Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza darmowa strona do zarabiania Bitcoina. 1 miejsce w rankingu stron bez inwestycji portalu Netbussines rating.

Zarabianie dzieki :
- Faucet
- Gry przegladarkowe w stylu tych  na Fb
- Reklamy Video
- Platne reklamy
- Ankiety
- Platne wyszukania
- Quizy                                                                                                                                  
- Plan pasywny - naliczenia z puli glownej oraz bonusowej co godzine.
- Bonus za aktywnosc i lojalnosciowy 
- Wyplaty od rownowartosci 3.5$. BTC i DOGE

image.png.849f4de868b1ba4190f8d6e1045c4dde.png

Faucet. Darmowe losowanie co godzine. Z kazdym dniem rosnie bonus lojalnosciowy o 1% doliczany do krecenia. Dzieki aktywnosci na stronie zwieksza sie tez 2 czynnik czyli mulitlier - mnoznik.

Gry. Podczas grania w gry na dole przesuwa sie pasek aktywnosci jak przekroczy 100% dostajemy 28 coinow.

Video. 2 serwisy z reklamami video. Adscend Media dla krajow Europy Zachodniej,Skandynawii,USA,Kanady i Australii. Cointiply video dla pozostalych.

Platne reklamy. 4 serwisy do wyboru. Najlepsze PTC Ads oraz Minute Staff.

Ankiety. Duzo wyzsze stawki niz na innych stronach oferujacych ankiety. Bardzo duzo seriwsow do wyboru. Najlepsze - Theorem Reach (dostajemy mniejsza ilosc coinow nawet jak sie nie zakwalifikujemy do ankiety) Revenue Wall, Personally i Adgate.

Platne wyszukania. Trzeba wejsc na strone reklamodawcy,odwiedzic 2 zakladki i wkleic ich adresy w odpowiednie miejsce.

Quizy. Niekotre zeby byly zaliczone wymagaja ukonczenia quizu w 100% ale odpowiedzi bez trudu mozna znalezc w internecie.

Plan pasywny. Esencja strony Cointiply. Najwiecej zarabia sie wlasnie dzieki temu planowi. Za zarobione wczesniej coiny wykupujemy moc kopania. Wtedy co godzine sa naliczenia. Jezeli wydamy 30 000 coinow to dostaniemy rowniez naliczenia z puli bonusowej. 

Po 3 miesiacach z samego kopania mam 0.00018 BTC dziennie plus to co uzbieram z pozostalych opcji. Co jakis czas rowniez zwiekszam moc wydobycia wiec jak na strone bez inwestycji to uwazam ze calkiem niezle.

Program istnieje 9 miesiecy,na realizacje wyplaty czeka sie do 48h. 

Polecam wszystkim i zapraszam do komentowania jak Wam idzie .

http://s2.cointiply.com/r/10Xn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tą kopalnie chyba nie opłaca się inwestować. Ilość nakładów jest dość spora. Zwróciło ci się chociaż ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś została dodana gra w której możemy pomnażać coiny poprzez klikanie w punkty na ekranie.

Jeśli pod pkt będzie czerwony kamień wygrywamy postawione coiny i dostajemy większy mnożnik.

Jeśli szary przegrywamy coiny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z kopania jest najwieksza kasa. Obecnie mam juz godzinowa produkcje 613 coinow z pului glownej oraz 20-30 coinow z puli bonusowej.

W sumie wykopalem BTC o wartosci 80$.

Po zdobyciu 30 000 coinow w zakladce Minute Staff pojawiaja sie 2 nowe opcje. W zakladce target reklamy po 76 coinow oraz w zakladce EX platne wyszukania po 156 coinow.

Warto tez zwiekszac bonusy. Bonus lojalnosciowy rosnie codziennie o 1%. Bonus za aktywnosc doliczany do kazdego krecenia w faucet po kilku dniach powinien wzrosnac z 1.5x do 1.68x.

