Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nazwa programu: TY Capital Investment LTD

ty_capital_investment.gif

Minimum inwestycyjne: 30$
Akceptowane systemy płatności:PerfectMoney, Payeer, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, DASH, Ripple.
Wypłaty (manualne/aut/instant):  Instant .PerfectMoney - $1; Payeer - $1; Bitcoin - 0.001 BTC; Ethereum - 0.006 ETH; Litecoin - 0.1 LTC; Bitcoin Cash - 0.02 BCH; DASH - 0.05 DASH; Ripple - 5 XRP

525e70b8d9fc1070med.jpg

Komentarz własny i szczegółowy opis programu Nowy temat , program wystartował 28.08.2018. W programie mamy jeden plan i naliczenia ruchome w przedziale 1-5% dziennie do uzyskania 150% ROI, w panelu możemy zobaczyć historię dziennego %  naliczeń, naliczenia mamy godzinowe tnz co godzinę dostajemy nasze $ lub krypto na balans( co akurat mi się podoba  :)  ) Sam program generalnie starannie przygotowany, stoi na unikalnym skrypcie , SSL GeoTrust. Naprawdę  program mi się podoba wiec wszedłem na początek za 0.05 BTC i liczę na zarobek  :) Jeżeli chodzi o promocję to nie jest ona na wariata = kolejny plus dla programu na moje . Program ref 10-6-3. A i program ma również połączyć z botem na telegram +oficjalny kanał na telegramie. Chyba nie muszę przypominać iż to hyip wiec jeśli decydujesz się na inwestycje licz się z ryzykiem !

Dowód wpłaty poniżej

04b2c7be15e020b5med.jpg

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako ze naliczenia parez cały weekend były na poziomie 1% jeszcze nie uzbierałem do wypłaty , jutro dam znać jak płaci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsza wypłata naliczeń + prowizja ref instant:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Info od Admina + dziś naliczenia na poziomie 1,9 % :)

fa243527eda573ccmed.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześc Lordziu

Powiem ci ten program TY  Capital ZDECHNIE ZA TYDZIEŃ WSZYSTKIE TE HYPY DZIAŁAJĄ CORAZ KRÓCEJ a  jak maja refliki 10 6 3 admini robią to celowo doskonale wiedzą że ludziska zakładają po kilka kąt wpłacają więcej kasy bo z reflików wpada19 procent a tu za tydzień zonk i kasy nima firmy nima i goła dupa w lesie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć,

23 minuty temu, zbigniew napisał:

TY  Capital ZDECHNIE ZA TYDZIEŃ WSZYSTKIE TE HYPY DZIAŁAJĄ CORAZ KRÓCEJ

Tego akurat nie wiesz , może zdechnąć nawet jutro w końcu to piramida ale i też może touche podziałać.

29 minut temu, zbigniew napisał:

a  jak maja refliki 10 6 3 admini robią to celowo doskonale wiedzą że ludziska zakładają po kilka kąt wpłacają więcej kasy bo z reflików wpada19 procent a tu za tydzień zonk i kasy nima firmy nima i goła dupa w lesie 

Fakt program ref jest dość mocny ale  jeżeli admin nie jest amator to sobie z tym poradzi. Natomiast jeśli chodzi o mulit konta to , tu akurat w F.A.Q nie ma o tym wzmianki natomiast zdarza się iż banują za to. Reasumując czy program okaże się szybkim scamem czy da dobrze  zarobić wyjdzie w praniu, ja akurat uważam i coś z tego będzie w końcu zainwestowałem  0.05 BTC , każdy może oczywiście uważać inaczej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś naliczenia 1,1 % + wypłata na portfelu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś naliczenia 1,1 % + dodali zakładkę dla laików ''how to start'' admin widać rozwija program na moje to plus :)

A i wypłata ref instant :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś naliczenia 4% :) i wypłata instant :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś naliczenia 3,1 % + wypłata instant :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś naliczania 1,1% + admin dopracowuje bota na telegram :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś naliczenia 1,3% + widać ruch w depozytach , doszły nowe monitory :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś nienaliczenia 1% ( w weekendy admin mówił iż będą mniejsze niż w tygodniu ) + wypłata na portfelu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lordzuk, naliczenia, wypłata, wypłata, instant... Wygląda jakbyś sam w tym programie siedział ;) Pozwól, że dotrzymam Ci w nim towarzystwa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@SBR. Witaj na pokładzie :) + wyplata instant, mały komentarz, na moje program się rozwija dobrze  tnz admin widać nie z pierwszej łapanki , sprytnie kontroluje środki w programie tnz w postaci ruchomych naliczeń , dodaje nowe monitory + mamy bounty + konkursy na polecony ( tygodniowe konkursu potwierdzone wypłatami ) na moje jeśli nie będzie za pazerny powinniśmy dobrze zarobić :)

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzis naliczenia 1.6% + wypłata instant :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kryptokox
      Wstęp:
      Mamy dziś 22.07.2018. Po aktualizacji i modernizacji bota TheRecycle zaczyna w pełni poprawnie funkcjonować.
      Bot TheRecycle podobnie jak inne tego typu boty opierają się o aplikację Telegram .

Według danych z godziny 13 do bota dołączyło prawie 4500 osób.
      Całkowita liczba aktywnych inwestycji wynosi ponad 1500.
      Całkowita liczba reinwestycji to niecały 1000
      Ilość wypłat: 285
      Całkowita kwota wypłat:  około 5.18 BTC
      Nazwa programu:
      TheRecycleBot

Data_startu:
      22.07.2018r

Plan
      2.8% dziennie przez 60 dni
      Czyli ROI teoretycznie wynosi około 280%

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      BTC

Depozyty pracują w BTC

Minimalny_depozyt:
      0.002 BTC

Min kwota do wypłaty:
      0.002 BTC

Wypłaty:
      prawdopodobnie INSTANT

Opis programu(legenda) oraz komentarz własny:
      The Recycle Bot jest botem telegramu, który dostarczył jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (nazwisko właściciela i dyrektora generalnego, Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości
      Firma czerpie dochody z redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych.
      Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety. - Przetłumaczone informacje z oficjalnej grupy.
      W rzeczywistości pewnie wszystko opiera się o schemat Ponziego, więc zalecam ostrożność (Moja subiektywna opinie, ale mogę się mylić)
      Źródła zarobku:
      1.Dystrybucja kawy
      2.Granty na badania naukowe i rozwój
      3. Inwestycje private equity 
      4. Linie kredytowe joint venture
      Średnia ze wszystkich to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest teoretycznie ok.
      Moja opinia:
      Myślę że jest to bardzo fajna konkurencja dla iCenter. Przez ostatnie dni bot był w fazie modernizacji.
      Zmieniane były serwery oraz z tego co widzę po aktualizacji, cała szata graficzna i budowa bota.
      Całość prezentuje się bardzo dobrze, projekt jest świeży, więc uważam że fajnie spróbować teraz, póki się będzie rozkręcał, przynajmniej na 1 kółko.
      Pracują nad oficjalną stroną, póki co Support dostępny jest pod nazwą Telegram: TheRecyclebotsupport
      Wywiad z CEO:
      Podsumowując
      Patrząc na rozwój konkurencji iCenter mamy wysoką szansę realnych zysków. W ostatnich dniach widać że admini pracowali dzień i noc, aby to wszystko działało jak należy. 
      Już niebawem postaram się dodawać więcej aktualności na temat bota.
      .
      Link do rejestracji:
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Kliknij w link : 
      https://t.me/RecycleSuper_bot?start=538853938

Kolejno wpisz /start ->   następnie wysyłasz BTC z giełdy na adres swojego depozytu z bota
      Dowód wpłaty: 
      WŁĄCZONO już możliwość depozytów, czekam na dojście środków na bitbay.
      Pamiętajmy o ryzyku inwestycyjnym - nigdy na 100% nie jesteśmy w stanie przewidzieć zamiarów adminów ani prawdziwości informacji o ich źródłach dochodu.
      Jak mawia słynne przysłowie:
      Inwestuj tyle, ile możesz stracić
    • Przez lordzuk
      Nawa programu Coin Holder LTD

Plany inwestycyjne:7-12% dziennie
      Minimum inwestycyjne: 0.003
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH,  LTC, DOGE
      Wypłaty (manualne/aut/instant) -Instant ( min  0.0001 ) 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program wystartował 16.09.2018. Program dalej 7 % -12% dziennie przez 20 dni co da nam po cyklu 140% ROI. Program dość dobrze przygotowany pod względem technicznym, wizualnym. Plany mamy takie jakie osobiście lubię czyli naliczenia dzienne aż do zamknięcia depozytu tzn principal included. Od strony technicznej-  Skrypt gold coders na licencji, ssl od comodo(green bar). Jeżeli chodzi o promocje to tez nie jest ona na wariata ( dopiero 1 monitor ) a to plus . Program na moje dobrze zrobiony wiec jestem za 0.05 BTC (300$).  Inwestuj tyle ile możesz stracić gdyż to zwykły hyip. Program partnerski 5-2-1

• Przez Iras
      Najlepsza darmowa strona do zarabiania Bitcoina. 1 miejsce w rankingu stron bez inwestycji portalu Netbussines rating.
      Zarabianie dzieki :
      - Faucet
      - Gry przegladarkowe w stylu tych  na Fb
      - Reklamy Video
      - Platne reklamy
      - Ankiety
      - Platne wyszukania
      - Quizy                                                                                                                                  
      - Plan pasywny - naliczenia z puli glownej oraz bonusowej co godzine.
      - Bonus za aktywnosc i lojalnosciowy 
      - Wyplaty od rownowartosci 3.5$. BTC i DOGE

Faucet. Darmowe losowanie co godzine. Z kazdym dniem rosnie bonus lojalnosciowy o 1% doliczany do krecenia. Dzieki aktywnosci na stronie zwieksza sie tez 2 czynnik czyli mulitlier - mnoznik.
       Gry. Podczas grania w gry na dole przesuwa sie pasek aktywnosci jak przekroczy 100% dostajemy 28 coinow.
       Video. 2 serwisy z reklamami video. Adscend Media dla krajow Europy Zachodniej,Skandynawii,USA,Kanady i Australii. Cointiply video dla pozostalych.
       Platne reklamy. 4 serwisy do wyboru. Najlepsze PTC Ads oraz Minute Staff.
      Ankiety. Duzo wyzsze stawki niz na innych stronach oferujacych ankiety. Bardzo duzo seriwsow do wyboru. Najlepsze - Theorem Reach (dostajemy mniejsza ilosc coinow nawet jak sie nie zakwalifikujemy do ankiety) Revenue Wall, Personally i Adgate.
       Platne wyszukania. Trzeba wejsc na strone reklamodawcy,odwiedzic 2 zakladki i wkleic ich adresy w odpowiednie miejsce.
       Quizy. Niekotre zeby byly zaliczone wymagaja ukonczenia quizu w 100% ale odpowiedzi bez trudu mozna znalezc w internecie.
       Plan pasywny. Esencja strony Cointiply. Najwiecej zarabia sie wlasnie dzieki temu planowi. Za zarobione wczesniej coiny wykupujemy moc kopania. Wtedy co godzine sa naliczenia. Jezeli wydamy 30 000 coinow to dostaniemy rowniez naliczenia z puli bonusowej. 
       Po 3 miesiacach z samego kopania mam 0.00018 BTC dziennie plus to co uzbieram z pozostalych opcji. Co jakis czas rowniez zwiekszam moc wydobycia wiec jak na strone bez inwestycji to uwazam ze calkiem niezle.
      Program istnieje 9 miesiecy,na realizacje wyplaty czeka sie do 48h. 
      Polecam wszystkim i zapraszam do komentowania jak Wam idzie .
      http://s2.cointiply.com/r/10Xn

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: Hightechforex
      Minimum inwestycyjne: 25$ -ważne mamy stały przelicznik na BTC =7000$
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash and Dash.
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne( 24 business hours (3 working days)) Min 1$ dla krypto 10$

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : Zacznę ze program znalazłem u WB, obadałem i wszedłem. A wiec mamy nowy/starty program a mianowicie jest to wybudzony sleeper , spał 117 dni wiec nie tak dużo jak na sleepera ale myślę że jest wart zainteresowania Wybudził się  bodajże wczoraj lub dzisiaj zaleczy na jaki czas patrzeć   Obudził się jako A1D wiec jest to typowy program A1D tzn składamy depozyt i po zakończeniu planu możemy zrobić wypłatę środków , póki co wszedłem w plan 1 dniowy za 50$ i mam zamierzam trochę pokręcić depozytem Jeżeli chodzi o depozyty w BTC krypto są przeliczane po stałym kursie więc to duży plus gdyż unikamy wahań kursu . Program partnerski 5%. Jest to hyip wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym !