Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

nunek07

Addeb - nowy program inwestycyjny, naliczenia dzienne do 2.2% - addeb.website

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

prosty program: inwestujesz - zarabiasz. Nowość na rynku, zaproszenie dostałem od samego autora programu. Jest to start-up z dobrą przyszłością, oferujący naliczenia nawet do 2.2% dziennie (zależnie od wybranego planu) przez 150dni. Tak więc można praktycznie podwoić swój depozyt.
Minimum depozytu: 5$
Akceptowane płatności:

platnosci.png

Minimum wpłaty: 5$.

Plany inwestycyjne (po wejściu na stronę, możemy sami sobie przekalkulować ile zarobimy przy danym depozycie):

plany.png

Wypłaty już od 2$.

Za poleconego dostajesz 5% z jego depozytów oraz gwarantowane 0,15$.

Support w języku PL i ENG.

[---]
Czysty link: KLIK

O wszelkich nowościach i aktualizacjach, będę starał się informować na bieżąco.
[---]

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie mogę coś zedytować wpisu, więc dodaje tutaj:

Potwierdzenie wypłaty:
[---]
W dwa dni zrobiło obrót na 2.4$ przy niewielkiej testowej inwestycji.

Edytowane przez Polon
Umieszczenie wypłaty w błędnym dziale

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez cryptoinvestment
      Midnight Run Live

Plany:
      Wchodząc z refa mamy 3.3% dziennie, ze strony bez refa 3% dziennie

Minimalna inwestycja:
      0.01 ETH
      Wypłaty: Instant ETH
      Wpłaty: ETH
      UWAGA: wymagany portfel MetaMask
      Ten portfel integruje się z tą stroną/kontraktem i po wpisaniu kwoty na stronie, trzeba potwierdzić przelew w MetaMask (który uprzednio zasiliśmy ETH)
      Należy pamiętać, żeby trochę odliczyć na fee na portfelu. Sugerowana fee w GWEI: min. 10
      Program Partnerski: 2.5% 
      OPIS:
      Nowa i intrygująca aplikacja DApp (czyli decentralized application), czyli oparta na blockchain - zdecentralizowana na smart contract'cie.
      Co nam to daje - ano to, że jak nie ma w kodzie machlojki to całym kapitałem steruje nie admin czy deweloper, tylko blockchain ETH i napisany pod ten cel kod.
      Śledzę ten rynek od czasu prekursora Proof Of Weak Hands. Od tego czasu zaczęło powstawać dużo takich aplikacji i ludzie tu wpłacają duże kwoty.
      Taka aplikacja potrafi w parę dni zebrać np. 3000 ETH, więc dzieje się tu.
      Legenda - z czego kasa - z ludzi, jest tam też a la blockchain lotto, czyli hazard.
      Czy to może działać ? No może, żależy od ludzi, póki co ładnie już rośnie stan konta, a start dopiero za 2 dni.
      Naliczenia są o stałej porze codziennie - u nas o 2 rano. Jak chcemy wypłacać to dajemy collect i potwierdzamy i mamy na portfelu.
      10% z wpłat idzie na gierkę/lotto Midnight Run i tam jest losowanie, no i 10% dla teamu - niech mają, co mają kraść
      W losowaniu rzekomo każdy ma równe szanse, bo to blockchain losuje - ciekawe. Na górze pokazuje się pula nagród też (na zielono).
      Całość jest prosta i w zasadzie nie ma tam za dużo opcji i to w sumie jest chyba na plus.
      Ja liczę, że tu się da zarobić, to jest coś nowego i ludzie się tym interesują. Poza tym pompują to YouTuberzy, jak np. Oracle.
      Oczywiście program/strona jest ryzykowna, jak każda inwestycja w internecie.

LINK DO REJESTRACJI: https://midnightrun.live

MOJA WPŁATA:
      https://etherscan.io/tx/0xb11a141ed8bea0c48eb96f2ee6034904aae0b4600fcaaaa6047f6b04e532133d - na próbę 0.1 ETH, jak wystartuje to planuję dorzucić, na razie testuję
    • Przez cryptoinvestment
      BitRise Trade LTD

Plany:

RISE+
      2.15% DZIENNIE NA 25 DNI
      Deposit return: 100 %
      Total returns: 153.75 %
      I deposit: 20 USD
      bonus: 5 %

RISE++
      2.95% DZIENNIE NA 21 DNI
      Total returns: 161.95 %
      I deposit: 2000 USD
      bonus: 7 %

RISE PRO
      115% AFTER PO 7 DNIACH
      Deposit return: 0 %
      Total returns: 115 %
      I deposit: 20 USD
      bonus: 5 %

RISE PRO+
      180% AFTER PO 15 DNIACH
      Total returns: 180 %
      I deposit: 5000 USD
      bonus: 10 %

RISE V.I.P
      5.2% DZIENNIE NA 30 DNI
      Total returns: 256 %
      I deposit: 5000 USD
      bonus: 10 %

RISE V.I.P+
      12.5% DZIENNIE NA 15 DNI
      Total returns: 187.5 %
      I deposit: 10000 USD
      bonus: 15 %
      Min. inwestycyjne:
      20$
      Wypłaty:
      instant
      Procesory:

Program partnerski:

Statystyki:

Opis:
      ŚWIEŻYNKA! Bardzo starannie przygotowany projekt, wydaje mi się, że może trochę pochodzić.
      Legenda - Forex Bla Bla Bla. Planów jest dużo i są takie dla dawców kapitału, więc może to będzie taki fajny mid-term.
      Sam wchodzę na początek za ok. 100$ (0.43 ETH), ale w ETH w pierwszy plan. Inne są dla bardziej majętnych, no chyba, że 1 after też jest.
      Depozyty można zakładać w USD, USDT, ETH i BTC - to jest fajne. Oby dał fajnie zarobić, świeży to może się uda
      W planach są jakieś tam bonusy, więc pracuje dla mnie 0.45 ETH.
      Jest też czat i zabezpieczenie 2FA co jest w sumie rzadkie - na plus.
      Program jest oczywiście ryzykowny, bo jednak płaci sporo, wiadomo 100% ryzyka !

LINK DO REJESTRACJI: https://bitrise.trade
      MOJA WPŁATA:

• Przez cryptoinvestment
      FAVOURITE

Plany:
      zmienne 1.5% - 9% dziennie FOREVER

Minimum inwestycyjne:
       20 USD, 1000 RUB, 0.003 BTC, 0.2 LTC, 0.1 DASH, 3 000 DOGE
      Wypłaty: AUTOMATYCZNE CO 8H
      Minimum do wypłaty:
      0.1 USD 5 RUB 0.0025 BTC 0.05 LTC 0.025 DASH 2 000 DOGE PROCESORY:

Program partnerski:

Opis:
      Nietypowy nowy program, który jest dopracowany i oryginalny.
      Zobaczyłem i mi się spodobał ten ponziak, to wrzucam coś na próbę i zobaczymy co z tego będzie.
      Wrzucam na testa 55$ co mi zalegało na perfect money. Szkoda, że nie ma ADV.
      Depozyty można składać w usd i krypto, więc zarabiamy też wtedy w krypto.
      Dashboard jest super zrobiony. Prosty i czytelny i jakiś tam bonus jest itp.:
      Dużo banerów, wszystko dobrze się prezentuje.
      Program oczywiście wysokiego ryzyka, ale myślę ciekawy, oby dał zarobić.

Statystyki:

Dane techniczne:
      Domena: NameCheap, Inc., 2018-04-22 - 2021-04-22 Hosting: OVH Hosting SSL: COMODO RSA Extended Validation Secure Server CA COMODO CA Limited, valid: 15 Aug 2018 - 15 Aug 2019 Skrypt: H-SCRIPT - licencja Design: brak podobnych Plany: zmienne do 9% dziennie lifetime/forever
      LINK DO REJESTRACJI: https://favourite.bz
      MOJA WPŁATA:

• Przez cryptoinvestment
      OXBIT.BIZ

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne:
      20$

Akceptowane systemy płatności:

Wypłaty (manualne/aut/instant): 1$, 3$ dla BTC, LTC i ETH
      PROGRAM PARTNERSKI:

OPIS:
      Nowy program, dopiero co się ukazał. Już jest jakieś tam zainteresowanie, solidnie przygotowany.
      Program daje wysokie ROI, więc jest oczywiście bardzo ryzykowny, ale ja liczę na choć 1 kółko.
      Rejestracja w UK, a legenda to trading forex i krypto.
      Liczę, że program da zarobić i będzie się rozwijał, niekoniecznie za szybko, bo czasami wolniej to lepiej.
      Działają strony social media: fb, twitter i jest też telegram i skype.

