Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Pawelek1983

My Profit Land - Myprofitland.com

Recommended Posts

Witam przedstawiam Wam grę ekonomiczną podobną do market glory w której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Większość możliwości jest podobna do market glory czyli mozemy:

- założyć własną firme ( 2 są bezpłatne) 

- pracować ( raz na 4h)

-kupować akcje

- walczyc w wojnach międzypaństwowych

-kupować/sprzedawać dobra materialne

Nasze zarobki zależą od poziomu produktywności i energii.Enrgię można podnieść kosumujac dobra materialne oraz kupujac ubranie czy wynajmujac dom.

Od rzadu dostajemy premie po przepracowaniu 3 pełnych dni w tej chwili jest to 1000 pln ( kwota jest uzalezniona od naszej energii oraz produktywnosci)

w grze zarabiamy w pln , ktore mozemy wymienic na gold a gold na euro

w tej chwili 1 gold to 63,294pln

a 1 euro to 62.28 gold

minimalna wypłata to 20 euro

minimalna wpłata to 1 euro

Jeśli ktoś grał w anno lub market glory to podejrzewam, że tu nie będzie miał najmniejszych problemów.

tu macie reflinka

https://myprofitland.com/game/parwelcia

Jestem w grze od niedawna jednak zawsze postaram sie pomóc

Ważne jest także aby zrobic weryfikacje kata dodajac jakies zdiecie oraz aby zrobic weryfikacje telefoniczna ( bezpłatna) zajmuje to tylko kilka minut, weryfikacja jest potrzebna do odbioru bonusu po przepracowaniu 3 dni

mając 55% energii można pracować w godzinach nadliczbowych

Edited by Pawelek1983

i jak ci idzie w tej gierce oplaca sie pograc?

Witam, 

Widze ze temat jest juz na forum ale w grze sie duzo zmienilo i warto go opisac na nowo! ( prosze o nie kasowanie teamtu badz podpiecie do istniejacego ) 

Gra strategiczno - ekonomiczna w ktorej bardzo wazna jest systematycznosc. 

Mozliwosci zarobku jest wiele : 

-praca raz na 4h ( planowo 2 razy dziennie mozna pracowac ) 

- zbieranie bonusu za pelen tydzien pracy ( pracujemy planowo 2 razy dziennie i przed pojsciem 6 raz do pracy uzupelniamy swoja energie maksymalnie zeby zdobyc bonus tygodniowy ) 

- prowadzenie przedsiebiorstw / fabryk ktore wytwarzaja dane towary ( mamy 1 darmowa fabryke ktora mozemy otworzyc i generuje ona nam dany towary ktory mozemy sprzedawac na rynku ) 

- kupowanie innych fabryk i analogicznie wyzej zarabianie na sprzedazy produktow

- walczenie w wojnach i obrona w wojnach ( za okreslona ilosc zadanych obrazen / lub obrone otrzymujemy medale ktore zwiekszaja nasza range w grze oraz daja nam zloto ktore pozniej wymieniamy na euro ) 

- wynajem domow za ktore pobieramy oplaty ( oczywiscie musimy je wczeniej wybudowac badz kupic ) 

- wynajem samochodow / samolotow do podrozy z regionu do regionu

i wiele innych mozliwosci.

20e wyplacone a obecnie mam ok 14e w grze bo inwestuje sobie dalej. 

czysty link : https://myprofitland.com

Edited by Polon

Widzę ,że ta gra pojawiła się w roku 2017 czy na pewno jest wypłacalna? czy jest Ktoś kto mógłby zamieścić screena z wypłaty ? 

Gram od roku, i obecnie jestem Premierem UK. Bayley - nick. W grze dorobiłem się nie małej sumki bo około 2 tysięcy złoty. Z inwestycją około 100. Gra strategiczna, wymaga systematyczności i przedewszystkim - myślenia. 

Gra wypłacalna. Wypłacałem kilka razy. Na Skrill. Po kilku minutach.

Gierka podobna to e-sim, tyle że w e-sim nic nie zarobisz tylko czysty fun, a w My Profit Land jest inaczej.

Właśnie zacząłem działać, ja mam dość poważne plany pogrania i pozarabiania sobie, dlatego po 3 dniach właśnie otworzyłem firmę :)

[---] spam

Edited by Polon

Byku nie bądź śmieszny. 

Te 400pln to work bonus który każdy może dostać gdy przepracuje 3 dni pod rząd a bonus dostanie w zależności od ilości energii i produktywności :))) 

wrzucam kolejny screen z mojej wypłaty. Tym razem 85€ zlecone na Skrill także zapraszam do inwestycji i rejestracji

wszystko tłumacze oraz mogę polecić resellera który jest Polakiem i realizuje szybkie wpłaty oraz wypłaty  

[---]

Edited by Polon

Nie jestem śmieszny, zwyczajnie chcę pokazać ludziom jak mogą zgarnąć bonus w postaci PLN w grze i tyle, może niepotrzebnie użyłem słowa "zarobić". Nie wspomniałeś o tym więc ja podałem tę informację. Tyle.

Ps. Przez pół roku nie pisałeś więc byłem przekonany że przestałeś grać.

Edited by Byku86

Witam, jakby ktoś chciał zacząć to chętnie pomogę i wyjaśnię co i jak.
Jak ktoś chce zainwestować to warto ale trzeba wiedzieć w co i gdzie, żeby nie stracić.
Czy da się zarobić bez inwestycji? Tak ale trzeba wiedzieć w jakim kraju grać i zapewnić sobie odpowiednie przedmioty uzupełniające energie i wiedzieć w jakim kraju warto pracować ( wielkość bonusu za 3 dni pracy, wysokość minimalnej stawki za godzinę ale i jakie są stawki za pracę i jak mocna jest dana waluta) ;)

Jak się rozwija ta gra? Są w niej zmiany? Jaka jest obecnie aktywność graczy?

7 godzin temu, Redix napisał:

Jak się rozwija ta gra? Są w niej zmiany? Jaka jest obecnie aktywność graczy?

ciężko stwierdzić o rozwijaniu takiej gry bo wszystko dzieję sie dynamicznie i każdy kraj ustawia prawo pod siebie więc w jednym masz lepszą płacę i mały bonus w drugim lepszy bonus gorszą płace i to sie zmienia,gracze też migrują z kraju do kraju gdzie będzie im lepiej. 
Admini są aktywni bo ostatnio na 3 lata gry zrobili promocje na zakup udziałów w grze i jest bardzo dużo graczy i już coraz więcej prywatnych krajów, jeżeli chcesz to mogę ci coś więcej opisać czy odpowiedzieć na pytania na priv żeby nie robić zbędnego spamu ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kopacz
      Gra mobilna Empire and Puzzles
      Dość fajna gierka mobilna, w której można fajnie się bawić bez wydawania PLN co nie jest tak oczywiste w dzisiejszych czasach
      Rejestracja z tego linku daje wam 10 dniowy Pakiet vip który na początek jest bardzo przydatny
      https://invite.empiresandpuzzles.com/2LH3TJ4
      Gram w Polskim sojuszu który szuka chętnych ludzi do wspólnego grania, jeśli się wciągniecie w gierkę to po paru dniach chętnie was do siebie przyjmiemy

W grze zbieramy swoich bohaterów i za pomocą kafelków bijemy stwory innych graczy, tytany oraz bierzemy udział w turniejach i wojnach. 
      Jeśli macie pytania chętnie na nie odpowiem
    • By pietras1984
      No to mamy kolejną opcje na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 15 euro do zgarnięcia za rejestracje (jest KYC) i wykonanie jednej transakcji, aczkolwiek tak naprawdę poźniej i tak wszystko wraca do naszego portfela, więc koszt transakcji będzie jedyną opłatą jako ponosimy.   Jak otrzymać wspomnianą sume niżej zieloną trzcionką. W tym miejsce dwa słowa o danym serwisie. Nie jest to nowość mimo tego co głoszą  promotorzy w internecie. Jak zdązyłem zauważyć Luno istniało już w  2013 roku, a może nawet 2012. Sam ich profil na Facebooku został założony jak sprawdziłem właśnie w 2013 roku, a według informacji na stronie firma powstała w 2012 roku.   Czym jest luno (tutaj kopia opisu z ich profilu na Facebooku) Luno jest wiodącą globalną firmą zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Nasze produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim, wszędzie.  (Dla szukających więcej info o firmie na dole link do bloga).  
      Jak otrzymać bonusa 15 euro. Instrukcja        
        1. Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę  czysty link -https://www.luno.com/ Reflink- https://www.luno.com/invite/F4SPYZ 2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email   3. Weryfikujemy swoją tożsamość - standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin) 4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: F4SPYZ   5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 15 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 15€   6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.   7. Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR   8. Konwertujemy wszystko na EUR i wypłacamy na swoje konto.     Bardziej szczegółowo na dany temat na moim blogu https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/luno-rozdaje-15-euro.html#more  

• By pietras1984
      Moje usługi, to dość młody serwis którego włascicielem jest ING Bank. Wystartował on w październiku 2019 i służy do automatyzacji podczas płacenia naszych rachunków. Możemy więc korzystając z tego serwisu opłacic prąd, gaz, internet czy nawet czynsz, a co najważniejsze już za samą rejestrację otrzymamy 30zł, które możemy wykorzystać na opłacenie naszych rachunków. Poza bonusem za rejestrację "Moje usługi" dają możliwość zgarnięcia dodatkowych 300zł z programu poleceń. Za każdą zaproszoną osobę również otrzymamy 30zł, a łącznie z programu poleceń możemy zgarnąć 300zł.. Myslę że całkiem przyjemna suma pozwalająca opłacic nasze rachunki bez ponoszenia kosztów i uszczuplenia własnego portfela.
      Jak otrzymać darmowego bonusa? (sama promocja dostępna do odwołania).
       -Należy zarejestrować się TUTAJ podając kod polecający (można skorzystać z mojego :8VWN-K45J  -Następnie trzeba opłacić co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz, czynsz czy inne media).   W tym miejscu należy też dodać że dokonując płatnosci z wykorzystaniem bonusa w pierwszej kolejnosci opłata za dany rachunek pobierana jest w calości z naszego konta , a następnie w ciągu 2-3 dni otrzymujemy zwrot na nasze konto kwoty bonusowej.   Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.   Rejestracja z bonusem 30zl TUTAJ Bardziej szczegółowy opis na moim blogu TUTAJ
    • By marek505
      Xoom to usługa płatnicza od Paypala.
      Dzięki, której możemy szybko i bezpiecznie wysyłać między narodowo pieniądze np. Z Wielkiej Brytanii do Polski itd.

Jako że Xoom to nowa oferta giganta PayPal to oferuje bonus w wysokości 25 euro lub usd na konto Paypal.
      Aby otrzymać Bonus, należy zarejestrować się, używając linku afiliacyjnego. Konto najlepiej stworzyć z funkcją, zaloguj się za pomocą Paypal. ( w razie błędu można też stworzyć konto na ten sam e-mail co PayPal i później zalogować się poprzez PayPal.)
      Miło będzie jak skorzystacie z mojego linku:
      https://refer.xoom.com/s/mareczek505?share_id=6756324130811306391

Następnie wysłać przelew na kwotę minimum 51€ + opłaty. W sumie wysyłamy 53 Euro z opłatami na konto docelowe. (Revolut Lub Monese)
      Po transakcji na nasze konto PayPal dostaniemy 25 Euro jako bonus!
      Przelew możemy wysłać sami do siebie na konto lokalne w formacie, jaki jest w Wielkiej Brytanii (sort code i numer konta) wykorzystać możemy: Revolut lub Monese, ja preferuje Monese z uwagi na to, że w Revolut pojawił się mały niuans typu, że konto lokalne (nie SEPA) jest w banku Lloyds i należy podać numer referencyjny rachunku, a w Xoom nie mamy możliwości podania tytułu przelewu. 
      Jeśli ktoś nie posiadacie Monese zapraszam do  otworzenia rachunku: https://monese.com/eu/ i skorzystania z mojego promo kodu: MAREK438 , dzięki niemu otrzymasz dodatkowo 15 Funtów na Monese jako bonus, za zamówienie karty i wykonanie pierwszej transakcji. (karta jest całkowicie darmowa, wystarczy wybrać taką opcje)

