Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

wycinacie mnie jak minister drzewa w puszczy.

a ta nazwa the Jack to po angielsku paciorkowiec

wytykam podstawowe błędy i mam co chwilę bana.

zakrawa o szykanę. egzekutor mój wątek zamknął w skargach, gdzie pozwoliłeś mi się wypowiadać.

więcej luzu mniej Dascoin

nara

kilkadziesiąt stron forum o tym świadczy.

ever

forget it

W dniu 20.08.2018 o 18:48, Polon napisał:

bo nie mają obowiązku czytać wszystkiego co pojawia się na forum. I tutaj Ty możesz się wykazać inicjatywą i zamiast coś insynuować, możesz zgłosić dany post

czyli jak, który prześpi to paszkwil wisi na tablicy?

the end

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie tyle poradziłem Ci złożyć skargę, co poinformowałem, że masz prawo takową złożyć jeśli uważasz że dostałeś ode mnie niesłusznie ostrzeżenia.

Wątek o Netleaders jest o Netleaders, a nie o Jacku Paciorku. Więc wymyślanie na niego przezwisk nie wnosi niczego do głównego tematu jakim jest Netleaders i dascoin, a tylko rozwleka i zaśmieca dyskusję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie odkryję Twoich wypowiedzi, gdyż wg mnie nie przedstawiają one merytorycznej treści dotyczącej Twojej skargi i niepotrzebnie zaśmiecałyby i rozwlekały ten wątek nic do niego nie wnosząc. Dwa Twoje posty składają się z pojedynczych słówek typu "nara" i "zapraszam", a w trzecim odnosisz się do innego użytkownika w taki sposób, że można to potraktować jako obrażanie. 

Twoja skarga dotyczy tego, że niektóre Twoje treści są moderowane z czym się nie zgadzasz. Otóż dopóki będziesz łamał regulamin to kolejne Twoje nieregulaminowe wpisy będą usuwane. Tematy dyskusyjne to nie jest jakiś czat, żeby sobie gawędzić tworząc jednowyrazowe posty, które nic nie wnoszą do dyskusji.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta