Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] cryptoempire.ltd- różne plany

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa programu : CRYPTO EMPIRE LLC

leaderboard.gif

Minimum inwestycyjne: 10$ Stały kurs 1BTC=10000$ ; 1LTC=100$
Akceptowane systemy płatności: BTC, LTC (póki co)
Wypłaty (manualne/aut/instant): manulane do 24h (2,5$ minimum)

353ee55477e17104med.jpg

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  Nowy program dziś dodaje do kolekcji , wystartował 25.07.2018, znalazłem go u WB , obadałem i wszedłem za 0.04 BTC :) A wiec do rzeczy , program jest świeży dziś ruszył ( 25.07.2018). Program po obadaniu wydaje mi się interesujący z kilku powodów , mianowicie ma autorki skrypt , promocja nie jest na wariata , mamy dopiero jeden monitor , plany są ciekawe wiec tak jak pisałem na początku wszedłem za 0.04 BTC i liczę na zarobek :) Wracając do planów mamy jeden plan after 110% ROI po 7 dniach oraz plany z naliczeniami dziennymi mianowicie 8,5% przez 14 dni oraz 6% do 8%(procent ruchomy)  przez 21 dni ( ja osobiście wybrałem ten plan ). Program ref do 9% w zależności od obrotów w strukturze. Jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem gdyż to HYIP :) A i co ważne depozyty są przeliczane na $ po stałych kursach co jest dla mnie dużym plusem gdyż unikamy wahań kursu:)

b54be6115a4b3e89med.jpg

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mały edit mamy tu licencjonowany DQScript zamiast autorskiego + pogadałem sobie chwile z adminem i na moje program powinien dać radę  , chodź wiadomo głowy nie dam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i pierwsza wypłata doleciała dość szybko bo po niecałej godzince na portfel :) dowód ===>TU

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program pojawił sie na ISA wiec dodatkowy plus dla programu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wchodzę w to z Twojego refa  :)

Zapraszam do budowania struktury  ;)

Edytowane przez DasManiak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trosze mnie nie było wiec natomiast program płaci jak należy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten program to niezły wał już na pierwszy rzut oka. W wielu miejscach podają LTD, link do rejestracji firmy LLC, gdzie właściciel LCC wyraźnie odcina się od tej strony i pierwszy raz dziś o niej usłyszał. Ktokolwiek stoi za tym programem po prostu się podszył pod działającą firmę. LLC zajmowała się zwykłym serwisem komputerowym. Fanpage LCC działa, ale jak kliknięcie w stopce na fejsa to LTD nie działa ;)

Ta sama osoba miała od marca do kwietnia tego roku (miesiąc system wypłacał) innego Hyipa The Bit Profit ;) Oczywiście po stronie ani śladu, ale Bit Profit działał na tym samym serwerze (IP). 

Także uważajcie, bo ten może nie przetrwać miesiąca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@pheonix999 Ameryki kolego nie odkryłeś każdy hyip to wał i nie ma nic wspólnego z tym co admin opisuje w ''opisie programu'' Druga sprawa ze na 100% nie jest to admin programu   The Bit Profit, jedyne podobieństwo to że właśnie oba programy stoją na hostingu OHV. Poza tym setki hyipów stoją właśnie na tym hostingu i to nie jest żadne odkrycie :) Cryptoempire - licencjonowany skrypt DQ,  BigProfit - DQ bez licencji , Cryptoempire- SSL Comodo , BigProfit -epanel, inne domeny itp A ile program pociągnie tego nie wiem , to wie tylko sam admin :)

A i wypłata doleciała jaką godzinę temu na portfel :)

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

jestem tutaj nowa i mam pytanko standardowe czy program jeszcze trochę pociągnie ( tak przynajmniej na 7 dni)? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@doris78 Cześć,

Ciężko odpowiedzieć na twoje pytanie , program, płaci bez zarzutów póki co , ja obstawiam iż pociągnie jeszcze 7 dni, póki co powoli ale stabilnie się rozkręca, natomiast nikt nie siedzi w głowie admina :) Jeżeli chcesz zainwestować decyzję musisz podjąć samodzielnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata na portfelu :) dziś mam BEP + lekki plus :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: GEM INVESTMENTS LIMITED
      Minimum inwestycyjne: 1$ lub odpowiednio dla krypto
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, Dash, Dogecoi, ZCash
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant (min 1$ lub odpowiednio dla krypto)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program, wystartował 17.01.2018. Program daje 6% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy aczkolwiek dobrze wykonany forever, czyli wpłacamy depozyt i naliczenia mamy co dzień aż program zakończy swój żywot Od strony technicznej i wizualnej jest własnie dobrze przygotowany  , skrypt autorski, SSl (green bar). Jeśli chodzi o mnie to zapakowałem się na pokład za 0.05 BTC Program dość ładnie startuje u ruskich bo kładą depozyty dość duże, no ale to nie jest wyznacznik czy program da zarobić czy nie O dziwo są już 2 recenzje ( jak na forevera to duży plus ). Program ref 5-2-1. A i depozyty w krypto zostają w krypto . To jest HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !!!!
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: dominat.company

Minimum inwestycyjne: 10$ lub 0.0025 BTC , 01 ETH
      Akceptowane systemy płatności:BTC, PM,  PAYEER  ETH
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 48h (USD: $ 1, for Ethereum: 0.025 ETH, for Bitcoin: 0.001 BTC)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A więc dodaje do kolekcji nowy program , wystartował 13.01.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory pewnie z uwagi na to iż to nie byle jaki admin   Sam w sobie jest bardzo dobrze przygotowany , skrypt mamy autorski, dresing i ogólnie samo poruszanie się po programie jest dość przejrzyste , SSL CloudFlare  . Legenda dość banalna tylko teraz zamiast beczek są metale(if you know what i mean  ) a naprawdę to dobrze wykonany hyipek/ponziaczek i nie ma nic wspólnego z tym co deklaruje admin  W programie mamy plany after oraz z naliczeniami dziennymi i co jak dla mnie jest na plus to to że depozyty w krypto zostają w krypto wiec niwelujemy wahania kursu. Sam zapakowałem się w plan 7% na 20 dni roboczych za 0.05 BTC  Program ref 7-2-1 dla reprezentantów 10-3-1. Jeżeli decydujesz  się na inwestycje licz się z ryzykiem utraty kapitału. A  i program oferuje bounty ale nie przyglądałem się szerzej

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: hashglobe 

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0001 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 3.01.2019. Program daje 7,7% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek  Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina nexusmine, titanmine, northmine etc generalnie w każdych jego projektach zarobiłem a jak będzie teraz oczywiście wyjdzie w praniu ( to ze mam podejrzenia i ze zarobiłem w poprzednich projektach admina nie znaczy iż teraz na 100% też się uda, choć na to liczę iż sie uda bo w końcu zainwestowałem 0.05 BTC )  Za samą rejestracje mamy bonus 200GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt, Program ref 8% (5% -2% -1% moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.05 BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !

• Przez sumson
      Nazwa programu: Bitzeel - Cloud Mining
      Minimum inwestycyjne: 0.003 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.00025 BTC 
      Program polecający: 7% - 2% - 1%

Opis: Witam! Mam do przedstawienia program bardzo podobny do programu Northmine. Jest to również program cloud-miningowy. Oferują na początek darmowe 300 GH/s, i możemy liczyć na 10% zwrotu dziennie. Tutaj również kupujemy HASHPOWER na zawsze, a nasz depozyt wraca się około 10 dniach 

• Przez karolkaleta
      HYIP w 100% transparenty, jest oparty o SmartContract ethereum a cały kod w razie wątpliwości można
      przejrzeć tutaj i się upewnić:  https://etherscan.io/address/0xfffd3327d030160cddbe99c1b3447ecc3b413856?fbclid=IwAR2KL-d75ULLMg8m5U-gHnuP-U0pzY3aYAekBGfRvG_M8DuvG51AgyK5P8E#code
      Podział środków:
      80% - Wypłaty dla ludzi
      10% - Marketing/reklama
      10% - Prowizje dla partnerów
      Projekt dopiero wystartował, w momencie dodawanie tematu wpłat nie ma.
      Grupa telegram gdzie można porozmawiać z adminami: https://web.telegram.org/#/im?p=g263318468
      Wrzuce jutro/po jutrze około 4.2 eth (czekam na przelew bo kupiłem w kantorze inpay)
      Strona dopiero wystartowała i działa od kilku godzin, kontrakt był przygotowany i czekał 22 dni, wkrótce ruszą reklamy
      na hyipmonitorach, również te na youtubie. Prawdopodobnie w Rosji bo tam tego typu serwisy są bardzo popularne.
      LINK DO STRONY: https://ethsmart.net
      UWAGA!!! Wpłacić można tylko z własnego portfela, można go stworzyć na https://www.myetherwallet.com
      Tutaj dodam jeszcze mój reflink, który wpisuje się przy wysłaniu eth z własnego adresu ale czekam niestety na eth a chciałem zaklepać temat /:
      (hipotetyczny reflink)

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Widzisz @Devolaj93 albo teraz znów czegoś nie wiesz a gadasz albo najzwyczajniej w świecie prosto w oczy kłamiesz. Bo o ile prawdą jest, że poradnik @Polon cokolwiek mówi o tym jak nie inwestować w hyipy. Wręcz przeciwnie. Dotyczy tego jak inwestować i jak nie dać się oszukać różnej maści zaganiaczom.  Nie dać się oszukać nie oznacza wcale tego, że w program - piramidę nie należy wchodzić. Oznacza też to by wejść wiedząc w co się wchodzi i mając tę wiedzę, znając te ryzyka nie wciągać do projektu dziadka Edka i sąsiadki emerytki. Powtarzasz to jak mantrę ale z uporem maniaka pomijasz odpowiedź na Proste Pytanie. Co złego widzisz w tym, że ktoś dąży do tego by czytelnik mógł się zapoznać na forum z tym czym prezentowany na nim forum jest w rzeczywistości a nie jak go chcą pokazać admini i zaganiacze? Wybacz ale odnosisz się do daskojnowców. Zapewne masz na myśli zaganiaczy zaganiających do dascoina.  Wyjaśnij mi czym różni się daskojn zaganiacz wciskający kit o dascoine od omegazaganiacza wciskający kit o Omega Best? Pokażesz choćby jedną istotną różnicę poz tą, że w jednym projekcie bierzesz udział a w drugim nie? Zaczynam bowiem mieć wrażenie, że wg Ciebie wciskanie kitu o programie jest obrzydliwe i niedopuszczalne tak długo jak długo w projekt się w projekt nie zaangażujesz bo w projektach, w których uczestniczysz jest całkowicie odwrotnie obrzydliwe i niedopuszczalne jest mówienie i demaskowanie wciskania kitu a dopuszczalne a może nawet pożądane chwytanie się każdego sposobu zagonienia jelonka do programu... Ty udajesz czy rzeczywiście nie dostrzegasz, tego że tu nie chodzi o ograniczanie czyjegokolwiek prawa do decydowania o sobie i swoich pieniądzach. Wręcz przeciwnie. Chodzi o to by Kowalski mógł swobodnie podjąć decyzję wg swojego uznania wiedząc więcej niż mówią mu tylko zainteresowani jego kasą bajkoopowiadacze. Odnosząc to do Twoich przykładów: Przykład nietrafiony. Bardziej pasuje to opowieść: Co zrobisz jeśli Kowalski i jego przyboczni będą zachwalać owo piwo jako super, hiper wysokobiałkowy suplement witaminowy z gwarancją na przedłużenie życia o 30 lat? @Polon doskonale wiedząc, że Kowalski blubry smolone bredzi grzecznie Cię prosi byś to, że jest tak jak mówi Kowalski wykazał, udowodnił.  Ty zaś na to, odpowiadasz, coby @Polon samo sobie takie piwo kupił, przeczytał etykietę (chwilowo napisaną wyłącznie pismem węzełkowym) i sam się przekonał. Co więcej na swoim youtobie zamieszczasz instrukcję o tym jak te piwo otworzyć. I z rozbrajającym uśmiechem usiłujesz twierdzić, że przecież ani Ty do niczego nie zachęcasz ani niczego o tym piwie nie ukrywasz, bo film jest tylko instrukcją jak otwierać butelkę a jak ktoś do Ciebie napisze na PW to mu na pewno powiesz, że piwo jest be... Wybacz ale dokładnie tak wygląda Twoje podejście... I jest ono o tyle zastanawiające, że rzekomo na PW na pytania odpowiesz i powiesz całą prawdę o Omega Best jak na spowiedzi. I rzekomo opowiesz to każdemu, kto Cię o to zapyta. To niby dlaczego nie możesz tego opowiedzieć bez pytania od razu wszystkim? Ba... Nawet mocno krytykujesz @Polon za to, że usiłuje on ujawnić to co Ty tak ochoczo opowiadasz na PW. Więc niby co złego robi @Polon skoro obaj robicie to samo tylko innymi kanałami?
    • Jeśli nie chcesz fejk konta zakładać, to napisz do któregoś "naganiacza" z prawdziwego nazwiska i wypytaj o wszystkie niewygodne kwestie oraz przekonaj się, czy przedstawia projekt jako lśniący, pewny i bez ryzyka  myślę, że tylko tutaj anonimowo tak stękasz. W życiu nie spotkałem tak niezadowolonej i narzekającej osoby. Zachowujesz się czasami jakbyś kiedyś za dzieciaka stracił 50$ w revie, bo cię ktoś namówił i teraz masz życiową misję ostrzegania ludzi i odwodzenia ich od zajmowania się takimi programami. Wydaje mi się, że większość osób na tym forum inwestuje w revy, hyipy itd i zdaje sobie sprawę z ryzyka, chociaż czasami wydaje mi się, że tu sami pokrzywdzeni i obrażeni na świat  ludzie siedzą. Moderator HYIP forum z instrukcją w sygnaturze jak się nie dać oszukać "naganiaczom" i nie inwestować w hyipy   wywody, podejrzenia, spiskowe teorie, śledztwa, analizy... Dla mnie to równie żałosne jak różowy świat daskojnowców. Albo masz rozum, potrafisz myślesz, odpowiadasz za swoje decyzje i wiesz z czym się wiążą takie internetowe biznesy albo daj sobie spokój i nie zachowuj się jak pokrzywdzony małolat z pretensjami, bo ktoś go wpuścił kiedyś na minę. Jak Cię ktoś zaprasza na piwo to mówisz mu, że alkohol szkodzi czy od razu  podejrzewasz, że chce Ciebie otruć? Jak ludzie wchodzą zimą do wody, bo mają takie hobby to stajesz na brzegu i mówisz im żeby nie wchodzili bo to niebezpieczne i mogą się przeziębić?
    • Wszystkie wypłaty na czas. Dowody TUTAJ.
    • Wszystkie wypłaty na czas. Depozyt zamknięty i zlecony do wypłaty.
    • Płaci jak w zegarku. Dowody TUTAJ. Wg. informacji ponad 1000 użytkowników i ponad 70 kUSD depozytów. Dodano język hiszpański, DOGE i ETH.