Wracając do przesłania środków przez Xoom na konto docelowe - to najlepiej jest, gdy za przelew płacimy kartą.
      Ważne jest to, aby do rejestracji użyć tego samego e-maila, który jest przypisany do twojego konta PayPal, później zaloguj się do Xoom za pomocą PayPal. Teraz wybierz przelew do "Wielka Brytania" Ustaw kwotę do wysłania, min. 51 EUR. Automatycznie zostanie dodana opłata za transakcję 1.99 EUR Docelową kwotę, jak i walutę odbioru płatności pozostaw jako GBP Następnym krokiem to wybór opcji "Wpłata na rachunek bankowy" W nazwie banku wybierz "Inne"  Jeśli posiadasz rachunek GBP w Revolut, wpisz nazwę banku "Revolut td" Jeśli posiadasz rachunek GBP w Mosese, wpisz nazwę banku "Monese Ltd"  Wpisz 6-cyfrowy numer rozliczeniowy i 8-cyfrowy numer rachunku. Znajdziesz je w aplikacji Rovolut/Monese w szczegółach konta. (UWAGA: nie używaj rachunku jeśli należy podać numer referencyjny w tytule przelewu) Dalej wpisz dane odbiorcy przelewu. Powinny to być to Twoje dane osobowe lub osoby do której przelew wysyłasz. Dalej dodaj kartę debetową/kredytową, którą wykonasz przelew. Jeśli założyłeś konto z PayPal, w tym miejscu będziesz mógł wybrać saldo Twojego konta PayPal zamiast karty. (Nie zawsze jest widoczna ta opcja z PayPal) Weryfikujesz wszystkie podane dane i wysyłasz przelew.
      Przelew powinien zostać zrealizowany w ciągu 3 dni roboczych. Wypłata premii na Twoje saldo PayPal maksymalnie w ciągu 7 dni.

Jeśli są jakieś problemy, pytania i spostrzeżenia piszcie, wszystkie uwagi mile widziane. 

• By marek505
      IC Markets jest licencjonowanym i regulowanym (przez komisję nadzoru finansowego) brokerem Forex.

Jest jednym z najlepszych brokerów Forex na rynku. Polecany do handlu manualnego oraz automatycznego.

Aby działać na rynku walutowym Forex potrzebne jest konto u brokera, jest to miejsce przechowywania naszych środków do obrotu na tym rynku.
      Najważniejsze cechy:
      – Broker True ECN
      – Dźwignia do 1:500 (również dla klientów z Europy)
      – Niskie spread-y na głównych parach walutowych
      – Mikroloty, już od 0.01
      – Możliwość handlu na koncie demo
      Czy interesujesz się tradingiem, czy nie posiadasz fachowej wiedzy i chcesz skorzystać z automatu, który traduje za Ciebie, potrzebujesz brokera Forex-owego, załóż darmowe konto.
      Zachęcam aby założyć konto u brokera IC Markets z mojego Linku IB, czyli brokera wprowadzającego kliknij link: https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172
      Czysty link tutaj: https://www.icmarkets.com
      Rachunek Live instrukcja:
      Klienci indywidualni
      Przejdź na stronę IC Markets i kliknij w zakładkę Open Account – REJESTRACJA https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172 Warunkiem koniecznym, aby uzyskać dodatkowe korzyści (m.in. rabat prowizji) jest przejście do formularza poprzez powyższy link. Wypełnij formularz rejestracyjny – składa się on z czterech etapów. Nie używaj polskich znaków! Po wypełnieniu formularza otrzymasz na e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć. Zaloguj się do Strefy Klienta używając swojego adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła. Przygotuj dwa dokumenty – 1) skan dowodu osobistego z dwóch stron, paszportu lub prawa jazdy oraz 2) rachunek lub wyciąg bankowy nie starszy niż 3 miesiące, który potwierdzi podany przez Ciebie w formularzu adres zamieszkania. Załącz w Strefy Klienta skany dokumentów (po zalogowaniu -> “Upload Documents” -> “Upload”) lub wyślij je e-mailem na adres accounts@icmarkets.com. Po zweryfikowaniu dokumentów w Strefie Klienta możesz założyć wybrany rachunek inwestycyjny. Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty. Po zakończeniu rejestracji  skontaktuj się ze mną w celu weryfikacji czy cała procedura przebiegła poprawnie. Depozyt na nasze konto u brokera wpłacamy: przelewem bankowym, kartą płatniczą, PayPal, Neteller, Skrill, Bitcoin.
      Jak ja tutaj zarabiam z doświadczonymi traderami?
      Na start wystarczy 300 $
      Można tu zarabiać, tradując samemu, ale jak już wiecie, ja szukam automatycznych rozwiązań, które pozwalają mi zaoszczędzić czas.
      Jednym z prostych i wygodnych sposobów na zarabianie z wykorzystaniem tego brokera jest opcja cTrader, która jest dostępna na powyższej platformie.
      Jedyne co należy zrobić to otworzyć odpowiedni rachunek LIVE (cTrader), który tworzymy już po zalogowaniu się na naszym koncie. Wystarczy przejść do zakładki „ACCOUNTS” kliknąć
       OPEN A NEW LIVE ACCOUNTS, po czym wybrać rachunek LIVE o nazwie cTrader i odpowiednich parametrach, które opisałem poniżej:
      Odpowiednim rachunkiem pod narzędzia, które wam tutaj opiszę będzie:
      cTrader Rachunek USD RAW Spread Leverage 1:500 Następnie przenosimy pieniądze z innego wewnętrznego rachunku na ten nowo otwarty cTrader lub po prostu składamy na niego nowy depozyt. (Przygotuj 300$)
      Jeśli wykonaliśmy wszystko poprawnie, to na rachunku zobaczymy nasze 300$.
      Następnym bardzo istotnym krokiem jest zalogowanie się tymi samymi danymi na platformie https://ct.icmarkets.com
      (Jeśli nie będzie się chciało nam zalogować, wystarczy, aby przypomnieć sobie hasło na e-mail)
      Po poprawnym zalogowaniu mamy dostęp do platformy gdzie możemy korzystać z kopiowania tego, co robią doświadczeni już traderzy. Na platformie powinniśmy zobaczyć nasz rachunek cTrader, który wcześniej utworzyliśmy.
      Wszystko dzieje się to całkowicie bez naszej ingerencji, osoby trzecie nie mają dostępu do naszych środków! A my możemy rozpocząć automatyczne kopiowanie, dokładać, jak i wypłacać z rachunku, który jest do tego podłączony. Możemy wypłacać każdy profit który jest ponad nasze saldo, jak i w każdej chwili wyłączyć i zrezygnować z usług.
      Platforma jest prosta i przejrzysta, gdzie widzimy wszystkie warunki, jakie powinniśmy znać przed przystąpieniem do korzystania z auto tradingu.
      Ja sam korzystam i obserwuje to, jak sobie radzą traderzy, bo wszystko jest tutaj widoczne.
      Krzywa kapitału, depozyt, jakim zarządzają, otwarte, jak i zamknięte transakcje, ilość osób, która korzysta z kopiowania tych traderów, wielkość kapitału, jaką użytkownicy podpięli do danego tradera.  
      Ja wybrałem 2 strategie, pod które podpiąłem moje rachunki:
      Pierwszym jest Fast Scalp, gdzie można rozpocząć już od 300$, zyski z niej są dość wysokie, otwierane jest więcej transakcji. Znajduje się ona pod tym linkiem:https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3565
      Druga to Mixed Trades ta znowu jest wolniejsza i rekomendowana dla osób, którzy chcą mieć mniejszy i spokojny zysk w dłuższym terminie czasu. Rozpocząć można od 1000$
      https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3140
      Pamiętajcie, że sprawdzalność tych traderów może się zmieniać, dlatego należy sobie obserwować co się dzieje!
      Jak poprawnie rozpocząć trading na automacie?
      Wybieramy tradera, którego chcemy naśladować, czyli z linków powyżej.
      Po prawej u góry klikamy START COPYING

Wybieramy rachunek

Wybieramy kwotę w tym wypadku 300$ lub 1000$
      Klikamy zielony przycisk START
      Czekamy na wyniki tradingu.
      Jeśli widzimy, że nasze saldo się zwiększyło powyżej naszego depozytu zalecam wypłatę środków, aby ich tam nie kisić.
      Przechodzimy na prawo, gdzie widać nasze rachunki i klikamy w 3 kropki obok rachunku. Klikamy Remove Funds i przenosimy zysk na rachunek, gdzie środki nie są wykorzystywane już do tradingu.

Musisz pamiętać, że rynki finansowe są obarczone ryzykiem, więc podejmuj decyzje świadomie!