Strona sie caly czas rozwija i ciezko gdzies indziej zarobic chociazby 25% tego co idzie tutaj zarobic bez zadnej wplaty.

coin minning.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Iras napisał:

Warto tez zwiekszac bonusy. Bonus lojalnosciowy rosnie codziennie o 1%. Bonus za aktywnosc doliczany do kazdego krecenia w faucet po kilku dniach powinien wzrosnac z 1.5x do 1.68x.

@IrasJesteś pewien klikam codziennie min 5 klików oglądam reklamy ptc i mimo tego po 25 dniach nadal mam 1,5x

Edytowane przez Arwanii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do multiplier pewnosci nie mam. U mnie to wygladalo tak ze na poczatku po kilku dniach wzroslo mi do 1.68x. Pozniej gdzies po miesiacu na 1.8x. A obecnie mam 1.92x.

Mozliwe ze trzeba miec poleconych albo wypelnic jakas ankiete czy ogladac reklamy video zeby zwiekszyc mnoznik. Nie ma tego nigdzie dokladnie opisanego w ktorej zakladce aktywnosc biora pod uwage.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,może ktoś powiedzieć czy za klejnoty można kupować moc potrzebną do kopalni?i czemu nigdy nie dostaje tyle monet ile wygrałem w multiplayer?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mozna. Moc kopania mozna tylko kupic za coiny. Klejnoty sluza do tego zeby skutecznosc kopania nie spadala. Mozesz ja sprawdzic w Your Mine's Efficiency. Jak zmienisz w zakladce gems na Auto-spend to automatycznie bedzie co godzine pobieralo klejnoty a skutecznosc nie bedzie spadala. Ja mam caly czas 200% eficciency.

Z multiplayer jest wszystko ok. Chyba nie do konca dobrze zrozumiales jak to dziala. Np jak grasz za 100 coinow i odbierzesz nagrode po 1 trafionym to jest mnoznik 1.4x. Czyli na czysto wygrywasz 40 coinow. Jezeli zdecydujesz sie na odsloniecie kolejnej nagrody to wtedy jest mnoznik 2.1x czyli na czysto 110 coinow itd.

Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz smialo. Strona jest dosc rozbudowana i na poczatku kopanie wydaje sie skomplikowane ale w razie czego postaram sie pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki wielkie,w końcu ktoś normalny co potrafi normalnie pomóc a nie jak niektórzy....

No pytań to by się znalazło wiele...hmm,ile można wyciągnąć monet na godzine z jednego budynku na maksymalnym poziomie 1200?i ile mniej więcej czasu zajmuje dojście do takiego poziomu jeśli będę wszystkie monety inwestowal?I czy oplaca się później dokupić drugi budynek?chodzi o to czy będzie mnie stać na to,żeby utrzymać to wszystko tak jak należy?bo nie ukrywam,ze z samych free spinow długo się zbiera na to,żeby zwiększać poziom.Może masz jakaś strategie opracowaną,jak efektywnie wykorzystać swoje zasoby,był bym wdzięczny...Narazie mam 1budynek ,wydobycie na poziomie 2  monet na godzinę ale chciałbym zwiększać moc ,żeby wydobywać więcej,jestem Nowy i nie wiem czy dobrze wszystko robie.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sa rozne budynki wiec i wiec kazdy ma inna maksymalna moc.

Ogolnie rzecz biorac nie ma co zwracac uwagi jakie sie ma budynki. Bez roznicy tez jest czy sie stawia kolejny budynek czy rozbuduje te ktore sie posiada. Zawsze jest taki sam przelicznik wydanych coinow na moc. Kazdemu polecam kupic na poczatku 1 drozszy budynek np za 5000 coinow i 1 najtanszy budynek 200 coinow. Nastepnie skupic sie na ich ulepszaniu.

Najtrudnej na poczatku sie rozkrecic i rozbudowac kopanie. Pozniej jak juz co godzine nalicza troche coinow zarobki oraz mozliwosc reinwestycji sie zwieksza. Tutaj kazdy zarobiony coin procentuje.

Ja obecnie moge juz codziennie stawiac najdrozszy budynek.

