Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

turboonostrilvision

Komentarze do podgladu mojego dziennika tradera system VIR VERY INTERESTING RESULTS

Recommended Posts

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie w tym wyjatkowym temacie podgladu mojego dziennika tradera system VIR VERY INTERESTING RESULTS

Tu bedzie prowadzona dyskusja o tym systemie,

zapraszam i pozdrawiam serdecznie,

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Planet
      Witam,
      Chciałbym się z wami podzielić praca nad automatycznym graniem na forexie.
      Zapewne wiele osób na tym forum o tym słyszało jak nie to w dwóch słowach 
      - jest to oprogramowanie które automatycznie podejmuje decyzje o zakupie lub sprzedaży wskazanych wartości - w tym przypadku par walut.
      - Oprogramowanie oparte jest na specyficzne algorytmy.
      Po ponad roku testów dobrych jak i tych tych złych na realnych kontach inwestycyjnych mamy dobrze dopracowany algorytm,
      który działa ponad rok na realnych kontach u brokerów gra z sukcesem przynosząc bardzo wymierne korzyści.
      Przejdźmy do wyników (Poniżej podam linki do stron weryfikacyjnych nasze statystyki)
      Wszystkie konta oparte są o ten sam algorytm gry. Różnią się czasem rozpoczęcia, depozytem startowym, oraz parami walut)
      1 - AG-System ponad 420 dni - Roczny zwrot  220% - Inwestycja £1550
      2 - AG - ST -  200 dni Zysk 52% - Inwestycja £2000 + 2000
      3 - AG - MR -  200 dni Zysk 68% - Inwestycja £2000
      Portfolio - Konta ktore wyrazily zgode na publikacje
      Prosze sie zapoznać z wynikami. 
      Po tym czasie testów chcemy zaproponowac naszą wiedzę i mozliwości.
      Oferujemy uslugę uruchomienia podobnych rozwiazań na kontach brokerskich.
      Opis uslugi umieszczony jest na stronie Trading-Robot.co.uk
      Na chwilę obecną oferujemy trzy rozwiazania
      1 - Zakup robota, umiszczenie go na naszych vps oraz uruchomienie - koszt £300 + po 3 miesiacach £30 co 3 miesiace
      2 - Wynajecie robota i uruchomienia na vps - koszt za pierszy miesiac £1 za kolejne £39
      3 - Kopiowanie naszych sygnałow poprzez dedykowany serwis $39 co miesiac do wlasnego brokera.
      Dokladne warunki podane sa - https://trading-robot.co.uk/subscription-plans/
      Dla wyjasnienia  - minimum inwestycyjne to £1000 optymalnie £3000+
      (Srodki znajduja się na indywidualnym koncie przez wskazanega nami  u brokera)
      Zapraszam do pytan i kontaktu.
      Pozdrawiam
      Stefan
      Zdecydownie lepsze niz HYIP w ktorych uczestniczylem juz 15+ lat temu

• By piotras10000

ROBOT HANDLOWY DO KRYPTOWALUT
      ✅ Instrument: btcusd ( bitcoin )
      ✅Wysoka skuteczność zagrań ( ok. 85% wygranych )
      ✅Automatyczne narzędzie otwierania i zamykania zleceń
      ✅Obrona rentowności zlecenia ( Breakeven )
      ✅Zarządzanie ryzykiem ( Money Mangament )
      ✅Zaawansowana Strategia ( Martingale )
      ✅Wbudowany wskaźnik ( Moving Average )

Zapraszam do śledzenia moich wyników na mojej stronie na Facebooku
       https://www.facebook.com/PJT-Systems-103123548864276

• By ProfitPixels

Profit Pixels — dostawca wewnętrznych transakcji Forex/Crypto/Trading CPA dla prawie wszystkich GEO-ów. Wdrożyliśmy algorytm uczenia maszynowego, który automatycznie wykrywa najbardziej odpowiednie centrum telefoniczne dla twojego ruchu zgodnie z GEO, językiem, czasem i źródłem ruchu, wysyłając tam ruch. Istnieje również system, który zapobiega powtarzaniu się leadów w oparciu o sztuczną inteligencję, pozwalając Ci uzyskać jak najwięcej z twojego ruchu.
      Zapewniamy szeroką gamę unikalnych prelanderów z szalonymi CR i DR, a także mówiących w ojczystym języku call-centerów, którzy obsłużą Twoje leady na najwyższym poziomie. Wspieramy integrację API i Postback (s2s) oraz zapewniamy profesjonalną pomoc partnerską i techniczną 24/7.
      Wypłaty dostępne od pierwszego potwierdzonego CPA i mogą być dostarczane za pośrednictwem Wire, Bitcoin, Tether, Webmoney, PayPal, Payoneer raz w tygodniu. Możesz również złożyć wniosek do swojego osobistego menedżera, aby sprawdzić dostępność korzystania z dowolnego innego konkretnego systemu płatności.
      Najważniejsze funkcje
      Sekcja raportów szczegółowych ze statystykami w czasie rzeczywistym i statusami potencjalnych klientów z centrum telefoniczne; In-house oferty dla prawie wszystkich GEO; Wdrożony algorytm uczenia maszynowego w celu osiągnięcia najwyższej klasy CR i DR; System oparty na AI, który zapobiega duplikaty prowadzi; Wysokie stawki CPA i tygodniowe wypłaty; 24/7 profesjonalny menedżer wsparcia; Obsługa S2S, API; Rdzonojęzyczne centra telefoniczne. Ponadto zapewniamy możliwość zaproszenia skierowań i otrzymania 3% miesięcznej prowizji od zarobków zaproszonych skierowań.
      Znalazłeś najlepsze rozwiązanie do zarabiania na ruchu drogowym.
      Zarejestruj się i podnieś swoje zyski.
    • By marcinryt
      Witajcie,
      Mam taki pomysł na większą skalę.
      Chodzi o "uprawę" Drzew tlenowych tak zwanych oxytree
      Docelowo zakup gruntów i uprawa tych drzew w ilości ok 100 hektarów to jest ok 50000 drzew
      Sprzedaję prawo własności drzewa i części zysków z nim związanych.
      Cena zakupu 1 drzewa to 300 zł - co obejmuje, sadzenie, nawożenie, pielęgnacja, ogrodzenie powierzchni uprawianej, wycinka, sprzedaż - czyli pełna obsługa"
      Cena sprzedaży 1 drzewa po 6-7 latach to w granicach 50Euro dajmy na to 200 zł po czym drzewo z powrotem odrasta
      Inwestor otrzymuje 50% czyli 100 zł (choć w obecnym czasie może to być większa kwota) załóżmy 50% z zysku ze sprzedaży
      30% jest przeznaczonych na wykup udziałów - praw własności drzew od inwestorów % w zależności od pakietu
      20% przeznaczona dla mnie,
      Pakiety inwestycyjne:
      Pakiet A: 1-30 drzewek  - 50%  z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 2% w skali roku od zainwestowanej kwoty.
      Pakiet B: 31-60 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 2,5% w skali roku od zainwestowanej kwoty., wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 1/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 2 arów uprawy)
      Pakiet C: 61-120 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 3%w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 3/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 6 arów uprawy)
      Pakiet D: 121-200 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 3,5%w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 8/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 16 arów uprawy)
      Pakiet E: 201-320 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 4% w skali roku od zainwestowanej kwoty., wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 13/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 26 arów uprawy)
      Pakiet F: 321-500 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 5% w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 24/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 48 arów uprawy)
       Czyli na przykładzie przy inwestycji załóżmy 10 drzew - wykładam 3000 zł po 6-7 latach zostaje wyciętych 10 moich drzew - przewidywany zysk z 1 drzewa 100 zł *10 = 1000 zł po kolejnych 5 latach następne 1000 zł,  itak dalej. Załóżmy że po tych 6-7 latach firma zdecyduje się wykupić moje drzewa to dostanę: 3000 zł mój wkład plus 1000 zł za sprzedaż plus 360-420 zł za odsetki roczne zyski razem 4360-4420 zł co daje zwrot z inwestycji ok 45-48% w całości (ok 6-7% w skali roku)
      Przy zakupie Pakietu D 150 drzewek 45000 zł, po 6-7latach posiadam 8/50 hektara własności gruntu, 150 drzewek * 100 = 15000 zł po kolejnych 5 latach 15000 zł, itd.  Załóżmy, że po tych 11-12 latach firma zdecyduje się wykupić moje drzewa dostanę w tedy 45000 zł mój wkład, plus 2 tury sprzedażowe po 15000 razem 30000 zł plus 17325-18900 za odsetki roczne. Po 11 latach z kwoty 45000 zł dostanę ok 92300 to ponad 100% zysku ( co daje ok 9-10 % w skali roku)
      Jeżeli ktoś będzie chciał sam wcześniej zrezygnować z inwestycji to będzie mógł go odsprzedać innemu inwestorowi, ewentualnie będziemy mogli go my wykupić.
      Prawo własności gruntu uważam za odpowiednie zabezpieczenie inwestycji.
      Załóżmy, że firma sprzeda wszystkie pakiety (znajdzie inwestorów na 50000 drzew) zakupi odpowiedni areał (100ha) ogrodzi go, zbuduje system nawadniania i w 2022 roku zacznie się uprawa, i po tych wszystkich inwestycjach zostaną dodatkowe środki ze zgromadzonego kapitału, to wówczas zostaną one zainwestowane w punkt tartaczny, skład zaopatrzenia, a z zysk z tej dodatkowej działalności zostanie podzielony na dodatkową dywidendę oraz wykup pakietów.

• By nowampson
      Program:

Zwrot/Plany:
      (Naliczenia w dni robocze)

Wypłaty: manualne
      Mój komentarz: 
      Program typu after który dopiero co wystartował(spał ponad 250dni). Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina(Właściciel programu na R.....N, który działał i płacił 4-5msc). Twierdzi, że nie jest typowym scammerem. Wiadomo to tylko słowa ale jak pamiętamy z poprzedniego prgoramu admin potrafi dobrze promować i posiada na to spory budżet. Ja ze swojej strony wchodzę za $200 z czasem dołożę do $500 na dniach. 
      System referencyjny:
      Bardzo rozbudowany z bonusami za LVL oraz miesięcznymi + 5% z refa

Mój depozyt:

• Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
    • Bux na skrypcie BitScript.

dane dla konta Standard
      ilość reklam : 8
      wartość: 3 - 1 satoshi
      klik poleconego: 10%
      max. DR: No limit
      max. RR: //////
      minimum do wypłaty: 200 satoshi
      metody wypłat: FaucetPay
      czas oczekiwania: Instant
      odstęp między wypłatami: 0
      dzienny zarobek: 20+ satoshi

link polecający: ADSATOSH  
    • COINBASE - Dzięki koncie na tej platformie można w łatwy sposób zacząć przygodę z kryptowalutami a dodatkowo co jakiś czas zdobyć darmowe kryptowaluty Moim zdaniem bardzo dobry kantor, systematycznie dodaje możliwość QUIZow, gdzie możesz zbierać kryptowaluty nawet za kilka stówek! Chociaż ostatnio jest głośno wokół stable coinów jak Theter. Jego konkurentem jest USDC, który znowu jest powiązany z Coinbase  https://www.centre.io/usdc https://www.coinbase.com/pl/usdc Coinbase już w 2012 roku pojawił się z radykalnym pomysłem, że każdy, niezależnie od miejsca, powinien być w stanie łatwo i bezpiecznie wysyłać i odbierać bitcoiny. Dziś oferują zaufaną i łatwą w użyciu platformę dostępu do kryptowalut. Coinbase też oferuje swoje usługi instytucją, które jak można się tego spodziewać nie są łatwym klientem. O coinbase: https://www.coinbase.com/pl/about Każda platforma jest tak dobra jak długo nie dzieje się nic złego, dlatego zakupione kryptowaluty warto trzymać na swoich portfelach i najlepiej, aby to był portfel sprzętowy taki który nie ma cały czas ekspozycji w internecie. Obecnie można korzystać też z quizów i zdobywać darmowe kryptowaluty.   Kto nie ma konta, a chce mieć okazje zbierać nagrody z quizow można założyć tutaj Ref: https://coinbase.com/join/porwo_r?src=ios-link Czysty Link: https://coinbase.com #Coinbase #Quiz #Aleph #Coinbase #Quiz #Aleph  
    • Dziś dla was konkretny update, bo w bitpanda dużo się dzieje. Ogólnie mam takie wrażenie że Bitpanda we Wiedniu to takie Crypto com w Londynie co można zobaczyć na tym wideo Dziś spojrzymy jakie benefity płyną z posiadania tokenu Best 2.0. Ja token posiadam od bardzo dawna, praktycznie od chwili jego pojawienia się na Bitpanda. A mój wpis tutaj pojawił się w październiku 2018 roku. Czym dziś jest token BEST 2.0     BEST to token ekosystemu Bitpandy, dzięki któremu rosnąca społeczność milionów