Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

$1 na PB

ilość reklam: 11
wartość:   $0.01 - $0.001
klik poleconego: 50%
max. DR: 100
max. RR: 200
minimum do wypłaty: $2
metody wypłat: Paypal
czas oczekiwania: Manual
odstęp między wypłatami: 7
dzienny zarobek:  $0.029

link polecający:  http://passiveadz.com/?ref=eszmal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Możliwość obejścia blokady to jedno, a jest jeszcze inna rzecz, która ten pomysł może uczynić nieskutecznym. Urzędnicy skupiają się na pomyśle blokowania stron takich programów, a przecież taka strona sama w sobie nie ma aż takiej mocy sprawczej. Mocą sprawczą która nadaje siłę takiemu programowi jest jego reklamowanie. Jeśli ktoś stworzy hyipa i nikomu o nim nie powie, to nawet urzędnicy pewnie nie będą wiedzieli że taki program istnieje (oczywiście ludzie też wtedy w niego nie zainwestują bo nie będą wiedzieli że istnieje). Więc takie programy istnieją głównie dlatego, że ludzie je reklamują na blogach, forach, portalach społecznościowych, itd. i w ten sposób pozyskują kolejne osoby. Więc gdyby urzędnicy chcieli naprawdę z tym zjawiskiem walczyć to po umieszczeniu takiej strony w rejestrze stron zakazanych, powinien również obowiązywać zakaz reklamowania takiej strony. 
    • A das już spadł poniżej 4 centów: Tak więc w ciągu około 2 miesięcy wartość spadła prawie o połowę. Coraz mniej wiary na rynku w ten "produkt".
    • Pisałem. Od supportu, nie twierdziłem też że jest to wiarygodna informacja dlatego wolałem zapytać Ciebie. Wszyscy trzej Panowie doradzili Wam zmianę systemu dystrybucji tokenów? To naprawdę świetna wiadomość! Może i ktoś by się znalazł. Zapytam i dam znać do końca tygodnia. Jakbyście jeszcze wysyłali maile inwestorom z przypomnieniem o tym, że pojawiły się nowe informacje na stronie to wydaje mi się, że byłoby zdecydowanie klarowniej, a i każdy mógłby mieć tylko pretensje do siebie, że tam nie zajrzał mimo powiadomienia. Dzięki za odpowiedzi na część zadanych pytań!
    • Dobry wieczór.  Jestem i już odpowiadam. Podaję :  Adrian Bujak ( również advisor w Blockchainhotels), Patrycjusz Kaźmierczak oraz Daniel Kantowski. - byli naszymi advisorami od samego początku. W późniejszej fazie projektu, wycofali się z "oficjalnego" adwajzowania.   Nie wiem skąd masz takie informacje. Jestem po dość długiej rozmowie z Panem Grzegorzem Pisula ( BitBay )  i myślę, że nie będzie problemu z listingiem naszego projektu.  W Aligato.pl, na tą chwilę, zarejestrowanych jest ok 5000 sprzedawców. Mam nadzieję, że ta liczba zacznie wzrastać. A wszyscy klienci Aligato.pl to potencjalni użytkownicy BitBay ( piszę o tych e-commerce'owych, nie wliczając obecnych inwestorów ALC). Czekam na odpowiedź pisemną z BB.   Chcemy wejść na giełdę w listopadzie. BB twierdzi, że listing może trwać ok 4 tygodni. Zatem czas najwyższy nam się "dogadywać" jak najszybciej. Idąc za Twoją (Waszą) radą, odpuszczam na tą chwilę giełdy obce.   Temat rzeka. Bardzo chętnie. Wielu specjalistów zaangażowanych jest w różne, inne projekty i ciężko mi na tą chwilę zaproponować komuś współpracę. Jeśli znacie kogoś, z kim mógłbym w tym temacie porozmawiać, chętnie to zrobię.   Zaglądajcie proszę na aligato.org. Tu na bieżąco wrzucamy informacje. Dużo łatwiej jest mi przekazywać Wam, szczegółowe informacje tu, niż przekazywać komuś, żeby przekazał Wam. Do tej pory wszystko jest zgodne z RoadMap.  wallet.aligato.pl - jest a ponadto odpalimy niedługo pay.aligato.pl  propozycje layoutu Aligato 2.0 są przedstawione na aligato.org aligato.org - leci "po za RoadMap'em" ale  stwierdziliśmy, że to dobry rodzaj kontaktu z inwestorami Aligato z nowym layout'em, zostanie oficjalnie "odpalone" 08.11.2018 . Rozmowy dot. listingu, trwają.  Pozdrawiam. Bartek.    
    • @BartekJot Bartku! Podobno dodałeś sobie notyfikacje mailowe o nowych wiadomościach w tym wątku. Poruszonych zostało tu kilka kwestii, a odpowiedzi z Twojej strony jednak brak. Jak rozumiem szans żadnych na ujawnienie nazwiska sabotażysty, który podpowiedział zmianę z platformy do dystrybucji tokenów? Czy zechciałbyś skomentować choćby ostatni wpis @pepperoniss? Co z pytaniami, które zadałem na poprzedniej stronie wątku, a CEO w odpowiedzi stwierdził, że nie ma sensu wdawania się w bezsensowną dyskusję? Jest szansa, że chociaż Ty obierzesz inne stanowisko w tej sprawie? Mam kilka dodatkowych: - jak wyglądają rozmowy z polskimi giełdami kryptowalut? Zostały jakieś już podjęte? Z odpowiedzi z supportów bitbay jak i coinroom wynika, że żadne do tej pory nie zostały podjęte. Czy są nadal planowane czy to zarzucony pomysł? - czy są już jakieś postępy w którejkolwiek z prac i mogłyby zostać tutaj zaprezentowane w sposób weryfikowalny czy jest to na tę chwilę wciąż niemożliwe? - jakiś przybliżony termin wejścia na giełdę, o której wspomniałeś wcześniej? - czy planujecie zaangażowanie do projektu osób znających się rzeczywiście na marketingu rynku krypto, które mogłyby uderzyć w odpowiednim kierunku by ten projekt jakkolwiek miał szanse na przetrwanie? Poszperałem trochę po różnorakich forach tematycznych i muszę z przykrością stwierdzić, że osoby piastujące te stanowiska nie mają raczej albo bladego pojęcia co robić albo brak im zaangażowania - czy planujecie zatrudnić kogoś kto będzie w stanie rzetelnie udzielać bieżących informacji o rozwoju projektu, postępach w pracach czy planowanych zmianach w projekcie? Obecny poziom komunikacji jak i przekazu jest naprawdę mizerny, a byłoby miło gdyby udało się to usprawnić.