Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, pepperoniss napisał:

Multikonta to nie problem dla projektu, bo adminom jest obojętne komu kasę wypłacą

I kto im wplaca to też im jest obojętne,co z tego że zrobię sobie kilka kont???jeśli w każde muszę wsadzić żeby wyciągnąć. A ta weryfikację też można obejść,bez problemu można nazakladac kont na słupów ale co z tego skoro w każde trzeba włożyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

54 minuty temu, Epawel88 napisał:

co z tego że zrobię sobie kilka kont???

Jeśli nie ma ograniczeń w wysokości prowizji w powiązaniu z wysokością depozytu - a tego nie wiem bo nie uczestniczę w programie - to strategia przyspieszająca zwrot jest prosta... 4 konta pod sobą. 3 z góry na minimum a duża inwestycja na czwartym :) 

Przykład: 1. 0,009 BTC, 2. 0,009 BTC, 3. 0,009 BTC 4. 0,5 BTC

na koncie 1 dodatkowy profit: 0,0009 + 0,00027 + 0,005 = 0,00617

na koncie 2 dodatkowy profit: 0,0009 + 0,015 = 0,00159

na koncie 3 dodatkowy profit 0,05 BTC

ŁĄCZNIE: 0,07207 BTC przy "dodatowym" koszcie 0,0027... 

Jeśli prowizja naliczana od razu to prawie 14% zwrotu natychmiast. Jeśli od naliczeń - 14% więcej...

Wszysko zależy od zasad projektu. Niemniej mutlikonta zawsze są dla inwestora korzystne, dla admina obojętne, niekorzystne dla zaganiaczy żyjących z prowizji...

54 minuty temu, Epawel88 napisał:

I kto im wplaca to też im jest obojętne

Oczywiście.

Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że multikonta w ogólnym rozrachunku są przy ww. startegii korzystne ze względu na... minimum do wypłaty. Te konta 1 - 3 mogą nie dobić z normalnych naliczeń do tego minimum przy zwijaniu programu...

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troszkę zbyt uogólniamy tutaj temat już moim zdaniem. Nie znam się na "stackowaniu" kont więc się nie wypowiem, ale z logicznego punktu widzenia pepperoniss ma rację. 

Generalnie jest to projekcik, który nie miał osiągnąć sukcesu a odniósł całkiem spory i sporo osób coś tam zarobiło. O adminach różne opinie są, każdy ma własną. Kilkukrotnie w UK dwóch naszych reprezentantów się z nimi spotkało ( i z kilkoma liderami z innych krajów) i oni mają pewnie nieco więcej info. Osobiście jestem bardzo zadowolony i inwestuję. Kto chce niech wskakuje na web platformę z depozytami, ale niech inwestuje tradycyjnie tyle ile może stracić jak w każdym programie. Wkładając kasę z myślą że stracisz pozwala lepiej żyć ;) NIe stresujesz się, a jak zarobisz to masz satysfakcję ;)

Wszystkim życzę spokojnego wieczoru i jak najmniej nerwów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W przypadku braku środków na koncie po wypłacie polecam napisać post na : https://recyclebotsupport.zendesk.com ( mi pomogli), warunkiem, że od zlecenia wypłaty minęło więcej niż 7 dni, oraz nie jest to ETH z którym jest problem na bocie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Kryptokox napisał:

Wkładając kasę z myślą że stracisz pozwala lepiej żyć ;)

I ja mam podobną filozofię! Każdy pieniądz wydany na hyipa traktuję jak stracony. Jak wydatek na zakup losu na loterii. Wówczas odzyskanie każdej części wkładu jawi się inaczej - jako mała wygrana w loterii.

Mam też drugą dewiza: Lepiej stracić okazję niż pieniądze.

Stąd też pewnie nieraz nie wszedłem po wstępnej ocenie w projekt, który okazał się hitem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Nun
      BiBox - Giełda wypłacająca dywidendę
      Dywidenda, czy pasywny zysk z posiadanych udziałów to ostatnio modny temat w świecie kryptowalut. Wałkowany nawet przez czołowych polskich marketerów
      Postanowiłem wrzucić ten wpis ponieważ giełda BiBox to nie startujący projekt okraszony tylko obietnicami zysków. Platforma działa około rok. Według Coin Market Cap zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce giełd pod względem wielkości wolumenu. Jest więc z czego wypłacać zysk posiadaczom udziałów.

Model jest bardzo prosty. Dywidenda przysługuje posiadaczom tokena BiBox Token (BIX). Na wypłatę jest przeznaczane 30% zysku płynącego z opłat transakcyjnych.
      Aby brać udział w podziale zysków należy kupić tokeny BIX i zablokować je na saldzie konta giełdowego. W panelu użytkownika wystarczy odznaczyć odpowiedni przycisk.
      Minimalna kwota inwestycji 500 BIX. Można blokować wielokrotność liczby 500. Zysk jest wypłacany w każdy piątek.