użytkowników Bitpandy może otrzymać szereg nagród i korzyści w naszym ekosystemie. BEST to program lojalnościowy Bitpandy. Mówiąc krótko, im więcej BEST posiada dany użytkowników, tym więcej nagród może otrzymać. Z technologicznego punktu widzenia BEST jest emitowany na łańcuchu blokowym Ethereum jako token ERC20. Łącznie stworzono 1 miliard BEST (liczba ta nigdy nie zostanie zwiększona), a 500 000 000 tokenów BEST zostało zaoferowanych podczas IEO. Pozostała część jest przechowywana przez Bitpandę jako rezerwa. Zebrane fundusze są wykorzystywane do realizacji celów Bitpandy, tj. demokratyzacji inwestycji, dalszego rozwoju platformy i ekspansji na kolejne kraje. Trzymaj BEST odbieraj nagrody : Zyskaj dodatkowo ponad 15% BEST każdego roku.
      Im więcej handlujesz i im więcej BEST posiadasz, tym więcej możesz zarobić. Lojalność zostaje nagrodzona Nagrody BEST są częścią naszego ekskluzywnego programu lojalnościowego, zaprojektowanego po to, aby podarować Ci więcej. To Twój dostęp do ekosystemu Bitpandy i nasz sposób na zaoferowanie ekskluzywnych udogodnień i korzyści dla naszych najbardziej lojalnych użytkowników. Instant Trade Bonus Jako BEST VIP, otrzymasz nagrodę w BEST za każdym razem, gdy handlujesz. W zależności od poziomu VIP, możesz dostać do 0,25% swojego wolumenu handlowego z powrotem w BEST — przyznane natychmiastowo. Na przykład przy inwestycji 1000 € w Bitcoina, dostaniesz 2,5 € z powrotem w BEST. Whitepaper BEST i Bitpanda - https://cdn.bitpanda.com/media/documents/best/best-vision-paper-pl.pdf?_ga=2.219262041.1701957766.1659523761-1455437045.1658913927   Dlaczego ja kupiłem BEST? Jeśli chodzi o to dlaczego zdecydowałem się na jego kupowanie, odpowiedź jest prosta:
      kupiłem go tylko i wyłącznie z sympatii i ciekawości co z niego będzie. Raz zrobiłem większe zakupy- było to 9 lipca 2019 roku w cenie 0.1$/0.09€ za token, wydając 500€ ,otrzymałem fajną kwotę 5555.555… tokenów  gdzie później moja cierpliwość była testowana, bo następstwem tego zakupu był systematyczny spadek ceny tego tokena.   Dzięki temu, że skumulowałem tokeny i jestem aktywnym użytkownikiem platformy Bitpanda, systematycznie wpadają mi jakieś benefity. Wygląda na to, że praktycznie każdy będzie mógł stać się częścią tego ekosystemu, i korzystać z nagród. Wszystko, co trzeba zrobić to trzeba zrobić, to posiadać minimum 10 tokenów BEST i zrobić minimum 1 trade tygodniowo, aby odebrać dodatkowe BEST. Aby w tym uczestniczyć wystarczy: Posiadać konto na Bitpanda Aktywnie korzystać z konta tzn. wykonać minimum 1 trade tygodniowo
      (wiele osób korzysta z pandy, aby robić tam swoje cotygodniowe zakupy) Posiadać na saldzie zaledwie 10 BEST co daje nam VIP level 1 (czyli dziś to jakieś 4.5$) Cotygodniowe „Claimowanie” nagród  
    • Zaktualizuje troszkę temat jeśli chodzi o wypłaty Dziś przyjrzymy się jak wygląda wypłata tokenów SG z aplikacji, na której zbieramy cashback na portfel metamask lub trust wallet. Twórcy tej aplikacji wprowadzili bardzo duże zmiany, a wszystko to aby zapobiec temu by nieuczciwi uzytkownicy nie oszukiwali i nie wypłacali tokenów, które im zostały przyznane, ale nie spełnili oni warunków, by stać się ich właścicielami. Po wprowadzeniu zmian, które miały zapobiec oszustom, aby wypłacić tokeny należy: Posiadać zweryfikowane konto, czyli przejść KYC Podpiąć portfel do aplikacji cashback, na który będziemy wypłacać tokeny Podczas wypłaty zapłacić FEE – To oczywiste, bo wcześniej te fee także było, ale było pobierane z salda tokenów SG. Wypłaty SG są płatne. Dlatego na pokrycie tych kosztów wszyscy dostaliśmy specjalny bonus
      „WITHDRAW FEE COVERAGE”
      Znajdziecie go w historii Płacenie FEE w inny sposób ma pomóc walczyć z nieuczciwymi użytkownikami i płacąc np. karta, która jest podpięta pod sklep Apple lub Google może być podpięta tylko do jednego konta. Czy jednak to coś pomoże ?   Postanowiłem to sprawdzić ! Dziś 2.08.2022 roku o godzinie 14.37 zleciłem testowo wypłatę. Chodzą słuchy, że nie działa. A ja z tego co się orientowałem to w dalszym ciągu użytkownicy oszukują firmę SocialGood wykorzystując do tego apple pay i google pay. Spójrzmy: Za wypłatę 50$ w tokenach SG tj. około 500 szt. zapłaciłem 88.06 zł używając apple pay i revoluta – pewnie zależy od kursu ile to kosztuje, podczas wypłaty pisało, że zapłacę jakoś 16$ Czekam na tokeny, które mają zostać zdeponowane na mój portfel który mam połączony z aplikacją do CashBack. Dam znać jak pojawią się na portfelu. Następnie na Bittrex wymieniłem sobie 220 wcześniej wypłaconych już tokenów SG na 20$ USDT, by pokryć ten koszt. Więc na czysto mam około 280 szt. co daje mi 26$ Niespodzianka, bo wypłata doszła do mnie jeszcze tego samego dnia 2.08.2022 o godzinie 17.18  Aktualnie limit wypłaty to 50$ w SG i wypłatę można zlecić co 24h. Jutro sprawdzę, czy będzie można znowu zlecic.
      Co do tych opłat to nie wiem, czy pamiętacie, ale dostaliśmy tokeny na ich pokrycie. Było to 30 maja i ja otrzymałem 4480 tokenów, gdzie obecnie płace 220 tokenów za 1 wypłatę, bo tyle zamieniłem na USDT na giełdzie by pokryć sobie fee   Szału nie ma, ale w końcu tokeny dostałem za darmo mimochodem kupując produkty, które i tak chciałem kupić na Aliexpress czy Ebay. Tak więc ja nie widzę tutaj żadnego oszustwa, tym bardziej że nawet 1 ich tokenu nie kupiłem na giełdzie a zebrałem je wszystkie za darmo. Szkoda tylko, że przez nieuczciwe osoby nałożyli limity i nie można już wypłacać całości jednorazowo jak to było kiedyś. źródło: https://marekporwol.pl/2022/08/02/social-good-wyplata-sg-na-portfel/ W czerwcu 2022 roku miały też miejsce 2 update, z którymi warto się zapoznać, a znajdziecie je na ich blogu. Jeden z nich to update dotyczący ekosystemu SocialGood
      https://socialgood.inc/socialgood-ecosystem-updates/ Kolejny znowu to update dotyczący algorytmu cashback i tego, że będzie on przyznawany losowo
      https://socialgood.inc/algorithm-update/ Najważniejsze informacje pojawiają się tutaj
      https://socialgood.inc/blog/