Warto zwiekszac bonusy oraz korzystac z nastepujacych serwisow na stronie:

-Minute staff - Zakladka instant cashlinki po 5 coinow bez timera. Platne wyszukania po 30 coinow w zakladce Visit. Caslinki po 15 i 25 coinow w zakladkach Viev i Click. Jak zdobedziesz 30 000 coinow w Minute Staff odblokuja sie 2 nowe opcje. W zakladce Target reklamy po 86 coinow oraz platne wyszukania w zakladce EX po 156 coinow. 

-Gry jest na nie sposob ze mozna bez grania zdobywac coiny,ja mam odpalona dodatkowa zakladke z gra pod spodem i co jakis czas nabija mi 28 coinow.

- Ankiety najlepsze serwisy to Theorem Reach ( jako jedyny serwis z ankietami placi rowniez czesc coinow nawet jak sie nie zalapiesz do ankiety) Z pozostalych serwisow z ankietami warto sprawdzac w Revenue Wall,Personally,Adgate

-Quizy odpowiedzi do nich mozna bez problemu znalezc w internecie

Dla krajow Europy zachodniej oraz Skandynawii,USA,Kanady i Australii sa 9 razy wyzsze stawki za video oraz dochodzi jeszcze mozliwosc zarabiania w zakladce tap research w ktorej rowniez dostaje sie wynagrodzenie nawet jak sie nie zakwalifikujesz do ankiety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko ok,rozumiem ale u mnie wszystkie budynki kosztują po 200 coinow i nie ma ich wiele,ja mam pierwszy lepszy jaki był i staram się go rozbudować.a Tak jak piszesz,że te drogie kosztują 3000coinow he....to nie wiem kiedy ja go kupie,bo wszystko ładuje w ten co mam żeby zwiększać poziom i moc.Czy jest tak ,że na początku są tylko te tanie budynki po 200 a z czasem jest dostęp do tych droższych,czy jak to jest?warto zwiększać poziom i moc w tym co mam(jestem na 54 poziomie)czy narazie Tak zostawić i zbierać na kolejny budynek?

Wielkie dzięki za pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne budynki znajdziesz klikajac w strzalke obok opisu budynku w purchase. 

Tak na poczatku ulepszylbym na maksa ten ktory masz a pozniej kupil jakis drozszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i Tak zrobie...no właśnie oglądałem te budynki i wszystkie są po 200 u mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,mam jeszcze pytanie a mianowicie chodzi o to czy jaK mam np poziom ulepszenia+1.5=150monet tzn,że za 2wykupione poziomy moje MP powinno wzrosnąć o 3 punkty w górę,tak?bo u mnie zwieksza się cena za poziom a ciągle dodaje mi tylko 2 punkty MP...i nie wiem jak to ma być.

I drugie pytanie,to co ile poziomów zwieksza się godzinowe wydobycie monet???

Dodam jeszcze,że stronka mi się podoba tylko jest strasznie mało ofert,praktycznie do połowy nie mam dostepu np Tap Research nie działa i te 2 pod tym też a do reszty trudno się załapać(zwłaszcza ankiety)i przez to ulepszanie budynku strasznie długo idzie ale powoli dam radę.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Iras jest jakiś monitor pokazujący ze kran płaci ewentualnie lista wypłat ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troche inaczej. 34 MP podnosi godzinowa produkcje o 1 coina. 

Jak ulepszasz ten najtanszy budynek to trzeba to zrobic kilka razy zeby produkcja sie zwiekszyla.

Tap research jest tylko dla krajow Europy zachodniej.

Co do ankiet  to we wszystkich serwisach jest podobnie.Czy to Cointiply czy na innych stronach. Ankiety sa skierowane do konkretnej grupy uzytkownikow. Czasami szukaja kobiet,czasami mezczyzn,czasami mlodych czasami starszych,czasami osob pracujacych w konkretnej branzy. Dlatego wlasnie nie tak prosto sie zakwalifikowac do ankiety.

8 minut temu, Arwanii napisał:

@Iras jest jakiś monitor pokazujący ze kran płaci ewentualnie lista wypłat ?

