Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[piggybank]Urano.biz - 3,6% dziennie (0.15% godzinowo) forever

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa programu: Urano

urano_a.gif

Plany inwestycyjne: 0.15% godzinowo (3.6% dziennie) na ''zawsze''
Minimum inwestycyjne:0.005 BTC
Akceptowane systemy płatności:BTC
Wypłaty (manualne/aut.): Instant min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  A wiec oddaje kolejny program do kolekcji , Urano wystartował 5.10.2018. Program to  klasyczny piggy bank/skarbonka W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu :)Naliczenia mamy co godzinę 0.15% co w ciągu doby da nam 3.6%. Będąc w programie dłużej niż 2 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie :) Osobiście jestem dobrej myśli, ostatnio piggy banki dawały radę, wiec liczę na tego  :) Program od strony technicznej dobrze zrobiony, skrypt autorski na licencji, ssl od comodo. Jestem w programie za 200$ (0.03 BTC). Program partnerski 5-2-1.  A prawie zapomniałem w programie jest opcja compounding czyli automatycznej  reinwestycji , ja osobiście nie ustawiłem . Inwestuj tyle ile możesz stracić gdyż to HYIP 

b24da1f34f6d2735med.jpg

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i pierwsza wypłata instant na portfelu :) dowód ==> TU

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata instant i na tą chwile kończę z programem tnz wypłaciłem własnie depozyt generalnie wyszło mi jakieś 15% na plus tzn depozyt + 15% wiec jest dobrze.Ogólnie nie powiedziane ze nie wrócę do programu , póki co obserwuje jak program przeżyje weekend 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W woli ścisłości program dalej płaci , może za szybko wyszedłem z niego... no ale jak mawia przysłowie nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki i przy tym zostanę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: CoinReserve

Plany inwestycyjne: 0.15% godzinowo (3.6% dziennie) na ''zawsze''
      Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności:BTC, LTC, ETH , DASH, DOGE, BCH
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant 1$ 
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu:A wiec oddaje kolejny program do kolekcji , Coinreserve wystartował 8.10.2018. Program to  klasyczny piggy bank/skarbonka W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu Naliczenia mamy co godzinę 0.15% co w ciągu doby da nam 3.6%. Będąc w programie dłużej niż 2 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie  Jeżeli chodzi o ten program to wygląda naprawdę dobrze od strony technicznej, SSL (greenbar), skrypt na licencji goldcodres itp. Jeśli chodzi o depozyty to przeliczane są po aktualnym kursie czego nie za bardzo lubię ale mimo wszystko uważam iż program da zarobić i dlatego zainwestowałem 300$ w BTC  Program ref 5% dla reprezentantów 10%.  Inwestuj tyle ile możesz stracić gdyż to HYIP 

• Przez lordzuk
      Nazwa programu Jazz Bit Trading company 

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: BITCOIN, BITCOIN CASH, LITECOIN, ETHEREUM, DASH, NEO, PAYEER, PERFECT MONEY
      Wypłaty (manualne/aut/instant):manualne do 48h  1$/ 0.0005 BTC/ 0.05 LTC/ 0.0055 BCH/ 0.017 DASH/ 0.013 ETH/ 0.17 NEO.

Opis w trakcie tworzenia : A wiec dziś dołączyłem do nowego ciekawego hyipka i przestawiam wam go na forum, dlatego do rzeczy. Program wystartował 02.10.2018, na start mamy 5 monitorów wiec moje dobra promocja. Sam program ładnie przygotowany autorki skrypt + unikalny desing. Jeżeli chodzi o plany to mamy wybór dla każdego od naliczeń dziennych tnz principal incuded po naliczania ze zwrotem depotu na koniec po plan after ( wpłacamy i po określonym czasie dostajemy depo+zysk ale tak tylko w palnie after ) Ja osobiście wszedłem za 200$ w bitku  (0.03 BTC) w plan z naliczeniami dziennymi( w dni biznesowe) no i oczywiście liczę na zarobek. Depozyty w krypto zostają w krypto a to jak dla mnie plus , program ref 7-1. Program jest hyipem wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym ! A i fajna opcja iż w programie mamy kranik BTC+inne krypto co godzinę możemy zebrać bitka lub  inne krypto i dodać na balans
    • Przez Kryptokox
      Wstęp:
      Mamy dziś 22.07.2018. Po aktualizacji i modernizacji bota TheRecycle zaczyna w pełni poprawnie funkcjonować.
      Bot TheRecycle podobnie jak inne tego typu boty opierają się o aplikację Telegram .

Według danych z godziny 13 do bota dołączyło prawie 4500 osób.
      Całkowita liczba aktywnych inwestycji wynosi ponad 1500.
      Całkowita liczba reinwestycji to niecały 1000
      Ilość wypłat: 285
      Całkowita kwota wypłat:  około 5.18 BTC
      Nazwa programu:
      TheRecycleBot

Data_startu:
      22.07.2018r

Plan
      2.8% dziennie przez 60 dni
      Czyli ROI teoretycznie wynosi około 280%

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      BTC

Depozyty pracują w BTC

Minimalny_depozyt:
      0.002 BTC

Min kwota do wypłaty:
      0.002 BTC

Wypłaty:
      prawdopodobnie INSTANT

Opis programu(legenda) oraz komentarz własny:
      The Recycle Bot jest botem telegramu, który dostarczył jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (nazwisko właściciela i dyrektora generalnego, Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości
      Firma czerpie dochody z redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych.
      Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety. - Przetłumaczone informacje z oficjalnej grupy.
      W rzeczywistości pewnie wszystko opiera się o schemat Ponziego, więc zalecam ostrożność (Moja subiektywna opinie, ale mogę się mylić)
      Źródła zarobku:
      1.Dystrybucja kawy
      2.Granty na badania naukowe i rozwój
      3. Inwestycje private equity 
      4. Linie kredytowe joint venture
      Średnia ze wszystkich to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest teoretycznie ok.
      Moja opinia:
      Myślę że jest to bardzo fajna konkurencja dla iCenter. Przez ostatnie dni bot był w fazie modernizacji.
      Zmieniane były serwery oraz z tego co widzę po aktualizacji, cała szata graficzna i budowa bota.
      Całość prezentuje się bardzo dobrze, projekt jest świeży, więc uważam że fajnie spróbować teraz, póki się będzie rozkręcał, przynajmniej na 1 kółko.
      Pracują nad oficjalną stroną, póki co Support dostępny jest pod nazwą Telegram: TheRecyclebotsupport
      Wywiad z CEO:
      Podsumowując
      Patrząc na rozwój konkurencji iCenter mamy wysoką szansę realnych zysków. W ostatnich dniach widać że admini pracowali dzień i noc, aby to wszystko działało jak należy. 
      Już niebawem postaram się dodawać więcej aktualności na temat bota.
      .
      Link do rejestracji:
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Kliknij w link : 
      https://t.me/RecycleSuper_bot?start=538853938

Kolejno wpisz /start ->   następnie wysyłasz BTC z giełdy na adres swojego depozytu z bota
      Dowód wpłaty: 
      WŁĄCZONO już możliwość depozytów, czekam na dojście środków na bitbay.
      Pamiętajmy o ryzyku inwestycyjnym - nigdy na 100% nie jesteśmy w stanie przewidzieć zamiarów adminów ani prawdziwości informacji o ich źródłach dochodu.
      Jak mawia słynne przysłowie:
      Inwestuj tyle, ile możesz stracić