Mój link: bibox.com/rejestracja
      Czysty link: bibox.com

Dziękuję wszystkim za rejestracje

Na razie nie otrzymałem ani jednej porcji zysków, ponieważ kupiłem tokeny odrobinę za późno. W piątek wrzucę screen prezentujący ile zostało mi wypłacone.
      Oprócz dywidendy BiBox posiada możliwość udzielania pożyczek. Nie badałem tej funkcji ponieważ dostęp do niej mają tylko zweryfikowani użytkownicy.
      Poza tym duży wybór coinów oraz ciekawe rodzaje zleceń. Całość działa na tym samym silniku co największa giełda Binance. Jeśli ktoś ma tam konto z obsługą nie powinno być problemów. Delikatne wątpliwości budzi brak informacji o właścicielach platformy.
      Bez weryfikacji można wypłacać 2 BTC na dobę.
    • Przez Plemnik
      Mintos jest łotewską platformą inwestycyjną opartą o pożyczki społecznościowe. Inwestować możemy w pożyczki w różnych walutach, w tym PLN, EUR czy GBP. Osobiście inwestuję głównie w pożyczki w złotówkach, ale także trochę w euro, ponieważ w euro są lepsze oprocentowania.
      Jak działają inwestycje w Mintos?
      Mintos współpracuje kapitałowo z różnymi firmami pożyczkowymi. Najpierw dana firma pożyczkowa udziela pożyczki klientowi. Następnie taka pożyczka trafia na Mintos. Wówczas możemy w nią zainwestować.
      Mamy możliwość inwestycji w pożyczki bez gwarancji wykupu i z gwarancją wykupu. ZAWSZE należy wybierać pożyczki z gwarancją wykupu. W przypadku braku spłaty pożyczki przez ponad 60 dni firma pożyczkowa odkupi od nas taką pożyczkę oddając nam wkład wraz z naliczeniami i odsetkami. Nie musimy się martwić o ściąganie długu. Firma pożyczkowa przejmuje taką pożyczkę.
      Aby zweryfikować Mintos spytałem jedną z dostępnych polskich firm pożyczkowych czy faktycznie współpracują z Mintos. Odpowiedź była twierdząca i w relacji Mintos - Kuki.pl istnieje faktycznie współpraca kapitałowa.
      Ile można zarobić?
      Na pożyczkach w Mintos można zarobić około 11-13% w skali roku.
      Aby zrealizować wypłaty należy zweryfikować konto dokumentem tożsamości. Możliwe, że już przy wpłacie system poprosi o weryfikację. Tak się stało przy mojej drugiej wpłacie do systemu.
      Istnieje także program poleceń, w którym prowizję otrzymują po równo polecający oraz osoba polecona. Sytuacja WIN-WIN. Szczegóły działania programu polecającego:

Moje dotychczasowe wpłaty:

Mój aktualny przegląd pożyczek:

Inwestuję w złotówka i euro. Wyłącznie w pożyczki z gwarancją wykupu. Na platformie jest możliwość ustawienia automatycznych inwestycji. Również z tego korzystam. Ale ręcznie też inwestuję. Zwykle inwestuję w pożyczki do 1 roku. Ale sporadycznie też w dłuższe.
      LINK DO REJESTRACJI >>
      Po przejściu do rejestracji wypełni się pole z kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz prowizję ze średniej z inwestycji, których dokonałeś.
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: GEM INVESTMENTS LIMITED
      Minimum inwestycyjne: 1$ lub odpowiednio dla krypto
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, Dash, Dogecoi, ZCash
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant (min 1$ lub odpowiednio dla krypto)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program, wystartował 17.01.2018. Program daje 6% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy aczkolwiek dobrze wykonany forever, czyli wpłacamy depozyt i naliczenia mamy co dzień aż program zakończy swój żywot Od strony technicznej i wizualnej jest własnie dobrze przygotowany  , skrypt autorski, SSl (green bar). Jeśli chodzi o mnie to zapakowałem się na pokład za 0.05 BTC Program dość ładnie startuje u ruskich bo kładą depozyty dość duże, no ale to nie jest wyznacznik czy program da zarobić czy nie O dziwo są już 2 recenzje ( jak na forevera to duży plus ). Program ref 5-2-1. A i depozyty w krypto zostają w krypto . To jest HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !!!!
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: dominat.company

Minimum inwestycyjne: 10$ lub 0.0025 BTC , 01 ETH
      Akceptowane systemy płatności:BTC, PM,  PAYEER  ETH
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 48h (USD: $ 1, for Ethereum: 0.025 ETH, for Bitcoin: 0.001 BTC)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A więc dodaje do kolekcji nowy program , wystartował 13.01.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory pewnie z uwagi na to iż to nie byle jaki admin   Sam w sobie jest bardzo dobrze przygotowany , skrypt mamy autorski, dresing i ogólnie samo poruszanie się po programie jest dość przejrzyste , SSL CloudFlare  . Legenda dość banalna tylko teraz zamiast beczek są metale(if you know what i mean  ) a naprawdę to dobrze wykonany hyipek/ponziaczek i nie ma nic wspólnego z tym co deklaruje admin  W programie mamy plany after oraz z naliczeniami dziennymi i co jak dla mnie jest na plus to to że depozyty w krypto zostają w krypto wiec niwelujemy wahania kursu. Sam zapakowałem się w plan 7% na 20 dni roboczych za 0.05 BTC  Program ref 7-2-1 dla reprezentantów 10-3-1. Jeżeli decydujesz  się na inwestycje licz się z ryzykiem utraty kapitału. A  i program oferuje bounty ale nie przyglądałem się szerzej

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: hashglobe 

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0001 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 3.01.2019. Program daje 7,7% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek  Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina nexusmine, titanmine, northmine etc generalnie w każdych jego projektach zarobiłem a jak będzie teraz oczywiście wyjdzie w praniu ( to ze mam podejrzenia i ze zarobiłem w poprzednich projektach admina nie znaczy iż teraz na 100% też się uda, choć na to liczę iż sie uda bo w końcu zainwestowałem 0.05 BTC )  Za samą rejestracje mamy bonus 200GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt, Program ref 8% (5% -2% -1% moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.05 BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !