Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo zmian na stronie polegającej na usunięciu miningu kranik nadal płaci. Wypłata po niecałych 24 h od zlecenia jest już na portfelu :) 

Edytowane przez Arwanii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BEZ tej gry jakoś lepiej jest moim zdaniem,widać wyraźnie ile można zarobić ,mogli by TYLKO dodać więcej ofert,ankiet itp i było by git. Kilka dni i nacykalem 10 $ na ankietach ,teraz jest pusto ale i Tak nie narzekam :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja, niestety w kraniku coraz mniej ofert dla mnie właściwe wcale, nie ma stron do przeglądania, nie ma reklam może to dlatego że koniec roku i kończy się pula 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Arwanii napisał:

niestety w kraniku coraz mniej ofert dla mnie właściwe wcale, nie ma stron do przeglądania, nie ma reklam

Chyba każdy Tak ma teraz właśnie przez ten koniec roku i narazie NIC nie dodają Nowego,robią remamenty he he :-) czasem jest Tak,że dłuższy czas nic nie ma a później nagle cyk,pyk i od strzała z 6-7 ankiet,przed wczoraj właśnie Tak mialem. A wyplacales na faucethub czy bezpośrednio?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, Epawel88 napisał:

. A wyplacales na faucethub czy bezpośrednio?

Faucethub.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też ostatnio zleciłem wypłatę na Faucethub i zgodnie z regulaminem otrzymałem środki w przeciągu 72 godzin. Rzeczywiście ostatnio wszystkich ofert i ankiet jest mniej, choć również myślę, że jest to spowodowane okresem świątecznym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zlecilem wypłatę tydzień temu bezpośrednio na portfel i dzisiaj doszła. 

No oferty już nie mialem prawie 2tygodnie żadnej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Strona caly czas jest wyplacalna,dostaje wyplaty regularnie.

W okresie swiateczno-noworocznym na wszystkich tego typu portalach jest mniej ofert,ankiet,w najblizszych dniach sytuacja powinna sie poprawic.

Co do tego ze zamkneli plan pasywny wiadmo ze nikt nie jest zadowolony. Z dwojga zlego czy zamknac calkiem program czy zamknac tylko plan pasywny wybrali ta 2 opcje. 

To ze sie przeliczyli z cena gems to nie sa wymysly tylko fakty. Pisalem kilka razy ze zbierajac gems zarabia sie wiecej dwukrtonie a w najlepszym momencie nawet ponad trzykrotnie niz zbierajac coins. Skoro dostawali od reklamodawcow mniej niz pozniej musieli wyplacac nie bylo innego wyboru i trzeba bylo zlikwidowac gems. Nikt nie zostanie poszkodowany bo zarobki z mining game i tak beda wyplacane co tydzien we wtorki.

Z tego co napisal admin w 2019 bedzie dodana dodatkowa opcja z pasywnym zarobkiem cos w stylu porzedniego mining game. Dlatego pozostaje cierpliwie czekac i miec nadzieje ze teraz lepiej wszystko przekalkuluja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam,ostatnio robiłem wypłatę na faucethub i później z faucethub na portfel i mam pytanie... Jak w faucethub jest status,,send" to wyplata dochodzi odrazu czy jeszcze się czeka jakiś czas? Pytam,bo mam wrażenie,że pomyliłem w jakis dziwny nie określony sposób adres portfela i nawet nie wiem gdzie wysłałem he :-)

Można sprawdzić w faucethub wszystkie adresy,które były użyte?

Edytowane przez Epawel88
Dodana informacja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Epawel88 nie wiem czy Ci pomogę ale klikasz zakładkę na górze strony Withdraw przewijasz do dołu strony i widzisz Withdraw History i tam widzisz na jaki adres wysłałeś. A klikając View widzisz jakie transakcje w jakiej ilości crypto i na jaki adres wysłałeś. A Sent oznacza że powinno być już na portfelu ew. za kilka sekund.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, Jack napisał:

wiem czy Ci pomogę ale klikasz zakładkę na górze strony Withdraw przewijasz do dołu strony i widzisz Withdraw History i tam widzisz na jaki adres wysłałeś

NO tak ale o ile dobrze zrozumiałem,to mówisz o cointiply a mi chodzi o faucethub,bo już mi doszło z cointiply do faucethub i z faucethub chciałem wysłać dalej i sprawdzilem adres portfela coinbase i nie zgadzał mi się z poprzednim adresem a dowiedzialem się,że po każdym użyciu adres portfela się zmienia a ja myślałem,że ciągle jest ten sam i widocznie coś nakombinowalem i sam już nie wiem co he :-) sprawdzilem poprzednie adresy w blokchainie i były wcześniejsze wypłaty a tej aktualnej nie ma a ten Nowy adres z coinbase chciałem sprawdzić,to nawet nie idzie nic wyszukać,jest komunikat,że podana fraza nie została odnaleziona. 

JaK w ciągu 2 dni NIC nie dojdzie tzn,że już lipa... i to moja wina tym razem będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówię o Faucethub ale jeżeli wypłata poszła w kosmos to jej na swoich kontach nie znajdziesz.

Gdzie się zmienia adres portfela? bo chyba nie na Faucethub... ja mam cały czas te same adresy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Jack napisał:

Gdzie się zmienia adres portfela? bo chyba nie na Faucethub... ja mam cały czas te same adresy.

W coinbase sie zmieniają adresy po użyciu a w faucethub są te same,tak i dlatego to mnie zwiodlo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tego nie wiedziałem choć używam Coinbase ale tylko do przelewów z kraników a potem tylko na portfel.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też nie wiedziałem i pisalem do supportu az bo zglupialem jak odkryłem inny adres,myślałem,że ktoś zhakowal mi konto i wstawił swój adres he :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, coinbase czy serwis  blockchain info po wykorzystaniu adresu aktywują nowy adres, ale poprzedni adres nadal jest ważny i można na niego wpłacać. O ile to rozumiem używanie coraz to nowych adresów ma przynajmniej powierzchownie zabezpieczać przed śledzeniem historii transakcji przez osoby trzecie. Blockchain jest publiczny i w przypadku bitcoina takie zabezpieczenie jest makijażem, nadal wszystkie transakcje są widoczne w księdze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No faktycznie można to nazwać,,makijażem" bo faktycznie to nie ma już żadnej prywatności w crypto..coinbase np ma obowiązek zgłosić użytkownika giełdy jeżeli ten przekroczy 20 tyś$  i wtedy gangsterzy z urzędu skarbowego sciagna z ciebie haracz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wypłata na koncie Faucethub w ciągu 24h do obejrzenia  tutaj

Edytowane przez Jack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie wam też dziś poobniżali mnożnik ? Mi spadł z 1,61 do 1,41 i nie wiem czym to jest spowodowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: GEM INVESTMENTS LIMITED
      Minimum inwestycyjne: 1$ lub odpowiednio dla krypto
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, Dash, Dogecoi, ZCash
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant (min 1$ lub odpowiednio dla krypto)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program, wystartował 17.01.2018. Program daje 6% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy aczkolwiek dobrze wykonany forever, czyli wpłacamy depozyt i naliczenia mamy co dzień aż program zakończy swój żywot Od strony technicznej i wizualnej jest własnie dobrze przygotowany  , skrypt autorski, SSl (green bar). Jeśli chodzi o mnie to zapakowałem się na pokład za 0.05 BTC Program dość ładnie startuje u ruskich bo kładą depozyty dość duże, no ale to nie jest wyznacznik czy program da zarobić czy nie O dziwo są już 2 recenzje ( jak na forevera to duży plus ). Program ref 5-2-1. A i depozyty w krypto zostają w krypto . To jest HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !!!!
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: dominat.company

Minimum inwestycyjne: 10$ lub 0.0025 BTC , 01 ETH
      Akceptowane systemy płatności:BTC, PM,  PAYEER  ETH
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 48h (USD: $ 1, for Ethereum: 0.025 ETH, for Bitcoin: 0.001 BTC)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A więc dodaje do kolekcji nowy program , wystartował 13.01.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory pewnie z uwagi na to iż to nie byle jaki admin   Sam w sobie jest bardzo dobrze przygotowany , skrypt mamy autorski, dresing i ogólnie samo poruszanie się po programie jest dość przejrzyste , SSL CloudFlare  . Legenda dość banalna tylko teraz zamiast beczek są metale(if you know what i mean  ) a naprawdę to dobrze wykonany hyipek/ponziaczek i nie ma nic wspólnego z tym co deklaruje admin  W programie mamy plany after oraz z naliczeniami dziennymi i co jak dla mnie jest na plus to to że depozyty w krypto zostają w krypto wiec niwelujemy wahania kursu. Sam zapakowałem się w plan 7% na 20 dni roboczych za 0.05 BTC  Program ref 7-2-1 dla reprezentantów 10-3-1. Jeżeli decydujesz  się na inwestycje licz się z ryzykiem utraty kapitału. A  i program oferuje bounty ale nie przyglądałem się szerzej

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: hashglobe 

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0001 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 3.01.2019. Program daje 7,7% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek  Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina nexusmine, titanmine, northmine etc generalnie w każdych jego projektach zarobiłem a jak będzie teraz oczywiście wyjdzie w praniu ( to ze mam podejrzenia i ze zarobiłem w poprzednich projektach admina nie znaczy iż teraz na 100% też się uda, choć na to liczę iż sie uda bo w końcu zainwestowałem 0.05 BTC )  Za samą rejestracje mamy bonus 200GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt, Program ref 8% (5% -2% -1% moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.05 BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !

• Przez Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.
      Reflink: https://www.omega.best/register/UklHSFQ=/VIP
      Zgoda na reflink @Ermin
    • Przez sumson
      Nazwa programu: Bitzeel - Cloud Mining
      Minimum inwestycyjne: 0.003 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.00025 BTC 
      Program polecający: 7% - 2% - 1%

Opis: Witam! Mam do przedstawienia program bardzo podobny do programu Northmine. Jest to również program cloud-miningowy. Oferują na początek darmowe 300 GH/s, i możemy liczyć na 10% zwrotu dziennie. Tutaj również kupujemy HASHPOWER na zawsze, a nasz depozyt wraca się około 10 dniach