Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza darmowa strona do zarabiania Bitcoina. 1 miejsce w rankingu stron bez inwestycji portalu Netbussines rating.

Zarabianie dzieki :
- Faucet
- Gry przegladarkowe w stylu tych  na Fb
- Reklamy Video
- Platne reklamy
- Ankiety
- Platne wyszukania
- Quizy                                                                                                                                  
- Plan pasywny - naliczenia z puli glownej oraz bonusowej co godzine.
- Bonus za aktywnosc i lojalnosciowy 
- Wyplaty od rownowartosci 3.5$. BTC i DOGE

image.png.849f4de868b1ba4190f8d6e1045c4dde.png

Faucet. Darmowe losowanie co godzine. Z kazdym dniem rosnie bonus lojalnosciowy o 1% doliczany do krecenia. Dzieki aktywnosci na stronie zwieksza sie tez 2 czynnik czyli mulitlier - mnoznik.

Gry. Podczas grania w gry na dole przesuwa sie pasek aktywnosci jak przekroczy 100% dostajemy 28 coinow.

Video. 2 serwisy z reklamami video. Adscend Media dla krajow Europy Zachodniej,Skandynawii,USA,Kanady i Australii. Cointiply video dla pozostalych.

Platne reklamy. 4 serwisy do wyboru. Najlepsze PTC Ads oraz Minute Staff.

Ankiety. Duzo wyzsze stawki niz na innych stronach oferujacych ankiety. Bardzo duzo seriwsow do wyboru. Najlepsze - Theorem Reach (dostajemy mniejsza ilosc coinow nawet jak sie nie zakwalifikujemy do ankiety) Revenue Wall, Personally i Adgate.

Platne wyszukania. Trzeba wejsc na strone reklamodawcy,odwiedzic 2 zakladki i wkleic ich adresy w odpowiednie miejsce.

Quizy. Niekotre zeby byly zaliczone wymagaja ukonczenia quizu w 100% ale odpowiedzi bez trudu mozna znalezc w internecie.

Plan pasywny. Esencja strony Cointiply. Najwiecej zarabia sie wlasnie dzieki temu planowi. Za zarobione wczesniej coiny wykupujemy moc kopania. Wtedy co godzine sa naliczenia. Jezeli wydamy 30 000 coinow to dostaniemy rowniez naliczenia z puli bonusowej. 

Po 3 miesiacach z samego kopania mam 0.00018 BTC dziennie plus to co uzbieram z pozostalych opcji. Co jakis czas rowniez zwiekszam moc wydobycia wiec jak na strone bez inwestycji to uwazam ze calkiem niezle.

Program istnieje 9 miesiecy,na realizacje wyplaty czeka sie do 48h. 

Polecam wszystkim i zapraszam do komentowania jak Wam idzie .

http://s2.cointiply.com/r/10Xn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tą kopalnie chyba nie opłaca się inwestować. Ilość nakładów jest dość spora. Zwróciło ci się chociaż ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś została dodana gra w której możemy pomnażać coiny poprzez klikanie w punkty na ekranie.

Jeśli pod pkt będzie czerwony kamień wygrywamy postawione coiny i dostajemy większy mnożnik.

Jeśli szary przegrywamy coiny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z kopania jest najwieksza kasa. Obecnie mam juz godzinowa produkcje 613 coinow z pului glownej oraz 20-30 coinow z puli bonusowej.

W sumie wykopalem BTC o wartosci 80$.

Po zdobyciu 30 000 coinow w zakladce Minute Staff pojawiaja sie 2 nowe opcje. W zakladce target reklamy po 76 coinow oraz w zakladce EX platne wyszukania po 156 coinow.

Warto tez zwiekszac bonusy. Bonus lojalnosciowy rosnie codziennie o 1%. Bonus za aktywnosc doliczany do kazdego krecenia w faucet po kilku dniach powinien wzrosnac z 1.5x do 1.68x.

Strona sie caly czas rozwija i ciezko gdzies indziej zarobic chociazby 25% tego co idzie tutaj zarobic bez zadnej wplaty.

coin minning.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Iras napisał:

Warto tez zwiekszac bonusy. Bonus lojalnosciowy rosnie codziennie o 1%. Bonus za aktywnosc doliczany do kazdego krecenia w faucet po kilku dniach powinien wzrosnac z 1.5x do 1.68x.

