Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Zgorzaly

PZBuk - polski bukmacher - www.pzbuk.pl

Recommended Posts

Dziś, 15 października 2018 wystartowała strona internetowa nowego legalnego bukmachera PZBuk.

Administratorem serwisu jest Cherry Online Polska sp. z o.o. posiadający zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 28 czerwca 2018 r. (znak: PS4.6831.26.2017) na okres 6 lat.

Nasza polska licencja na zakłady sportowe pozwala nam uruchomić jedną z pierwszych marek na polskim rynku gier. W serwisie PZBuk.pl możemy oferować nasze usługi online, które są w pełni zgodne z polskimi przepisami. PZBuk będzie marką, która wypełni ekscytującą i intuicyjnie prostą treścią i będzie dobrym dodatkiem do polskiego rynku

.” - powiedział Lahence Merzoug, CEO Comeon

Niestety, strona internetowa na tę chwilę jest niedopracowana, nie tylko pod względem graficznym ale też i funkcjonalności.

- strona nie jest przetłumaczona w 100% na język polski

https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=109785&mid=2321&sid=372027&pid=723)

5bc493de40e83_komunikatywjzykuangielskimkiepsko.png.35044de6800cc84a695808d06d474c31.png

- grafika m.in. z kioskiem pamiętającym lata PRL w sklepie gracza (program lojalnościowy bukmachera)

5bc4930d0228d_Sklepgracza-programlojalnociowyPZBUK.thumb.jpg.2143baa8c36ef52dc59b38fee48695a0.jpg

komunikaty w języku angielskim.jpg

Edited by Polon

Darmowy zakład (freebet) w wysokości 50 zł

1. Zarejestruj się w PZBuk.pl
  2. Postaw zakład za minimum 50 zł z kursem min. 1.80
  3. Zaloguj się ponownie na swoje konto
  4. Odbierz darmowy zakład!

W chwili spełnienia warunków oferty powitalne, freebet pojawi się w zakładce “Darmowe zakłady”. Możesz go wykorzystać na zakład wielokrotny w kwocie 50 zł z kursem minimum 2.0. Pamiętaj że wygrana z darmowego zakładu nie podlega wymogom obrotu.

PZBUk-Zak%C5%82ady-bukmacherskie-oferta-50-PLN-darmowy-zak%C5%82ad.jpg

PZBUk-Zak%C5%82ady-bukmacherskie-oferta-

Regulamin oferty powitalnej “Darmowy zakład 50 zł”

Oferta powitalna „Darmowy zakład 50 zł” – Zasady i warunki korzystania z oferty

1. Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy pzbuk.pl.

2. Kwota darmowego zakładu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 50 zł. Gracz otrzymuje darmowy zakład po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

3. Aby skorzystać z oferty powitalnej gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł.

4. Po spełnieniu warunków oferty powitalnej gracz powinien ponownie zalogować się na swoje konto.

5. Darmowy zakład uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

6. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

7. Oferta promocyjna ważna jest do godziny 23.59 CET do dnia 31/12/2018.

8. Od momentu aktywowania oferty powitalnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma do 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu, niezależnie od czasu trwania oferty.

9. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

10. Jeden gracz może skorzystać z oferty tylko jeden raz.

11. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

12. Pzbuk.pl może cofnąć przyznany darmowy zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

13. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

PZBuk działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Edited by Polon

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

MegaPawnShop - aktywny $1000

Bizzilion - aktywny $1000

• News

• Latest companies news

• Companies

• Nie jasnowidz. Widzę jakie kity wciskasz tu na forum. Chyba nie chcesz powiedzieć, że masz rozdwojenie jaźni i co innego działasz tu a co innego poza forum.  Znów, tradycyjnie pudło. A do pudła dołożone kolejne łgarstwo.  Ja nie przedstawiałem tu żadnej teroii spiskowej. Stwierdzam wyłącznie fakt, że nie dałeś żadnego dowodu na poparcie żadnej z prezentowanych przez Ciebie tez.  To nie teoria. To fakt. A do moich postów nigdy nie odniosłeś się merytorczynie. Nigdy! Nie rozumiem co to ma do rzeczy. Zacznijmy od tego, że przeważająca większość projektów na tym forum to nie żadne biznesy tylko piramidy finansowe. DIC także dla uczestników nie jest żadnym biznesem lecz miejscem, w którym wydają kasę. Sklepem bardziej. Kupując bułkę nie robisz biznesu. Kupując diament też. W ogóle nie jestem w stanie zrozumieć manii nazywania biznesem wszyskiego co ma stronę internetową. Biznesem jest zakup paczki reklamowej. Biznesem jest zakup diamentowego piasku. Biznesem jest zakup scamcoina.  Ja rozumiem potrzebę połechatania potencjalnej ofiary. Ale na litośc Boską. Nazwyanie gostka biznesmenem bo kupił diamencik to gruba przesada. Nazwyanie kogoś biznesmenem, bo polecił komus niekorzystną lokatę w DIC - także nie uprawnia do miana biznesmena... Toche pokory i opamiętania. I tak na marginesie. To, że krytykuję bezkrytyczne, kłamliwe twierdzenia zaganiaczy w tym czy innym projekcie nie oznacza, że w nim nie uczestniczę czy też nie widzę potencjału zarobkowego albo sposobu jak w nim zarobić.  To też w sumie dość proste.   Znów łżesz.  Nie negowałem dywersyfikacji tylko napisałem, że nie podzielam tej teorii. Ba jasno napisałem, że jej nawet nie kontestuję. To Ty prubujesz wcisnąć mi dziecko w brzuch swpimi twierdzeniami powtarzając powielokroć swoje łgarstwa. Ja jestem cierpliwy i możesz mi wierzyć, że za każdym razem gdy będziesz łgał ja Twoje kłamstwo - szczególnie na mój temat - sprostuję. Jeśli komukolwiek zarzucasz błędne twierdzenia to może łaskawie wskazałbyś konkretnie do których twierdzeń się odnosisz i jaki Ty widzisz określone kwestie. Szczególnie, że nie przypominam sobie bym w tym wątku dokonywał odniesień do zarządzania kapitałem. Która informacja jest błędna? Czy nie jest prawdą, że uczestnik nie nie może wypłacić raz wpłaconej do projektu gotówki? Czy nie jest prawdą, że wpłacone środki może wydać jedynie na ściśle określone produkty, w ściśle okreslonych miejscach sprzedaży? Czy nie jest prawdą, że w owych punktach ceny są nieco większe od powszechnie występujących na rynku? Czy nie jest prawdą, że DIC nie oferuje sprzedaży na raty? Czy nie jest prawdą, że DIC oferuje przyjmowanie przedpłat i nie oferuje w związku z tym żadnego opustu? Czy nie jest prawdą, że oferowane kamienie są kamieniami zestandaryzowanymi? To proste pytania ale jeśli masz problem z odpowiedzią na nie wskaż tę, która wg Ciebie jest nieprawdziwa... Jedną choćby... Będziesz łaskaw wskazać to miejsce. Bo póki co to raczej Ty zdajesz się nie zauważać, że każdy brylant jest diamentem a Ty kupując brylanty - bo akurat brylanty a nie surowe diamenty są w ofercie - o tym zapominasz... Znów łżesz. Pewnie dlatego nie raczysz wykazać swych racji choćby wskazując stosowne cytaty na poparcie swojej kłamliwej tezy. Wóeczas bowiem każdy widziałby jak na dłoni to, że prawdę napiszesz chyba tylko gdy się pomylisz... Ale dam CI szansę... Wskaż odpowiednie cytaty,  bo może Cię niesprawiedliwie oceniłem i może tylko masz problemy ze zrozumieniem a zacytowanie tekstów do których się odnosisz pozwoli Ci dostrzec Twój błąd   Ależ jak najbardziej ma! Ja naprawdę chciałbym poznać dowody na poparcie Twoich twierdzeń i usilnie do ich wskazania Cię zachęcam.  Ty z jakichś powodów jednak nie chcesz odnieść się ani do żadnego zarzutu ani wykazać swoich twierdzeń. Ja ciąglę żywię nadzieję, że to się zmieni...
    • Ależ oczywiście. Dlatego też inwestowanie na tym rynku, szczególnie w nowo powstające coiny czy tokeny jest skrajnie ryzykowne oparte przedw wszyskim na reputacji twórców w poprzednich projektach. To ostatnie da się wykazać aczkolwiek ciagle nalezy mieć na uwadze, że to tylko historia.  I tak generalnie inwestycje na tym rynku są prezentowane. No i gdzie z tymi danymi mozna się zapoznać? Choćby w ramach której spółki "holdingu" panowie działają? Czy i gdzie publikują raporty? Czy i jak tworzone są rezerwy? Jaka część środków i na jakiej podstawie trafia do OMEGI? Zauważ, że to nie ja a Wy mówicie o transprentności. Ja oceniam rzeczywistość taką jaką widzę, w oparciu o to co mogę zweryfikować. Dziwnie wygląda transparentność ograniczająca się do tego, że gdzieś, ktos może pojechać i coś tam przez dziurkę od klucza wykukać. Inaczej jednak brzmi przekaz w którym ktoś kategorycznie stwierdza, że firma ma zewnętzrne źródła finansowania (i ty wymienienie kilku rzekomych źródeł) i oponetn nic nie wie o firmie bo w niej nie jest więc nie powinien się wypowiadać a inaczej stwierdzenie, że takie jest twierdzenie firmy ale brak jest jakichkolwiek wiarygodnych źródeł potwierdzających te twierdzenia. Te drugie jest rzetelną informacją. To pierwsze desinformacją. Wręcz przeciwnie! Niewywiązywanie się z obowiązków informacyjnych jest również istotną informacją. To po pierwsze. Po drugie, co bardziej istotne. Żadna z ww. firm nie oferuje publicznie przyjmowania depozytów w zamian za udział w zysku firmy w zamian za ten deopzyt (inwestycję). Po trzecie, i najistotniejsze. Przenieś dyskusje na teematy innych firm do właściwych wątków a zapewne - może ku Twojemu zaskoczeniu - zauważysz, że w wielu przypadkach Twoje uwagi co do wiarygodności i ryzyk związanych z tymi firmami zostanie podzielonych przez dyskutantów. Tu nie toczy się dyskusja czy inne firmy robią wszyskok full legal, w pełni transparentnie czy też bezpiecznie dla swoich uzytkowników. Tu dyskutujemy o OMEDZE. A na to czy OMEGA działa transparnetnie, czy może wykazać cokolwiek z tego co twierdzą jej admini albo polecający ten projekt nie ma żadnego znaczenia to jak działają inne firmy.
    • Omega - wypłata z 19.04.2019r.
      (3200BB = 3200 Euro ~ 13 760zł)