Statystyki:

Dane:
       Domena: TLD Registrar Solutions Ltd., 2018-08-28 - 2019-08-28  Hosting: Genius Security Ltd  SSL: GeoTrust EV RSA CA 2018 DigiCert Inc, valid: 11 Sep 2018 - 11 Sep 2019  Skrypt: DQScript - licencja  Design: brak podobnych  
      --== REJESTRACJA: www.oxbit.biz ==-

MOJA WPŁATA:
      LINK DO BLOCKCHAIN

• Przez Kryptokox
      Nazwa: Earnx   Krótki opis: Program bardzo wysokiego ryzyka działający na aplikacji Telegram. Telegram możecie odpalić w przeglądarce lub pobrać z Google Play lub App Store. Sugeruje wejście na jedno kółko.
      Program wystartował dzisiaj tj. 31.08.2018
      Poprzedni Hyipx działa od prawie miesiąca, a naliczenia podobne. Wypłaty z Hypix pokazane są na YT.    Naliczenia:
      15% dziennie przez 10 dni 0.625% co godzinę
      Min Invest : 0.0015 btc
      Min withdraw : 0.001 btc   Data startu: 31.08.2018   Jak zacząć: 1. Telegram w wersji przeglądarkowej lub na telefon z Google Play/AppStore Ref: https://t.me/Earnx_bot?start=538853938 Bez refa:  https://t.me/Earnx_bot 2. Klikamy invest i na wygenerowany adres przesyłamy depozyt.   System poleceń:
      7%-2%-1%  
      https://t.me/earnx_community
      Pod tym adresem jest oficjalny chat, w którym suport odpisuje.

https://t.me/earnx_channel
      Pod tym drugim natomiast są wyświetlane są dane o inwestycjach i wypłatach. Z tego co widzę porządnie jest to zrobione.

Podsumowanie: Bot Hypix ma dobre opinie w sieci i wśród użytkowników Telegram, dlatego dodaje też Earnx, który jest jego kopią. Zalecam jednak ostrożność i inwestycje na własne ryzyko. Typowy Ponziak ale kusi procentami.   OFICJALNY OPIS PROGRAMU Z BOTA PRZETŁUMACZONY PRZEZ TŁUMACZA GOOGLE: Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą handlowców i inżynierów zajmujących się kryptografią, którzy stworzyli w pełni zautomatyzowanego bota transakcyjnego, który może zwrócić zwrot z inwestycji w bitcoin o 150%. Pomagamy Ci zyskać więcej zysków, mądrze inwestując swój kapitał w różne platformy transakcyjne. Co robimy? Wszyscy wiedzą, że przestrzeń krypto-graficzna ewoluowała w bardzo szybkim tempie. Ma ogromny wolumen obrotu, który jest wymagany, aby osiągnąć dobre zyski. Teraz inwestorzy początkujący i inwestorzy z wyprzedzeniem mogą się zrelaksować dzięki swojej inwestycji, wiedząc, że Earnx dostanie je na 150% Rynek finansowy na rynku ROI rośnie w górę, w dół lub na boki. Jak to działa? Oferujemy umowę inwestycyjną, w ramach której inwestujesz i zyskujesz 150% zwrotu z inwestycji w ciągu 10 dni. Przykład: John jest inwestorem w Earnx i zainwestował 1 BTC w Earnx, dostanie (1 x 15/100) = 0,15 BTC codziennie przez 10 dni. Po 10 dniach John otrzymuje 1,5 BTC. Minimalna inwestycja: 0,0015 BTC Możesz również reinwestować zarobione zyski, stawki zysku i ważność dla reinwestycji będą takie same jak zwykłe inwestycje. Minimalne reinwestycje:
      0,0015 BTC Możesz również uzyskać premię partnerską, polecając innym osobom link partnerski. Stopa zysku podmiotu stowarzyszonego:
      - Poziom bezpośredni: 7%
      - Pierwszy poziom: 2%
      - Drugi poziom: 1% Możesz wypłacić swoje zyski w dowolnym momencie, wypłaty są przetwarzane natychmiastowo, jak tylko klikniesz przycisk wypłaty, natychmiast znajdzie się w Twoim portfelu. Minimalne wypłaty: 0,001 BTC
      Uwaga: 1) Twój zysk obejmuje początkową inwestycję. 2) Inwestycje mieszane przez podmioty stowarzyszone nie kwalifikują się do dochodu podmiotu stowarzyszonego. Aby uzyskać najnowsze informacje i aktualizacje, dołącz do społeczności Earnx: społeczność Earnx (https://t.me/Earnx_community)