Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam przedstawiam Wam grę ekonomiczną podobną do market glory w której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Większość możliwości jest podobna do market glory czyli mozemy:

- założyć własną firme ( 2 są bezpłatne) 

- pracować ( raz na 4h)

-kupować akcje

- walczyc w wojnach międzypaństwowych

-kupować/sprzedawać dobra materialne

Nasze zarobki zależą od poziomu produktywności i energii.Enrgię można podnieść kosumujac dobra materialne oraz kupujac ubranie czy wynajmujac dom.

Od rzadu dostajemy premie po przepracowaniu 3 pełnych dni w tej chwili jest to 1000 pln ( kwota jest uzalezniona od naszej energii oraz produktywnosci)

w grze zarabiamy w pln , ktore mozemy wymienic na gold a gold na euro

w tej chwili 1 gold to 63,294pln

a 1 euro to 62.28 gold

minimalna wypłata to 20 euro

minimalna wpłata to 1 euro

Jeśli ktoś grał w anno lub market glory to podejrzewam, że tu nie będzie miał najmniejszych problemów.

tu macie reflinka

https://myprofitland.com/game/parwelcia

Jestem w grze od niedawna jednak zawsze postaram sie pomóc

Ważne jest także aby zrobic weryfikacje kata dodajac jakies zdiecie oraz aby zrobic weryfikacje telefoniczna ( bezpłatna) zajmuje to tylko kilka minut, weryfikacja jest potrzebna do odbioru bonusu po przepracowaniu 3 dni

mając 55% energii można pracować w godzinach nadliczbowych

Edytowane przez Pawelek1983

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i jak ci idzie w tej gierce oplaca sie pograc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

Widze ze temat jest juz na forum ale w grze sie duzo zmienilo i warto go opisac na nowo! ( prosze o nie kasowanie teamtu badz podpiecie do istniejacego ) 

Gra strategiczno - ekonomiczna w ktorej bardzo wazna jest systematycznosc. 

Mozliwosci zarobku jest wiele : 

-praca raz na 4h ( planowo 2 razy dziennie mozna pracowac ) 

- zbieranie bonusu za pelen tydzien pracy ( pracujemy planowo 2 razy dziennie i przed pojsciem 6 raz do pracy uzupelniamy swoja energie maksymalnie zeby zdobyc bonus tygodniowy ) 

- prowadzenie przedsiebiorstw / fabryk ktore wytwarzaja dane towary ( mamy 1 darmowa fabryke ktora mozemy otworzyc i generuje ona nam dany towary ktory mozemy sprzedawac na rynku ) 

- kupowanie innych fabryk i analogicznie wyzej zarabianie na sprzedazy produktow

- walczenie w wojnach i obrona w wojnach ( za okreslona ilosc zadanych obrazen / lub obrone otrzymujemy medale ktore zwiekszaja nasza range w grze oraz daja nam zloto ktore pozniej wymieniamy na euro ) 

- wynajem domow za ktore pobieramy oplaty ( oczywiscie musimy je wczeniej wybudowac badz kupic ) 

- wynajem samochodow / samolotow do podrozy z regionu do regionu

i wiele innych mozliwosci.

20e wyplacone a obecnie mam ok 14e w grze bo inwestuje sobie dalej. 

czysty link : https://myprofitland.com

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę ,że ta gra pojawiła się w roku 2017 czy na pewno jest wypłacalna? czy jest Ktoś kto mógłby zamieścić screena z wypłaty ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram od roku, i obecnie jestem Premierem UK. Bayley - nick. W grze dorobiłem się nie małej sumki bo około 2 tysięcy złoty. Z inwestycją około 100. Gra strategiczna, wymaga systematyczności i przedewszystkim - myślenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra wypłacalna. Wypłacałem kilka razy. Na Skrill. Po kilku minutach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gierka podobna to e-sim, tyle że w e-sim nic nie zarobisz tylko czysty fun, a w My Profit Land jest inaczej.

Właśnie zacząłem działać, ja mam dość poważne plany pogrania i pozarabiania sobie, dlatego po 3 dniach właśnie otworzyłem firmę :)

[---] spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byku nie bądź śmieszny. 

Te 400pln to work bonus który każdy może dostać gdy przepracuje 3 dni pod rząd a bonus dostanie w zależności od ilości energii i produktywności :))) 

wrzucam kolejny screen z mojej wypłaty. Tym razem 85€ zlecone na Skrill także zapraszam do inwestycji i rejestracji

wszystko tłumacze oraz mogę polecić resellera który jest Polakiem i realizuje szybkie wpłaty oraz wypłaty  

[---]

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem śmieszny, zwyczajnie chcę pokazać ludziom jak mogą zgarnąć bonus w postaci PLN w grze i tyle, może niepotrzebnie użyłem słowa "zarobić". Nie wspomniałeś o tym więc ja podałem tę informację. Tyle.

Ps. Przez pół roku nie pisałeś więc byłem przekonany że przestałeś grać.

Edytowane przez Byku86

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Plemnik
      Mintos jest łotewską platformą inwestycyjną opartą o pożyczki społecznościowe. Inwestować możemy w pożyczki w różnych walutach, w tym PLN, EUR czy GBP. Osobiście inwestuję głównie w pożyczki w złotówkach, ale także trochę w euro, ponieważ w euro są lepsze oprocentowania.
      Jak działają inwestycje w Mintos?
      Mintos współpracuje kapitałowo z różnymi firmami pożyczkowymi. Najpierw dana firma pożyczkowa udziela pożyczki klientowi. Następnie taka pożyczka trafia na Mintos. Wówczas możemy w nią zainwestować.
      Mamy możliwość inwestycji w pożyczki bez gwarancji wykupu i z gwarancją wykupu. ZAWSZE należy wybierać pożyczki z gwarancją wykupu. W przypadku braku spłaty pożyczki przez ponad 60 dni firma pożyczkowa odkupi od nas taką pożyczkę oddając nam wkład wraz z naliczeniami i odsetkami. Nie musimy się martwić o ściąganie długu. Firma pożyczkowa przejmuje taką pożyczkę.
      Aby zweryfikować Mintos spytałem jedną z dostępnych polskich firm pożyczkowych czy faktycznie współpracują z Mintos. Odpowiedź była twierdząca i w relacji Mintos - Kuki.pl istnieje faktycznie współpraca kapitałowa.
      Ile można zarobić?
      Na pożyczkach w Mintos można zarobić około 11-13% w skali roku.
      Aby zrealizować wypłaty należy zweryfikować konto dokumentem tożsamości. Możliwe, że już przy wpłacie system poprosi o weryfikację. Tak się stało przy mojej drugiej wpłacie do systemu.
      Istnieje także program poleceń, w którym prowizję otrzymują po równo polecający oraz osoba polecona. Sytuacja WIN-WIN. Szczegóły działania programu polecającego:

Moje dotychczasowe wpłaty:

Mój aktualny przegląd pożyczek:

Inwestuję w złotówka i euro. Wyłącznie w pożyczki z gwarancją wykupu. Na platformie jest możliwość ustawienia automatycznych inwestycji. Również z tego korzystam. Ale ręcznie też inwestuję. Zwykle inwestuję w pożyczki do 1 roku. Ale sporadycznie też w dłuższe.
      LINK DO REJESTRACJI >>
      Po przejściu do rejestracji wypełni się pole z kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz prowizję ze średniej z inwestycji, których dokonałeś.
    • Przez woodz
      Witam,
      chciałem Wam przedstawić firmę Nature's Sunshine działającą w oparciu o model MLM. Firma istnieje na rynku od 1972 roku, profil działalności to branża zdrowia - suplementy diety.

Oficjalna strona Polska: www.nsppolska.pl
      Wersja amerykańska: www.naturessunshine.com/us/

Firma posiada sprawdzone produkty (ponad 90 dostępnych w Polsce - każdy znajdzie coś dla siebie). Plan wynagrodzenia jest bardzo prosty i jest dostępny na stronie internetowej. Dodam, że NSP jest notowana na giełdzie amerykańskiej.

Rejestrować do firmy można się na dwa sposoby:
      1. zestaw startowy "Super Start"  - 270 zł (w zestawie jest 5 produktów najbardziej pożądanych w Polsce + materiały marketingowe)
      2. 5zł + dowolny produkt.

Ceny produktów są dostosowane do "polskich realiów".

Siedziba firmy w Polsce:
      Nature’s Sunshine Products Poland Sp. z o.o.
      Ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa

[spam]
    • Przez Blackers
      Hello
      Niedawno reaktywowano kultową i jak a tamte czasy pierwszą grę przeglądarkową, obecnie nazywa sie OldAnno. To nic innego jak stara poczciwa Anno1777 (pózniej Terra1700). Po latach funkcjonowania upadła i nie istniała parę ładnych lat. Obecnie właścicielem jest EUROSOFT - czyli właściciel MarketGlory. Zapowiada się dobrze zważywszy że MG istnieje już długie lata więc zapewne i ten kultowy projekt będą chcieli utrzymać. Gra to symulacja życia codziennego, praca, prowadzenie firmy, walki z innymi graczami oraz wojny między e-krajami. Praca, biznes i wojny przynoszą zyski a te w sumie zamieniamy na realne Euro. Jako gracze naszego e-kraju pomagamy sobie w grupie dyskusyjnej na messagerze. Każdy gracz ma (i musi mieć) swojego mastera, który otrzymuje cześć Twoich zysków. Wspominam o tym dlatego że rejestrując się z czystego linku automatycznie zostajesz przydzielony adminowi. Jeśli chcesz wspierać obce e-kraje wybierz link czysty, jeśli naszą e-polskę to reflink. Rejestrując się z "polskich" reflinków wspierasz tym samym budżet naszego e-kraju, z którego wypłacane są bonusy za walki i tzw. Work Bonus czyli bonus za przepracowane 5 dni z rzędu. 
      Refom i pozostałym e-polakom będziemy starać się pomagać na bieżąco. 
      Aktualnie w e-pl mamy tylko stolicę.

Czysty Link: http://www.oldanno.com
      Refflink: http://www.oldanno.com/strategygame/Blackeerss  

Tekst.zapozyczony
    • Przez Kryptokox
      Wstęp:
      Mamy dziś 22.07.2018. Po aktualizacji i modernizacji bota TheRecycle zaczyna w pełni poprawnie funkcjonować.
      Bot TheRecycle podobnie jak inne tego typu boty opierają się o aplikację Telegram .

Według danych z godziny 13 do bota dołączyło prawie 4500 osób.
      Całkowita liczba aktywnych inwestycji wynosi ponad 1500.
      Całkowita liczba reinwestycji to niecały 1000
      Ilość wypłat: 285
      Całkowita kwota wypłat:  około 5.18 BTC
      Nazwa programu:
      TheRecycleBot

Data_startu:
      22.07.2018r

Plan
      2.8% dziennie przez 60 dni
      Czyli ROI teoretycznie wynosi około 280%

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      BTC

Depozyty pracują w BTC

Minimalny_depozyt:
      0.002 BTC

Min kwota do wypłaty:
      0.002 BTC

Wypłaty:
      prawdopodobnie INSTANT

Opis programu(legenda) oraz komentarz własny:
      The Recycle Bot jest botem telegramu, który dostarczył jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (nazwisko właściciela i dyrektora generalnego, Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości
      Firma czerpie dochody z redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych.
      Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety. - Przetłumaczone informacje z oficjalnej grupy.
      W rzeczywistości pewnie wszystko opiera się o schemat Ponziego, więc zalecam ostrożność (Moja subiektywna opinie, ale mogę się mylić)
      Źródła zarobku:
      1.Dystrybucja kawy
      2.Granty na badania naukowe i rozwój
      3. Inwestycje private equity 
      4. Linie kredytowe joint venture
      Średnia ze wszystkich to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest teoretycznie ok.
      Moja opinia:
      Myślę że jest to bardzo fajna konkurencja dla iCenter. Przez ostatnie dni bot był w fazie modernizacji.
      Zmieniane były serwery oraz z tego co widzę po aktualizacji, cała szata graficzna i budowa bota.
      Całość prezentuje się bardzo dobrze, projekt jest świeży, więc uważam że fajnie spróbować teraz, póki się będzie rozkręcał, przynajmniej na 1 kółko.
      Pracują nad oficjalną stroną, póki co Support dostępny jest pod nazwą Telegram: TheRecyclebotsupport
      Wywiad z CEO:
      Podsumowując
      Patrząc na rozwój konkurencji iCenter mamy wysoką szansę realnych zysków. W ostatnich dniach widać że admini pracowali dzień i noc, aby to wszystko działało jak należy. 
      Już niebawem postaram się dodawać więcej aktualności na temat bota.
      .
      Link do rejestracji:
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Kliknij w link : 
      https://t.me/RecycleSuper_bot?start=538853938

Kolejno wpisz /start ->   następnie wysyłasz BTC z giełdy na adres swojego depozytu z bota
      Dowód wpłaty: 
      WŁĄCZONO już możliwość depozytów, czekam na dojście środków na bitbay.
      Pamiętajmy o ryzyku inwestycyjnym - nigdy na 100% nie jesteśmy w stanie przewidzieć zamiarów adminów ani prawdziwości informacji o ich źródłach dochodu.
      Jak mawia słynne przysłowie:
      Inwestuj tyle, ile możesz stracić

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Bizzilion - aktywny

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Niestety, program ze względu na sytuację na rynku krypto zawiesił swoją działalność, zawiesił depozyty i naliczenia, i czeka na lepsze okoliczności, co ma nastąpić w ciągu 6 miesięcy:   " Witajcie, drodzy klienci Dominant Finance, Jak wiesz, nasza Umowa z klientem pozwala nam podejmować środki nadzwyczajne, gdy rynki lub instrumenty rynkowe nie działają prawidłowo. Obecnie mamy powody, by sądzić, że rynek kryptowalut jest zbyt ryzykowny do prowadzenia aktywnej działalności handlowej i, jak pokazuje praktyka, w pełni niewiarygodny dla większości z was. Z powodu ogólnego negatywnego nastroju na rynku lub z innych przyczyn, widzimy całkowitą utratę zainteresowania Dominant Finance przez naszych klientów i potencjalnych inwestorów. Od początku 2019 r. Staraliśmy się zrobić wszystko, aby wzbudzić zainteresowanie naszych partnerów i liderów w naszej firmie, ale, niestety, tak się nie stało. Nie widzimy powodu, aby nadal działać zgodnie z zasadami MLM, dlatego całkowicie zawieszamy nasz program partnerski. Zmieniły się również nasze warunki inwestowania. Bazując na tym, że krytyczna sytuacja na rynku kryptowalut osiągnęła swój szczyt, zdecydowaliśmy się zakończyć handel na dobę, aby zmniejszyć ryzyko finansowe, które wcześniej czy później może doprowadzić do utraty naszego kapitału inwestycyjnego. Obecnie warunki inwestycyjne Dominant Finance są następujące: 1. Nie ma możliwości doładowania konta i utworzenia depozytu;
      2. Naliczanie dziennych zysków z wcześniej zakupionych pakietów inwestycyjnych zostało zakończone z powodu zawieszenia obrotu dziennego i braku możliwości generowania zysków z tygodniowych płatności;
      3. Porzucenie średniookresowej strategii handlowej i pozycji zamykających dla wszystkich altelloinów w celu zminimalizowania ryzyka finansowego w przypadku możliwego spadku rynkowego;
      4. Przejście na strategię inwestycyjną (długoterminową) z dywersyfikacją kapitału obrotowego na: 50% USD i 50% BTC, w celu czerpania zysków z ich osiągnięcia, niezależnie od terminu handlu;
      5. Wszyscy klienci Dominant Finance zostaną zwróceni w całości w depozytach iz niewielkim zyskiem, po tym jak firma osiągnie zysk w wysokości 140%, począwszy od dnia dzisiejszego. Zysk można osiągnąć, gdy Bitcoin obniży się do 1.200 USD lub wzrośnie do 15 000 USD;
      6. Dominant Finance przewiduje rozpoczęcie płatności na bieżące depozyty w ciągu 6 miesięcy, począwszy od dzisiaj, ale tylko wtedy, gdy rynek kryptowalut nie stoi w miejscu i pokazuje dobre impulsy dla naszych handlowców do blokowania części dochodowych pozycji. Podsumowując, po raz kolejny chcemy zadeklarować wszystkim naszym klientom, że Dominant Finance nie zaprzestaje działalności i nie zrzeka się swoich zobowiązań wobec klientów. Postanowiliśmy działać racjonalnie i: - zablokował program partnerski i zdolność do tworzenia depozytów, ze względu na całkowity brak zainteresowania firmą przez naszych klientów i potencjalnych inwestorów;
      - zatrzymywał codzienne rozliczenia międzyokresowe i tygodniowe płatności, aby zminimalizować ryzyko utraty kapitału i skoncentrować się na konserwatywnej strategii rynkowej. Uwaga: po rozliczeniu wszystkich naszych klientów z bieżących depozytów zamkniemy naszą firmę. Usuń reklamy Dominant Finance ze wszystkich swoich zasobów, ponieważ nie można już rejestrować się w naszej firmie. Z poważaniem,
      Dominująca Finanse"   Przenoszę do zawieszonych.
    • Jest z kombinacją znaków, cyfr, liter z pewnością nie jakieś daty itp. Po adresie IP wynika, że Filipiny ale cholera wie czy admin też nie namieszał bo i takie przypadki również się zdarzały. Ważne, że wyprostowane ale ze stratą dwóch wypłat a to niech będzie jako przestroga dla innych.
    • Pioneer na tydzień
      Grid ilość reklam: 8
      wartość: $0.0075 -  $0.001
      klik poleconego: $0.0015 - $0.003 / $0.001 - $0.002
      max. DR: 150
      max. RR: 250
      minimum do wypłaty: $3
      metody wypłat: PM, Payeer
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.034 link polecający: http://www.dinbux.com/?ref=eszmal
    • Odczekałem miesiąc, aby mieć bardziej miarodajne informacje na temat wysokości zysków z dywidendy. Otrzymałem cztery wypłaty. Wychodzi 1,3% miesięcznie. Rocznie około 15%. Wyplata w ETH. Pomijając dywidendę uważam, że BIX jest mocno niedowartościowany. Bibox to jedna z większych giełd, a kapitalizacja rynkowa tokena BIX jest niska. Moim zdaniem jest tu spora możliwość na wzrosty.