@IrasJesteś pewien klikam codziennie min 5 klików oglądam reklamy ptc i mimo tego po 25 dniach nadal mam 1,5x

Edytowane przez Arwanii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do multiplier pewnosci nie mam. U mnie to wygladalo tak ze na poczatku po kilku dniach wzroslo mi do 1.68x. Pozniej gdzies po miesiacu na 1.8x. A obecnie mam 1.92x.

Mozliwe ze trzeba miec poleconych albo wypelnic jakas ankiete czy ogladac reklamy video zeby zwiekszyc mnoznik. Nie ma tego nigdzie dokladnie opisanego w ktorej zakladce aktywnosc biora pod uwage.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,może ktoś powiedzieć czy za klejnoty można kupować moc potrzebną do kopalni?i czemu nigdy nie dostaje tyle monet ile wygrałem w multiplayer?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mozna. Moc kopania mozna tylko kupic za coiny. Klejnoty sluza do tego zeby skutecznosc kopania nie spadala. Mozesz ja sprawdzic w Your Mine's Efficiency. Jak zmienisz w zakladce gems na Auto-spend to automatycznie bedzie co godzine pobieralo klejnoty a skutecznosc nie bedzie spadala. Ja mam caly czas 200% eficciency.

Z multiplayer jest wszystko ok. Chyba nie do konca dobrze zrozumiales jak to dziala. Np jak grasz za 100 coinow i odbierzesz nagrode po 1 trafionym to jest mnoznik 1.4x. Czyli na czysto wygrywasz 40 coinow. Jezeli zdecydujesz sie na odsloniecie kolejnej nagrody to wtedy jest mnoznik 2.1x czyli na czysto 110 coinow itd.

Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz smialo. Strona jest dosc rozbudowana i na poczatku kopanie wydaje sie skomplikowane ale w razie czego postaram sie pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki wielkie,w końcu ktoś normalny co potrafi normalnie pomóc a nie jak niektórzy....

No pytań to by się znalazło wiele...hmm,ile można wyciągnąć monet na godzine z jednego budynku na maksymalnym poziomie 1200?i ile mniej więcej czasu zajmuje dojście do takiego poziomu jeśli będę wszystkie monety inwestowal?I czy oplaca się później dokupić drugi budynek?chodzi o to czy będzie mnie stać na to,żeby utrzymać to wszystko tak jak należy?bo nie ukrywam,ze z samych free spinow długo się zbiera na to,żeby zwiększać poziom.Może masz jakaś strategie opracowaną,jak efektywnie wykorzystać swoje zasoby,był bym wdzięczny...Narazie mam 1budynek ,wydobycie na poziomie 2  monet na godzinę ale chciałbym zwiększać moc ,żeby wydobywać więcej,jestem Nowy i nie wiem czy dobrze wszystko robie.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sa rozne budynki wiec i wiec kazdy ma inna maksymalna moc.

Ogolnie rzecz biorac nie ma co zwracac uwagi jakie sie ma budynki. Bez roznicy tez jest czy sie stawia kolejny budynek czy rozbuduje te ktore sie posiada. Zawsze jest taki sam przelicznik wydanych coinow na moc. Kazdemu polecam kupic na poczatku 1 drozszy budynek np za 5000 coinow i 1 najtanszy budynek 200 coinow. Nastepnie skupic sie na ich ulepszaniu.

Najtrudnej na poczatku sie rozkrecic i rozbudowac kopanie. Pozniej jak juz co godzine nalicza troche coinow zarobki oraz mozliwosc reinwestycji sie zwieksza. Tutaj kazdy zarobiony coin procentuje.

Ja obecnie moge juz codziennie stawiac najdrozszy budynek.

Warto zwiekszac bonusy oraz korzystac z nastepujacych serwisow na stronie:

-Minute staff - Zakladka instant cashlinki po 5 coinow bez timera. Platne wyszukania po 30 coinow w zakladce Visit. Caslinki po 15 i 25 coinow w zakladkach Viev i Click. Jak zdobedziesz 30 000 coinow w Minute Staff odblokuja sie 2 nowe opcje. W zakladce Target reklamy po 86 coinow oraz platne wyszukania w zakladce EX po 156 coinow. 

-Gry jest na nie sposob ze mozna bez grania zdobywac coiny,ja mam odpalona dodatkowa zakladke z gra pod spodem i co jakis czas nabija mi 28 coinow.

- Ankiety najlepsze serwisy to Theorem Reach ( jako jedyny serwis z ankietami placi rowniez czesc coinow nawet jak sie nie zalapiesz do ankiety) Z pozostalych serwisow z ankietami warto sprawdzac w Revenue Wall,Personally,Adgate

-Quizy odpowiedzi do nich mozna bez problemu znalezc w internecie

Dla krajow Europy zachodniej oraz Skandynawii,USA,Kanady i Australii sa 9 razy wyzsze stawki za video oraz dochodzi jeszcze mozliwosc zarabiania w zakladce tap research w ktorej rowniez dostaje sie wynagrodzenie nawet jak sie nie zakwalifikujesz do ankiety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko ok,rozumiem ale u mnie wszystkie budynki kosztują po 200 coinow i nie ma ich wiele,ja mam pierwszy lepszy jaki był i staram się go rozbudować.a Tak jak piszesz,że te drogie kosztują 3000coinow he....to nie wiem kiedy ja go kupie,bo wszystko ładuje w ten co mam żeby zwiększać poziom i moc.Czy jest tak ,że na początku są tylko te tanie budynki po 200 a z czasem jest dostęp do tych droższych,czy jak to jest?warto zwiększać poziom i moc w tym co mam(jestem na 54 poziomie)czy narazie Tak zostawić i zbierać na kolejny budynek?

Wielkie dzięki za pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne budynki znajdziesz klikajac w strzalke obok opisu budynku w purchase. 

Tak na poczatku ulepszylbym na maksa ten ktory masz a pozniej kupil jakis drozszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i Tak zrobie...no właśnie oglądałem te budynki i wszystkie są po 200 u mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,mam jeszcze pytanie a mianowicie chodzi o to czy jaK mam np poziom ulepszenia+1.5=150monet tzn,że za 2wykupione poziomy moje MP powinno wzrosnąć o 3 punkty w górę,tak?bo u mnie zwieksza się cena za poziom a ciągle dodaje mi tylko 2 punkty MP...i nie wiem jak to ma być.

I drugie pytanie,to co ile poziomów zwieksza się godzinowe wydobycie monet???

Dodam jeszcze,że stronka mi się podoba tylko jest strasznie mało ofert,praktycznie do połowy nie mam dostepu np Tap Research nie działa i te 2 pod tym też a do reszty trudno się załapać(zwłaszcza ankiety)i przez to ulepszanie budynku strasznie długo idzie ale powoli dam radę.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Iras jest jakiś monitor pokazujący ze kran płaci ewentualnie lista wypłat ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troche inaczej. 34 MP podnosi godzinowa produkcje o 1 coina. 

Jak ulepszasz ten najtanszy budynek to trzeba to zrobic kilka razy zeby produkcja sie zwiekszyla.

Tap research jest tylko dla krajow Europy zachodniej.

Co do ankiet  to we wszystkich serwisach jest podobnie.Czy to Cointiply czy na innych stronach. Ankiety sa skierowane do konkretnej grupy uzytkownikow. Czasami szukaja kobiet,czasami mezczyzn,czasami mlodych czasami starszych,czasami osob pracujacych w konkretnej branzy. Dlatego wlasnie nie tak prosto sie zakwalifikowac do ankiety.

8 minut temu, Arwanii napisał:

@Iras jest jakiś monitor pokazujący ze kran płaci ewentualnie lista wypłat ?

Monitory sledza raczej programy hyip czy revshare.

Jest ranking stron bez inwestycji w ktorym Cointiply ma 1 miejsce i uzytkownicy czesto wrzucaja dowody wyplat. Jak chcesz sam rzucic okiem na priv moge Ci wyslac adres tego rankingu.

image.thumb.png.4830ed82e219681a708df527cf2a2541.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Iras jesli to nie problem to podeślij, staram sie promować ten kranik i wole mieć dowód na wypłacalność jeśli kto zapyta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tzn,że jak wygasna mi poziomy i je odbuduje to wtedy zwiększy się moje wydobycie? Skomplikowane trochę to wszystko a zasad jak w kodeksie karnym....Ja nie wiem,który jest tańszy a,który droższy,u mnie na panelu wszystkie kosztują po 200 monet.I wszystkie nazywają się tak samo tylko inaczej wygladaja,ja mam ten co poniżej.... To ja będę z 2 lata budowal swój poziom,żeby mieć chociaż te 500 monet na godzinę.

Ile Ci zajęło czasu ,żeby dojść do swojego poziomu???

Screenshot_2018-10-13-20-00-16.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za kazdym razem jak zwiekszysz produkcje o 34 MP bedzie rosla godzinowa produkcja o 1 coina

Cos chyba zle musisz sprawdzac z tymi budynkami pytalem znajomego i mowil ze u niego wszystko jest ok. Czasami tlumaczenie moze spowodowac bledy,moze wylacz tlumaczenie i wtedy zobacz czy wyswietla sie drozsze budynki.

1 budynek nazywa sie Carrier Depot - daje 2 MP czyli Mining power koszt 200 coinow

2 budynek Type X Magazine - 10 MP koszt 1000 coinow

3 Compound Crusher - 25 MP koszt 2500 coinow

4 Metallurgy -35 MP koszt 3500 coinow

5 Foundry - MP 40 koszt 4000 coinow itd

Moze ktos potweirdzic ze tez ma tak samo?

Pamietaj jeszcze ze jak masz efficiency 200% to z kazdego budynku sa 2 razy wieksze naliczenia.

Ja jestem juz 5 miesiac na tej stronie. Na poczatku nawet nie wiedzialem ze jest tam kopanie dopiero pozniej zaczalem rozbudowywac kopalnie. 

Edytowane przez Iras

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No możliwe że przez translator mi fiksuje...

He he..ja tak samo,zarejestrowałem się kiedyś i myślę sobie,hmm to jakaś lipa,dopiero za drugim razem jak się zalogowalem ,to znalazlem wydobycie monet.

A tak z ciekawości,to ile TerAz kopiesz na godzine po tych 5miesiącach???

Pytam,bo chce się troche zdopingowac ,żeby mieć zapał do dzialania.

I Tak jak tu kolega już pisał wcześniej...gdzie mogę znaleźć dowody,że firma płaci?też staram się to promować ale muszę mieć podkladke w razie czego,żeby się nie ośmieszyć jak ktoś zapyta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwaga na Multiplier...brakowało mi 10 coinów do Metallurgy i tak zagrałem że mam 3100... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wygladaja moje statystyki kopania.

• Total Coins Mined:874287 Coins

• Hourly Coin Production:627 Coins

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ładnie nawet jak na 5miesiecy,no,no,no....jestem pod delikatnym wrażeniem.Wielkie dzięki i zwielokrotnienia zarobków!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki rowniez jestem zadowolony.

Widzialem sporo screenow wyplat z wiekszymi kwotami wlasnie z tej strony i zaczalem drazyc jak to mozliwe.Tak wlasnie trafilem na zakladke leaderboards w mining game i zobaczylem jaki jest potencjal w tym programie.

Powodzenia i jak najwiekszych wyplat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy tłumaczeniu strony pokazuje tą samą cenę za każdy budynek. Bez tłumaczenia ( w oryginale) jest tak jak powinno być czyli każdy budynek ma prawidłową cenę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.

• Przez sumson
      Nazwa programu: Bitzeel - Cloud Mining
      Minimum inwestycyjne: 0.003 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.00025 BTC 
      Program polecający: 7% - 2% - 1%

Opis: Witam! Mam do przedstawienia program bardzo podobny do programu Northmine. Jest to również program cloud-miningowy. Oferują na początek darmowe 300 GH/s, i możemy liczyć na 10% zwrotu dziennie. Tutaj również kupujemy HASHPOWER na zawsze, a nasz depozyt wraca się około 10 dniach 

• Przez karolkaleta
      HYIP w 100% transparenty, jest oparty o SmartContract ethereum a cały kod w razie wątpliwości można
      przejrzeć tutaj i się upewnić:  https://etherscan.io/address/0xfffd3327d030160cddbe99c1b3447ecc3b413856?fbclid=IwAR2KL-d75ULLMg8m5U-gHnuP-U0pzY3aYAekBGfRvG_M8DuvG51AgyK5P8E#code
      Podział środków:
      80% - Wypłaty dla ludzi
      10% - Marketing/reklama
      10% - Prowizje dla partnerów
      Projekt dopiero wystartował, w momencie dodawanie tematu wpłat nie ma.
      Grupa telegram gdzie można porozmawiać z adminami: https://web.telegram.org/#/im?p=g263318468
      Wrzuce jutro/po jutrze około 4.2 eth (czekam na przelew bo kupiłem w kantorze inpay)
      Strona dopiero wystartowała i działa od kilku godzin, kontrakt był przygotowany i czekał 22 dni, wkrótce ruszą reklamy
      na hyipmonitorach, również te na youtubie. Prawdopodobnie w Rosji bo tam tego typu serwisy są bardzo popularne.
      LINK DO STRONY: https://ethsmart.net
      UWAGA!!! Wpłacić można tylko z własnego portfela, można go stworzyć na https://www.myetherwallet.com
      Tutaj dodam jeszcze mój reflink, który wpisuje się przy wysłaniu eth z własnego adresu ale czekam niestety na eth a chciałem zaklepać temat /:
      (hipotetyczny reflink)

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: SkyRefound

Minimum inwestycyjne: 20$
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, AdvCash, BitCoin, Ethereum.
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 24h Perfect Money - $0.01, Payeer - $0.02, AdvCash - $0.10, BitCoin - 0.0004 BTC, Ethereum - 0.0012 ETH.
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam kolejny program w który zainwestowałem mianowicie Skyrefound. Wystartował 13.11.2018 został dodany do ISA , tam go znalazłem , obadałem i wszedłem   Program na moje spoko przygotowany , depozyty w krypto zostają w krypto a to dla mnie duży plus , na strat 3 monitory wiec promocja nie na wariata. Strona techniczna też w porządku wiec jest na pokładzie za 0.05 BTC (300$) i liczę iż da zarobić  Program ma jeden plan inwestycyjny , mianowicie 3% dziennie przez 50 dni co da nam w teorii 150% ROI ale jak będzie w praktyce wyjdzie w praniu   Program ref 5% . To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!

• Przez Vegeta
      Witajcie,
      Dodaję tutaj temat o stronie, którą stworzył mój brat. Z racji tego, że na swoim koncie nie mógł założyć tematu robię to ja. Wspierajcie jak tylko potraficie!
      Poniżej zamieszczam opis działania strony napisany przez niego:

Chciałbym Wam przedstawić moją grę przeglądarkową, opartą na jednym z najpopularniejszych altcoinów na świecie, czyli dogecoin, gdzie użytkownicy mogą zdobywać właśnie tą kryptowalutę. Gra polega na wzmacnianiu swojego pieska i branie udziału w walce z tzw. "World boss". Wzmacnianie pieska polega na zwiększaniu jego DPS (Damage Per Second). Aby zwiększyć DPS należy wpłacić Dogecoiny ( minimum do wpłaty to tylko 2 DOGE) i przekonwertować je na punkty. 1 dogecoin to 1 punkt, a 1 punkt to 1.0 DPS. DPS można zwiększać o 0.1.

Strona oferuje dwa typy walk z bossami.

Walka z bossem bez prowizji i walka z bossem z prowizją. 
      - Do walki z bossem bez prowizji będzie można przyłączyć się całkowicie za darmo. Pula wygranej zależna jest od ilości użytkowników, którzy przyłączyli się do wspólnej walki z bossem. Od czasu do czasu będą pojawiać się bossowie, za których będzie większa pula dogecoinów do wygrania. Walki te będą pojawiać się rzadziej od walk z prowizją.
      - Z kolei do walki z bossem z prowizją trzeba będzie dorzucić się do puli. Wysokość stawki wejściowej będzie ustalana przeze mnie, czyli administratora. Przykład: Stawka za wejście wynosi 5 dogecoinów i każdy użytkownik musi wpłacić te 5 dogecoinów do puli, aby dołączyć do walki. Wysokość puli zależna jest od ilości graczy, którzy dołączyli do walki z bossem. W tym przypadku strona pobiera 5% prowizji z całej puli, a reszta idzie na nagrody dla graczy. Ten tryb w porównaniu z poprzednim trybem, czyli walki z bossem bez prowizji zapewnia o wiele większą pulę do zgarnięcia, a co za tym idzie o wiele większą potencjalną wygraną. Może się zdarzyć że wpłacając 5 dogecoinów gracz po zakończonej walce może zgarnąć 50 a nawet więcej dogecoinów. Jest także szansa, że gracz straci np. wpłacił 5 dogecoinów a po zakończeniu walki otrzymał 2.5 dogecoina.

Wysokość nagrody zależna jest od DPS-a, ale także od ilości użytkowników, którzy rówież wzięli udział w tej samej walce. Im większy masz DPS, tym większy jest twój udział w procentach w obrażeniach zadanych bossowi np: dwóch graczy dołącza do tej samej walki. DPS pierwszego gracza wynosi 100 a drugiego 50. W tej sytuacji po zakończonej walce użytkownik ze 100 DPS-ami odebrał 75% zdrowia bossa i otrzymuje 75% z puli dogecoinów. Z kolei drugi użytkownik z 50 DPS-ami odebrał 25% zdrowia i otrzymuje 25% z puli dogecoinów. Walki są całkowicie automatyczne. Po prostu gracz wybiera walkę (będzie kilka walk w tym samym czasie) i obserwuje jej przebieg.

Gracze mają czas na przyłączenie się do walki z bossem. Minimalny czas to 1 godzina do rozpoczęcia walki. Czas do rozpoczęcia ustala administrator i jest on widoczny w głównym panelu każdego gracza, dlatego od czasu do czasu lepiej sprawdzać czy nie szykują się bitwy. W tym czasie gracze mogą dołączać do walki, a gdy licznik skończy odliczać rozpoczyna się walka i nie ma już możliwości dołączenia. W tym samym czasie na stronie będzie dostępnych kilka walk, jednak każdy gracz może dołączyć do tylko jednej wybranej.

Aby walczyć potrzebujesz energii. Energię można odnawiać przez wciśnięcie przycisku "Boost". Energię można regenerować 30 razy dziennie i każde doładowanie dodaje 30 energii, czyli pół godziny walki. Przycisk "Boost" odsyła do reklam. Po ich obejrzeniu gracz otrzymuję energię. 1 energia to 1 minuta walki.

Strona posiada także system zbierania poleconych. Za zdobycie poleconego otrzymuję się 5% jego wpłaty. W tym przypadku gracz nie dostaje dogecoinów za poleconego, tylko punkty do zwiększenia DPS przykład: Twój polecony wpłacił 200 dogecoinów na swoje konto z czego Ty dostajesz 10 punktów do zwiększenia swojego DPS.

Strona jest w języku angielskim, ale wystarczą podstawy znajomości tego języka by zrozumieć wszystko to, co znajduje się na stronie.

Gra w przyszłości będzie rozwijana o dodatkową zawartość.

Zapraszam do rejestracji pod adresem: https://dogewars.com/

Jeśli coś trzeba dopowiedzieć lub coś jest niezrozumiałe i trzeba lepiej wytłumaczyć, to nie ma problemu. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania.

Zapraszam do dyskusji.
      Na pytania odpowiadać będzie użytkownik DogeWars. 

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Jeśli ktoś po raz pierwszy uczestniczy w tego typu programie, to jak miał się nauczyć jeśli nie posiada wcześniejszych doświadczeń w takim temacie? W większości szkół chyba nie uczą o piramidach finansowych (a przynajmniej mnie nie uczyli kiedy chodziłem do szkoły, teraz to nie wiem jak jest). I nawet rzetelne informacje w internecie mogą od razu nie pomóc. Z naszego punktu widzenia to jest proste,  bo już wiemy mniej więcej o co chodzi w takich programach, ale dla kogoś kto nie ma wiedzy i doświadczenia, to wcale nie jest takie oczywiste jak dla nas.  Pamiętam jak wiele lat temu zainteresowałem się tą tematyką i zainwestowałem w mój pierwszy taki program w momencie kiedy działał on już dłuższy czas i naganiacze byli już nieźle zarobieni i ktoś doświadczony już raczej by nie wszedł. I mimo że gdzieś tam wpadły mi w oko negatywne opinie, to byłem przekonany że rzeczywistość jest inna i dopóki program działał zgodnie z moimi oczekiwaniami, to wierzyłem że zarobię. Ba, nawet kiedy sytuacja zaczęła się komplikować z naliczeniami, wypłatami, to miałem nadzieję że to przejściowe kłopoty i nie chciałem dopuścić do świadomości, że rację mogą mieć ci, którzy coraz bardziej krytykowali program. Byłem przekonany że to nie jest piramida. Ostatecznie trochę straciłem tam pieniędzy, ale w zamian otrzymałem lekcję. Dlatego bazując na moim pierwszym doświadczeniu, to wcale mnie nie dziwi że nadal znajdują się ludzie którzy wchodzą w program, który dla bardziej doświadczonych nie przedstawia już  perspektyw. Na tym polega rozwój człowieka, że za pomocą doświadczeń uczy się. Oczywiście, niektórzy się uczą szybciej, inni wolniej, niektórzy może wcale się nie nauczą i przez pół życia będą tracić kasę. Niektórzy wezmą pod uwagę naukę i porzucą ten ryzykowny model zarabiania, a inni z kolei rozwijając swoją wiedzę będą świadomie inwestowali i ryzykowali. Ale to już jest rzecz indywidualna.  Dlatego byłbym daleki od chociażby wyzywania ludzi od baranów czy jeleni: Nam tu łatwo jest pisać, bo mamy jakąś tam wiedzę i jakieś doświadczenie w inwestowaniu w taki program i na tej podstawie oceniamy że nie warto wchodzić do programu, ale dużo ludzi nie ma takiego doświadczenia i łatwiej dają się nabrać na sztuczki naganiaczy. Nie jest to absolutnie żaden powód aby móc opluwać ludzi, którzy mają mniejsze doświadczenie, mniejszą wiedzę i są bardziej narażeni na manipulacje.
    • Jakieś wyjście z trójkącika dzisiaj?
    • Dzień Dobry,

Zapraszamy zapoznać się z naszym projektem CoinCasso! Jest to projekt zarejestrowany i licencjonowany w Estonii. Nasze witryny to CoinCasso.io, CoinCasso.com i CoinCassoGroup.com.Nasza firma jest własnością pasjonatów kryptowalut i jest obsługiwana przez technologię blockchain. CoinCasso to w pełni licencjonowana firma z siedzibą w Unii Europejskiej, która oferuje wiele opcji do wprowadzenia technologii blockchain i usług wymiany. Naszą wizją jest stworzenie najbardziej wydajnych rozwiązań dla platformy wymiany i platformy transakcyjnej, podłączonej do sieci bankomatów dla użytkowników. Produkt jest gotowy w pierwszej fazie. Celem firmy jest stworzenie społeczności, z którą podzielimy się 80% naszych zysków.  Rdzenie projektu to:   Platformawymianykryptowalutzprofesjonalnąstronąhandlowąi szybkim zakupem / sprzedażą.  Światowasiećbankomatówzintegrowanaznasząplatformądo szybkich wpłat i wypłat.  Aplikacja mobilna Wallet zintegrowana z platformą i zewnętrznymi usługami płatniczymi.  Bramkipłatniczeiintegracjastronyinternetowejzapośrednictwem interfejsu API.  COINCASSOPay-pierwszawirtualnakartapodłączonadomobilnych dostawców usług.  COINCASSOCCXTokenBenefits-Profitowyudziałdlaposiadaczy

więcej informacji na naszych stronach oraz serwisach społecznośćiowych:

https://coincasso.io 
      https://www.coincasso.com  https://www.facebook.com/coincasso/ https://twitter.com/CoinCasso https://www.linkedin.com/company/18877077/admin/

https://www.instagram.com

Pozdrawiam!  
    • Zapraszam do przetestowania nowego buxa. Bux na skrypcie PTCevolution.
      Bezpłatne STANDARD członkostwo na 5 dni dla pierwszych 2.000 członków!  dane dla konta STANDARD
      ilość reklam : 27
      wartość: 4x $0.003125, 23x $0.00025
      klik poleconego: 100%
      max. DR: 60
      max. RR: 200
      minimum do wypłaty: 1$
      metody wypłat: Perfect Money, Payeer, Bitcoin
      czas oczekiwania: manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.02+ link polecający: IBTCLIX 
    • Karaiby wciąż wypłacalne. ROI niesamowite jak na taki spokojny program.