piwa sięga często 100 lub więcej. Wiąże się to w dużej mierze ze skomplikowanymi oraz czasochłonnymi operacjami logistycznymi i utrzymaniowymi (przewożenie dużej ilości rollbarów, utrzymanie, czyszczenie, itp.). Zautomatyzowanie tych stanowisk pozwala na redukcję liczby potrzebnych rollbarów do obsługi tego samego wydarzenia.

Dlatego widzimy duży potencjał i spory rynek na takie urządzenie.

Obecnie posiadamy pierwsze prototypy, bliskie wersji finalnej. Przechodzą obecnie testy funkcjonalne oraz wytrzymałościowe, również u potencjalnych klientów (którymi będą duże firmy cateringowe obsługujące imprezy oraz browary, które często posiadają i udostępniają wyposażenie – czyli rollbary).

 

Poszukujemy inwestora, który chciałby uczestniczyć w fazie przygotowawczej do wdrożenia oraz w komercjalizacji. Planowane zadania:

- optymalizacja projektu (część mechaniczna jak i elektroniczna + SW)

- wytworzenie pilotażowej, ale już komercyjnej serii urządzeń (do 50 sztuk)

- działania marketingowe, sprzedażowe,

- dalszy rozwój i udoskonalenie produktu.

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt. Możliwość spotkania offline celem podania bardziej szczegółowych informacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.×