Monitory sledza raczej programy hyip czy revshare.

Jest ranking stron bez inwestycji w ktorym Cointiply ma 1 miejsce i uzytkownicy czesto wrzucaja dowody wyplat. Jak chcesz sam rzucic okiem na priv moge Ci wyslac adres tego rankingu.

image.thumb.png.4830ed82e219681a708df527cf2a2541.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Iras jesli to nie problem to podeślij, staram sie promować ten kranik i wole mieć dowód na wypłacalność jeśli kto zapyta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tzn,że jak wygasna mi poziomy i je odbuduje to wtedy zwiększy się moje wydobycie? Skomplikowane trochę to wszystko a zasad jak w kodeksie karnym....Ja nie wiem,który jest tańszy a,który droższy,u mnie na panelu wszystkie kosztują po 200 monet.I wszystkie nazywają się tak samo tylko inaczej wygladaja,ja mam ten co poniżej.... To ja będę z 2 lata budowal swój poziom,żeby mieć chociaż te 500 monet na godzinę.

Ile Ci zajęło czasu ,żeby dojść do swojego poziomu???

Screenshot_2018-10-13-20-00-16.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za kazdym razem jak zwiekszysz produkcje o 34 MP bedzie rosla godzinowa produkcja o 1 coina

Cos chyba zle musisz sprawdzac z tymi budynkami pytalem znajomego i mowil ze u niego wszystko jest ok. Czasami tlumaczenie moze spowodowac bledy,moze wylacz tlumaczenie i wtedy zobacz czy wyswietla sie drozsze budynki.

1 budynek nazywa sie Carrier Depot - daje 2 MP czyli Mining power koszt 200 coinow

2 budynek Type X Magazine - 10 MP koszt 1000 coinow

3 Compound Crusher - 25 MP koszt 2500 coinow

4 Metallurgy -35 MP koszt 3500 coinow

5 Foundry - MP 40 koszt 4000 coinow itd

Moze ktos potweirdzic ze tez ma tak samo?

Pamietaj jeszcze ze jak masz efficiency 200% to z kazdego budynku sa 2 razy wieksze naliczenia.

Ja jestem juz 5 miesiac na tej stronie. Na poczatku nawet nie wiedzialem ze jest tam kopanie dopiero pozniej zaczalem rozbudowywac kopalnie. 

Edytowane przez Iras

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No możliwe że przez translator mi fiksuje...

He he..ja tak samo,zarejestrowałem się kiedyś i myślę sobie,hmm to jakaś lipa,dopiero za drugim razem jak się zalogowalem ,to znalazlem wydobycie monet.

A tak z ciekawości,to ile TerAz kopiesz na godzine po tych 5miesiącach???

Pytam,bo chce się troche zdopingowac ,żeby mieć zapał do dzialania.

I Tak jak tu kolega już pisał wcześniej...gdzie mogę znaleźć dowody,że firma płaci?też staram się to promować ale muszę mieć podkladke w razie czego,żeby się nie ośmieszyć jak ktoś zapyta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwaga na Multiplier...brakowało mi 10 coinów do Metallurgy i tak zagrałem że mam 3100... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wygladaja moje statystyki kopania.

• Total Coins Mined:874287 Coins

• Hourly Coin Production:627 Coins

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ładnie nawet jak na 5miesiecy,no,no,no....jestem pod delikatnym wrażeniem.Wielkie dzięki i zwielokrotnienia zarobków!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki rowniez jestem zadowolony.

Widzialem sporo screenow wyplat z wiekszymi kwotami wlasnie z tej strony i zaczalem drazyc jak to mozliwe.Tak wlasnie trafilem na zakladke leaderboards w mining game i zobaczylem jaki jest potencjal w tym programie.

Powodzenia i jak najwiekszych wyplat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy tłumaczeniu strony pokazuje tą samą cenę za każdy budynek. Bez tłumaczenia ( w oryginale) jest tak jak powinno być czyli każdy budynek ma prawidłową cenę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta