Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

jakop

Presearch - darmowe tokeny za korzystanie z wyszukiwarki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to kranik ale nie wiem w jakim dziale dać a myślę że można do tego zaliczyć.

Chciałbym wam przedstawić zdecentralizowaną wyszukiwarkę która być może w przyszłości wykluczy Google. Zarabianie polega na zwykłym jak zwykle użytkowaniu na wyszukiwarce tylko poprzez Presearch.

Obecnie w wersji Beta. Brak jednego głównego serwera, gdzie zaindeksowane są wszystkie strony, co uniemożliwia cenzurę wyników wyszukiwania. Obecnie presearch działa w oparciu o inne silniki wyszukiwania, jednak już w 2019 roku ma ruszyć samodzielnie. Możemy wybierać które serwisy chcemy przeszukiwać: Google, Amazon, Facebook, Twitter, Etherscan, DuckDuckGo, Presearch.

Po rejestracji dostajemy po 0.25 tokenu Presearch za każde użycie wyszukiwarki (8 tokenów dziennie). Możliwe jest również zainstalowanie rozszerzenia do Chroma i korzystania z Presearch jako głównej wyszukiwarki. Aktualnie wypłaty możemy dokonać po zebraniu 1000 tokenów nie wiadomo narazie czy zmniejszą ten pułap czy nie.Jest to Token ERC20 który można kupić na 3 giełdach takich jak : HitBTC, YoBit, CoinExchange w dniu pisania tematu cena tokenu to około 0.1$ więc przy wyliczeniu 8 tokenów dziennie po 125 dniach możemy wypłacić swoje 1000 tokenów co daja na dzień dzisiejszy mniej wiecej około 100$.

Czysty link:       https://www.presearch.org/

Nie wiem czy mogę ale tu podaję reflinka z którego lepiej skorzystać ponieważ w momencie, kiedy uzbierasz na koncie 100 tokenów zarówno ja jak i Ty dostaniemy bonus po 25 tokenów. Jeżeli osoba skorzystająca z reflinka jest aktywna 2 miesiące.

https://www.presearch.org/signup?rid=535706

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapisany. Nie wiem, czy to kwestia zapisu z reflinku czy po prostu bonusu za sam zapis, ale na start mam już 25 tokenów. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak zapomniałem dodać ze na start dostaje się 25 tokenów :) pózniej przy wbiciu 100 tokenów można odebrać 25 tokenów ale jeszcze nie doszedłem do 100 tokenów to nie wiem czy od razu można je odebrać czy po tych 2 miesiącach tak czy siak dzięki za reflinka  :) tylko uważaj żebyś nie wpisywał hasła co sekundę bo stwierdza ze jesteś botem i naruszasz regulamin i ci zablokują konto także z głowa co jakiś czas wyszukuj hasła albo normalnie użytkuj. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

REKLAMA

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Kontaktu nie ma żadnego. Moje wezwania do zapłaty nic nie zmieniły. Ostatnie odebrane już po braku kontaktu telefonicznego, czyli na miejscu ktoś tam jeszcze fizycznie był.
    • Dla mnie wszystko jest dziwne, bo ze stroniy facebook TPW który to link podałem wyżej  wynika, że problemy mają również pożyczkobiorcy, na których firma i my zarabiamy, więc powinno się o nich dbać. Okazuje się, że nr dla pożyczkobiorców 510 444 888 jest niedostępny, ludzi straszą sms  niespłaconych pożyczkach, które są spłacone. Pożyczkobiorcy dzwonią chcąc wyjaśnić sytuację, a nie mogą bo nr nie odpowiada. Nie ma przypływu świeżej gotówki. Wszystko wygląda tak jakby ludzie z firmy rzucili robote i nie ma kto tego obrabiać, chociaż ktoś jakieś przelewy od czasu do czasu robi. Inna sprawa, to cesje! nagle okazało się,  że wysłałem dokumenty o cz tych cesję a tu okazuje się że wpłynęły rolowania, teraz znowu na stronie mam cesję do wysłania, którą już wcześniej wysłałem, ale przyszło rolowanie. I co teraz ponownie mam wysyłać dokumenty cesji na tą samą sprawę i ponownie informować pożyczkobiorcę? Jest dużo pytań a nie ma kto na nie odpowiedzieć bo telefony głuche. Wcześniej to przynajmniej miła pani była i coś tam gadała i nie ważne czy kłamała, czy się starała - teraz po prostu nikt nie odbiera tel. 
    • Słów kilka. Jesteś strasznie drazliwy @analizator1. Każde stwierdzenie, że nie masz racji albo nie odnosisz się do żadnej treści traktujesz jako atak personalny. Nawet w jednej ze swoich wypowiedzi zarzuciles MI że nie reaguje jak inni cię obrażają. Takiemu samemu szaremu użytkownikowi jak i ty. Może patrzę trochę inaczej bo pochodzę sprzed czasu poprawności politycznej do wszystkiego. Jednak forum to nie przedszkole. W większości piszą tu dorośli ludzie. Mnie osobiście gdyby ktoś nazwał idiota to albo bym to olal, bo sam się znam i swoją wartość albo bym starał się udowodnić, że nie ma racji. Pozdrawiam.
    • Pojawiły się w zeszłym tygodniu dwa rolowania. Więcej żadnych wieści.
        Jeden z warunków poza minimalną ilością 10 osób, których tutaj chyba też nie ma to podział na grupy minimum 2 osobowe w których muszą być ujednolicone kwoty roszczeń co jest niemożliwe, każdy ma zupełnie inną kwotę. Pewnie nie ma nawet jednej pary 2 osób z identyczną kwotą a do tego znam dwie osoby które twierdzą, że mają pożyczki na kwotę poniżej 2000 zł.
      Z takich ogólnych obserwacji wydaje mi się, że ogólnie pozwy zbiorowe jak dotąd to sposób na zarabianie pieniędzy przez słabe kancelarie, które zarabiają na z góry pobieranych opłatach (pozwy w sprawie amber gold to idealny przykład, gdzie kancelarie zarobiły na opłatach od oszukanych i to był jedyny sens tych pozwów), nie słyszałem o jakimś pozytywnym efekcie pozwu w którym przeciwnikiem nie jest wielka korporacja.

• Identyczna informacja jest w broszurze dla PIT-36 dla części L - str. 24. Moje stanowisko, że właściwszym dla rozliczenia się z podatku od odsetek jest ten PIT, który i tak się składa z powodu rozliczania innych dochodów. Prościej wszak jest złożyć jeden PIT niż dwa. Ten nieszczęsny podatek od odsetek jest bowiem deklarowany niejako przy okazji zeznania o innych dochodach. Więc jeśli nie było innych dochodów do wykazania w PIT-38 a były dochody do wykazania w PIT-36 wskazałbym poz. 218 lub 2019 tego PIT. Niemniej gdyby skarbowi tylko z tego powodu robili aferę byłbym mocno zaskoczony.