Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Iras

Cointiply - Najlepsze zarobki bez inwestycji. Kran,oferty,ankiety i plan pasywny.

Recommended Posts

W dniu 30.04.2019 o 14:35, urszula1954 napisał:

Czy program jest wypłacalny?

30 kwietnia zleciłem wypłatę i 1 maja już była na portfelu tak wiec płaci.

I co z tego... jak 11 satoshi co 12 godzin :D

58 minut temu, Jack napisał:

co z tego... jak 11 satoshi co 12 godzin

He he no lipa jest,ja juz tam nic nie klikam,tylko czekam na zwrot z mining game,chociaz widze ze moge sie nie doczekac.

Przerzucilem sie na traiding,130$ w btc dzis wyplacone,wystarczy troche zainwestowac i uczyc sie,kto nie chce sie uczyc,zmarnuje zycie na tych kranikach i nic nie nazbiera albo tyle,ze kot naplakal.

Ja też dozbieram do min. i daje sobie spokój jeśli sytuacja się nie zmieni.

Admin przerobił ten kranik na nową wersje clixsense. Zostały ankiety i reklamy i co najwyżej ruletka na chwilę obecną, czyli program nie warty uwagi.

Z przecieków widziałem ze znów coś kombinuje z jakąś grą coś na wzór minning game.

Edited by Arwanii
ortografia :V

Program nadal płaci, Dodawane są kolejne źródła reklam, ankiet itd. Dodatkowo Admin co tydzień zazwyczaj w piątek dodaje na twitera kod bonusowy limitowany ilościowo który można wklepać na stronie i dostać coiny średnio 300-400.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kopacz
      Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 
      Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
      Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 
      Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy
      Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 

Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)
      Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
      W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.
      Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki
      Miłego zarabiania
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Block13

Minimum inwestycyjne: 0.001 lub 1$ 
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, and Bitcoin Cash, Monero
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne  24 h 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Block13 wystartował 1.11.2019 wiec jest nówka sztuka  A teraz do rzeczy , w programie mamy 2 plany inwestycje , mianowicie 13% dziennie przez 13 dni biznesowych  lub 113% ROI po 7 dniach ( czyli depo +13% zysku). Ja osobiście wybrałem plan dzienny i wszedłem za 0.03 BTC. Program jest dobrze wykonany pod względem technicyzm + ma fajny design. Jeśli chodzi o promocje to jest kila monitorów na start. Program ref jest zależy od obrotu w strukturze ale na start mamy 1 linia i wynosi 5% od  depo poleconego. Dlaczego zainwestowałem ? Raz iż to możne być dobrze znany admin  , dwa iż jest dużo negatywnych komentarzy, tak negatywnych bo wszyscy myślą iż to jest admin który naśladował R7 , zrobił Royal7 i ogolił dużo ludków , tu jednak moja intuicja podpowiada iż to nie on  Także zameldowałem się na pokład  na start 0.03 BTC i liczę na zarobek no ale czas oczywiście zweryfikuje  To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !!!!! Jeszcze ze jedna sprawa ! UWAŻNIE wpisujecie adresy portfeli do wypłat gdyż później aby zmienić wymagane jest KYC!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Leonard Club LTD 

Minimum inwestycyjne: 0.001
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, DogeCoin and Bitcoin Cash.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 48h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program   Leonard wystartował  dziś tzn 29.10.2019. W programie mamy 3 plany z naliczeniami dziennymi  w zależności od wielkości  depo + jeden after po 30 dniach. Program sam w sobie jest dobrze zrobiony znaczy wszystko co w hyipe powinno się znaleźć jest, wiec wszedłem za 0.03 BTC + znajome monitory go dodają wiec czemu nie ? Co do admina to nie wiem co to za jegomość a to może i dobrze , zobaczymy jak ten admin się spisze  Program ref 6-2-1. Technicznie : skrypt na licencji goldcoders , SSL green bar. Os strony promocyjnej nie jest na wariata , na start 6 monitorów+ jest telegram z newsami . To jest hyip wiec jeśli decydujesz się na inwestuje licz się z ryzykiem !!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hashvision

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat    I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash  Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hitrez

Minimum inwestycyjne: 0.001 i analogiczne BTC
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, Litecoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, and Doge.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 24h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program    Hitrez wystartował 09.10.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory i blogerów co świadczy o tym iż zapewne nie jest prowadzony przez byle jakiego admina  . Program ma 3 plany inwestycyj widoczne na screenie w zależności od wielkości depozytu(naliczenia mamy codziennie również w weekendy ) . Program obserwowałem od startu i nie chciałem od razu wchodzić no ale ostatecznie było więcej za niż przeciw i  dziś  postawiłem zainwestować 0.07 BTC. Technicznie program bardzo dobrze zrobiony : skrypt licencjonowany goldcoders , SSL(green bar DigiCert ). Generalnie program jest dość solidnie przygotowany . Program ref 6-2-1. To HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!!
      P.S Mam podejrzana co do admina natomiast na 100% nie jestem w stanie potwierdzić czy to jego dzieło ( jeśli to on poprzednie 2 projekty na ładny plus  )